seriál : serie logo

Manitou Železné hory CARDION

MTB
DATUM :21.8.2021 MÍSTO :Chrudim

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:20:03.9 0:00:00.0
2.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:24:40.7 0:04:36.8
3.
ADEL Filip
Superior Velsbike Team
CZE 2:25:25.3 0:05:21.4
4.
STRNKA Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:28:01.3 0:07:57.4
5.
BARTŮNĚK Marek
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:29:45.5 0:09:41.6
6.
HNÍK Karel
D2Mont Merida
CZE 2:29:47.7 0:09:43.7
7.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch team
CZE 2:31:21.2 0:11:17.3
8.
JOBÁNEK Jan
Superior Velsbike Team
CZE 2:33:22.2 0:13:18.3
9.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 2:33:33.4 0:13:29.5
10.
BUKSA Dominik
Canyon Northwave MTB team
CZE 2:33:33.5 0:13:29.6
11.
HNÍK Jakub
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:34:37.7 0:14:33.8
12.
DVOŘÁK David
MONDRAKER racing team
CZE 2:36:38.8 0:16:34.9
13.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:37:34.3 0:17:30.4
14.
KRAUS Lukáš
Lázně Bělohrad
CZE 2:37:49.7 0:17:45.8
15.
MALÍK Michal
LAWI stars - GIANT
CZE 2:38:48.2 0:18:44.3
16.
MORAVEC Karel
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:38:48.7 0:18:44.8
17.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER racing team
CZE 2:38:49.8 0:18:45.9
18.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:39:14.9 0:19:11.0
19.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:39:51.6 0:19:47.6
20.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:40:07.2 0:20:03.3
21.
SLÁDEK Tomáš
Kolopravna Slatiňany
CZE 2:40:35.5 0:20:31.6
22.
MORÁVEK Roman
Velocoachcz
CZE 2:40:35.7 0:20:31.7
23.
RŮŽIČKA Jakub
CZE 2:40:35.8 0:20:31.8
24.
CHOVANEC Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:40:59.7 0:20:55.7
25.
RŮŽIČKA Zbyněk
Rohozec Amulet Team
CZE 2:41:08.9 0:21:05.0
26.
ŠTULA Daniel
D2mont s.r.o.Merida cycling team
CZE 2:42:20.5 0:22:16.6
27.
KOZÁK Tomáš
CykloATOM
CZE 2:42:20.5 0:22:16.6
28.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:43:25.6 0:23:21.7
29.
KUNÁŠEK Josef
BIG SHOCK Team z. s.
CZE 2:43:51.5 0:23:47.6
30.
VÁLEK Václav
CZE 2:45:17.0 0:25:13.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 3:02:26.7 0:00:00.0
2.
MAŤHOVÁ Andrea
Kross Bikeranch team
CZE 3:07:27.7 0:05:01.0
3.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:09:46.7 0:07:19.9
4.
FRIDRICHOVÁ Lenka
GHOST Team
CZE 3:10:19.4 0:07:52.7
5.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 3:19:30.9 0:17:04.2
6.
POLÍVKOVÁ Markéta
BIKE puzzle team
CZE 3:28:52.0 0:26:25.2
7.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 3:30:48.9 0:28:22.2
8.
VAVŘÍKOVÁ Klára Franc
Šemberské stezky
CZE 3:48:22.9 0:45:56.2
9.
URBANOVÁ Alena
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 3:56:21.2 0:53:54.4
10.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 4:06:40.7 1:04:14.0
11.
BLANÁROVÁ Natália
GHOST Team
SVK 4:11:21.8 1:08:55.0
12.
POKORNÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 4:17:08.2 1:14:41.5
13.
ŠKODOVÁ Radka
Swiss Nik Cycling Team
CZE 4:19:23.6 1:16:56.9
14.
ORCHARD Barbora
CZE 4:53:12.6 1:50:45.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru