ČSOB letná séria 2021 - virtuálne behy1

Běh
DATUM :11.6.2021 MÍSTO :SR

Oficiální výsledky

Oficiální výsledky nejsou zatím na těchto stránkách k dispozici

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAVLIK Ivan
Extra sviezi bazanti
SVK 0:18:28 0:00:00
2.
SZABO Tomas
Salomon
SVK 0:18:36 0:00:08
3.
HONEC Martin
KolagenDrink.sk
SVK 0:19:20 0:00:52
4.
KOVÁČIK Roland
S rozumom a odvahou:-)
SVK 0:19:47 0:01:19
5.
RAK Michal
SVK 0:20:21 0:01:53
6.
TIMEK Jozef
SVK 0:20:35 0:02:07
7.
RADOS Julius
SVK 0:22:31 0:04:03
8.
KRUSINSKY Martin
SVK 0:23:55 0:05:27
9.
HLÚCH Marek
SVK 0:24:58 0:06:30
10.
MARKOVIČ Peter
FPM EUBA
SVK 0:25:00 0:06:32
11.
MIHÁLIK Vladimír
Energyfit runners
SVK 0:25:38 0:07:10
12.
TAKAC Marian
#za_kamelot
SVK 0:25:42 0:07:14
13.
GRÓF Nikolas
SVK 0:26:28 0:08:00
14.
KALMÁR Ján
Active life club
SVK 0:26:48 0:08:20
15.
ZÁLUSZKÝ Miroslav
SVK 0:26:59 0:08:31
16.
KUCHTA Dominik
SVK 0:27:00 0:08:32
17.
KADERA Lukáš
B&C
SVK 0:27:02 0:08:34
18.
PÚCHY Ján
SVK 0:27:12 0:08:44
19.
HUDAK Tomáš
Sačurov
SVK 0:27:18 0:08:50
20.
FORNADEĽ Marek
SVK 0:27:32 0:09:04
21.
BISTÁK Andrej
SVK 0:27:47 0:09:19
22.
CHALUPKA Lubomír
SVK 0:27:56 0:09:28
23.
DROTOVÁN Štefan
Zber medaily
SVK 0:28:08 0:09:40
24.
HORIČKA Ivan
Tlačiareň ARIMES
SVK 0:29:13 0:10:45
25.
ČAČÍK Peter
SVK 0:29:32 0:11:04
26.
PAJGERT Vladimír
Třista60 SK
SVK 0:30:42 0:12:14
27.
MIŽÁK Jozef
SVK 0:30:52 0:12:24
28.
MANDÁK Ján
SVK 0:31:28 0:13:00
29.
HULKA Jozef
SVK 0:32:37 0:14:09
30.
TÁBORSKÝ Jozef
-
SVK 0:33:36 0:15:08
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUNSTÁTOVÁ Marie
Šneci v běhu
CZE 0:22:51 0:00:00
2.
VU Anna
KolagenDrink.sk
SVK 0:23:25 0:00:34
3.
RAFFAJOVÁ Tímea
SheRuns
SVK 0:24:06 0:01:15
4.
VÉGHOVÁ Emília
Želiezovce
SVK 0:24:21 0:01:30
5.
ROČKÁROVÁ Andrea
SVK 0:24:38 0:01:47
6.
MALÍKOVÁ Lenka
SVK 0:25:21 0:02:30
7.
BLAHUSIAKOVA Miriama
SHEruns
SVK 0:25:30 0:02:39
8.
PENCIAKOVÁ Ivka
Plavecký Štvrtok
SVK 0:26:10 0:03:19
9.
MIKOVÁ Zuzana
SheRuns
SVK 0:26:30 0:03:39
10.
MATISOVÁ Emília
SVK 0:26:36 0:03:45
11.
DROPPOVA Marcela
Active life team
SVK 0:26:56 0:04:05
12.
ŠRAMKOVÁ Marta
SheRuns
SVK 0:27:04 0:04:13
13.
ARPÁŠOVÁ Lenka
SVK 0:27:23 0:04:32
14.
BATTHYÁNYOVÁ Monika
SVK 0:27:47 0:04:56
15.
ULIČIANSKA Lívia
TURIEC.RUN
SVK 0:28:15 0:05:24
16.
SZABOOVA Daniela
SVK 0:28:24 0:05:33
17.
FORNADEĽOVÁ Zuzana
SHEruns
SVK 0:28:27 0:05:36
18.
VOJTECHOVSKÁ Veronika
SVK 0:28:30 0:05:39
19.
PRETZOVÁ Lucia
SVK 0:28:46 0:05:55
20.
GEJDOS MULLEROVA Lenka
Teamconsult
SVK 0:28:56 0:06:05
21.
ČELŮSTKOVÁ Petra
SVK 0:29:00 0:06:09
22.
KUBICOVÁ Katka
Active life team
SVK 0:29:04 0:06:13
23.
MURÁNSKA Júlia
SVK 0:29:09 0:06:18
24.
PETNUCHIVA Petra
BILLA
SVK 0:29:19 0:06:28
25.
NEVIGYANSKÁ Veronika
Energyfit runners
SVK 0:29:53 0:07:02
26.
MELICHÁROVÁ Jana
SVK 0:30:07 0:07:16
27.
GABRIŠKOVÁ Miroslava
SVK 0:30:14 0:07:23
28.
KUTLÍKOVÁ Tatiana
SHEruns
SVK 0:30:18 0:07:27
29.
PANOCOVÁ Oľga
SVK 0:30:27 0:07:36
30.
RUSKOVÁ Ingrid
SVK 0:30:31 0:07:40
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MRÁZKO Rastislav
BAJVET
SVK 0:39:43 0:00:00
2.
PÓDA Csaba
Bežecký klub Gabčíkovo
SVK 0:42:42 0:02:59
3.
SAMEL Matus
TBR
SVK 0:44:11 0:04:28
4.
SOMOGYVÁRI Zsolt
SVK 0:45:28 0:05:45
5.
BELICKA Matej
SVK 0:46:48 0:07:05
6.
ŽEMLIČKA Martin
SVK 0:48:56 0:09:13
7.
VARGA Marián
SVK 0:49:17 0:09:34
8.
BOGDÁNYI Gabriel
Karlova Ves/AC Nové Zámky
SVK 0:49:39 0:09:56
9.
PADO Rudolf
Liptovský Mikuláš
SVK 0:49:42 0:09:59
10.
VOLODIN Sergey
Triatleta
RUS 0:49:59 0:10:16
11.
HERDICS Gergely
Bežecký klub Veľký Meder - Nagymegyeri futóklub
SVK 0:50:33 0:10:50
12.
ORVISKÝ Artúr
ČSOB
SVK 0:51:58 0:12:15
13.
JAHODA Roman
SVK 0:53:05 0:13:22
14.
MESÁROŠ Jozef
SVK 0:54:01 0:14:18
15.
MIŽÁK Michal
SVK 0:54:49 0:15:06
16.
ORAVEC Vladimír
SVK 0:55:10 0:15:27
17.
BOČKO Matej
Šenkvické rýchle nohy
SVK 0:55:38 0:15:55
18.
MIČIAN Lukáš
SVK 0:55:53 0:16:10
19.
HOC Peter
SVK 0:55:54 0:16:11
20.
KOLAČAN Martin
K&K Racing
SVK 0:56:13 0:16:30
21.
DOBROTKA Dušan
Trio
SVK 0:56:33 0:16:50
22.
TOMÁŠIK Ján
SOITRON
SVK 0:56:40 0:16:57
23.
VARGA Zoltán
SVK 0:58:57 0:19:14
24.
URBANSKÝ Peter
SVK 0:59:13 0:19:30
25.
KAPITÁŇ Peter
Black Swans
SVK 1:00:06 0:20:23
26.
JANKULIAK Juraj
SVK 1:00:18 0:20:35
27.
HARNOŠ Vladimír
SVK 1:00:28 0:20:45
28.
MIK Tomáš
SVK 1:01:45 0:22:02
29.
GÁBRIŠ Peter
SVK 1:02:25 0:22:42
30.
ZVOLENSKÝ Michal
SVK 1:02:50 0:23:07
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MRÁZKO Rastislav
BAJVET
SVK 0:39:43 0:00:00
2.
PÓDA Csaba
Bežecký klub Gabčíkovo
SVK 0:42:42 0:02:59
3.
SAMEL Matus
TBR
SVK 0:44:11 0:04:28
4.
SOMOGYVÁRI Zsolt
SVK 0:45:28 0:05:45
5.
BELICKA Matej
SVK 0:46:48 0:07:05
6.
ŽEMLIČKA Martin
SVK 0:48:56 0:09:13
7.
VARGA Marián
SVK 0:49:17 0:09:34
8.
BOGDÁNYI Gabriel
Karlova Ves/AC Nové Zámky
SVK 0:49:39 0:09:56
9.
PADO Rudolf
Liptovský Mikuláš
SVK 0:49:42 0:09:59
10.
VOLODIN Sergey
Triatleta
RUS 0:49:59 0:10:16
11.
HERDICS Gergely
Bežecký klub Veľký Meder - Nagymegyeri futóklub
SVK 0:50:33 0:10:50
12.
ORVISKÝ Artúr
ČSOB
SVK 0:51:58 0:12:15
13.
JAHODA Roman
SVK 0:53:05 0:13:22
14.
MESÁROŠ Jozef
SVK 0:54:01 0:14:18
15.
MIŽÁK Michal
SVK 0:54:49 0:15:06
16.
ORAVEC Vladimír
SVK 0:55:10 0:15:27
17.
BOČKO Matej
Šenkvické rýchle nohy
SVK 0:55:38 0:15:55
18.
MIČIAN Lukáš
SVK 0:55:53 0:16:10
19.
HOC Peter
SVK 0:55:54 0:16:11
20.
KOLAČAN Martin
K&K Racing
SVK 0:56:13 0:16:30
21.
DOBROTKA Dušan
Trio
SVK 0:56:33 0:16:50
22.
TOMÁŠIK Ján
SOITRON
SVK 0:56:40 0:16:57
23.
VARGA Zoltán
SVK 0:58:57 0:19:14
24.
URBANSKÝ Peter
SVK 0:59:13 0:19:30
25.
KAPITÁŇ Peter
Black Swans
SVK 1:00:06 0:20:23
26.
JANKULIAK Juraj
SVK 1:00:18 0:20:35
27.
HARNOŠ Vladimír
SVK 1:00:28 0:20:45
28.
MIK Tomáš
SVK 1:01:45 0:22:02
29.
GÁBRIŠ Peter
SVK 1:02:25 0:22:42
30.
ZVOLENSKÝ Michal
SVK 1:02:50 0:23:07

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených233
Přihlášeno - Muži85
Přihlášeno - Ženy148
Odstartovalo233
V cíli201