seriál : ČSOB Zimná séria 2020/2021 - virtuál

ČSOB zimná séria 2020/2021 - virtuálne behy5 - 2021

Běh
DATUM :3.3.2021 MÍSTO :Bratislava

Oficiální výsledky

Oficiální výsledky nejsou zatím na těchto stránkách k dispozici

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HUTKA Dominik
SVK 0:18:30 0:00:00
2.
HONEC Martin
KolagenDrink.sk
SVK 0:19:30 0:01:00
3.
HUPKO Štefan
AK Bojničky
SVK 0:20:15 0:01:45
4.
HANČIN Mikuláš
KolagenDrink.sk
SVK 0:20:52 0:02:22
5.
PADO Rudolf
Liptovský Mikuláš
SVK 0:22:12 0:03:42
6.
KUSY Jaroslav
SVK 0:22:20 0:03:50
7.
MALIŠ Peter
Magazín Radar
SVK 0:22:44 0:04:14
8.
RYCHNAVSKÝ Martin
SVK 0:22:58 0:04:28
9.
LOBO Jakub
Trimood
SVK 0:23:29 0:04:59
10.
GODÁL Jozef
Telekom Running Team
SVK 0:23:38 0:05:08
11.
RUSNÁK Marcel
STG Prievidza
SVK 0:23:46 0:05:16
12.
MILLNER Norbert
AUT 0:24:09 0:05:39
13.
KONEČNÝ Maroš
Prebehč team
SVK 0:25:31 0:07:01
14.
WILLWÉBER Tomáš
Bratislava marathon team
SVK 0:25:43 0:07:13
15.
TAKAC Marian
#za_kamelot
SVK 0:26:08 0:07:38
16.
ČAČÍK Peter
SVK 0:26:34 0:08:04
17.
BAČA Jozef
SVK 0:26:36 0:08:06
18.
CVIK Ľubomír
SVK 0:27:05 0:08:35
19.
ŠTEFÁNIK Matúš
SVK 0:27:09 0:08:39
20.
KUCHTA Dominik
SVK 0:29:11 0:10:41
21.
ANDRIS Jan
amatér Dolný Kubín
SVK 0:29:15 0:10:45
22.
CHOCHLIK Matej
SVK 0:29:21 0:10:51
23.
ČAJBÍK Viktor
SVK 0:29:28 0:10:58
24.
KOLAČAN Ivan
K&K Racing
SVK 0:30:19 0:11:49
25.
GRAJCIAR Michal
MOLfit 3team Bratislava
SVK 0:30:43 0:12:13
26.
PAJGERT Vladimír
Třista60 SK
SVK 0:31:06 0:12:36
27.
ŠIŠOVSKÝ Martin
SVK 0:31:22 0:12:52
28.
BAJZATH Jakub
RAS Running klub
SVK 0:33:16 0:14:46
29.
ŠEVČÍK Marek
Motel Skalka & Autostop
SVK 0:33:57 0:15:27
30.
DROTOVÁN Štefan
Magazín Radar
SVK 0:36:10 0:17:40
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LINCOLN Jennifer
Arete Women's Running Club
USA 0:22:06 0:00:00
2.
VU Anna
KolagenDrink.sk
SVK 0:23:55 0:01:49
3.
TALAJKOVÁ Lucia
FitCurves
SVK 0:24:22 0:02:16
4.
HLAVATA Dana
SVK 0:26:07 0:04:01
5.
TRNKOVÁ Katarína
SVK 0:26:10 0:04:04
6.
GABRIŠKOVÁ Miroslava
SVK 0:26:29 0:04:23
7.
ALFOLDIOVA Andrea
SVK 0:26:53 0:04:47
8.
ADAMOVICOVA Zuzana
SVK 0:27:00 0:04:54
9.
FORNADEĽOVÁ Zuzana
SHEruns
SVK 0:27:02 0:04:56
10.
MÁJKOVÁ Michaela
SVK 0:27:05 0:04:59
11.
GAJDOŠOVÁ Martina
SVK 0:27:13 0:05:07
12.
MICHALOVIČOVÁ Katarína
SVK 0:27:21 0:05:15
13.
MILLNER Sarah
Slovenské národné divadlo
AUT 0:27:34 0:05:28
14.
GYURKOVICSOVÁ Erika
SVK 0:27:56 0:05:50
15.
SABOVÁ Erika
SVK 0:28:04 0:05:58
16.
KOŠICKÁ Lucia
SVK 0:28:30 0:06:24
17.
KUZMINOVA Ingrid
SVK 0:28:31 0:06:25
18.
HRICKOVÁ Michaela
SVK 0:29:01 0:06:55
19.
GRAJCIAROVÁ Veronika
SVK 0:29:10 0:07:04
20.
GERLÁKOVÁ Anna
SVK 0:29:22 0:07:16
21.
LUKÁČOVÁ Dana
SVK 0:29:25 0:07:19
22.
CHRENOVÁ Miroslava
Húrky ZM
SVK 0:29:43 0:07:37
23.
ADAMOVE Zdenka
SHEruns
SVK 0:29:49 0:07:43
24.
KOŽARIKOVÁ Veronika
SVK 0:29:50 0:07:44
25.
JAMRICHOVÁ Dagmar
SVK 0:30:16 0:08:10
26.
BLECHOVÁ Monika
SVK 0:30:22 0:08:16
27.
UHLIAROVÁ Simona
SVK 0:30:24 0:08:18
28.
STRÍŽENCOVÁ Michaela
SVK 0:30:44 0:08:38
29.
ŠTĚPÁNKOVÁ Radka
SVK 0:30:46 0:08:40
30.
PUHOVÁ Iveta
SVK 0:30:47 0:08:41
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JURAN Martin
Run For Fun
SVK 0:34:18 0:00:00
2.
MACH Ján
SVK 0:40:19 0:06:01
3.
MIKO Peter
Bežíme čo to dá
SVK 0:40:35 0:06:17
4.
OTTINGER Tomáš
SVK 0:42:26 0:08:08
5.
KUBOSEK Peter
Hlavice
SVK 0:43:06 0:08:48
6.
MIŠÍK Igor
G-Force
SVK 0:43:14 0:08:56
7.
BABIŠ Branislav
ŠRB-Šrobárová
SVK 0:43:50 0:09:32
8.
PAMMER Peter
PEXTON Unicorns
SVK 0:43:51 0:09:33
9.
PILEK Martin
IBM
SVK 0:44:07 0:09:49
10.
ONDRUŠ Milan
SVK 0:44:27 0:10:09
11.
MADERIC Radek
SVK 0:45:36 0:11:18
12.
PLÁŠEK Boris
Bežíme čo to dá
SVK 0:46:08 0:11:50
13.
PILINSKY Michal
SVK 0:46:59 0:12:41
14.
VACULA Ján
SVK 0:47:22 0:13:04
15.
RAK Michal
SVK 0:47:44 0:13:26
16.
HERDICS Gergely
Bežecký klub Veľký Meder
SVK 0:47:50 0:13:32
17.
VAVŘÍK Dušan
Telekom Running Team
SVK 0:48:00 0:13:42
18.
ADAM Eduard
Vranov nad Topľou
SVK 0:48:57 0:14:39
19.
LUKÁČ Patrik
SVK 0:48:58 0:14:40
20.
OPAVSKY Peter
SVK 0:49:57 0:15:39
21.
MESÁROŠ Jozef
SVK 0:50:11 0:15:53
22.
MILLNER Norbert
AUT 0:50:38 0:16:20
23.
MAREK Jaromír
Bernohy
SVK 0:51:04 0:16:46
24.
GRÓF Nikolas
SVK 0:51:14 0:16:56
25.
VEREŠ Bohuš
Slovanet
SVK 0:51:16 0:16:58
26.
HEINEMANN Jonathan
GER 0:51:49 0:17:31
27.
REPTA Slavomír
SVK 0:52:28 0:18:10
28.
MAGDOLEN Martin
Slovanet
SVK 0:53:23 0:19:05
29.
ZÁLUSZKÝ Miroslav
SVK 0:53:24 0:19:06
30.
KOVÁČIK Pavol
Dolný Kubín
SVK 0:55:07 0:20:49
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HRČKOVÁ Nikoleta
Bernohy.sk
SVK 0:46:28 0:00:00
2.
PASTUCHOVÁ Lucia
porád mám nervy
SVK 0:49:46 0:03:18
3.
RAKÚSOVÁ Michaela
SVK 0:51:39 0:05:11
4.
URBANOVÁ Martina
SVK 0:51:51 0:05:23
5.
NIŽŇANOVÁ Soňa
SVK 0:54:39 0:08:11
6.
TABAČÁKOVÁ Eva
SVK 0:55:07 0:08:39
7.
VARGOVÁ Ivana
SVK 0:55:22 0:08:54
8.
MILLNER Sarah
Slovenské národné divadlo
AUT 0:56:14 0:09:46
9.
BARANČÍKOVÁ Monika
toRun Stará Turá
SVK 0:56:57 0:10:29
10.
VARGOVÁ Janka
hybajme
SVK 0:57:35 0:11:07
11.
PETREKOVÁ Tamara
SVK 0:57:48 0:11:20
12.
ŠTOBROVÁ Natália
SVK 0:57:52 0:11:24
13.
BOČKAJOVÁ Nadežda
S úsmevom
SVK 1:00:49 0:14:21
14.
BITTEROVÁ Valéria
SVK 1:01:17 0:14:49
15.
RAJNOVÁ Andrea
SVK 1:01:24 0:14:56
16.
ŠELIGOVÁ Natália
SVK 1:02:31 0:16:03
17.
SEDLIAČKOVÁ Emília
SVK 1:02:31 0:16:03
18.
ZRELAKOVA Lucia
SVK 1:03:07 0:16:39
19.
ŠKODOVÁ Zuzana
SVK 1:03:33 0:17:05
20.
OLOSOVÁ Martina
TRAMP HUBOVÁ
SVK 1:05:03 0:18:35
21.
NEKORANCOVA Miroslava
SVK 1:05:05 0:18:37
22.
VANČOVÁ Andrea
SVK 1:05:47 0:19:19
23.
GAVOROVÁ Zuzana
Eleven run team
SVK 1:10:08 0:23:40
24.
HODÁLIKOVÁ Alžbeta
SVK 1:11:41 0:25:13
25.
MUDRONČEKOVÁ Nevenka
SVK 1:11:54 0:25:26
26.
MOLNÁROVÁ Lívia
SVK 1:13:10 0:26:42
27.
SLIMÁKOVÁ Miroslava
SVK 1:14:34 0:28:06
28.
KULICHOVÁ Ivana
SVK 1:16:39 0:30:11
29.
KLEMBAROVA Zuzana
SVK 1:19:50 0:33:22
30.
HEYNES Dana
SVK 1:19:52 0:33:24

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru