ONLINE VÝSLEDKY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZEŤÁK Michael |
VRV TEAM |
CZE | 0:29:02.2 | 0:00:00.0 |
2. | KAŠPAR Adam |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:29:41.0 | 0:00:38.8 |
3. | JELÍNEK Josef |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 0:30:37.1 | 0:01:34.9 |
4. | MARTINEK Tomáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:31:26.0 | 0:02:23.8 |
5. | BŘEZINA Jonáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:32:11.0 | 0:03:08.8 |
6. | BÁRTEK David |
VRV TEAM |
CZE | 0:32:20.9 | 0:03:18.7 |
7. | HONZÁK David |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:32:32.6 | 0:03:30.3 |
8. | ŠEDIVÝ Jakub |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:33:53.1 | 0:04:50.9 |
9. | SIRŮČEK Václav |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:34:44.8 | 0:05:42.6 |
10. | LUTOVSKÝ Ondřej |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:35:12.5 | 0:06:10.3 |
11. | SOLAŘ Kryštof |
VRV TEAM |
CZE | 0:35:16.9 | 0:06:14.6 |
12. | ZADÁK David |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:35:29.4 | 0:06:27.1 |
13. | KLAUDA Jan |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:36:02.0 | 0:06:59.7 |
14. | HERMAN Ondřej |
VRV TEAM |
CZE | 0:36:10.1 | 0:07:07.8 |
15. | ČAPEK Tomáš |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:37:04.1 | 0:08:01.8 |
16. | PEŠŤÁK Martin |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:37:05.8 | 0:08:03.6 |
17. | MUSIL Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:37:07.8 | 0:08:05.5 |
18. | ČERNOHORSKÝ Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:37:34.0 | 0:08:31.7 |
19. | SANDANY David |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:37:47.5 | 0:08:45.3 |
20. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:38:01.4 | 0:08:59.2 |
21. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:38:08.1 | 0:09:05.9 |
22. | BARTOŠ Martin |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:38:21.4 | 0:09:19.2 |
23. | VOPAT Milan |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:39:24.4 | 0:10:22.1 |
24. | BITTNER Daniel |
SK BMX KLATOVY o.s. |
CZE | 0:39:39.3 | 0:10:37.0 |
25. | POLÁČEK Albetr |
BIKE 2000 |
CZE | 0:39:48.0 | 0:10:45.8 |
26. | SVÍTIL Robert |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:40:20.1 | 0:11:17.9 |
27. | SCHIERL Jakub |
REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:40:46.6 | 0:11:44.4 |
28. | KRÝDA Miloslav |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:41:21.9 | 0:12:19.7 |
29. | TLÁSKAL Hynek |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:44:04.7 | 0:15:02.5 |
30. | MIŠOŇ Matěj |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:45:00.0 | 0:15:57.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:16:23.6 | 0:00:00.0 |
2. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:17:22.3 | 0:00:58.7 |
3. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 0:17:27.2 | 0:01:03.6 |
4. | KRUPOVÁ Lucie |
VRV TEAM |
CZE | 0:17:37.3 | 0:01:13.7 |
5. | LUKEŠOVÁ Denisa |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:17:49.5 | 0:01:25.9 |
6. | LACINOVÁ Kateřina |
AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s. |
CZE | 0:18:04.8 | 0:01:41.2 |
7. | TVARŮŽKOVÁ Tereza |
VRV TEAM |
CZE | 0:18:35.6 | 0:02:12.0 |
8. | KNAPKOVÁ Denisa |
VRV TEAM |
CZE | 0:18:37.0 | 0:02:13.4 |
9. | POLÁKOVÁ Karolína |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 0:19:54.0 | 0:03:30.3 |
10. | SANDANYOVÁ Saša |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:21:10.2 | 0:04:46.6 |
11. | VAICOVÁ Markéta |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:21:17.9 | 0:04:54.3 |
12. | SÁSKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:21:25.8 | 0:05:02.2 |
13. | NOVÁKOVÁ Anežka |
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB |
CZE | 0:21:31.7 | 0:05:08.1 |
14. | KUBÁTOVÁ Dominika |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:24:04.0 | 0:07:40.4 |
15. | SLÁMOVÁ Michaela |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:26:12.2 | 0:09:48.6 |
16. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:27:57.4 | 0:11:33.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAJCHART Jan |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:45:38.0 | 0:00:00.0 |
2. | DUDEK Ondřej |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:45:42.0 | 0:00:04.0 |
3. | RASKIN Artur |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:46:21.1 | 0:00:43.1 |
4. | PRŮDEK Matěj |
BIKE 2000 |
CZE | 0:46:58.3 | 0:01:20.2 |
5. | KOBES Lukáš |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 0:47:31.2 | 0:01:53.1 |
6. | ŠULC Jakub |
BIKE&SKI BAKAJDA |
CZE | 0:48:49.1 | 0:03:11.1 |
7. | DEJMEK Martin |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:49:09.5 | 0:03:31.5 |
8. | LEHKÝ Roman |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:49:23.0 | 0:03:44.9 |
9. | BALAEV Evgenyi |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:49:27.0 | 0:03:48.9 |
10. | ŠÍREK Adrian |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:49:53.1 | 0:04:15.1 |
11. | ALEKSANDROV Dmitry |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:49:57.6 | 0:04:19.5 |
12. | YAKOVLEV Dmitry |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:49:59.4 | 0:04:21.4 |
13. | PAPEŽ Vít |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:50:12.9 | 0:04:34.9 |
14. | BYSTROŇ Vilém |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:50:45.7 | 0:05:07.6 |
15. | NOVÁK Přemysl |
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB |
CZE | 0:51:33.1 | 0:05:55.0 |
16. | JÍLEK Zdeněk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:52:14.7 | 0:06:36.7 |
17. | VRÁNA Dominik |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:52:22.8 | 0:06:44.7 |
18. | OUDA Matěj |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:53:04.7 | 0:07:26.6 |
19. | KRUMPHANZL Matyáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:53:09.7 | 0:07:31.6 |
20. | SROVNALÍK Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:54:22.4 | 0:08:44.4 |
21. | MORAVEC Karel |
UNIQA Jihlava |
CZE | 0:54:29.6 | 0:08:51.5 |
22. | ALKHIMOV Sergey |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:54:33.1 | 0:08:55.0 |
23. | FEJFAR Jakub |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:54:41.3 | 0:09:03.2 |
24. | MATĚJKA Petr |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:54:42.8 | 0:09:04.7 |
25. | BARTOŇ Jan |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:54:43.9 | 0:09:05.9 |
26. | MAMONTOV Nikita |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:55:06.3 | 0:09:28.2 |
27. | FILATOV Ivan |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:55:25.8 | 0:09:47.8 |
28. | MIKULECKÝ Vojtěch |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:55:42.9 | 0:10:04.9 |
29. | TUREK Lukáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:56:18.7 | 0:10:40.7 |
30. | DOLEŽAL Václav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:59:45.0 | 0:14:07.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MALÍK Michal |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:01:19.7 | 0:00:00.0 |
2. | PAUR Ondřej |
Stock Plzeň |
CZE | 1:03:02.3 | 0:01:42.6 |
3. | VLACH Lukáš |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:03:51.0 | 0:02:31.3 |
4. | ŠIRC Matěj |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:04:17.1 | 0:02:57.4 |
5. | HRABAL Jakub |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:05:07.5 | 0:03:47.8 |
6. | VLČEK Michal |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:05:50.9 | 0:04:31.2 |
7. | VALIGURA Jakub |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:06:09.2 | 0:04:49.5 |
8. | FRANK Petr |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:06:25.1 | 0:05:05.4 |
9. | KODL Pavel |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 1:06:48.2 | 0:05:28.5 |
10. | BOŘIL Petr |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:08:13.2 | 0:06:53.5 |
11. | KOHOUTEK Michal |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:09:25.2 | 0:08:05.5 |
12. | STRACH Jakub |
Horovice |
CZE | 1:10:01.5 | 0:08:41.8 |
13. | PODHAJSKÝ Jiří |
AŠŠTÍ BAJKEŘI |
CZE | 1:22:14.8 | 0:20:55.1 |
14. | MÜLLER Martin |
dimp GIANT team |
CZE | 1:23:58.9 | 0:22:39.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZELENÝ Ondřej |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:01:46.9 | 0:00:00.0 |
2. | KOBES Miroslav |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 1:05:33.6 | 0:03:46.6 |
3. | KLAP David |
Allivictus Kofola taem |
CZE | 1:05:55.4 | 0:04:08.5 |
4. | PITHART Jan |
AMULET RACING TEAM |
CZE | 1:10:02.0 | 0:08:15.0 |
5. | VOKOUN Jan |
KL SPORT MOST |
CZE | 1:13:08.0 | 0:11:21.0 |
6. | NOVOTNÝ Petr |
AMULET RACING TEAM |
CZE | 1:14:08.0 | 0:12:21.0 |
7. | DOBEŠ Radek |
AŠ |
CZE | 1:22:34.0 | 0:20:47.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:00:47.3 | 0:00:00.0 |
2. | VASTL Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:00:54.6 | 0:00:07.2 |
3. | KUBÍN Filip |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:02:22.0 | 0:01:34.7 |
4. | ŠELLER Luděk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:02:39.0 | 0:01:51.6 |
5. | FUSEK Martin |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:02:43.9 | 0:01:56.5 |
6. | BOGAR Kryštof |
BOHEMIE NOVÝ BOR |
CZE | 1:03:19.0 | 0:02:31.7 |
7. | KRASNOV Alexander |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 1:03:33.2 | 0:02:45.8 |
8. | BLAŽEK Josef |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 1:03:51.9 | 0:03:04.5 |
9. | JOHÁNEK Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:04:25.5 | 0:03:38.2 |
10. | POMEZNÝ Lukáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:04:37.2 | 0:03:49.8 |
11. | SEKANINA Adam |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:04:47.7 | 0:04:00.3 |
12. | SÁDLO Dominik |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 1:05:00.1 | 0:04:12.7 |
13. | VOMÁČKO Václav |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:05:30.1 | 0:04:42.8 |
14. | TITOV Evgenyi |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 1:05:43.0 | 0:04:55.7 |
15. | VLADYKIN Roman |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 1:06:02.0 | 0:05:14.6 |
16. | SVOBODA Jiří |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:06:11.6 | 0:05:24.2 |
17. | ŘEHÁK Vít |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:08:01.3 | 0:07:13.9 |
18. | RYDVAL Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:08:31.5 | 0:07:44.1 |
19. | ZRŮST Adam |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:09:08.2 | 0:08:20.8 |
20. | ŠAFÁŘ Jakub |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:10:01.9 | 0:09:14.5 |
21. | BERECKEI Ondřej |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:10:46.5 | 0:09:59.2 |
22. | SVRČINA Karel |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 1:11:11.7 | 0:10:24.3 |
23. | ZÁBRANSKÝ Stanislav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:11:42.8 | 0:10:55.4 |
24. | KALITA Lukáš |
KL SPORT MOST |
CZE | 1:13:36.9 | 0:12:49.5 |
25. | PATRY Martin |
PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ |
CZE | 1:14:13.6 | 0:13:26.3 |
26. | FICENEC Jakub |
TJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA |
CZE | 1:15:10.9 | 0:14:23.5 |
27. | ŠVORC Jiří |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 1:15:47.0 | 0:14:59.6 |
28. | ŠMERDA Daniel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:17:57.3 | 0:17:09.9 |
29. | PÁNEK Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:19:30.8 | 0:18:43.5 |
30. | WINTER Tadeáš |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 1:22:50.9 | 0:22:03.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:11:21.0 | 0:00:00.0 |
2. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM |
CZE | 1:11:26.7 | 0:00:05.6 |
3. | KUNTOVÁ Vendula |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:12:30.8 | 0:01:09.7 |
4. | VESELÁ Lucie |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:13:48.6 | 0:02:27.6 |
5. | JEŽKOVÁ Hana |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:15:18.7 | 0:03:57.6 |
6. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:18:35.3 | 0:07:14.2 |
7. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:21:15.8 | 0:09:54.8 |
8. | JURKOVÁ Soňa |
BIKE 2000 |
CZE | 1:25:00.0 | 0:13:39.0 |
9. | NĚMCOVÁ Zdeňka |
UNIQA ALK JIHLAVA |
CZE | 1:26:13.2 | 0:14:52.1 |
10. | BAREŠOVÁ Nikola |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:32:57.9 | 0:21:36.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MACHULKOVÁ Barbora |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:52:35.7 | 0:00:00.0 |
2. | AKHMADULINA Guzel |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:52:51.9 | 0:00:16.2 |
3. | FILIPPOVA Marina |
Karo-Itera-Dinamo Team |
RUS | 0:57:03.0 | 0:04:27.2 |
4. | DRAHOVZALOVÁ Markéta |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:58:19.6 | 0:05:43.8 |
5. | HLUBINKOVÁ Nikola |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:00:03.4 | 0:07:27.6 |
6. | REZKOVÁ Aneta |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:04:45.0 | 0:12:09.2 |
7. | PAROLKOVÁ Markéta |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:08:25.7 | 0:15:49.9 |
8. | HANŽLOVÁ Miroslava |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:17:50.3 | 0:25:14.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | CZECZINKAROVÁ Jana |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:36:40.7 | 0:00:00.0 |
2. | STOČKOVÁ Nikol |
BIKE 2000 |
CZE | 0:38:08.3 | 0:01:27.6 |
3. | BARTIZALOVÁ Denisa |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 0:38:31.5 | 0:01:50.7 |
4. | BŘEZINOVÁ Daniela |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:39:26.6 | 0:02:45.9 |
5. | VANÍČKOVÁ Elena |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:40:25.3 | 0:03:44.5 |
6. | ADÁMKOVÁ Jana |
Apache lokoTrutnov |
CZE | 0:41:12.8 | 0:04:32.1 |
7. | KRZYŽANKOVÁ Lenka |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:45:52.3 | 0:09:11.6 |
8. | KŘÍŽOVÁ Klára |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:49:03.8 | 0:12:23.1 |
9. | NOSKOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:57:24.1 | 0:20:43.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZL Jan |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:21:52.3 | 0:00:00.0 |
2. | NOVÁK Jiří |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:22:24.3 | 0:00:32.0 |
3. | SPĚŠNÝ Milan |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:22:52.1 | 0:00:59.8 |
4. | EBERL Filip |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:23:05.1 | 0:01:12.8 |
5. | PAPRSTKA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:23:31.0 | 0:01:38.7 |
6. | FRIEDL Jiří |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:24:34.7 | 0:02:42.4 |
7. | ULMAN Matouš |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:24:54.9 | 0:03:02.6 |
8. | SÁBLÍK Lukáš |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:25:41.5 | 0:03:49.2 |
9. | NESVADBA Jan |
MADETA FITNESS/SPECIALIZED |
CZE | 1:28:52.9 | 0:07:00.6 |
10. | POLNICKÝ Radek |
JIRAPO-GIANT |
CZE | 1:28:57.4 | 0:07:05.1 |
11. | NEPUSTIL Matěj |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:29:49.4 | 0:07:57.1 |
12. | KOVÁŘ Radim |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:31:59.1 | 0:10:06.8 |
13. | BOHATA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:34:15.4 | 0:12:23.1 |
14. | SVORADA Jan |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:35:13.5 | 0:13:21.2 |
15. | BARTIZAL Jiří |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 1:35:37.5 | 0:13:45.2 |
16. | KOZEL Michal |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:36:45.7 | 0:14:53.4 |
17. | ŠUTA Jiří |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 1:36:49.4 | 0:14:57.1 |
18. | OŠŤÁDAL Jiří |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:37:50.1 | 0:15:57.8 |
19. | HUŠEK Martin |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 1:38:33.6 | 0:16:41.3 |
20. | ŽNIVA Ondřej |
BIKE PRO RACING |
CZE | 1:38:49.3 | 0:16:57.0 |
21. | KLINGORA Lukáš |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:39:41.7 | 0:17:49.4 |