seriál : serie logo

XXXVII. Šumavský skimaraton TV NOVA 2022

Běžecké lyžování
DATUM :26 - 27.2.2022 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : SkiKlub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :www.skimaraton.cz/main.aspx?lng=cz

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠRAIL Jan
Vltava Fund Ski Team
CZE 2:10:16.3 0:00:00.0
2.
STOCEK Fabian
Vltava Fund Ski Team
CZE 2:10:18.6 0:00:02.3
3.
KALIVODA Tomáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 2:13:20.7 0:03:04.4
4.
KUCHL Johannes
Ski Willy Marathon Team Austria
GER 2:13:23.7 0:03:07.4
5.
JAKŠ Martin
eD system Silvini team
CZE 2:15:48.2 0:05:31.8
6.
VEBER Tomáš
Kasper-Swix Team
CZE 2:16:00.7 0:05:44.3
7.
ŽÍŽALA Josef
Žižkovský tygři
CZE 2:20:43.0 0:10:26.6
8.
EHL Jaroslav
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 2:21:14.6 0:10:58.3
9.
FRIEDL Christoph
xc-ski.de/AIN-Skimarathon-Team
GER 2:23:00.6 0:12:44.2
10.
MARHOUN Petr
VSK MFF UK
CZE 2:25:06.6 0:14:50.2
11.
MOLVA František
AČR VÚ 5153 SKI team VYSOCINA
CZE 2:25:27.9 0:15:11.6
12.
DARGATZ Tobias
xc-ski.de AIN Skimarathon Team
GER 2:25:29.6 0:15:13.3
13.
FIALA Václav
eD system Silvini team
CZE 2:26:58.3 0:16:42.0
14.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:27:03.6 0:16:47.2
15.
MATOUŠEK Ondřej
Žižkovský tygři
CZE 2:27:24.9 0:17:08.5
16.
GASCHE Christoph
SC Obergoms
SUI 2:29:19.4 0:19:03.0
17.
SVOBODA Jan
eD system Silvini team
CZE 2:29:41.9 0:19:25.5
18.
KRAUTLOHER Simon
GER 2:29:47.3 0:19:31.0
19.
KAŇKA Adam
Žižkovský tygři
CZE 2:29:56.8 0:19:40.4
20.
TEPLY Robin
Olfincar Skilauf Team
CZE 2:30:06.6 0:19:50.3
21.
HOLÝ Štěpán
CZE 2:30:36.5 0:20:20.2
22.
PAVLÍK Tomáš
SK Rover Praha
CZE 2:30:56.5 0:20:40.2
23.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VSK MFF UK
CZE 2:33:02.9 0:22:46.6
24.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 2:33:16.7 0:23:00.3
25.
ELSENHANS Alexander
SZ Calmbach
GER 2:35:54.4 0:25:38.1
26.
TEPLÝ Ondřej
Café racers
CZE 2:36:25.6 0:26:09.2
27.
ŠIMURDA Richard
USK CS Plzeň
CZE 2:37:18.9 0:27:02.5
28.
ŠIMURDA Martin
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 2:37:20.7 0:27:04.3
29.
OTTO Steffen
Bertsdorfer SV
GER 2:37:25.2 0:27:08.8
30.
MICHÁLEK Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:40:04.2 0:29:47.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HEJNÁ Anna-Marie
eD system Silvini team
CZE 2:48:12.8 0:00:00.0
2.
KÁLALOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 2:55:04.7 0:06:51.8
3.
WAKOLM Monika
SU Eidenberg
AUT 2:56:42.2 0:08:29.3
4.
ZEMKOVÁ Markéta
Šutri
CZE 3:07:02.8 0:18:49.9
5.
SAJDLOVÁ Jana
Žižkovský tygři
CZE 3:10:59.1 0:22:46.3
6.
KACÍŘOVÁ Svatoslava
Loko Trutnov
CZE 3:20:19.8 0:32:07.0
7.
FÖRSTER Basilia
xc-ski.de AIN Skimarathon Team
ITA 3:22:18.6 0:34:05.7
8.
HAJKOVA Eliska
AC Cimelice
CZE 3:30:30.3 0:42:17.5
9.
NAXEROVÁ Jana
USK CS Plzeň
CZE 3:37:30.0 0:49:17.2
10.
VOBOŘILOVÁ Karolina
AČR 2266
CZE 3:39:52.6 0:51:39.8
11.
DOUPOVCOVÁ Martina
TJ Sokol Senohraby
CZE 3:40:13.4 0:52:00.5
12.
CHALOUPSKÁ Pavlína
OK 99 Hradec Králové
CZE 3:43:30.9 0:55:18.0
13.
MOTYČKOVÁ Stanislava
CZE 3:50:01.4 1:01:48.6
14.
BŘEZNOVÁ Ivana
TJ Spartak Třebíč
CZE 4:00:43.5 1:12:30.7
15.
ONDAČKOVÁ Marta
CZE 4:18:08.6 1:29:55.7
16.
JANÁČOVÁ Jana
Šotgani
CZE 4:26:56.0 1:38:43.2
17.
ČERNÁ Jolana
CZE 4:39:20.1 1:51:07.2
18.
PILC SMRŽOVÁ Kristyna
SK SKI - SPORT Praděd z.s.
CZE 4:48:17.3 2:00:04.4
19.
HEBEL-WALTHER Karin
GER 5:08:41.9 2:20:29.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠELLER Luděk
SCPL Plzeň
CZE 1:11:37.3 0:00:00.0
2.
KRISTEJN Lukáš
SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY
CZE 1:13:43.0 0:02:05.7
3.
VAŠÁTKO Marek
Žižkovský tygři
CZE 1:15:27.3 0:03:50.0
4.
ŠIMEK Pavel
OLFIN-CAR SKI TEAM
CZE 1:17:14.9 0:05:37.6
5.
STEINBACH Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:17:15.4 0:05:38.1
6.
HOFFMANN Peter
sportcollection racing team
GER 1:18:06.7 0:06:29.4
7.
LEPKA Martin
CZE 1:18:18.9 0:06:41.6
8.
VENHODA Milan
SKI team VYSOČINA
CZE 1:18:29.2 0:06:51.9
9.
PROVAZNÍK Josef
AČR VÚ 2298 Chrudim
CZE 1:18:54.9 0:07:17.6
10.
MAIER Viktor
TSV Mönchröden
GER 1:20:00.1 0:08:22.8
11.
PYTLIK Robert
SU Eidenberg
AUT 1:21:42.5 0:10:05.2
12.
VATER Gerhard
Löffler-Skadi Loppet-Team
GER 1:22:26.4 0:10:49.0
13.
GRABMÜLLER Ivo
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:23:41.0 0:12:03.7
14.
ŘEŽÁB Martin
CZE 1:24:45.0 0:13:07.7
15.
HAAS Jan
Kasper Swix Team
CZE 1:24:53.6 0:13:16.3
16.
GLADIŠ Daniel
Vltava Fund Ski Team
CZE 1:25:22.4 0:13:45.1
17.
RŮŽIČKA Jakub
TJ Sokol Senohraby
CZE 1:25:23.6 0:13:46.3
18.
PRAHER Stefan
SU Eidenberg
AUT 1:25:35.8 0:13:58.5
19.
FISCHER Robert
Žižkovský tygři
CZE 1:26:07.8 0:14:30.4
20.
JANOUŠEK Petr
LK Škoda Plzeň
CZE 1:26:50.1 0:15:12.8
21.
HÖLL Petr
LK Tatran Chodov
CZE 1:27:44.1 0:16:06.8
22.
JURÁŇ Karel
CZE 1:28:48.9 0:17:11.6
23.
MALINA Vojtěch
CZE 1:28:49.5 0:17:12.2
24.
KOVAŘÍK Oldřich
LK Tatran Chodov
CZE 1:29:15.0 0:17:37.7
25.
PĚSTA Roman
Ski klub Lenora
CZE 1:29:32.9 0:17:55.6
26.
VOLDŘICH Petr
CZE 1:30:15.5 0:18:38.2
27.
KAŠPAR Jan
VSK Elektro
CZE 1:31:53.3 0:20:16.0
28.
BLAŽEK Jiří
Ski nordic Mariánské lázně
CZE 1:32:46.2 0:21:08.9
29.
VILÍMEK Ondřej
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:32:53.1 0:21:15.7
30.
PELC Vít
ToiToi cykloklub Slaný
CZE 1:33:00.1 0:21:22.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GRABMÜLLEROVÁ Šárka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:30:04.0 0:00:00.0
2.
UHLIG Insa
Skiklub Dresden Niedersedlitz
GER 1:36:59.7 0:06:55.7
3.
RYŠAVÁ Vendula
TJ ČZU Rolníci
CZE 1:40:39.9 0:10:35.8
4.
WALLNER Monika
WSV Rabenstein
GER 1:41:37.8 0:11:33.7
5.
FOLPRECHTOVÁ Katka
Slovan Zdravotník Praha
CZE 1:42:59.6 0:12:55.5
6.
HUDEČKOVÁ Veronika
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:44:45.5 0:14:41.5
7.
VORÁČKOVÁ Adéla
AČR 8595
CZE 1:47:06.8 0:17:02.7
8.
ŘEHÁKOVÁ Jana
CZE 1:47:51.6 0:17:47.5
9.
LICHTENBERGOVÁ Zuzana
TJ Sokol Senohraby
CZE 1:47:55.1 0:17:51.1
10.
BALDRIANOVÁ Barbora
ZDRP- Slovan Praha Zdravotník
CZE 1:49:52.0 0:19:48.0
11.
OTTO Grit
sportcollection racing team
GER 1:51:03.6 0:20:59.5
12.
FOLPRECHTOVÁ Julie
Slovan Zdravotník Praha
CZE 1:52:44.6 0:22:40.5
13.
DOLEŽALOVÁ Ivana
AČR VÚ 5153 Přáslavice
CZE 1:53:10.5 0:23:06.5
14.
MALIŠOVÁ Karla
CZE 1:57:06.1 0:27:02.0
15.
ŠIMEČKOVÁ Kateřina
TJ Sokol Senohraby
CZE 1:58:20.1 0:28:16.0
16.
SEEMANOVÁ Jana
T.J. Sokol Prosek
CZE 1:58:25.1 0:28:21.0
17.
WALLNER Sabine
WSV Rabenstein
GER 1:58:33.6 0:28:29.5
18.
MĚSTKOVÁ Lucie
CZE 2:01:07.6 0:31:03.5
19.
HAIDER Anna
Union liebenau
AUT 2:05:44.3 0:35:40.2
20.
ŠTASNÁ Lucie
TJ Sokol Senohraby
CZE 2:06:33.4 0:36:29.3
21.
VACKOVÁ Jana
TJ Spofa
CZE 2:07:28.9 0:37:24.8
22.
TVAROHOVÁ Pavlína
CZE 2:07:33.8 0:37:29.7
23.
ZÁBĚHLÍKOVÁ Magdalena
HCDCXC
CZE 2:11:19.5 0:41:15.4
24.
ZEMANOVÁ Jana
CZE 2:16:50.9 0:46:46.8
25.
HEPNEROVÁ Dagmar
Slavia Hradec Králové
CZE 2:17:39.1 0:47:35.0
26.
FIALOVÁ Jana
Brčálník
CZE 2:17:50.8 0:47:46.8
27.
GALLACE Katharina
GER 2:20:25.3 0:50:21.3
28.
KOUBKOVÁ Ilona
Spartak Praha 4
CZE 2:23:39.4 0:53:35.3
29.
HRUBÁ Gabriela
BSK Cyklo-Market
CZE 2:25:56.1 0:55:52.0
30.
LANGROVÁ Olga
CZE 2:29:39.9 0:59:35.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOCEK Fabian
Vltava Fund Ski Team
CZE 2:14:52.1 0:00:00.0
2.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VSK MFF UK
CZE 2:19:04.6 0:04:12.4
3.
WEISHÄUPL Andreas
Adidas XCS Team
GER 2:20:54.6 0:06:02.4
4.
KRISTEJN Lukáš
SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY
CZE 2:26:08.2 0:11:16.1
5.
MARHOUN Petr
VSK MFF UK
CZE 2:26:24.3 0:11:32.2
6.
KEPLINGER Markus
AUT 2:28:04.9 0:13:12.7
7.
GASCHE Christoph
SC Obergoms
SUI 2:28:15.1 0:13:23.0
8.
FIEDLER Marcel
WSV Eppenschlag
GER 2:28:23.4 0:13:31.2
9.
KRAUTLOHER Simon
GER 2:28:29.1 0:13:37.0
10.
ANGST Wolfgang
TG Schömberg
GER 2:30:12.0 0:15:19.9
11.
KLÍMA Jan
LK Jasan Aš
CZE 2:30:20.9 0:15:28.7
12.
JIRÁK Jan
Olfin Car Skilauf team
CZE 2:30:37.1 0:15:44.9
13.
ŠIMEK Pavel
OLFIN-CAR SKI TEAM
CZE 2:31:34.0 0:16:41.8
14.
VACEK Jan
SPORTICUS team
CZE 2:33:42.1 0:18:49.9
15.
PROELL Walter
SU Böhmerwald
AUT 2:35:38.8 0:20:46.7
16.
KÁLAL Tomáš
Žižkovský tygři
CZE 2:35:39.8 0:20:47.7
17.
RUPNIK Marko
TSK Nanos
SLO 2:37:46.7 0:22:54.5
18.
MARSCHALL Philipp
Rhöner WSV
GER 2:38:53.6 0:24:01.4
19.
PAVLÍK Tomáš
SK Rover Praha
CZE 2:41:35.5 0:26:43.4
20.
MEDVED Peter
TSK Rogla
SLO 2:42:05.5 0:27:13.4
21.
MRÁZ Antonín
VSK Elektro
CZE 2:42:12.5 0:27:20.3
22.
LIBRE Kuba
SK Lajdáček
CZE 2:43:52.3 0:29:00.1
23.
MINAR Jan
CZE 2:44:59.8 0:30:07.6
24.
POHL Miloslav
SKP Nymburk
CZE 2:46:26.8 0:31:34.6
25.
JANOUŠEK Petr
LK Škoda Plzeň
CZE 2:47:54.0 0:33:01.8
26.
LUKEŠ Vratislav
Prazdroj Plzeň
CZE 2:48:44.3 0:33:52.1
27.
MATĚJŮ Jakub
SK ČNB
CZE 2:49:11.3 0:34:19.1
28.
ANWAND Tino
Traktor Albernau
GER 2:49:27.3 0:34:35.1
29.
BARTOŠ Vitězslav
Ski klub Vintířov
CZE 2:49:43.5 0:34:51.3
30.
HOSNEDL Marek
Café racers
CZE 2:50:00.3 0:35:08.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LANE Meg
endless local Nordic Team
USA 2:38:23.6 0:00:00.0
2.
DUDOVÁ Karolína
Atomic Salomon team
CZE 3:00:48.4 0:22:24.8
3.
FÖRSTER Basilia
xc-ski.de AIN Skimarathon Team
ITA 3:04:21.8 0:25:58.2
4.
BORSÍKOVÁ Ludmila
Lipnoman
CZE 3:45:30.0 1:07:06.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAVLÁSEK Šimon
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:04:46.1 0:00:00.0
2.
KALIVODA Tomáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:04:47.3 0:00:01.1
3.
MÁNEK Jiří
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:05:43.9 0:00:57.7
4.
PÁVEK Martin
CZU Praha / Rolníci
CZE 1:05:45.4 0:00:59.2
5.
HONSA Antonín
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:07:12.5 0:02:26.3
6.
VYSKOČIL David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:07:24.3 0:02:38.1
7.
ŘEZNÍK Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:07:24.9 0:02:38.7
8.
ŽÍŽALA Josef
Žižkovský tygři
CZE 1:07:30.3 0:02:44.1
9.
VAŠÁTKO Marek
Žižkovský tygři
CZE 1:07:35.5 0:02:49.3
10.
KAŇKA Adam
Žižkovský tygři
CZE 1:07:55.6 0:03:09.4
11.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 1:08:47.3 0:04:01.2
12.
VENHODA Milan
SKI team VYSOČINA
CZE 1:09:12.1 0:04:26.0
13.
HOFFMANN Peter
sportcollection racing team
GER 1:09:43.9 0:04:57.7
14.
SUCHÝ Jiří
FEL Praha
CZE 1:09:58.5 0:05:12.4
15.
ŠIMURDA Richard
USK CS Plzeň
CZE 1:09:58.8 0:05:12.7
16.
POLÁŠEK Petr
VSK MFF UK
CZE 1:10:05.3 0:05:19.2
17.
SEEBACHER Hannes
Kästle Racing Team
AUT 1:10:39.4 0:05:53.2
18.
HANZAL Ondřej
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:13:02.8 0:08:16.7
19.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:13:09.9 0:08:23.7
20.
SONNBERGER Lukas
SU Bad Leonfelden
AUT 1:13:29.6 0:08:43.4
21.
VOJTA Pavel
Žižkovský tygři
CZE 1:13:29.9 0:08:43.8
22.
BŘEZNA Matěj
SK NMNM
CZE 1:14:38.1 0:09:51.9
23.
ŠOULA Oldřich
Ski klub Strakonice
CZE 1:14:58.3 0:10:12.2
24.
FUCHS-EISNER Klaus
SU Böhmerwald
AUT 1:14:58.8 0:10:12.7
25.
FUCHS-EISNER Michael
SU Böhmerwald
AUT 1:14:59.3 0:10:13.1
26.
GRABMÜLLER Ivo
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:15:49.3 0:11:03.1
27.
SLÁDEK Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:16:03.1 0:11:16.9
28.
ONDRUCH Adam
AČR 7830
CZE 1:16:27.0 0:11:40.8
29.
GLADIŠ Daniel
Vltava Fund Ski Team
CZE 1:17:12.3 0:12:26.1
30.
HARBAUER Georg
LG Würzburg
GER 1:17:16.5 0:12:30.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVOTNÁ Veronika
CZE 1:14:39.3 0:00:00.0
2.
GROIß Laura
SU-Böhmerwald
AUT 1:14:58.6 0:00:19.2
3.
HAVLÍČKOVÁ Barbora
DUKLA Liberec
CZE 1:16:54.1 0:02:14.7
4.
HONSOVÁ Anežka
Fisher Ski klub Sumava
CZE 1:17:56.5 0:03:17.2
5.
VRÁNOVÁ Iva
Fisher Ski klub Sumava
CZE 1:18:19.7 0:03:40.3
6.
GRABMÜLLEROVÁ Šárka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:18:58.8 0:04:19.4
7.
LEPKOVÁ Zuzana
CZE 1:19:01.2 0:04:21.8
8.
ZBRÁNKOVÁ Emily
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:21:44.2 0:07:04.8
9.
CZERWENKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:22:27.8 0:07:48.4
10.
JIROUŠKOVÁ Sabina
Fisher Ski klub Sumava
CZE 1:22:56.0 0:08:16.6
11.
FRIEDLOVÁ Štěpánka
Žižkovský
CZE 1:24:42.0 0:10:02.6
12.
RYŠAVÁ Vendula
TJ ČZU Rolníci
CZE 1:27:03.5 0:12:24.1
13.
OTTO Grit
sportcollection racing team
GER 1:27:12.1 0:12:32.7
14.
KAHOUNOVÁ Viktorie
Fisher Ski klub Sumava
CZE 1:27:52.7 0:13:13.4
15.
VOBOŘILOVÁ Karolina
AČR 2266
CZE 1:28:59.7 0:14:20.4
16.
PAVLÁSKOVÁ Anežka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:29:10.2 0:14:30.8
17.
NEUBAUEROVÁ Jana
Strakonice
CZE 1:31:12.5 0:16:33.1
18.
VORÁČKOVÁ Adéla
AČR 8595
CZE 1:33:36.2 0:18:56.8
19.
LICHTENBERGROVÁ Tereza
TJ Sokol Senohraby
CZE 1:33:47.0 0:19:07.6
20.
JIRÁKOVÁ Petra
SkiLauf
CZE 1:34:31.9 0:19:52.5
21.
VOJTOVÁ Klára
Žižkovský tygři
CZE 1:36:10.4 0:21:31.0
22.
GROULÍKOVÁ Marketa
AČR VZ 6848
CZE 1:36:31.0 0:21:51.6
23.
DOLEŽALOVÁ Ivana
AČR VÚ 5153 Přáslavice
CZE 1:37:58.9 0:23:19.6
24.
FIALOVÁ Petra
CZE 1:38:13.4 0:23:34.1
25.
ENTNER Daniela
Union Aigen Schlaegl
AUT 1:40:43.8 0:26:04.5
26.
KADLECOVÁ Zuzana
LK Škoda Plzen
CZE 1:40:58.4 0:26:19.0
27.
ŠINDELÁŘOVÁ Jitka
Žižkovský tygři
CZE 1:41:24.4 0:26:45.0
28.
RYBÁČKOVÁ Martina
CZE 1:42:13.9 0:27:34.5
29.
ČEJKOVÁ Šárka
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 1:44:08.4 0:29:29.0
30.
EŠNEROVÁ Barbora
CZE 1:47:31.9 0:32:52.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru