ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- Official UCI startlist - Event A
- Trasa A UCI Elite - Cross-country marathon - men / women
- Trasa A UCI Elite - Cross-country marathon absolutně
- Trasa A UCI Elite - Cross-country marathon po kategorích
- Trasa B absolutně
- Trasa B po kategorích
- Trasa C absolutně
- Trasa C po kategorích
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Future Cycling Northwave |
CZE | 3:22:23.9 | 0:00:00.0 |
2. | RAUCHFUSS Marek |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 3:28:27.6 | 0:06:03.7 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 3:28:29.1 | 0:06:05.2 |
4. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 3:32:11.3 | 0:09:47.4 |
5. | STROŽ Jan |
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 3:34:50.8 | 0:12:26.8 |
6. | KULHAVÝ Jaroslav |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 3:40:02.5 | 0:17:38.6 |
7. | PRŮDEK Matěj |
Multicraft MTB Team |
CZE | 3:40:32.7 | 0:18:08.8 |
8. | BUKSA Dominik |
Future Cycling Northwave |
CZE | 3:40:33.5 | 0:18:09.6 |
9. | STRNKA Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:40:34.0 | 0:18:10.0 |
10. | ŘEHÁK Vít |
KOA |
CZE | 3:49:30.1 | 0:27:06.2 |
11. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 3:50:40.2 | 0:28:16.2 |
12. | ŠORF Pavel |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 3:51:15.1 | 0:28:51.2 |
13. | TATÍČEK Petr |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 3:54:27.3 | 0:32:03.4 |
14. | GONDA Pavel |
Skils Bikegallery Hoteltime |
CZE | 3:54:59.3 | 0:32:35.4 |
15. | HLŮŽEK Radim |
MONDRAKER racing team |
CZE | 3:55:16.3 | 0:32:52.4 |
16. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 3:55:19.3 | 0:32:55.4 |
17. | SÖLTER Marcus |
Ostwest-Express |
GER | 3:56:49.1 | 0:34:25.2 |
18. | MAZGAJ Břetislav |
CZE | 3:59:19.8 | 0:36:55.9 | |
19. | GEIMECKE Sebastian |
Team Storchi Cycling |
GER | 3:59:28.6 | 0:37:04.6 |
20. | RŮŽIČKA Zbyněk |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 4:00:09.5 | 0:37:45.6 |
21. | MORGENSTEIN Libor |
Kolofix |
CZE | 4:00:46.2 | 0:38:22.2 |
22. | VÁLEK Václav |
CZE | 4:06:18.5 | 0:43:54.6 | |
23. | SAKAŘ Radek |
CZE | 4:06:19.7 | 0:43:55.8 | |
24. | KUBÍN Michael |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 4:08:11.2 | 0:45:47.3 |
25. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 4:09:34.5 | 0:47:10.6 |
26. | PITEL Lukáš |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 4:11:51.2 | 0:49:27.3 |
27. | KUNÁŠEK Josef |
BIG SHOCK Team z. s. |
CZE | 4:11:51.2 | 0:49:27.3 |
28. | ŘEHÁK Jiří |
eva.cz |
CZE | 4:19:05.4 | 0:56:41.5 |
29. | GUNTHER Petr |
BIG SHOCK |
CZE | 4:19:05.9 | 0:56:42.0 |
30. | MÜLLER Patrik |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 4:20:59.1 | 0:58:35.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 4:29:01.3 | 0:00:00.0 |
2. | PODRACKÁ Hana |
CZE | 4:56:29.8 | 0:27:28.5 | |
3. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
GHOST Team |
CZE | 5:01:54.5 | 0:32:53.2 |
4. | KALBÁČOVÁ Dana |
Plzeňští hobíci |
CZE | 6:34:07.2 | 2:05:05.8 |
Závody seriálu
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Kraličák MTB Tour CARDION
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Bikemaraton Beroun Kooperativy
- Šumavský MTB Maraton STRABAG
- NOVA Vysočina Arena Tour
- Manitou Železné hory CARDION
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Oderská Mlýnice Lesy České republiky
- Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO