GPBRASIL - TOUR FLORIANÓPOLIS

Virtual MTB
DATUM :11.9.2021 MÍSTO :Brasil
POŘADATEL : ROUVY

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
T William
USA 0:47:04.1 0:00:00.0
2.
DE ALMEIDA Franklin
Franklin Almeida Consultoria / WEzOral7
BRA 0:47:25.5 0:00:21.4
3.
JANSEN Flip
NED 0:49:05.1 0:02:01.0
4.
ROBINSON James
Rock2Roll CC
GBR 0:49:22.3 0:02:18.1
5.
MOURA Cesar
Arantes Team
BRA 0:49:33.6 0:02:29.4
6.
DANROCKY DanRocky
DEN 0:49:35.6 0:02:31.5
7.
MARINO Michael
SUI 0:49:35.7 0:02:31.6
8.
SNYDER Nelson
USA 0:50:02.7 0:02:58.6
9.
TURNER George
GBR 0:50:15.0 0:03:10.9
10.
MCGARRY Dan
San Francisco Cycling Club
USA 0:51:19.9 0:04:15.8
11.
ALCICI Ricardo
Swift Carbon Pro Cycling Brasil
BRA 0:51:42.5 0:04:38.3
12.
BENITEZ PANTION Francisco Javier
ESP 0:51:44.1 0:04:40.0
13.
OLIVEIRA Rodolfo
RD Sports
BRA 0:51:50.0 0:04:45.9
14.
SZETO Ronald
USA 0:52:18.1 0:05:14.0
15.
HEIL Matthias
Gatley (B Team)
GER 0:52:38.9 0:05:34.8
16.
LAMB William
CAN 0:52:43.4 0:05:39.2
17.
PATTERSON Chris
Rufast Racing
USA 0:52:44.7 0:05:40.5
18.
GOULART Luiz
Movin
BRA 0:53:02.7 0:05:58.5
19.
HOGGAN John
USA 0:53:04.2 0:06:00.0
20.
SMITH Scott
USA 0:53:30.9 0:06:26.7
21.
GONZALEZ GIL Ferggil
Team Anderson Souza
BRA 0:53:45.1 0:06:40.9
22.
MARTINS Julio
Adtrisc
BRA 0:54:02.5 0:06:58.4
23.
OUELLETTE Rob
CAN 0:54:05.3 0:07:01.1
24.
PFISTER Nicolas
CAN 0:54:08.2 0:07:04.0
25.
SORENSEN Eduardo
Team Agreste
BRA 0:54:10.9 0:07:06.8
26.
DEBONS Nicolas
Triathlon Club Valais - TEMPO SPORT Be The Change
SUI 0:54:15.4 0:07:11.3
27.
WATKINS Gareth
Welsh Europeans
GBR 0:54:16.4 0:07:12.2
28.
DE MARCO Nick
AUS 0:54:17.1 0:07:12.9
29.
THOMAUSKE Norbert
GER 0:54:17.5 0:07:13.4
30.
LYNCH Dan
GBR 0:54:20.1 0:07:15.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LUZ Belen
CPH MTB Team / Bikers737 / Contluz Sports
BRA 0:48:38.3 0:00:00.0
2.
GELATI Sofia
Adtrisc
BRA 0:50:29.9 0:01:51.5
3.
SANTOS Isabele Barbieri
coach julianovasconcellos
BRA 0:56:41.8 0:08:03.4
4.
FERNANDES Rodrigo
Woll - Movin
BRA 0:57:02.3 0:08:23.9
5.
RAY.MELO Mirella
UFRPE
BRA 0:58:48.9 0:10:10.6
6.
HERMES Dilaine Andressa
RS BIKE RACE TEAM
BRA 0:59:05.1 0:10:26.7
7.
SOLORZANO Mariana
Triathlon Club Valais - TEMPO SPORT Be The Change
SUI 1:02:25.5 0:13:47.2
8.
LAURIA Ligia
Virtualcyclingcoaching
BRA 1:02:40.0 0:14:01.6
9.
REVIE Janice
NZL 1:03:43.3 0:15:04.9
10.
BITTENCOURT kelli
Movin
BRA 1:04:59.8 0:16:21.4
11.
MAULE Ruth
Bicycle Adventure
USA 1:05:12.8 0:16:34.5
12.
GLUZMAN Iris
USA 1:05:40.2 0:17:01.8
13.
SIMCHEN Elfie
GER 1:09:39.6 0:21:01.2
14.
CZECH Patricia
Czech Team
BRA 1:10:00.0 0:21:21.6
15.
GOBEIL-ROUSSEL Lise
CAN 1:11:18.1 0:22:39.7
16.
BIALAS Michelle
USA 1:17:42.1 0:29:03.7
17.
BRUNDYN Alminda
USA 1:24:29.4 0:35:51.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru