GPBRASIL VIRTUAL-CVB - TOUR DE FLORIANOPOLIS

Virtual MTB
DATUM :12.5.2022 MÍSTO :FLORIANOPOLIS
POŘADATEL : ROUVY

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DE ALMEIDA Franklin
Dantas Bike / Franklin Almeida Consultoria
BRA 0:35:12.1 0:00:00.0
2.
DUNNING Gerard
Central Coast CC
AUS 0:35:15.5 0:00:03.3
3.
COTA Lucas
ALCICI SPORTS
BRA 0:38:37.7 0:03:25.5
4.
STALLAN Dave
Ridge gravel wear
AUS 0:38:46.7 0:03:34.5
5.
ALCICI Ricardo
AlciciSports / Swift Carbon
BRA 0:39:07.7 0:03:55.5
6.
-BENNETT -Cris
independent
CAN 0:40:14.7 0:05:02.6
7.
EROICO Leonardo
A.C. SRT PRO CYCLING
BRA 0:40:54.4 0:05:42.3
8.
MCCONNERY Chris
The Matrix KW
CAN 0:41:04.5 0:05:52.3
9.
TONON Claudio
Stages Indoor Cycling Team
BRA 0:41:22.7 0:06:10.5
10.
GASPAR DAVID
ALCICI SPORTS
BRA 0:42:01.0 0:06:48.8
11.
FRANZ Ewerton
Chapecó - SC / Ciclone Bikes
BRA 0:42:45.3 0:07:33.1
12.
ATAIDE RAFAEL
JOAO CICLO TEAM
BRA 0:42:56.5 0:07:44.3
13.
LIAO macgyver
????
TPE 0:43:26.9 0:08:14.7
14.
SIMAS Sandro
BRA 0:43:36.1 0:08:23.9
15.
ORTEGA HEIRAS RAFAEL
ALCICI SPORTS
BRA 0:44:10.4 0:08:58.2
16.
DE BONA Giovani
RS BIKE RACE TEAM
BRA 0:44:11.0 0:08:58.8
17.
BOLINA Luiz
ALCICI SPORTS
BRA 0:44:20.6 0:09:08.4
18.
EURÍPEDES Ronaldo
Uai Randonneurs / Alta Performance Assessoria
BRA 0:45:05.2 0:09:53.0
19.
W Tekito
JPN 0:45:16.0 0:10:03.8
20.
OLIVEIRA BRASIL Luiz Alberto
ALCICI SPORTS
BRA 0:46:25.9 0:11:13.8
21.
CYCLING Grit
USA 0:47:42.0 0:12:29.8
22.
OTERO Raul
Regional La Plata
ARG 0:47:46.4 0:12:34.3
23.
TEIXEIRA Kennio
Uai Randonneurs / Alta Performance Assessoria
BRA 0:47:50.4 0:12:38.2
24.
HAMMAN Bryan
THATLLDO
CAN 0:49:09.5 0:13:57.3
25.
KIENTZY Eugene
USA 0:49:33.1 0:14:20.9
26.
AGUIAR Otávio
ALCICI SPORTS
BRA 0:49:34.4 0:14:22.2
27.
SORENSEN Eduardo
Team Agreste
BRA 0:50:22.3 0:15:10.2
28.
NEO Cho
WINODDPDT
TPE 0:50:39.9 0:15:27.7
29.
SIMON Gelson Rodrigo
RS BIKE RACE TEAM
BRA 0:51:50.8 0:16:38.7
30.
BIGNES Eugenio
Movin Indoor Training
BRA 0:52:01.2 0:16:49.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GRAMISCELLI Erika
Gramiscelli Bikes
BRA 0:46:00.4 0:00:00.0
2.
HERMES Dilaine Andressa
RS BIKE RACE TEAM
BRA 0:48:16.1 0:02:15.6
3.
MERCES Marisol
UAI RANDONNEURS
BRA 0:59:22.0 0:13:21.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru