Aquatlon Triaxx
DATUM : | 12.5.2012 | MÍSTO : | Bratislava |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- Triatlonové nádeje - 25 m plávanie / 150 m beh po kategorích
- Ml. žiactvo - 200 m plávanie / 1000 m beh po kategorích
- St. žiactvo - 400 m plávanie / 2 km beh po kategorích
- Open - 400 m plávanie / 2 km beh po kategorích
- Juniorky, ženy, veteránky - 1 km plávanie / 5 km beh po kategorích
- Juniori, muži, veteráni - 1 km plávanie / 5 km beh po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PECIAR Tomáš |
Delfín Nitra |
SVK | 0:02:02.2 | 0:00:00.0 |
2. | GAŠPAR Nikolas |
Slávia ŠŠ Trenčín |
SVK | 0:02:17.2 | 0:00:15.0 |
3. | WALTER Jaromír |
Realiz Sport Team |
SVK | 0:02:19.6 | 0:00:17.4 |
4. | BENDE Adam |
Inter Bratislava |
SVK | 0:02:28.4 | 0:00:26.2 |
5. | IMREJOVÁ Sofia |
Trian ŠK UMB |
SVK | 0:02:32.0 | 0:00:29.8 |
6. | VERBOVSKÁ Martina |
ŠK Atom Levice |
SVK | 0:02:34.6 | 0:00:32.4 |
7. | VALKY Tomáš |
Delfín Nitra |
SVK | 0:02:55.0 | 0:00:52.8 |
8. | KUTIŠ Daniel |
Bratislava |
SVK | 0:04:21.7 | 0:02:19.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BARTÁKY Dávid |
Nereus Žilina |
SVK | 0:06:46.3 | 0:00:00.0 |
2. | HRIC Juraj |
ŠK Iglovia SNV |
SVK | 0:07:08.0 | 0:00:21.7 |
3. | MRÁZ Martin |
Realiz Sport Team |
SVK | 0:07:17.6 | 0:00:31.3 |
4. | MADIČ Viktor |
Trian ŠK UMB |
SVK | 0:07:37.8 | 0:00:51.5 |
5. | GAŠPAR Jozef |
Slávia ŠŠ Trenčín |
SVK | 0:07:38.8 | 0:00:52.5 |
6. | LENGYEL Andrej |
Delfin Nitra |
SVK | 0:08:23.8 | 0:01:37.5 |
7. | VOJNÍK Filip |
Trian ŠK UMB |
SVK | 0:09:07.1 | 0:02:20.8 |
8. | PURGÁZ Lukáš |
Trian ŠK UMB |
SVK | 0:09:08.7 | 0:02:22.4 |
9. | FRLIČKA Eduard |
ŠK Iglovia SNV |
SVK | 0:09:55.3 | 0:03:09.0 |
10. | KONEČNÝ Krištof |
T.A.T. Martin |
SVK | 0:10:28.7 | 0:03:42.4 |
11. | KONEČNÝ Damián |
T.A.T. Martin |
SVK | 0:10:53.2 | 0:04:06.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ELBLOVÁ Barbora |
Fakultný Klub Brno |
CZE | 0:06:33.7 | 0:00:00.0 |
2. | CHRÁPOVÁ Edita |
Fakultní klub Brno |
CZE | 0:06:52.8 | 0:00:19.1 |
3. | DRAHOVSKÁ Lýdia |
ŠBR Piešťany |
SVK | 0:06:54.7 | 0:00:21.0 |
4. | ŠIRILOVÁ Terézia |
ŠK Iglovia SNV |
SVK | 0:07:40.0 | 0:01:06.3 |
5. | MAJZLÍKOVÁ Kristína |
Delfín Nitra |
SVK | 0:07:40.8 | 0:01:07.1 |
6. | OZORÁKOVÁ Miroslava |
TK Nové Zámky |
SVK | 0:08:34.7 | 0:02:01.0 |
7. | ŠIMONOVÁ Barbora |
Trian ŠK UMB |
SVK | 0:08:44.0 | 0:02:10.3 |
8. | DVORSKÁ Ivana |
ŠK Iglovia SNV |
SVK | 0:08:47.9 | 0:02:14.2 |
9. | PODOLINČÁKOVÁ Gabriela |
Aquapark-triatlon |
SVK | 0:09:04.3 | 0:02:30.6 |
10. | HAVAŠOVÁ Sára |
ŠK Iglovia SNV |
SVK | 0:09:06.4 | 0:02:32.7 |
11. | WALTEROVÁ Jana |
Realiz Sport Team |
SVK | 0:09:07.3 | 0:02:33.6 |
12. | STRAKOVÁ Barbora |
Trian ŠK UMB |
SVK | 0:09:08.3 | 0:02:34.6 |
13. | VESZELEIOVÁ Kristína |
Trian ŠK UMB |
SVK | 0:09:11.0 | 0:02:37.3 |
14. | URBANIČOVÁ Lenka |
SportDiag |
SVK | 0:09:26.2 | 0:02:52.5 |
15. | KOZÁKOVÁ Zuzana |
ŠK Iglovia SNV |
SVK | 0:10:12.0 | 0:03:38.3 |
16. | ĽUPTÁKOVÁ Gabriela |
Trian ŠK UMB |
SVK | 0:10:20.3 | 0:03:46.6 |
17. | REPKOVÁ Petra |
ŠK Iglovia SNV |
SVK | 0:10:45.4 | 0:04:11.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠIMO Jozef |
SportDiag |
SVK | 0:13:38.3 | 0:00:00.0 |
2. | VOJNÍK Marek |
Trian ŠK UMB |
SVK | 0:13:42.1 | 0:00:03.8 |
3. | ROGEL Branislav |
Spordiag |
SVK | 0:15:05.7 | 0:01:27.4 |
4. | PAŠKAN Martin |
Fit & Fun Club |
SVK | 0:15:19.6 | 0:01:41.3 |
5. | NAGY Tomáš |
ŠKP Triax |
SVK | 0:15:39.5 | 0:02:01.2 |
6. | TERPÁK Pavol |
Sportdiag Team |
SVK | 0:15:43.2 | 0:02:04.9 |
7. | STRAKA Michal |
SVK | 0:16:22.7 | 0:02:44.4 | |
8. | HRÚZ Ján |
SportDiag |
SVK | 0:16:33.1 | 0:02:54.8 |
9. | MOTYČKA Martin |
Realiz Sport Team |
SVK | 0:16:48.8 | 0:03:10.5 |
10. | AMBRUS Peter |
I-Riders |
SVK | 0:16:53.2 | 0:03:14.9 |
11. | ZEMAN Jakub |
ŠKP Triax |
SVK | 0:17:09.3 | 0:03:31.0 |
12. | ILAVSKÝ Peter |
11poldeci |
SVK | 0:17:29.8 | 0:03:51.5 |
13. | PASTUCHA Tomáš |
SVK | 0:17:42.1 | 0:04:03.8 | |
14. | ŠÁRI Tomáš |
11poldeci |
SVK | 0:18:32.1 | 0:04:53.8 |
15. | PUTIŠ Jozef |
Anasoft |
SVK | 0:19:22.5 | 0:05:44.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | WEIZEROVÁ Lucia |
Bratislava |
SVK | 0:15:53.8 | 0:00:00.0 |
2. | HRUZOVÁ Zuzana |
SportDiag |
SVK | 0:18:35.2 | 0:02:41.4 |
3. | KARAFOVÁ Diana |
SportDiag |
SVK | 0:18:45.2 | 0:02:51.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MIKLÓŠOVÁ Ivona |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:27:54.1 | 0:00:00.0 |
2. | KURIAČKOVÁ Ivana |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:28:05.7 | 0:00:11.6 |
3. | MALÍKOVÁ Agáta |
ŠBR Piešťany |
SVK | 0:29:36.1 | 0:01:42.0 |
4. | BÁBELOVÁ Mariana |
Triatlon Kysuce |
SVK | 0:29:42.9 | 0:01:48.8 |
5. | BEDNAROVIČOVÁ Mira |
ŠKP Triax |
SVK | 0:30:04.6 | 0:02:10.5 |
6. | MATUŠIKOVÁ Vladimíra |
ŠS Trenčín |
SVK | 0:30:34.7 | 0:02:40.6 |
7. | BULKOVÁ Marcela |
ŠKP Triax |
SVK | 0:31:31.2 | 0:03:37.1 |
8. | MESZÁROŠOVÁ Eva |
ŠK Atom Levice |
SVK | 0:32:06.9 | 0:04:12.8 |
9. | GUNÁROVÁ Katarína |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:32:47.3 | 0:04:53.2 |
10. | ŠTELLEROVÁ Andrea |
ŠKP Triax |
SVK | 0:32:51.1 | 0:04:57.0 |
11. | BOGÁROVÁ Edita |
ŠBR Piešťany |
SVK | 0:33:18.0 | 0:05:23.9 |
12. | GRAUSOVÁ Michaela |
Realiz Sport Team |
SVK | 0:33:26.5 | 0:05:32.4 |
13. | TEŠOVIČOVÁ Diana |
ŠKP Triax |
SVK | 0:33:50.6 | 0:05:56.5 |
14. | JANKOVIČOVÁ Naďa |
ŠKP Triax |
SVK | 0:34:08.9 | 0:06:14.8 |
15. | ZAHRADNÍKOVÁ Lenka |
USK Praha |
CZE | 0:35:00.3 | 0:07:06.2 |
16. | BAKOVÁ Katarína |
ŠK Atom Levice |
SVK | 0:35:25.7 | 0:07:31.6 |
17. | TRNKUSOVÁ Barbara |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:35:39.8 | 0:07:45.7 |
18. | NOVÁKOVÁ Monika |
Bratislava |
SVK | 0:40:19.0 | 0:12:24.9 |
19. | MAJERNÍKOVÁ Laura |
Bratislava |
SVK | 0:40:19.3 | 0:12:25.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOROL Roman |
ŠKP Triax |
UKR | 0:27:39.0 | 0:00:00.0 |
2. | AĽOŠIN Viktor |
ŠKP Triax |
UKR | 0:27:39.3 | 0:00:00.3 |
3. | ŠIŠKA Lukáš |
Realiz Sport Team |
SVK | 0:29:00.2 | 0:01:21.2 |
4. | PAVLÍK Ján |
Trian ŠK UMB BB |
SVK | 0:29:18.4 | 0:01:39.4 |
5. | JURKOVIČ Tomáš |
Nereus Žilina |
SVK | 0:29:20.5 | 0:01:41.5 |
6. | FAZEKAŠ Tadeáš |
ŠK Atom Levice |
SVK | 0:29:56.2 | 0:02:17.2 |
7. | BIZIK Matej |
Realiz Sport Team |
SVK | 0:30:06.7 | 0:02:27.7 |
8. | BRUNOVSKÝ Simon |
ŠKP APZ TRIAX |
SVK | 0:30:12.3 | 0:02:33.3 |
9. | MATUŠEK Martin |
Realiz Sport Team |
SVK | 0:30:13.6 | 0:02:34.6 |
10. | ŽÁČIK Šimon |
SMTA Nitra |
SVK | 0:30:14.2 | 0:02:35.2 |
11. | FEJET Nikolas |
Realiz Sport Team |
SVK | 0:30:20.8 | 0:02:41.8 |
12. | DOLETINA Ondrej |
Slávia Športová škola Trenčín |
SVK | 0:30:26.8 | 0:02:47.8 |
13. | ŠTEUČEK Martin |
Aquapark-triatlon |
SVK | 0:31:02.0 | 0:03:23.0 |
14. | BIELIK Rastislav |
J&T Sportteam Bratislava |
SVK | 0:31:15.0 | 0:03:36.0 |
15. | PALÚCH Jakub |
Trian šk umb banská bystrica |
SVK | 0:31:18.7 | 0:03:39.7 |
16. | ŽILKA Patrik |
Slávia ŠG Trenčín |
SVK | 0:31:30.0 | 0:03:51.0 |
17. | RACZ Andrej |
ŠKP Triax |
SVK | 0:31:36.4 | 0:03:57.4 |
18. | HRUŠKOVIC Martin |
KPŠ NEREUS Žilina |
SVK | 0:31:44.2 | 0:04:05.2 |
19. | HERBANSKÝ Martin |
JaT Sportteam |
SVK | 0:31:44.4 | 0:04:05.4 |
20. | DUBAJ Ondrej |
SVK | 0:31:48.7 | 0:04:09.7 | |
21. | KOVÁČIK Alojz |
Triatlon Kysuce |
SVK | 0:31:50.8 | 0:04:11.8 |
22. | STRAŇOVSKÝ Miroslav |
SVK | 0:32:09.7 | 0:04:30.7 | |
23. | KUBEK Tomáš |
ŠKP Triax |
SVK | 0:33:05.8 | 0:05:26.8 |
24. | FRITZ Samuel |
ŠKP APZ TRIAX |
SVK | 0:33:08.3 | 0:05:29.3 |
25. | RADETICCHIO Edie |
CRO | 0:33:12.8 | 0:05:33.8 | |
26. | ŠTUPÁK Peter |
ŠKP APZ TRIAX |
SVK | 0:33:20.2 | 0:05:41.2 |
27. | ŠVAŇA Roman |
ŠK Pegas Košice |
SVK | 0:33:23.8 | 0:05:44.8 |
28. | NEMČOK Rado |
TRIAXX APZ Bratislava |
SVK | 0:33:26.1 | 0:05:47.1 |
29. | NEMCOK Tomas |
KMT Banska Stiavnica |
SVK | 0:33:34.8 | 0:05:55.8 |
30. | GOBIN Ivan |
CRO | 0:33:51.0 | 0:06:12.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | CIDORÍK Jozef |
Slávia ŠŠ Trenčín |
SVK | 0:12:43.0 | 0:00:00.0 |
2. | DRAHOVSKÝ Tadeáš |
ŠBR Piešťany |
SVK | 0:12:52.6 | 0:00:09.6 |
3. | DUBEŇ Branislav |
Triatlon team KPŠ Nereus Žilina |
SVK | 0:13:22.2 | 0:00:39.2 |
4. | VERBOVSKÝ Matúš |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:13:33.7 | 0:00:50.7 |
5. | ŠPIRIAK Matej |
Aquapark-triatlon |
SVK | 0:13:50.3 | 0:01:07.3 |
6. | SIMONIDES Samuel |
Aquapark-triatlon |
SVK | 0:14:00.8 | 0:01:17.8 |
7. | MACEK Kamil |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:14:08.9 | 0:01:25.9 |
8. | KAREL Viktor |
ŠKP APZ TRIAX |
SVK | 0:15:08.0 | 0:02:25.0 |
9. | ŠTEUČEK Tomáš |
Aquapark-triatlon |
SVK | 0:15:14.3 | 0:02:31.3 |
10. | DUCHOŇ Adrián |
ŠK Delfín Nitra |
SVK | 0:15:57.1 | 0:03:14.1 |
11. | LIŠČÁK Adam |
SVK | 0:17:03.4 | 0:04:20.4 | |
12. | CHLEBOVEC Samuel |
ŠK Iglovia SNV |
SVK | 0:17:25.1 | 0:04:42.1 |
13. | LINER Denis |
Aquapark-triatlon |
SVK | 0:18:31.9 | 0:05:48.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HRTANOVÁ Zuzana |
Vital Bratislava |
SVK | 0:14:33.1 | 0:00:00.0 |
2. | OBERMANNOVÁ Lucie |
Fakultní klub Brno |
CZE | 0:15:09.5 | 0:00:36.4 |
3. | REPKOVÁ Lucia |
ŠK Iglovia SNV |
SVK | 0:16:57.5 | 0:02:24.4 |
4. | URBANIČOVÁ Simona |
SportDiag |
SVK | 0:17:24.4 | 0:02:51.3 |
5. | PETROVIČOVÁ Ema |
Aquapark-triatlon |
SVK | 0:18:27.1 | 0:03:54.0 |
6. | STANKOVÁ Martina |
ŠK Iglovia SNV |
SVK | 0:19:48.5 | 0:05:15.4 |
Statistiky
Počet přihlášených | 157 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 112 |
Přihlášeno - Ženy | 45 |
Odstartovalo | 152 |
V cíli | 151 |