AUTHOR VALTICKÉ CYKLOBRANÍ

MTB
DATUM :25.9.2021 MÍSTO :Valtice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FOJTÍK Ondřej
CZE 1:41:25.3 0:00:00.0
2.
COUFAL Tomáš
HSK Cycling team
CZE 1:41:44.4 0:00:19.1
3.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:42:22.9 0:00:57.6
4.
HRAZDIL Pavel
Bike Team Porsche Olomouc
CZE 1:42:46.8 0:01:21.5
5.
GROŠEK Filip
PRODOLI Racing Team
CZE 1:43:26.7 0:02:01.4
6.
HOLEC Pavel
NATIVESPORT
CZE 1:43:26.8 0:02:01.5
7.
HÁJEK Pavel
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:44:20.2 0:02:54.9
8.
KAŠPÁREK Jiří
Rega Bike Team
CZE 1:45:39.1 0:04:13.8
9.
RYŠAVÝ David
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:45:57.1 0:04:31.8
10.
KLUSÁK Radim
TÜV SÜD Rusava Bike Team
CZE 1:47:28.5 0:06:03.2
11.
KNITEL Philipp
RC Weinviertel Nord
AUT 1:48:49.1 0:07:23.8
12.
PAZDERKA Jiří
CZE 1:48:54.9 0:07:29.6
13.
ZLÁMAL Tomáš
AMT Team
CZE 1:48:57.2 0:07:31.9
14.
BOČEK Jakub
Novatop Bike Team
CZE 1:49:02.4 0:07:37.1
15.
TYRÁČEK Martin
moolbike.cz
CZE 1:49:05.1 0:07:39.8
16.
KRATINA Tomáš
Business Logic
CZE 1:49:13.6 0:07:48.3
17.
MIKOLÁŠEK Jan
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:49:59.1 0:08:33.8
18.
HORT Stanislav
CZE 1:50:45.7 0:09:20.4
19.
KROUPA Tomáš
Miltom Team
CZE 1:50:45.7 0:09:20.4
20.
PEPRNÝ Aleš
NATIVESPORT
CZE 1:51:41.8 0:10:16.5
21.
PLÁTENÍK Stanislav
CZE 1:51:41.9 0:10:16.6
22.
SEKANINA Adam
PELLS Brno
CZE 1:51:43.6 0:10:18.3
23.
HÁLA Lukáš
Open Cycling Academy
CZE 1:51:46.4 0:10:21.1
24.
ŠTĚRBA Roman
CK Lovosice
CZE 1:51:54.9 0:10:29.6
25.
VÁŇA Marek
MM AUTO mtb Team
CZE 1:52:09.3 0:10:44.0
26.
ZEDNÍK Pavel
NATIVESPORT
CZE 1:52:22.8 0:10:57.5
27.
ŠNAJDR Patrik
AZ FITNESS TEAM BRNO
CZE 1:52:44.8 0:11:19.5
28.
KOMÁREK Miloslav
CZE 1:52:50.8 0:11:25.5
29.
PISTOVČÁK Roman
Loko Břeclav
CZE 1:53:09.9 0:11:44.6
30.
PEŇÁČEK Miroslav
půjčovna kol Lednice
CZE 1:55:00.3 0:13:35.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
AMT Team
CZE 2:10:24.7 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Monika
Telomeragirlpack
CZE 2:11:36.4 0:01:11.6
3.
SVOBODOVÁ Ester
CZE 2:12:24.0 0:01:59.2
4.
VITOUSOVA Olča
CZE 2:13:19.7 0:02:54.9
5.
ŘÍHOVÁ Lucie
Sazička a Žemlička Zastávka
CZE 2:16:15.6 0:05:50.9
6.
BOUKALOVÁ Blanka
CZE 2:17:56.9 0:07:32.2
7.
SOMMEROVÁ Jana
CZE 2:22:35.8 0:12:11.1
8.
RYNDOVÁ Anna
HSK Cycling team
CZE 2:29:20.1 0:18:55.3
9.
MACÍKOVÁ Bohdana
DRAKUN
CZE 2:32:47.8 0:22:23.0
10.
ŠPLÍCHALOVÁ Markéta
HSK Cycling team
CZE 2:37:55.7 0:27:30.9
11.
ZOUHAROVA Dagmar
ELEVEN BlackET TEAM
CZE 2:39:45.0 0:29:20.2
12.
STOJAROVÁ Žaneta
CZE 2:42:08.6 0:31:43.9
13.
VOJÁČKOVÁ Jana
CZE 2:42:26.5 0:32:01.7
14.
STOJAROVÁ Irena
CZE 2:44:20.2 0:33:55.4
15.
MATĚJÍČKOVÁ Ivana
Fitness Freedom
CZE 2:44:53.2 0:34:28.4
16.
PŘIBYLOVÁ Dagmar
Cyklotým Havířov
CZE 2:45:13.7 0:34:48.9
17.
BARTOLŠICOVÁ Eva
CZE 2:46:28.7 0:36:03.9
18.
TYRPEKLOVÁ Romana
Bahňáci Louny
CZE 2:53:36.8 0:43:12.1
19.
MEDLÍKOVA Ilona
Fitclub Jicin
CZE 2:57:47.8 0:47:23.0
20.
IVIČIČOVÁ Petra
CZE 2:58:05.6 0:47:40.9
21.
HUČKOVÁ Magdalena
SK Nižbor
CZE 3:26:43.9 1:16:19.2
22.
BERÁNKOVÁ Hana
CZE 3:36:14.6 1:25:49.9
23.
ŠAFAŘÍKOVÁ Nikola
Jizerkovi
CZE 4:07:59.5 1:57:34.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru