seriál : ČP XCO MTB 2021

IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.2 - Brno

MTB
DATUM :29.5.2021 MÍSTO :Brno

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CINK Ondřej
Kross Orlen Cycling Team
CZE 1:28:01.1 0:00:00.0
2.
VIDAURRE KOSSMANN Martin
LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM
CHL 1:28:47.6 0:00:46.4
3.
VASTL Jan
Maloja Pushbikers MTB
CZE 1:29:10.8 0:01:09.7
4.
WAWAK Bartłomiej
Kross Orlen Cycling Team
POL 1:30:50.3 0:02:49.2
5.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Pirelli
CZE 1:31:07.3 0:03:06.2
6.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:31:20.3 0:03:19.2
7.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:31:51.3 0:03:50.2
8.
MIRANDA MALDONADO Sebastian
Team Chile
CHL 1:32:39.6 0:04:38.4
9.
PAPRSTKA Tomáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:33:23.6 0:05:22.4
10.
SÁSKA Jan
ROUVY Specialized
CZE 1:33:46.3 0:05:45.2
11.
HOLLAND Michael
Bike Team Kaiser
AUT 1:33:52.8 0:05:51.7
12.
GALLO FLORIDO Ignacio
Team Chile
CHL 1:34:19.8 0:06:18.7
13.
SKÁLA Jaromír
ROUVY Specialized
CZE 1:34:43.3 0:06:42.2
14.
ULÍK Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1:34:59.3 0:06:58.2
15.
KRAYER Lennart-Jan
LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM
GER 1:35:17.8 0:07:16.7
16.
ŠEVCŮ Tomáš
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:35:45.6 0:07:44.4
17.
FRITZ Benedikt
STEVENS MTB racing team
GER 1:36:03.5 0:08:02.4
18.
RAJCHART Jan
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:36:15.8 0:08:14.7
19.
ANDERLE Florian
Team FujiBikes Rockets
GER 1:36:57.8 0:08:56.6
20.
PRŮDEK Matěj
Multicraft MTB team
CZE 1:38:10.8 0:10:09.6
21.
ŠULC David
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:38:45.3 0:10:44.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LOIV Janika
Hawaii Express
EST 1:19:17.2 0:00:00.0
2.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:20:25.9 0:01:08.7
3.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 1:21:10.4 0:01:53.2
4.
BUZSAKI Virag
SVS Pro Team
HUN 1:21:22.2 0:02:04.9
5.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Maloja Pushbikers MTB
CZE 1:22:05.7 0:02:48.4
6.
CZECZINKAROVÁ Jana
LIV Mistral Cycling
CZE 1:22:27.6 0:03:10.3
7.
MONTAMBAULT Cindy
Independant
CAN 1:22:37.2 0:03:19.9
8.
SZCZECINSKA Matylda
Warszawski Klub Kolarski
POL 1:23:04.9 0:03:47.7
9.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ROUVY Specialized
CZE 1:25:33.3 0:06:16.1
10.
OBOŘILOVÁ Tereza
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:26:05.1 0:06:47.8
11.
BOROWIECKA Barbara
Giant Gorzów Liv Team
POL 1:26:19.6 0:07:02.3
12.
KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena
CZECH MULTISPORT COACHING
CZE 1:26:25.1 0:07:07.9
13.
KUČEROVÁ Monika
Superior riders
CZE 1:27:18.9 0:08:01.6
14.
PRŮDKOVÁ Barbora
Multicraft MTB team
CZE 1:28:03.0 0:08:45.8
15.
KUBÍNOVÁ Klára
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 1:28:53.6 0:09:36.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SCHEHL Paul
BIKE Junior Team powered by Bulls
GER 1:09:03.9 0:00:00.0
2.
EDER Fabian
German Technology Racing Team
GER 1:09:07.7 0:00:03.7
3.
KONEČNÝ Filip
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:10:33.2 0:01:29.2
4.
STRÁNSKÝ Matěj
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:11:12.4 0:02:08.4
5.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:11:38.9 0:02:34.9
6.
DOLEŽAL Tomáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:11:39.2 0:02:35.2
7.
LEPKA Filip
Sportunion Hinterbrühl /Eleven Mercedes Mitas
CZE 1:12:16.2 0:03:12.2
8.
HRTÁNEK Martin
CK EPIC DOHŇANY
SVK 1:12:41.4 0:03:37.4
9.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:12:57.2 0:03:53.2
10.
HAVERDINGS David
ZZPR Orangebabies Cyclingteam
NED 1:13:11.2 0:04:07.2
11.
VEVERKA Václav
CYKLOSTAR Trek Pirelli
CZE 1:13:19.4 0:04:15.4
12.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 1:13:41.4 0:04:37.4
13.
PÁVEK Matyáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:14:18.6 0:05:14.7
14.
VONDRÁČEK Matyáš
ROUVY Specialized
CZE 1:14:41.9 0:05:37.9
15.
ŠINDELÁŘ Jan
Kolofix
CZE 1:14:53.6 0:05:49.7
16.
KOPECKÝ Petr
ROUVY Specialized
CZE 1:14:58.1 0:05:54.2
17.
VLASATÝ Jakub
ROUVY Specialized
CZE 1:14:59.6 0:05:55.7
18.
BRZÓSKA Filip
KKW Nexelo Wałbrzych
POL 1:15:05.7 0:06:01.7
19.
DEL GROSSO Tibor
Club Vista Media Hamme
NED 1:15:26.1 0:06:22.1
20.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:15:29.6 0:06:25.7
21.
HLÁVKA Adam
Superior riders
CZE 1:15:56.4 0:06:52.4
22.
HRSTKA Vojtěch
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:16:55.9 0:07:51.9
23.
POSPÍŠIL Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:17:19.9 0:08:15.9
24.
BRUDNÝ Karel
Bike 2000
CZE 1:17:25.4 0:08:21.4
25.
VANĚČEK Adam
Hnízdil Team
CZE 1:17:38.6 0:08:34.6
26.
ČERNÝ Patrik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:17:47.4 0:08:43.4
27.
VENCL Libor
Eleven Black.ET team
CZE 1:17:54.6 0:08:50.6
28.
KERL Maximilian
Author team Stupno
CZE 1:18:20.4 0:09:16.4
29.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:18:29.9 0:09:25.9
30.
CHÝLE Filip
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 1:18:53.6 0:09:49.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LIPP Finja
Orbea - Serpentine Velosport
GER 1:08:12.3 0:00:00.0
2.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:08:38.0 0:00:25.7
3.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 1:10:35.5 0:02:23.2
4.
SALVINI MORGEN Giuliana
Sense Factory Racing
BRA 1:12:17.8 0:04:05.4
5.
HOJKOVÁ Štěpánka
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:13:14.4 0:05:02.1
6.
PLESKAČOVÁ Natálie
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:14:12.7 0:06:00.3
7.
FIJALKOWSKA Hanna
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 1:14:57.5 0:06:45.2
8.
HLADÍKOVÁ Kateřina
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:16:29.7 0:08:17.4
9.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
LAWI junior team
CZE 1:17:26.2 0:09:13.9
10.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 1:17:56.2 0:09:43.8
11.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:18:29.1 0:10:16.8
12.
KLIEN Fiona
Union RC Bikerei
AUT 1:19:08.7 0:10:56.4
13.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 1:19:44.1 0:11:31.8
14.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 1:21:30.6 0:13:18.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:44:36.7 0:00:00.0
2.
ELBADRI Jakub
DUKLA PRAHA
CZE 0:44:44.7 0:00:08.0
3.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:45:11.7 0:00:35.0
4.
TAKACS Zsombor
Superior Racing Team
HUN 0:45:20.5 0:00:43.8
5.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:45:36.5 0:00:59.8
6.
JEŽEK Václav
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:45:50.0 0:01:13.3
7.
HOJKA František
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:45:59.4 0:01:22.7
8.
ZAHÁLKA Štěpán
CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
CZE 0:46:13.5 0:01:36.8
9.
DOBRÝ Lukáš
CANYON NORTHWAVE MTB TEAM
CZE 0:46:21.1 0:01:44.4
10.
FRIEDEL David
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:46:27.0 0:01:50.2
11.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:46:34.7 0:01:58.0
12.
SAMEC Filip
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:46:38.0 0:02:01.3
13.
LIENERT Patrik
ČED Bike Team
CZE 0:46:38.5 0:02:01.8
14.
HYNEČEK Jan
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:47:24.0 0:02:47.2
15.
SÝKORA Josef
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:47:29.7 0:02:53.0
16.
UHER David
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:47:46.0 0:03:09.3
17.
TOMAN Patrik
BIKE PRO RACING
CZE 0:48:00.5 0:03:23.7
18.
ŠMÍD Jakub
Author team Stupno
CZE 0:48:26.5 0:03:49.7
19.
JAŚKIEWICZ Leszek
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:48:32.2 0:03:55.5
20.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:48:52.7 0:04:16.0
21.
SVOBODNÍK Nikola
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:49:14.7 0:04:38.0
22.
ZONYGA David
VRV TEAM
CZE 0:49:34.0 0:04:57.2
23.
STREJČEK Adam
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:49:40.7 0:05:04.0
24.
ŠINDELÁŘ Roman
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:49:43.7 0:05:07.0
25.
KRÝSL Lukáš
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:49:45.9 0:05:09.1
26.
FALTÝNEK Jan
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:50:05.7 0:05:29.0
27.
VOSTAL Vilém
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:50:07.0 0:05:30.2
28.
NAXERA Václav
SK VELO PRAHA
CZE 0:50:08.4 0:05:31.6
29.
SVITÁK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:50:09.3 0:05:32.6
30.
PILAŘ Patrik
ČISTÝ SPORT
CZE 0:50:22.2 0:05:45.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru