seriál : serie logo

Oderská Mlýnice Lesy ČR

MTB
DATUM :24.9.2022 MÍSTO :KLOKOČŮVEK U ODER

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HNÍK Karel
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:54:29.6 0:00:00.0
2.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:54:30.1 0:00:00.4
3.
RAUCHFUSS Marek
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:54:31.6 0:00:01.9
4.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:54:38.6 0:00:09.0
5.
BARTŮNĚK Marek
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:56:26.1 0:01:56.5
6.
STROŽ Jan
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:56:58.6 0:02:29.0
7.
BUKSA Dominik
Canyon Northwave MTB team
CZE 1:57:31.4 0:03:01.7
8.
HNÍK Jakub
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:57:31.9 0:03:02.2
9.
RAKUS Ondřej
Head Pro Team Opava
CZE 1:57:32.9 0:03:03.2
10.
PILČÍK Adam
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 1:57:40.9 0:03:11.2
11.
MALÝ Matěj
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 1:57:49.1 0:03:19.5
12.
MORÁVEK Tomáš
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:57:59.6 0:03:29.9
13.
ZEMENE Jakub
Kolofix Reclino
CZE 1:58:07.4 0:03:37.7
14.
STRUPEK Matyáš
BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY
CZE 2:00:59.1 0:06:29.5
15.
BÁRTEK David
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 2:01:58.6 0:07:29.0
16.
MAZGAJ Břetislav
CZE 2:02:04.6 0:07:35.0
17.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 2:02:11.4 0:07:41.7
18.
KUREČKA Ludvík
FORCE KCK Zlín
CZE 2:02:15.2 0:07:45.6
19.
CHOVANEC Filip
PSG Mechanix
CZE 2:02:47.4 0:08:17.7
20.
DRGA Daniel
Finančné centrum Team
SVK 2:03:29.9 0:09:00.2
21.
SLÁDEK Tomáš
MONDRAKER racing team
CZE 2:03:58.3 0:09:28.7
22.
KRAUS Lukáš
GHOST Team
CZE 2:04:02.1 0:09:32.5
23.
RYTÍŘ Martin
PSG Mechanix
CZE 2:04:09.8 0:09:40.2
24.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:04:13.6 0:09:44.0
25.
MATULKA Lukáš
MONDRAKER racing team
CZE 2:04:34.9 0:10:05.2
26.
ZELENKA David
Z Kroměříže
CZE 2:05:15.5 0:10:45.9
27.
NAVAŘÍK Robert
NAVA SPORT, Velé Losiny
CZE 2:05:23.3 0:10:53.7
28.
TEKULA Hynek
DK Bikeshop RACING Team
CZE 2:06:25.6 0:11:55.9
29.
KLÁR Martin
PSG Mechanix
CZE 2:06:30.6 0:12:01.0
30.
ŠTÍPALA Milan
PSG Mechanix
CZE 2:06:30.6 0:12:01.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
CZE 2:17:48.2 0:00:00.0
2.
HOVORKOVÁ Aneta
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 2:19:32.4 0:01:44.1
3.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 2:21:58.1 0:04:09.8
4.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
Head eleven cst cyklolive
CZE 2:26:58.6 0:09:10.3
5.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
Bike Pro Racing
CZE 2:28:11.6 0:10:23.3
6.
WRONA Monika
POL 2:29:20.5 0:11:32.2
7.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:31:57.6 0:14:09.3
8.
URBANOVÁ Alena
GHOST Team
CZE 2:33:48.1 0:15:59.8
9.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 2:34:54.8 0:17:06.5
10.
ZEMÁNKOVÁ Kateřina
CZE 2:36:21.3 0:18:33.0
11.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 2:36:43.3 0:18:55.0
12.
VALENTOVÁ Jana
ondrejfojtik.cz team
CZE 2:41:05.4 0:23:17.1
13.
CHUDÁRKOVÁ Aneta
GHOST Team
CZE 2:42:11.1 0:24:22.8
14.
SVOBODOVÁ Ester
CZE 2:46:32.6 0:28:44.3
15.
MATYSÍK Kateřina
Matysík MTB Racing
CZE 2:47:16.5 0:29:28.2
16.
HOLLÁ LINDNEROVÁ Kateřina
KILPI racing team
CZE 2:52:14.4 0:34:26.1
17.
TRČKOVÁ Žaneta
ondrejfojtik.cz team
CZE 2:59:58.4 0:42:10.1
18.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 3:03:35.1 0:45:46.8
19.
REZKOVÁ Renáta
Cobram team Ostrava
CZE 3:33:36.3 1:15:48.0
20.
HAVLICKA Renata
Moolbike Olomouc
CZE 3:51:55.8 1:34:07.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru