The Knysna Cycle Tour Race, South Africa

Virtual MTB
DATUM :17.7.2021 MÍSTO :South Africa
POŘADATEL : ROUVY

Oficiální výsledky

Oficiální výsledky nejsou zatím na těchto stránkách k dispozici

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SCHWENKLER Kai
GER 0:36:16.9 0:00:00.0
2.
GERBER Zandre
Oudtshoorn Fietsry Club
RSA 0:36:21.4 0:00:04.4
3.
WEI-REN Chang
TPE 0:37:14.8 0:00:57.8
4.
NEL Erlank
Absolute Motion East Cape
RSA 0:37:51.9 0:01:35.0
5.
BYRD Eamonn
Dublin Wheelers
IRL 0:37:52.6 0:01:35.6
6.
DOLPP Bernd
TSV Moosbach
GER 0:38:22.0 0:02:05.0
7.
ERASMUS Ronald
RSA 0:38:23.7 0:02:06.7
8.
HSU Jason
Junior Coffee Club (JCC)
TPE 0:38:24.8 0:02:07.8
9.
KOLORZ Grzegorz
POL 0:38:30.5 0:02:13.5
10.
WEI-SHENG LIN
TPE 0:38:37.6 0:02:20.6
11.
GASCOYNE Paul
Rouvy Ambassador - Notes from the Coach
GBR 0:38:40.5 0:02:23.5
12.
GASNER Peter
SUI 0:38:44.6 0:02:27.6
13.
LEE Richard
TPE 0:38:50.2 0:02:33.2
14.
ZELNÍK Andrej
SVK 0:38:53.2 0:02:36.2
15.
KAUMP Paul
PDK Wood Designs
USA 0:38:56.0 0:02:39.0
16.
HSIAO Huaping
DWD
TPE 0:38:58.1 0:02:41.1
17.
MICHAEL Hutchison
None
USA 0:38:58.3 0:02:41.3
18.
LINNE VON BERG Kai
GER 0:38:58.8 0:02:41.8
19.
FLÖTER Udo
GER 0:38:58.9 0:02:42.0
20.
LATEGAN Andre
TBC
RSA 0:38:59.0 0:02:42.0
21.
YEH CHANG KUANG
TMAN
TPE 0:39:08.5 0:02:51.5
22.
THOMPSON Kevin
GBR 0:39:10.1 0:02:53.1
23.
PLAZA Piotr
USA 0:39:37.4 0:03:20.4
24.
WEIS Bernd
SG Dettingen Erms
GER 0:39:43.3 0:03:26.3
25.
QUIGLEY Andrew
GBR 0:39:45.2 0:03:28.2
26.
MAUDER Johannes
GER 0:40:01.3 0:03:44.3
27.
BITA hara
TPE 0:40:16.6 0:03:59.6
28.
HEIL Matthias
Gatley (B Team)
GER 0:40:22.2 0:04:05.2
29.
SMOLIK Christian
AUT 0:40:22.6 0:04:05.6
30.
SCHNEIDER Christian
Ennsys CP
CAN 0:40:27.8 0:04:10.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LISA Jing
ThinkRider
CZE 0:40:56.8 0:00:00.0
2.
KRAMER Berber
KEN 0:41:56.3 0:00:59.4
3.
AUGUSTYN Cindy-Lee
RSA 0:42:10.1 0:01:13.2
4.
YEH kuan yu
KHT
CZE 0:42:26.6 0:01:29.8
5.
FOXEN Jacqueline
NED 0:47:13.6 0:06:16.8
6.
AICHLER Claudia
GER 0:47:18.2 0:06:21.3
7.
CHALMERS Kate
RSA 0:47:25.3 0:06:28.5
8.
FIOLLEAU Michele
CAN 0:48:11.2 0:07:14.3
9.
RASOAZANABARY Emilienne
MAD 0:48:20.4 0:07:23.5
10.
YEN Sandy
TPE 0:50:28.9 0:09:32.1
11.
TURNER Mari
Rockingham Triathlon Club
AUS 0:50:59.4 0:10:02.6
12.
ERASMUS Michelle
RSA 0:52:36.3 0:11:39.5
13.
WOODS Wendy
Pictou County Cycle
CAN 0:54:49.4 0:13:52.5
14.
CHEN Irene
TPE 0:54:51.9 0:13:55.0
15.
LEE SHIHYU
USA 0:54:57.9 0:14:01.0
16.
HENAO Johana
Bicicletas Pesicolo
COL 0:56:52.6 0:15:55.7
17.
SAVAGE Sylvie
CAN 0:56:59.8 0:16:03.0
18.
PENNEY Ellen
CAN 0:58:58.9 0:18:02.1
19.
LE ROUX Bianca
RSA 1:00:12.5 0:19:15.7
20.
BRUNDYN Alminda
USA 1:06:07.9 0:25:11.0
21.
HAYNE C
USA 1:09:56.7 0:28:59.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru