Andorra Rouvy Challenge by Gran Fondo World Tour

Virtual MTB
DATUM :27.2.2021 MÍSTO :Andorra
POŘADATEL : ROUVY

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BIRD Bruce
Draft
CAN 0:43:58.5 0:00:00.0
2.
ORSET Jonas
Nordic Trailblazer
NOR 0:45:59.4 0:02:00.9
3.
PEL Adam
Team Adam
NED 0:47:36.5 0:03:38.0
4.
VLIEGHE Jan
Raceperre
BEL 0:47:46.7 0:03:48.2
5.
GALINDO Alvaro
Wattslab
ESP 0:47:56.0 0:03:57.5
6.
ROBINSON James
R2R CC
GBR 0:48:30.8 0:04:32.3
7.
GRACIANI Leonardo
BRA 0:48:52.0 0:04:53.5
8.
-ANDI -Fink
FinKraft Cycling Team
ITA 0:49:14.7 0:05:16.2
9.
CRAMPON Loic
FRA 0:49:47.6 0:05:49.1
10.
BENEDIK Jean-Philippe
FRA 0:50:10.5 0:06:12.0
11.
LACADEE Frederic
TEAM SPOC NICE
FRA 0:50:34.1 0:06:35.6
12.
MRÓZEK Marian
TJ TŽ Třinec
CZE 0:50:44.1 0:06:45.6
13.
SOUSEK Karel
CK Vinohradske Slapky
CZE 0:51:02.8 0:07:04.3
14.
SHEJBAL Jan
Vojtěši Příbraz
CZE 0:51:54.5 0:07:56.0
15.
MOLTKE Henrik
FBL
DEN 0:52:01.9 0:08:03.4
16.
VAN HINSBERGEN Chris
Team Adam
NED 0:52:15.3 0:08:16.8
17.
GROSEN Mads
BareCykling.dk
DEN 0:53:18.5 0:09:20.0
18.
NELISSEN stan
NED 0:53:47.5 0:09:49.0
19.
MOSIER Brad
Tierra Plan Racing
USA 0:54:04.0 0:10:05.5
20.
TUROŇ Marek
TJ TZ Třinec
CZE 0:54:06.2 0:10:07.7
21.
LERANG Kenneth
SSK
NOR 0:54:06.5 0:10:08.0
22.
SMOLIK Christian
AUT 0:54:56.7 0:10:58.2
23.
ALEH Dubrounik
Audax club Lida
BLR 0:55:04.4 0:11:05.9
24.
BIENIAS Łukasz
RouvyPL
POL 0:55:21.0 0:11:22.5
25.
REINA la
JPN 0:55:35.9 0:11:37.4
26.
CHIU Jaku
NCCU Surveying 91
TPE 0:55:42.0 0:11:43.5
27.
BYRD Eamonn
Dublin Wheelers
IRL 0:55:53.2 0:11:54.7
28.
UHLÍŘ Vojtěch
CZE 0:56:57.2 0:12:58.7
29.
LAGMANNSSVEEN Tor Erik
BSK
NOR 0:57:04.2 0:13:05.7
30.
CUNHA Leonel
POR 0:57:05.9 0:13:07.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HARDT Heike
GER 1:01:02.3 0:00:00.0
2.
LADWIG Sabine
GER 1:02:42.5 0:01:40.1
3.
LENZ Tanja
Team Erdinger Alkoholfrei
GER 1:03:24.0 0:02:21.6
4.
GILL Laura
CZE 1:04:38.6 0:03:36.2
5.
BROTT Joy
Gritty Teeth Racing p/b Tri-City Bicycles
USA 1:09:20.3 0:08:17.9
6.
LEMUS laura
GUA 1:09:54.8 0:08:52.4
7.
ROBERTS Maxine
Team Portsmouth
USA 1:11:43.4 0:10:41.0
8.
POLINKA Pavla
CZE 1:15:17.5 0:14:15.1
9.
BACH Nicole
GER 1:16:24.8 0:15:22.5
10.
BELANGER Marie-Helene
Karaté Jacques Dupont
CAN 1:21:50.3 0:20:47.9
11.
MORALES Edith
Berimbau
MEX 1:22:22.4 0:21:20.0
12.
PEREIRA Silvia
NaDesmontes Cycling Spirit
POR 1:23:38.1 0:22:35.7
13.
COOK Megan
CAN 1:26:49.5 0:25:47.2
14.
VASCONCELOS ADRIANA
Marcelo Rocha
BRA 1:27:45.9 0:26:43.5
15.
HUTTON Jo-Anne
THATLLDO
CAN 2:13:41.1 1:12:38.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru