Vodnická klása

Běžecké lyžování
DATUM :16.1.2022 MÍSTO :Vimperk, Vodník

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
IGLER Jan
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:44.5 0:00:00.0
2.
VOCELKA Patrik
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:11.7 0:00:27.2
3.
KOLAFA Jan
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:39.3 0:00:54.8
4.
VYSKOČIL Vítek
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:51.2 0:01:06.7
5.
ČÁSTKA Daniel
Ski klub Strakonice
CZE 0:10:12.8 0:01:28.3
6.
NÁGR Vít
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:42.2 0:01:57.7
7.
HEJNA Martin
Sport Club Plzeň
CZE 0:11:42.6 0:02:58.1
8.
KURAL Michal
Ski klub Strakonice
CZE 0:13:26.1 0:04:41.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PŮBALOVÁ Silvie
Ski klub Strakonice
CZE 0:08:12.5 0:00:00.0
2.
RANDÁKOVÁ Jana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:13.2 0:00:00.7
3.
BRANDOVÁ Beáta
Ski klub Strakonice
CZE 0:08:57.2 0:00:44.7
4.
MALÍKOVÁ Ella
Sport Club Plzeň
CZE 0:09:19.7 0:01:07.2
5.
JANOŠÍKOVÁ Lenka
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:26.4 0:01:13.9
6.
JEDLIČKOVÁ Tereza
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:06.1 0:01:53.6
7.
FICHE Julie
Ski klub Strakonice
CZE 0:10:29.2 0:02:16.7
8.
ŠÍMOVÁ Viktorie
Ski klub Strakonice
CZE 0:10:41.5 0:02:29.0
9.
PATEROVÁ Anna
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:24.1 0:05:11.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:47.1 0:00:00.0
2.
NOVÁK Matěj
Ski klub Strakonice
CZE 0:11:41.2 0:00:54.1
3.
KOZÁK Vojtěch
Sport Club Plzeň
CZE 0:12:17.1 0:01:30.0
4.
ŠTĚRBA Jan
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:34.7 0:04:47.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MÁNKOVÁ Emma
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:44.3 0:00:00.0
2.
KREJČÍ Štěpánka
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:43.2 0:00:58.9
3.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:55.2 0:01:10.9
4.
LUČANOVÁ Anna
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:25.8 0:01:41.5
5.
MENCLOVÁ Luisa
Sport Club Plzeň
CZE 0:12:39.3 0:01:55.0
6.
MORAVCOVÁ Barbora
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:21.9 0:02:37.6
7.
STEHLÍKOVÁ Tereza
Sport Club Plzeň
CZE 0:14:20.1 0:03:35.8
8.
VONDRUŠKOVÁ Veronika
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:14:28.4 0:03:44.1
9.
FORSTOVÁ Laura
Ski Sokol Stachy
CZE 0:14:34.7 0:03:50.4
10.
MALEČOVÁ Lucie
Ski klub Strakonice
CZE 0:19:24.7 0:08:40.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru