Vinařská 50 Author Znovín cup

MTB
DATUM :25.6.2022 MÍSTO :Šatov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HNIK Karel
D2mont Merida cycling team
CZE 1:31:54.7 0:00:00.0
2.
MORÁVEK Tomáš
D2mont Merida cycling team
CZE 1:31:55.7 0:00:01.0
3.
MORAVEC Karel
Nelístotní Krutoři
CZE 1:36:20.6 0:04:25.9
4.
SMRČKA Jan
EUROFOAM sport
CZE 1:36:22.1 0:04:27.4
5.
VÍTŮ Josef
EUROFOAM sport
CZE 1:36:22.4 0:04:27.7
6.
TOMEČEK Zdeněk
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:36:22.4 0:04:27.7
7.
DOBEŠ Bohumír
PREMIUM hotel Znojmo
CZE 1:36:23.1 0:04:28.4
8.
HOŘEJŠÍ Josef
Jája Team
CZE 1:36:23.1 0:04:28.4
9.
FAJT Milan
EUROFOAM sport
CZE 1:36:24.1 0:04:29.4
10.
HRAZDIL Pavel
Bike Team Porsche Olomouc
CZE 1:36:24.9 0:04:30.2
11.
KONHEFR Matěj
Jindřichův Hradec
CZE 1:36:27.6 0:04:32.9
12.
VÁŇA Marek
Kbely cicling team
CZE 1:39:56.8 0:08:02.1
13.
KŇAZOVČÍK Tomáš
ŠATOV
CZE 1:39:58.6 0:08:03.9
14.
ALEXA Libor
CZE 1:39:58.8 0:08:04.1
15.
PAZDERKA Jiří
CZE 1:39:59.1 0:08:04.4
16.
ŠTULA Daniel
PSK bike team Znojmo
CZE 1:40:02.3 0:08:07.6
17.
PLZENSKÝ Aleš
Brdonoš Team/ Ghost Team
CZE 1:42:21.3 0:10:26.6
18.
HRUBÝ Petr
SK SALITH ŠUMPERK
CZE 1:42:21.8 0:10:27.1
19.
TRKOLA Libor
Eurofoam
CZE 1:42:22.3 0:10:27.6
20.
VERČIMÁK Libor
Atlanta team
CZE 1:42:22.8 0:10:28.1
21.
KUČERA Jiří
Winners Znojmo
CZE 1:42:23.6 0:10:28.9
22.
DIVÁCKÝ Lukáš
Open Cycling Academy
CZE 1:42:28.1 0:10:33.4
23.
KŘIVÁNEK Jiří
D2mont Merida cycling team
CZE 1:44:02.5 0:12:07.8
24.
ODEHNAL Jan
CZE 1:45:20.5 0:13:25.8
25.
KUCHARIK Jiri
HD Kvartet
CZE 1:45:23.0 0:13:28.3
26.
FÜRST Rene
LT-Gmünd
AUT 1:45:23.5 0:13:28.8
27.
KOCIÁN Viktor
Atlanta team
CZE 1:45:23.8 0:13:29.1
28.
BRABEC Zdeněk
Winners Znojmo
CZE 1:45:24.3 0:13:29.6
29.
SMUTNÝ Nikola
CZE 1:45:25.3 0:13:30.6
30.
SOLDÁT Karel
One man show
CZE 1:45:32.5 0:13:37.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRÁŠKOVÁ Zuzana
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:51:18.7 0:00:00.0
2.
DVOŘÁKOVÁ Šárka
Atlanta team
CZE 1:57:00.4 0:05:41.6
3.
FAJTOVÁ Veronika
EUROFOAM sport
CZE 1:59:49.2 0:08:30.4
4.
ČEJKOVÁ Šárka
EUROFOAM sport
CZE 1:59:50.2 0:08:31.4
5.
PLZENSKÁ Šárka
Brdonoš Team/ Ghost Team
CZE 2:00:42.2 0:09:23.4
6.
NOVÁKOVÁ Nikola
JH Cycling
CZE 2:02:43.6 0:11:24.9
7.
PROSSEROVÁ Kateřina
CZE 2:03:21.9 0:12:03.1
8.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
AMT Team
CZE 2:03:58.6 0:12:39.8
9.
SVĚRÁKOVÁ Ilona
Eurofoam
CZE 2:05:56.1 0:14:37.3
10.
FIRSTOVA Michaela
Vřesina
CZE 2:07:05.9 0:15:47.1
11.
MACHÁČKOVÁ Barbora
GS cyklo team Jistebnice
CZE 2:12:34.3 0:21:15.5
12.
MENČLOVÁ Libuše
Vetas Kralupy
CZE 2:13:56.0 0:22:37.2
13.
ŠUBRTOVÁ Gabriela
Kaplička Hrabětice
CZE 2:14:31.5 0:23:12.7
14.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 2:14:46.8 0:23:28.0
15.
MUTLOVÁ Natálie
CZE 2:16:09.3 0:24:50.5
16.
POLEPILOVÁ Soňa
Nefňukej a makej!
CZE 2:17:15.3 0:25:56.5
17.
GAUDELOVÁ Jana
CZE 2:17:18.5 0:25:59.7
18.
ŠPINAROVÁ Lenka
BobrBikeTeam.com
CZE 2:20:04.2 0:28:45.5
19.
HAVLÍČKOVÁ Lucie
IN-LIFE cycling team
CZE 2:20:12.7 0:28:53.9
20.
LEIEROVÁ Sára
CZE 2:20:34.2 0:29:15.4
21.
RUDOVÁ Jitka
CZE 2:21:43.0 0:30:24.2
22.
KRČMÁŘOVÁ Jarka
Cyklokroužek DC
CZE 2:21:43.7 0:30:24.9
23.
JONÁKOVÁ Silvie
CZE 2:22:59.7 0:31:40.9
24.
PAVELKOVÁ Lenka
CZE 2:23:10.2 0:31:51.4
25.
VESELA Barbora
CZE 2:25:30.2 0:34:11.4
26.
BOŘÁNKOVÁ Ilona
CZE 2:28:47.4 0:37:28.6
27.
KUČEROVÁ Kateřina
Bobr bike team Libice nad Doubravou
CZE 2:29:45.6 0:38:26.9
28.
SUMCOVÁ Andrea
szcz
CZE 2:31:22.6 0:40:03.8
29.
BALÍKOVÁ Ilona
CZE 2:31:26.1 0:40:07.3
30.
TATÍČKOVÁ Zuzana
CZE 2:31:46.6 0:40:27.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru