Qayron Rallye Sudety 2022

MTB
DATUM :10.9.2022 MÍSTO :Teplice nad Metují
POŘADATEL : Red Point Team

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BUBÍLEK Michal
Kross BikeRanch Team
CZE 5:07:47.5 0:00:00.0
2.
BUKSA Dominik
Canyon Northwave MTB team
CZE 5:08:28.0 0:00:40.4
3.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 5:09:13.1 0:01:25.5
4.
VLČEK Sebastian
MONDRAKER racing team
CZE 5:12:55.9 0:05:08.3
5.
DVOŘÁK David
MONDRAKER racing team
CZE 5:22:23.5 0:14:36.0
6.
ŠTOLFA Štěpán
HSK Cycling Team
CZE 5:24:23.2 0:16:35.6
7.
FIŠNAR Jan
OUTFINDO TEAM
CZE 5:25:31.7 0:17:44.1
8.
LÁVIČKA Adam
Kross BikeRanch Team
CZE 5:27:12.0 0:19:24.4
9.
ADÁMEK Petr
Levit LOKO Trutnov
CZE 5:29:49.9 0:22:02.4
10.
MARTIN Jan
KAH Sport Vrchlabí
CZE 5:31:44.0 0:23:56.4
11.
HODR Antonín
Pro Bike Trutnov
CZE 5:33:01.1 0:25:13.6
12.
SLÁDEK Tomáš
MONDRAKER racing team
CZE 5:36:40.3 0:28:52.8
13.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 5:39:15.4 0:31:27.9
14.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 5:41:07.3 0:33:19.8
15.
BOUDA Tomáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 5:42:59.9 0:35:12.4
16.
BAKO Josef
Kupkolo.CZ
CZE 5:43:52.8 0:36:05.3
17.
ŠŤASTNÝ Roman
Endorphin Republic ER
CZE 5:44:49.1 0:37:01.5
18.
VÁLEK Václav
CZE 5:45:29.6 0:37:42.0
19.
KUBELKA Petr
MONDRAKER racing team
CZE 5:46:41.0 0:38:53.5
20.
SEDLÁŘ Jakub
NOVATOP BIKE TEAM
CZE 5:46:46.0 0:38:58.5
21.
ŠVANDRLÍK František
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 5:48:19.6 0:40:32.1
22.
DREJSL Lukáš
MONDRAKER racing team
CZE 5:48:19.8 0:40:32.2
23.
GÖTZ Daniel
radynebike.cz
CZE 5:48:54.8 0:41:07.2
24.
SCHEJBAL Josef
CZE 5:49:22.0 0:41:34.4
25.
KORDÍK Petr
CYKLOKLUB JIČÍN
CZE 5:51:46.9 0:43:59.3
26.
MARTIN Jiří
CZE 5:53:52.0 0:46:04.4
27.
ŠIMEK Jakub
Kross BikeRanch Team
CZE 5:54:18.0 0:46:30.5
28.
TRMATA Štěpán
Czech Tallboys
CZE 5:54:52.1 0:47:04.6
29.
FAJT Milan
Eurofoam
CZE 5:55:50.1 0:48:02.6
30.
NEUBAUER Radim
Haven team
CZE 5:58:10.0 0:50:22.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KALAŠOVÁ Milena
K3 Performance
CZE 6:11:20.3 0:00:00.0
2.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 6:34:44.3 0:23:24.0
3.
FLAŠAROVÁ Nikol
Endorphin Republic ER
CZE 6:51:53.4 0:40:33.1
4.
SVOBODOVÁ Ester
CZE 8:09:43.0 1:58:22.7
5.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-life Brno
CZE 8:26:56.6 2:15:36.3
6.
KUBÍNOVÁ Markéta
CZE 9:03:07.5 2:51:47.1
7.
HORNYCHOVÁ Máňa
CZE 9:36:47.1 3:25:26.8
8.
HŮLKOVÁ Erža
CZE 9:45:07.0 3:33:46.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru