seriál : serie logo

BRATISLAVSKÁ KORUNA 2021 - celkové poradie

Běh
DATUM :30.4.2021 MÍSTO :Bratislava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOSTKA Michal
Dúbravskí bežci
SVK 5:25:21 0:00:00
2.
CÍCH Rastislav
BEHAME.sk
SVK 5:36:10 0:10:49
3.
ŽAJDLÍK Robert
SLOVNAFT
SVK 5:38:12 0:12:51
4.
MARTÁK Ivan
SVK 5:47:07 0:21:46
5.
MIKO Peter
Bežíme čo to dá
SVK 5:49:17 0:23:56
6.
CHRAPPA Richard
ETOS Slovakia
SVK 5:54:58 0:29:37
7.
GŐCZE Kristián
Run For Fun
SVK 5:58:14 0:32:53
8.
MATYS Viktor
Triatlon Pezinok
SVK 6:16:16 0:50:55
9.
ANDRAŠKO Juraj
Accenture Runners Club / Bratislava Runners
SVK 6:16:44 0:51:23
10.
TALIGA Jozef
Telekom Running Team
SVK 6:19:20 0:53:59
11.
ŠEĎO Martin
SVK 6:20:42 0:55:21
12.
FÖLDEŠ František
FTC Fiľakovo
SVK 6:23:56 0:58:35
13.
NÁMEŠNÝ Lukáš
SVK 6:24:51 0:59:30
14.
TOMÁŠEK Peter
wod4everyone
SVK 6:31:16 1:05:55
15.
TOMÁŠKO Milan
SVK 6:32:03 1:06:42
16.
BENKO Martin
SVK 6:41:36 1:16:15
17.
GAJDOŠÍK Ján
Telekom Running Team
SVK 6:46:01 1:20:40
18.
OTTINGER Tomáš
SVK 6:46:37 1:21:16
19.
ĎURÍČEK Martin
TRIMOOD
SVK 6:46:57 1:21:36
20.
KRIVÁČEK Tomas
SVK 6:55:22 1:30:01
21.
KUVIK Jakub
3NT Bratislava
SVK 6:56:42 1:31:21
22.
BAĽÁK Ľubomír
SVK 6:59:03 1:33:42
23.
FILO Peter
SVK 6:59:55 1:34:34
24.
ZAJÍČEK Milan
Kovalcuk_Team
SVK 7:02:29 1:37:08
25.
POLNIŠ Miroslav
Kovalcuk_Team
SVK 7:02:46 1:37:25
26.
TIKL Ondrej
SVK 7:03:49 1:38:28
27.
KHAKHULIN Aleksei
TrailRunningSchool
SVK 7:07:18 1:41:57
28.
HORŇÁK Peter
GEOWORK
SVK 7:14:55 1:49:34
29.
NAGY Ladislav
Dúbravskí bežci
SVK 7:16:56 1:51:35
30.
VACULA Ján
SVK 7:17:08 1:51:47
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CHRAPPA Bronislava
ETOS Slovakia
SVK 5:54:59 0:00:00
2.
HIKLOVÁ Mária
Tri2Fly
SVK 6:35:53 0:40:54
3.
KOZMONOVA Petra
Bežky
SVK 6:38:37 0:43:38
4.
SKIRKANIČ Martina
LADIES THAIBOX
SVK 6:38:57 0:43:58
5.
ŠVARCOVA Hana
DANUBE RUNNERS
SVK 6:55:02 1:00:03
6.
ZAJÍČKOVÁ Soňa
"Kovalcuk_team; sheruns"
SVK 6:58:22 1:03:23
7.
HRUZOVA Zuzka
SHEruns
SVK 7:03:58 1:08:59
8.
VAVROVA Lucia
Accenture Runners Club Slovakia
SVK 7:09:17 1:14:18
9.
RIECANOVA Veronika
SVK 7:28:04 1:33:05
10.
GRAUSOVA Monika
SVK 7:29:22 1:34:23
11.
VASILOVÁ Veronika
Srnky a muflón
SVK 7:29:46 1:34:47
12.
GUTTMANOVÁ Alexandra
Accenture Runners Club
SVK 7:29:49 1:34:50
13.
VALUŠIAKOVÁ KORDOVÁ Jordanka
SVK 7:30:15 1:35:16
14.
REPANOVA Nada
SVK 7:30:46 1:35:47
15.
RUSKOVA Zuzana
SVK 7:35:18 1:40:19
16.
WALTEROVÁ Andrea
3NT Bratislava
SVK 7:38:56 1:43:57
17.
TRNKOVA Zuzana
SVK 7:51:57 1:56:58
18.
BDŽOCHOVÁ Patrícia
SVK 8:00:29 2:05:30
19.
YURKINA Anna
TrailRunningSchool
SVK 8:00:45 2:05:46
20.
KOMLOSI Maria
Bežky
SVK 8:12:30 2:17:31
21.
JANDZÍKOVÁ Veronika
Magazín Radar
SVK 8:13:45 2:18:46
22.
ŠVÁROVÁ Vanessa
Magazín Radar
SVK 8:13:47 2:18:48
23.
MICHÁLKOVÁ Eva
AŠK Slávia Trnava
SVK 8:14:55 2:19:56
24.
KULICHOVA Veronika
Sweetbeans coffee
SVK 8:15:22 2:20:23
25.
HAŠČÁKOVÁ Katarína
SVK 8:19:14 2:24:15
26.
TARKOVICOVA Anka
Accenture Runners Club
SVK 8:22:57 2:27:58
27.
OKOLIČÁNYOVÁ Katarína
SVK 8:29:43 2:34:44
28.
MAMUTI Martina
TUI RUNNING TEAM
SVK 8:34:04 2:39:05
29.
FURSTOVA Jana
SVK 8:37:29 2:42:30
30.
SADLONOVA Jana
SVK 8:39:57 2:44:58

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru