seriál : serie logo

RBC GranFondo Whistler | Whistler | Race 4

Virtual MTB
DATUM :20.11.2021 MÍSTO :Canada
POŘADATEL : ROUVY

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BIRD Bruce
Draft
CAN 0:23:58.5 0:00:00.0
2.
SVAJGER kristijan
Radsport Neubauer
AUT 0:24:53.9 0:00:55.4
3.
DRADER Blair
HPLCYCLING / Nuun
CAN 0:24:55.1 0:00:56.6
4.
WOODS Michael
Israel Start-Up Nation
CAN 0:24:57.1 0:00:58.6
5.
GAVELIS Michael
HPL Cycling
CAN 0:25:07.5 0:01:09.0
6.
SCHULTE Dominik
Mondraker Rockets
GER 0:25:47.1 0:01:48.6
7.
COUFALÍK Tomáš
CZE 0:26:04.9 0:02:06.4
8.
HUNG ming shung
RTL (Rouvy Taiwan League)
CZE 0:26:26.5 0:02:28.0
9.
TARTARIN Julien
BEL 0:26:36.9 0:02:38.3
10.
ISHIKAWA Joji
Tripleshot
CAN 0:26:42.2 0:02:43.6
11.
VELTRUSKÝ Vít
CZE 0:26:59.8 0:03:01.3
12.
WHEELER Joel
CAN 0:27:01.1 0:03:02.6
13.
BRANDT Dean
TotalBodyHealth
CAN 0:27:21.2 0:03:22.7
14.
GRANT Cody
CAN 0:27:37.1 0:03:38.5
15.
STÜCKLER Oliver
Arbö Sparkasse Neunkirchen
AUT 0:27:38.9 0:03:40.4
16.
GASCOYNE Paul
Rouvy Ambassador - Notes from the Coach
ARU 0:27:47.7 0:03:49.2
17.
LAROCHELLE Eric
CAN 0:27:47.7 0:03:49.2
18.
DELANCKER Jan
Trust mtb team
BEL 0:28:04.1 0:04:05.6
19.
MALUCHNIK Jarek
RouvyPL
POL 0:28:04.3 0:04:05.8
20.
RODRIGUEZ Dominique
LPDA Pro Team
FRA 0:28:04.6 0:04:06.1
21.
LINNE VON BERG Kai
GER 0:28:36.7 0:04:38.2
22.
JABŁOŃSKI Robert
POL 0:28:38.2 0:04:39.7
23.
FLUMERFELT Brandon
CAN 0:28:39.1 0:04:40.6
24.
SYSKA Marcin
CAN 0:28:52.3 0:04:53.8
25.
RICCI Filippo
ITA 0:29:09.1 0:05:10.6
26.
MILLAR David
RAFCA
GBR 0:29:18.4 0:05:19.9
27.
THOMAS Chad
USA 0:29:18.6 0:05:20.1
28.
CHOW Felix
CAN 0:29:22.7 0:05:24.1
29.
TURCOTTE Eric
CAN 0:29:26.3 0:05:27.8
30.
ČERMÁK Aleš
CZE 0:29:33.1 0:05:34.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BRIGGS Stephanie
ZVP OPTO-RÉSEAU
CAN 0:26:26.2 0:00:00.0
2.
SLUZ Debra
Watt Riot Cycling [KRT]
CAN 0:27:00.7 0:00:34.4
3.
BOMANS Diane
HPL Cycling
CAN 0:28:04.1 0:01:37.8
4.
QUAPP Ange
United Velo
CAN 0:30:33.2 0:04:06.9
5.
HIGGISON Denise
USA 0:30:43.2 0:04:17.0
6.
S Hana
GBR 0:31:14.6 0:04:48.3
7.
ESFORD Fiona
TaG Cycling
CAN 0:31:27.6 0:05:01.3
8.
CHAU Elena
CAN 0:31:37.5 0:05:11.2
9.
RODRIGUEZ DIMITRESCU Carla
CAN 0:31:39.7 0:05:13.5
10.
GIRARD Helene
CAN 0:33:41.9 0:07:15.7
11.
FILIATREAULT Denyse
CAN 0:33:53.3 0:07:27.0
12.
MORAN Susan
CAN 0:34:33.3 0:08:07.0
13.
TARDIF Neana
Ironteam Cops for Cancer
CAN 0:34:45.6 0:08:19.3
14.
JURGENS Marika
PGCC
CAN 0:35:15.4 0:08:49.1
15.
HISLOP Hedy
CAN 0:35:21.1 0:08:54.8
16.
GUILMETTE Kimberley
CAN 0:36:00.0 0:09:33.7
17.
MAN Patricia
CAN 0:37:01.7 0:10:35.5
18.
PAINCHAUD Julia
CAN 0:40:12.1 0:13:45.9
19.
WATTERS Megan
CAN 0:41:14.6 0:14:48.4
20.
POLEHOYKIE Barbara
BarbaraAnn60
CAN 0:41:46.7 0:15:20.5
21.
TAN Melissa
TaG Cycling
CAN 0:58:43.0 0:32:16.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru