seriál : serie logo

Real Spring Classics - EU - Stage 4

Virtual MTB
DATUM :4.4.2021 MÍSTO :EU
POŘADATEL : ROUVY

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 0:42:31.5 0:00:00.0
2.
PETR Jiří
Salomon/Suunto
CZE 0:42:38.7 0:00:07.1
3.
VERGNES JN
Equipe CMI
FRA 0:44:15.5 0:01:43.9
4.
HILDE Ludovic
All Pro Bicycles Simi Valley
USA 0:44:22.7 0:01:51.1
5.
MAIER Christoph
Hilti gives virtual power ... :-)
GER 0:44:43.2 0:02:11.6
6.
NOVÁK Aleš
Czech Tallboys
CZE 0:45:02.7 0:02:31.1
7.
SNYDER Nelson
USA 0:45:02.8 0:02:31.2
8.
VÁVRA Jiří
www.hbrebel.cz
CZE 0:45:15.8 0:02:44.2
9.
JANSE VAN RENSBURG Louis
Masters
RSA 0:45:19.1 0:02:47.5
10.
HALVA Jakub
CZE 0:45:20.9 0:02:49.3
11.
ANYWHERE Jack
GBR 0:45:30.2 0:02:58.6
12.
DE BLOCK Ludwig
BEL 0:45:30.2 0:02:58.6
13.
BYRD Eamonn
Dublin Wheelers
IRL 0:45:33.0 0:03:01.4
14.
PEETERS Danny
Looking for one :)
BEL 0:45:43.6 0:03:12.0
15.
LAMEGO Paulo
Tri-Amazing
POR 0:45:50.8 0:03:19.2
16.
ALVES Edgar
Litro&Meio Team
POR 0:45:55.8 0:03:24.2
17.
MALGOUYRES Laurent
ASSM St Médard en Jalles - ROUVY FR
FRA 0:45:56.4 0:03:24.8
18.
BENEDIK Jean-Philippe
FRA 0:46:04.0 0:03:32.4
19.
HRVOJIC Mirko
CRO 0:46:17.4 0:03:45.8
20.
CAYER Bruno
Chambly (Qc)
CAN 0:46:23.6 0:03:52.0
21.
DE KERF Dominic
NED 0:46:26.9 0:03:55.3
22.
MORROW Curtis
CAN 0:46:44.3 0:04:12.7
23.
HÁJEK Jiří
Bowling Pec
CZE 0:46:44.4 0:04:12.8
24.
HARDY Nigel
GBR 0:46:49.1 0:04:17.5
25.
TOONE Ed
Leicester road club
GBR 0:46:59.8 0:04:28.2
26.
ERASMUS Ronald
RSA 0:47:19.3 0:04:47.7
27.
DUBCHENKO Valery
WTF - World Triathlon Friends
RUS 0:47:22.6 0:04:51.1
28.
DAMIEN_RFR Damien
Amicale Cyclotouriste de la Banlieue Est
FRA 0:47:31.3 0:04:59.7
29.
HARTERRE Trevor
CAN 0:47:35.2 0:05:03.6
30.
MOURAO Tiago
POR 0:47:44.8 0:05:13.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JUNG Sabine
Team Fire
AUT 0:55:56.6 0:00:00.0
2.
PERNICOVA Michaela
cykloGregi
CZE 0:56:59.7 0:01:03.1
3.
GAGNON Pascale
CAN 0:57:51.2 0:01:54.5
4.
GEHMACHER Christine
GER 0:58:28.3 0:02:31.7
5.
MACCALLUM Davina
NZL 0:59:27.9 0:03:31.2
6.
KREUZOVA Marta
CZE 0:59:50.6 0:03:54.0
7.
FELLNER Kathrin
Laufen statt Saufen
AUT 1:00:12.0 0:04:15.4
8.
MEPHAM Jane
GBR 1:00:57.1 0:05:00.4
9.
FIOLLEAU Michele
CAN 1:01:19.2 0:05:22.5
10.
KLEIBEROVÁ Eliška
CZE 1:02:25.1 0:06:28.4
11.
ELLERT Eva
SWE 1:05:55.7 0:09:59.1
12.
FAVREAU Solange
Rouvy Quebec (RyQc)
CAN 1:07:23.4 0:11:26.8
13.
-MCGUIRE -Jessica
USA 1:07:36.3 0:11:39.6
14.
WAGLEWISE echo
USA 1:20:56.5 0:24:59.9
15.
DUNCAN Christine
CAN 1:21:46.0 0:25:49.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru