Blinduro 500+

MTB
DATUM :19 - 20.6.2021 MÍSTO :Lipno nad Vltavou
POŘADATEL : PAKLI SPORT KLUB

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine
CZE 0:15:39.7 0:00:00.0
2.
ADAMI Maxim
Bikeporn - Chimpanzee Team
CZE 0:15:53.5 0:00:13.7
3.
ŽILÁK František
Superblindurista
CZE 0:16:20.6 0:00:40.8
4.
KLOKOČKA Vojtěch
Superblindurista
CZE 0:16:22.5 0:00:42.7
5.
SKANT Gerd
RideTSG
AUT 0:16:24.8 0:00:45.0
6.
ČUNEK David
BIKE PRO RACING
CZE 0:16:28.7 0:00:48.9
7.
KUTIN Tomáš
CZE 0:16:30.1 0:00:50.3
8.
PIVNIČKA Jakub
Superblindurista
CZE 0:16:37.6 0:00:57.8
9.
KANTOREK Petr
Planet Bikes
CZE 0:16:40.5 0:01:00.7
10.
MORAWSKI Filip
KC Kutná Hora
CZE 0:16:45.4 0:01:05.6
11.
PUFFER Dominik
ER crew
CZE 0:16:47.7 0:01:08.0
12.
LETÁK Petr
CZE 0:16:50.9 0:01:11.1
13.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:16:56.4 0:01:16.6
14.
SCHNEIDER Pavel
CZE 0:16:57.4 0:01:17.6
15.
SÝKORA Štefan
CZE 0:17:18.6 0:01:38.8
16.
RADIL Jakub
kolofix
CZE 0:17:23.5 0:01:43.7
17.
BEČVÁŘ David
Protocycles
CZE 0:17:23.7 0:01:43.9
18.
BAUER Marco
Flatdroppers
AUT 0:17:25.6 0:01:45.8
19.
MAYER David
AUT 0:17:25.9 0:01:46.1
20.
ŠOREJS Tomáš
PaB
CZE 0:17:32.9 0:01:53.1
21.
GRANÁT Matěj
kolofix
CZE 0:17:33.5 0:01:53.7
22.
ONDŘEJ Jan
Whyte Racing Team
CZE 0:17:33.6 0:01:53.8
23.
HORL Clemens
Wienerwald Trails
AUT 0:17:34.1 0:01:54.3
24.
MAIERHOFER Cri
Team Dorrong
AUT 0:17:36.0 0:01:56.2
25.
PAVLAS Jakub
Bikestrike.com
CZE 0:17:37.0 0:01:57.2
26.
STREHL Sebastian
Radleck Supporter
GER 0:17:39.2 0:01:59.4
27.
KORYŤÁK Milan
Sport Team Nýrsko
CZE 0:17:44.8 0:02:05.0
28.
HANÁK Ondřej
Bike puzzle team
CZE 0:17:46.3 0:02:06.5
29.
ZÚBEK, MGR. Petr
ZUBR racing
CZE 0:17:47.0 0:02:07.2
30.
KLEMSA Tomáš
KT Bikers
CZE 0:17:47.8 0:02:08.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NESTLEROVA Fejola
CZE 0:19:08.5 0:00:00.0
2.
BALÍKOVÁ Pavla
Superblinduristka
CZE 0:19:11.0 0:00:02.4
3.
PROKUPKOVA Tereza
CZE 0:20:46.2 0:01:37.7
4.
POPOVOVÁ Natálie
King's cycles
CZE 0:20:54.1 0:01:45.6
5.
ECKERT Alexandra
Leiwand
AUT 0:20:59.0 0:01:50.5
6.
BRAUMANN Birgit
Trek Gravity Girls
AUT 0:20:59.3 0:01:50.7
7.
BRAVENCOVÁ Denisa
KOLARNA
CZE 0:21:07.9 0:01:59.4
8.
ŠEVČÍKOVÁ Jana
CZE 0:21:09.8 0:02:01.3
9.
KLOKOČKOVÁ Eva
Bikestrike
CZE 0:21:26.0 0:02:17.4
10.
RUSŇAKOVÁ Kristýna
kolofix
CZE 0:21:37.0 0:02:28.5
11.
KUKULOVÁ Martina
Kolárna
CZE 0:22:30.1 0:03:21.5
12.
MAJEROVÁ Pavla
ZUBR racing
CZE 0:22:35.8 0:03:27.3
13.
KUTNAROVÁ Anna
Kutnar gang
CZE 0:23:11.6 0:04:03.0
14.
JANSKÁ Michaela
Brno bordel crew
CZE 0:23:12.8 0:04:04.3
15.
KLEMENTOVA Katerina
CZE 0:24:08.6 0:05:00.0
16.
HRNCIARIKOVA Zuzana
Gripstone
SVK 0:24:31.5 0:05:23.0
17.
ČERNÁ Andrea
CZE 0:25:06.4 0:05:57.9
18.
BLÁHOVÁ Jitka
CZE 0:25:49.1 0:06:40.6
19.
DLABALOVÁ Jana
Glede - ORBEA CZ
CZE 0:26:33.0 0:07:24.5
20.
STUCHLÍKOVÁ Šárka
CZE 0:26:33.2 0:07:24.7
21.
MORAVCOVÁ Libuše
CZE 0:27:26.1 0:08:17.6
22.
GÖTTEL Martina
ZUBR racing
CZE 0:27:56.5 0:08:48.0
23.
PODUŠKOVÁ Kateřina
CZE 0:29:50.8 0:10:42.3
24.
NESPĚCHALOVÁ Šárka
Ledová královna
CZE 0:31:28.7 0:12:20.2
25.
TOMÁŠKOVÁ Martina
CZE 0:34:04.4 0:14:55.8
26.
MARTINASKOVA Eva
CZE 0:36:49.9 0:17:41.4
27.
JOHANISOVÁ Ivana
CZE 0:38:22.8 0:19:14.3
28.
OPATRNÁ Jana
CZE 0:42:23.2 0:23:14.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru