O pohár starosty Kubovy Hutě

Běžecké lyžování
DATUM :12.2.2022 MÍSTO :ZADOV

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍČEK Jan
CZE 0:01:06.7 0:00:00.0
2.
BRAND Hugo
Ski klub Strakonice
CZE 0:01:31.7 0:00:25.0
3.
TOMAN Jindřich
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:02.9 0:00:56.2
4.
JAKŠ Theodor
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:09.4 0:01:02.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VOJTOVÁ Julie
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:00:44.6 0:00:00.0
2.
ŠÍPOVÁ Anežka
Ski Sokol Stachy
CZE 0:00:46.2 0:00:01.6
3.
STEINBACHOVÁ Ester
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:00:54.6 0:00:10.0
4.
FILIPOVÁ Julie
Husinec Beachvolley
CZE 0:01:30.1 0:00:45.5
5.
KULHAVÁ Gabriela
CZE 0:01:35.5 0:00:50.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JIROUŠ Oliver
Ski klub Strakonice
CZE 0:01:52.2 0:00:00.0
2.
JÍNĚ Jakub
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:03.4 0:00:11.2
3.
ŽIŽKA Arnošt
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:12.4 0:00:20.2
4.
JEŘÁBEK Matěj
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:18.4 0:00:26.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JAKŠOVÁ Dorota
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:41.1 0:00:00.0
2.
HEŘMANOVÁ Barbora
Ski Sokol Stachy
CZE 0:01:49.8 0:00:08.7
3.
PŮBALOVÁ Kristýna
Ski klub Strakonice
CZE 0:01:51.1 0:00:10.0
4.
STEINBACHOVÁ Nina
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:52.3 0:00:11.2
5.
BAŽATOVÁ Linda
Ski klub Strakonice
CZE 0:01:57.1 0:00:16.0
6.
VOJTOVÁ Anna
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:58.5 0:00:17.4
7.
KOUBOVÁ Kateřina
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:11.6 0:00:30.5
8.
HAVLÍČKOVÁ Anna
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:12.1 0:00:31.0
9.
KUNSKÁ Liliana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:13.6 0:00:32.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FILIP Jáchym
Husinec Beachvolley
CZE 0:04:39.2 0:00:00.0
2.
IGLER Tobiáš
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:42.5 0:00:03.3
3.
KOUBA Václav
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:11.9 0:00:32.7
4.
SAMEK Šimon
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:26.1 0:00:46.9
5.
ZACH Eduard
Ski klub Strakonice
CZE 0:05:30.4 0:00:51.2
6.
HEŘMAN Lukáš
Ski Sokol Stachy
CZE 0:05:48.2 0:01:09.0
7.
NEVOLA Jan
Ski Sokol Stachy
CZE 0:05:48.3 0:01:09.1
8.
ŠEBÁNEK Marek
Ski Sokol Stachy
CZE 0:06:22.6 0:01:43.4
9.
ZÝVAL Jan
Ski Sokol Stachy
CZE 0:06:52.7 0:02:13.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PŮBALOVÁ Lucie
Ski klub Strakonice
CZE 0:04:39.1 0:00:00.0
2.
JAKŠOVÁ Šarlota
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:41.4 0:00:02.3
3.
BAŽATOVÁ Agáta
Ski klub Strakonice
CZE 0:04:50.6 0:00:11.5
4.
WÁGNEROVÁ Adéla
Ski klub Strakonice
CZE 0:05:33.8 0:00:54.7
5.
TUŠLOVÁ Štěpánka
Ski Sokol Stachy
CZE 0:05:43.9 0:01:04.8
6.
SCHWARZOVÁ Ela
Ski Sokol Stachy
CZE 0:05:56.3 0:01:17.2
7.
LINHARTOVÁ Anna
Ski Sokol Stachy
CZE 0:06:00.3 0:01:21.2
8.
ŠÍPOVÁ Josefína
Ski Sokol Stachy
CZE 0:06:36.9 0:01:57.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
IGLER Jan
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:36.6 0:00:00.0
2.
MACEK Šimon
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:55.8 0:00:19.2
3.
ŠOULA Jakub
Ski klub Strakonice
CZE 0:09:05.9 0:00:29.3
4.
VOCELKA Patrik
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:08.4 0:00:31.8
5.
VYSKOČIL Vítek
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:04.5 0:01:27.9
6.
TUŠL Teodor
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:45.6 0:02:09.0
7.
JIROUŠ Viktor
Ski klub Strakonice
CZE 0:11:01.6 0:02:25.0
8.
KURAL Michael
Ski klub Strakonice
CZE 0:12:40.1 0:04:03.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RANDÁKOVÁ Jana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:04.7 0:00:00.0
2.
PŮBALOVÁ Silvie
Ski klub Strakonice
CZE 0:09:09.3 0:00:04.6
3.
BRANDOVÁ Beáta
Ski klub Strakonice
CZE 0:09:11.3 0:00:06.6
4.
ŠÍMOVÁ Viktorie
Ski klub Strakonice
CZE 0:10:29.7 0:01:25.0
5.
FICHE Julie
Ski klub Strakonice
CZE 0:11:53.1 0:02:48.4
6.
PAVLÍČKOVÁ Lucie
Ski Sokol Stachy
CZE 0:12:02.3 0:02:57.6
7.
KÁLALOVA Anna Marie
Ski Sokol Stachy
CZE 0:12:53.4 0:03:48.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STEINBACH Hynek
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:11.2 0:00:00.0
2.
ŠVARC Michal
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:18.1 0:00:06.9
3.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:45.6 0:01:34.4
4.
KYRÁL Šimon
Ski Sokol Stachy
CZE 0:12:52.9 0:02:41.7
5.
LEŠTINA Jakub
SV. Jan nad Malší
CZE 0:15:10.7 0:04:59.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MÁNKOVÁ Emma
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:35.5 0:00:00.0
2.
MACHOVÁ Marie
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:01.7 0:00:26.2
3.
KREJČÍ Štěpánka
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:22.2 0:00:46.7
4.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:40.8 0:01:05.3
5.
TICHOTOVÁ Michaela
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:02.3 0:01:26.8
6.
DOSEDĚLOVÁ Aneta
Ski Sokol Stachy
CZE 0:14:34.6 0:02:59.1
7.
NOVÁ Miroslava
Ski Sokol Stachy
CZE 0:14:57.4 0:03:21.9
8.
VONDRUŠKOVÁ Veronika
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:34.5 0:03:59.0
9.
MALEČOVÁ Lucie
Ski klub Strakonice
CZE 0:21:25.4 0:09:49.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru