seriál : Sankei races

Ontake road race

Virtual MTB
DATUM :21.2.2021 MÍSTO :Japan
POŘADATEL : ROUVY

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HONDA Ryusuke
F(t)KirinzanRacing
JPN 0:27:36.2 0:00:00.0
2.
MIYAZU ASAHI
PAXPROJECT
JPN 0:27:43.2 0:00:07.0
3.
TOMITA TAKESHI
JPN 0:27:46.2 0:00:10.0
4.
TAKASUGI Tomoaki
JPN 0:27:48.2 0:00:12.0
5.
HATANAKA Masato
JPN 0:27:52.2 0:00:16.0
6.
RIVARD Michel
CAN 0:27:56.0 0:00:19.8
7.
SNYDER Nelson
USA 0:28:04.2 0:00:28.0
8.
HOLLEMAN Tobias
USA 0:28:10.1 0:00:33.8
9.
ONKEY KONG Donkey
USA 0:28:10.2 0:00:34.0
10.
TYLER Derrek
Avaya-GPS
USA 0:28:10.7 0:00:34.5
11.
CYNN Michael
USA 0:28:11.1 0:00:34.9
12.
HANN Alan
CAN 0:28:43.7 0:01:07.5
13.
SATO Hiroshi
NASUBLASEN
JPN 0:28:53.2 0:01:17.0
14.
LUDEWIGS Niclas
CK Aarhus
GER 0:28:55.9 0:01:19.7
15.
LABBE Mario
Gintonic
CAN 0:28:56.5 0:01:20.2
16.
- -
CAN 0:28:56.8 0:01:20.6
17.
FISHFACE Fred
CAN 0:28:57.2 0:01:21.0
18.
IRVING Jamie
CAN 0:28:57.4 0:01:21.2
19.
SMITH K
CAN 0:28:57.8 0:01:21.5
20.
BANDEL David
USA 0:28:58.0 0:01:21.8
21.
HARTERRE Trevor
CAN 0:29:00.6 0:01:24.4
22.
ARAI Koji
JPN 0:29:17.0 0:01:40.8
23.
SAKATA HARUHIKO
JPN 0:29:25.0 0:01:48.8
24.
MONTECINOS Eugenio
Colorado Southland riders
CHL 0:29:30.9 0:01:54.7
25.
ITSUKI Koide
KSU/EQA
JPN 0:29:42.0 0:02:05.8
26.
THOMAUSKE Norbert
GER 0:29:57.1 0:02:20.8
27.
LALLY M.
USA 0:29:57.9 0:02:21.7
28.
NAKAMURA Y
JPN 0:30:02.8 0:02:26.6
29.
SWIATEK Dominik
USA 0:30:11.4 0:02:35.1
30.
FIFTYHIT H_Shibata
JPN 0:30:12.5 0:02:36.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HONDA Moe
High Ambition womens cycling team
JPN 0:31:53.0 0:00:00.0
2.
LEFF Suzanne
USA 0:32:59.6 0:01:06.5
3.
BANNER Tracy
CAN 0:34:04.9 0:02:11.8
4.
TOMITA Miho
JPN 0:34:14.1 0:02:21.1
5.
G Zulma
CAN 0:35:22.7 0:03:29.7
6.
ST-GELAIS Mireille
CAN 0:35:28.7 0:03:35.7
7.
ROBITAILLE Martine
Rouvy Québec (RyQc)
CAN 0:36:11.5 0:04:18.4
8.
MIYAZAKI Fumie
FM
JPN 0:36:35.8 0:04:42.7
9.
PUSTELNY Dorota
USA 0:37:34.0 0:05:40.9
10.
MATSUNO Risa
JPN 0:38:11.2 0:06:18.1
11.
FRAN Paula
CAN 0:38:32.2 0:06:39.1
12.
FAVREAU Solange
Rouvy Quebec (RyQc)
CAN 0:39:22.0 0:07:28.9
13.
MUNDELL Jo
RSA 0:39:34.9 0:07:41.8
14.
CHOLLET Caro
Rouvy Quebec (RyQc)
CAN 0:40:32.0 0:08:38.9
15.
WARREN Beth
Triad Tri Team
USA 0:40:50.0 0:08:57.0
16.
NKOGNITO Mkat
USA 0:40:53.1 0:09:00.1
17.
LEFRANÇOIS Marie-Claire
Rouvy Québec ( RYQC)
CAN 0:41:59.4 0:10:06.3
18.
WANTKE Karen
CAN 0:43:16.0 0:11:23.0
19.
LAFRENIERE Johanne
Rouvy, Qc
CAN 0:43:32.5 0:11:39.5
20.
MORALES Edith
Berimbau
MEX 0:44:44.5 0:12:51.4
21.
KIRARA n
JPN 0:45:25.0 0:13:32.0
22.
MOSKOWITZ Wendy
USA 0:47:34.5 0:15:41.5
23.
MACCULLOCH Ardith
CAN 0:57:11.9 0:25:18.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru