Cyklistické preteky STD Domaša Tour 2021

Silniční cyklistika
DATUM :12.9.2021 MÍSTO :Domaša

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BÉREŠ ML. Stanislav
Fire Fly
SVK 1:43:56.1 0:00:00.0
2.
KYCA Tomáš
WLRMcc
SVK 1:44:52.6 0:00:56.4
3.
HREBÍK Tomáš
SWIETELSKý team
SVK 1:45:23.8 0:01:27.6
4.
PANLOWSKI Gregorz
ENodd Team
POL 1:46:45.0 0:02:48.8
5.
ČAN Jozef
Proefekt
SVK 1:46:45.1 0:02:48.9
6.
VALKO Ľubomír
SVK 1:46:45.3 0:02:49.1
7.
GOGA Matúš
SWIETELSKY SLOVAKIA CYCLING TEAM
SVK 1:46:45.6 0:02:49.4
8.
BOBELA Brian
Nightriders Snina
SVK 1:46:46.0 0:02:49.8
9.
CISKO Martin
CYKLO ČAJKA RACING
SVK 1:46:46.4 0:02:50.3
10.
HOZA Denis
Cyklo Tým Havířov
SVK 1:46:46.6 0:02:50.4
11.
BERDIS Richard
SVK 1:46:46.8 0:02:50.6
12.
SENKO Martin
BIGBIKE TEAM
SVK 1:46:47.4 0:02:51.2
13.
MALOŠ Samuel
BICYCLE GARAGE
SVK 1:46:51.1 0:02:55.0
14.
KRIAK Matúš
SWIETELSKY SLOVAKIA CYCLING TEAM
SVK 1:47:39.5 0:03:43.3
15.
ZAVODNY Radoslav
Lemra Košice
SVK 1:47:42.4 0:03:46.3
16.
LEŠKO Ján
Nightriders Snina
SVK 1:47:47.2 0:03:51.1
17.
KREMPASKY Tomas
BICYCLE GARAGE
SVK 1:47:47.3 0:03:51.1
18.
GAVRON Matúš
Nightriders Snina
SVK 1:47:48.1 0:03:51.9
19.
TUREK Martin
Sck Pieniny
SVK 1:47:48.2 0:03:52.0
20.
KOPECKÝ Kristián
Cyklistický tím FIREFLY
SVK 1:47:48.5 0:03:52.3
21.
ČECH Jaroslav
AUTOJARO RACING TEAM
SVK 1:47:48.5 0:03:52.3
22.
VIŠNAI Matej
pro-body sport team
SVK 1:47:48.7 0:03:52.5
23.
GELETKA Tomas
SVK 1:47:48.9 0:03:52.7
24.
ANDRAŠKO Adrián
CKM Poprad
SVK 1:47:49.0 0:03:52.8
25.
KALINIČ Ľuboš
Nightriders Snina
SVK 1:47:49.2 0:03:53.0
26.
MAKO Dominik
Cycling Academy Trenčín
SVK 1:47:49.5 0:03:53.3
27.
MIKO Paľo
KC Michalovce
SVK 1:47:49.7 0:03:53.5
28.
DUNAJ Tomáš
Petist Bike
SVK 1:47:49.9 0:03:53.7
29.
BUKSAR Peter
KC Michalovce
SVK 1:47:50.0 0:03:53.9
30.
OROSI Martin
SVK 1:47:50.2 0:03:54.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTRBÁKOVÁ Timea
Proefekt
SVK 1:49:33.1 0:00:00.0
2.
HUDÁKOVÁ Martina
Šk cyklo-tour Sereď
SVK 1:49:36.5 0:00:03.3
3.
SOPKOVÁ Michaela
Petist Bike
SVK 1:58:16.0 0:08:42.8
4.
ČULÍKOVÁ Kristína
SVK 1:58:35.0 0:09:01.9
5.
MOLČÁNYIOVÁ Lenka
Nightriders Snina
SVK 1:58:42.5 0:09:09.3
6.
HARMANOVÁ Lucia
TDM Krompachy
SVK 2:08:21.9 0:18:48.8
7.
CÍBIKOVÁ Antónia
CK Slimák Púchov
SVK 2:10:26.9 0:20:53.7
8.
TARBAJOVÁ Zuzana
Active life
SVK 2:13:13.4 0:23:40.3
9.
PETROVOVÁ Eva
SVK 2:31:27.5 0:41:54.4
10.
ČORBOVA Janka
SVK 2:34:18.2 0:44:45.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených260
Přihlášeno - Muži249
Přihlášeno - Ženy11
Odstartovalo249
V cíli243