seriál : Slovenský pohár ENDURO 2021

5. kolo SPEN 2021

MTB
DATUM :10.10.2021 MÍSTO :Bratislava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROJČEK Adam
Banshee Racing Brigade
SVK 0:18:18.7 0:00:00.0
2.
STAŇO Ľuboš
Bajky.sk C.T.C.
SVK 0:18:22.9 0:00:04.1
3.
CHOMIST Patrik
DEEM racing team
SVK 0:18:28.8 0:00:10.1
4.
KRAL Antonín
KELLYS FACTORY TEAM
CZE 0:18:41.2 0:00:22.5
5.
KOHÚT Denis
CTM Racing team
SVK 0:18:42.8 0:00:24.0
6.
KNAPEC Martin
CTM Racing team
SVK 0:18:44.0 0:00:25.2
7.
UČEŇ Lukáš
OKOEVERYWHERE RACING
SVK 0:18:59.0 0:00:40.2
8.
KOVÁČIK Martin
CK Route 66
SVK 0:19:11.1 0:00:52.3
9.
KRAJČOVIECH Peter
OKOEVERYWHERE RACING
SVK 0:19:17.8 0:00:59.0
10.
KOLÁŘ Michael
OKOEVERYWHERE RACING
SVK 0:19:31.3 0:01:12.5
11.
HEISS Lukas
Lines Magazine
AUT 0:19:36.6 0:01:17.8
12.
LITVAJ Timotej
Bajky.sk C.T.C.
SVK 0:19:38.0 0:01:19.3
13.
ŠKVARKO Martin
Športovy klub Medvedica
SVK 0:19:51.7 0:01:32.9
14.
GOMBALA Oliver
CTM Racing team
SVK 0:20:02.8 0:01:44.0
15.
ŠPALEK Michal
Športservis Team
SVK 0:20:06.5 0:01:47.7
16.
KRUPA Maroš
Enjoy the Ride TEAM
SVK 0:20:06.8 0:01:48.0
17.
STANK Jakub
AlteSchule
SVK 0:20:08.0 0:01:49.2
18.
TICHÝ Vladimír
DEEM racing team
SVK 0:20:10.8 0:01:52.0
19.
BACO Matej
Finančné centrum team
SVK 0:20:13.4 0:01:54.7
20.
TISCHHART Florian
bikestore.cc - Trek Flagship Store Wien
AUT 0:20:15.6 0:01:56.8
21.
PAUČIN Samuel
CTM Racing team
SVK 0:20:17.9 0:01:59.2
22.
HANZLÍK Ondrej
DEEM racing team
SVK 0:20:20.6 0:02:01.9
23.
MLICH Marek
Bajky.sk C.T.C.
SVK 0:20:21.7 0:02:03.0
24.
DRÁBIK Peter
CUBE ENDURO TEAM
SVK 0:20:23.0 0:02:04.3
25.
MICHÁLEK Viktor
CK Stupava
SVK 0:20:35.3 0:02:16.5
26.
TICHÝ Filip
DEEM racing team
SVK 0:21:01.4 0:02:42.7
27.
ČUPKA Martin
Freeride-MTB
SVK 0:21:02.5 0:02:43.7
28.
GREGA Ľubomír
Enjoy the Ride TEAM
SVK 0:21:03.5 0:02:44.7
29.
MELICHERČÍK Tomáš
Absolute Racing Team
SVK 0:21:04.9 0:02:46.1
30.
HLOBIL Michal
CK Stupava
SVK 0:21:08.4 0:02:49.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUCHYŇKOVÁ Simona
OKO EVERYWHERE Racing
SVK 0:21:33.1 0:00:00.0
2.
GOMBALOVÁ Vilma
KRAPS RACING TEAM
SVK 0:22:41.4 0:01:08.2
3.
LEHOCKA Katarina
Športovy klub Medvedica
SVK 0:23:39.1 0:02:06.0
4.
PETROVSKÁ Vanesa
DEEM racing team
SVK 0:23:44.9 0:02:11.8
5.
DURČÁKOVÁ Dominika
Qayron Sqadra Racing
CZE 0:24:10.0 0:02:36.8
6.
SKRUCANA Linda
[bajkerky]
SVK 0:24:18.0 0:02:44.8
7.
MADARÁSOVÁ Kristína
BIKEGARAGE
SVK 0:25:27.8 0:03:54.6
8.
SELECKÁ Anna
Športový klub MEDVEDICA
SVK 0:25:33.2 0:04:00.0
9.
KARABOVÁ Martina
CK Route 66
SVK 0:26:30.4 0:04:57.2
10.
ĎUGELOVÁ Natália
CK MŠK KEŽMAROK
SVK 0:26:38.7 0:05:05.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru