MČR XCO MTB STUPNO - UCI CN

MTB
DATUM :23 - 24.7.2022 MÍSTO :Stupno
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:52:07.8 0:00:00.0
2.
FRIEDEL David
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:52:27.1 0:00:19.3
3.
KRATOCHVÍL Václav
LAWI junior team
CZE 0:53:58.5 0:01:50.7
4.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:53:58.8 0:01:51.0
5.
ŘEZÁČ Aleš
CYKLOSTAR Head Pirelli
CZE 0:54:18.8 0:02:11.0
6.
LIENERT Patrik
REXONIX Racing Team
CZE 0:54:46.8 0:02:39.0
7.
KUKLA Dominik
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:55:11.3 0:03:03.5
8.
PILAŘ Patrik
ČISTÝ SPORT
CZE 0:55:24.7 0:03:16.9
9.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:56:07.3 0:03:59.5
10.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:56:22.3 0:04:14.5
11.
HABR Jakub
REXONIX Racing Team
CZE 0:56:33.6 0:04:25.8
12.
ŠMÍD Jakub
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:56:43.4 0:04:35.5
13.
MITÁŠ Robert
REXONIX Racing Team
CZE 0:57:09.8 0:05:02.0
14.
SMEJKAL Adam
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:57:21.1 0:05:13.3
15.
LESAGE Marek
REXONIX Racing Team
CZE 0:57:46.1 0:05:38.3
16.
KOLÁŘ David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:57:53.8 0:05:46.0
17.
SRP Daniel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:57:57.1 0:05:49.3
18.
STREJČEK Adam
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:57:57.8 0:05:50.0
19.
KRISTL Lukáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:58:01.1 0:05:53.3
20.
LEHKÝ Jan
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:58:03.6 0:05:55.8
21.
KOČVARA Jakub
DRAHANSKÝ SPORT
CZE 0:58:05.1 0:05:57.3
22.
PURNOCH Matyáš
REXONIX Racing Team
CZE 0:58:09.5 0:06:01.7
23.
NECHUTA Marek
Bike Freaks Holice
CZE 0:58:21.8 0:06:14.0
24.
SVITÁK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:58:38.1 0:06:30.3
25.
HŘEBEJK Dominik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:58:44.8 0:06:37.0
26.
HOŠEK Adam
REXONIX Racing Team
CZE 0:59:17.2 0:07:09.4
27.
SAIDL Filip
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:59:27.0 0:07:19.2
28.
REJZEK Jiří
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:59:36.2 0:07:28.4
29.
SÝKORA Václav
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:59:59.6 0:07:51.8
30.
NAJSER Karel
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:00:03.8 0:07:56.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Black.ET team
CZE 0:55:38.8 0:00:00.0
2.
LINET Pavel
KL SPORT MOST
CZE 0:57:08.3 0:01:29.4
3.
KARÁSEK Vladislav
CZECH MULTISPORT COACHING
CZE 0:57:46.1 0:02:07.2
4.
AŠKA Václav
TJ START LUBY
CZE 0:58:21.5 0:02:42.7
5.
MORGENSTEIN Libor
Kolofix - Reclino racing team
CZE 0:58:41.6 0:03:02.7
6.
EGERMAIER Daniel
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:59:17.5 0:03:38.7
7.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 0:59:30.6 0:03:51.7
8.
BUKOVSKÝ Lukáš
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 1:00:06.0 0:04:27.2
9.
JEDLIČKA Luboš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:00:28.3 0:04:49.5
10.
BALAJKA Ondřej
Multicraft MTB team
CZE 1:02:13.0 0:06:34.2
11.
MAREK Marcel
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:02:45.3 0:07:06.4
12.
KUBÍK Lukáš
SV Sachsen 90 Werdau
CZE 1:03:32.5 0:07:53.7
13.
BRILL Miroslav
Team Bike Březová
CZE 1:03:43.0 0:08:04.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PROCHÁZKA Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:56:35.1 0:00:00.0
2.
KADLEC Jakub
ROUVY Specialized
CZE 0:57:16.3 0:00:41.2
3.
HOLEC Jiří
Cyklo Bendl
CZE 0:57:48.5 0:01:13.4
4.
POSPÍŠIL Lukáš
Kolofix - Reclino racing team
CZE 0:58:14.8 0:01:39.7
5.
VEJDA Michal
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 0:58:40.6 0:02:05.4
6.
MAREK Adam
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:59:34.5 0:02:59.4
7.
MARKVART Vladislav
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:00:07.0 0:03:31.9
8.
TYRNER Dominik
Kola Pakandl
CZE 1:01:24.3 0:04:49.2
9.
HORÁČEK Patrik
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:01:29.5 0:04:54.4
10.
HOŘÁK Radek
UNLIMITED KM TRADING CZ
CZE 1:03:10.3 0:06:35.1
11.
CHRZ Petr
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:03:19.5 0:06:44.4
12.
FRANK Petr
CZE 1:05:02.7 0:08:27.6
13.
VÁVRA Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:06:27.5 0:09:52.4
14.
ROSMANIT Michal
NOVATOP BIKE TEAM
CZE 1:06:40.0 0:10:04.9
15.
ČUMPELÍK Marek
CZECH MULTISPORT COACHING
CZE 1:12:43.0 0:16:07.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVOTNÝ Ondřej
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 1:04:47.2 0:00:00.0
2.
ČERNÝ Patrik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:05:33.0 0:00:45.7
3.
NAXERA Václav
SK VELO PRAHA
CZE 1:05:47.2 0:00:59.9
4.
HLÁVKA Adam
Kolofix - Reclino racing team
CZE 1:06:23.9 0:01:36.7
5.
HOJKA František
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:06:54.2 0:02:07.0
6.
DOBRÝ Lukáš
CANYON NORTHWAVE MTB TEAM
CZE 1:07:26.2 0:02:38.9
7.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:08:17.2 0:03:29.9
8.
JECH Filip
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:08:30.2 0:03:42.9
9.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:08:46.9 0:03:59.7
10.
VONDRÁČEK Matyáš
ROUVY Specialized
CZE 1:09:05.2 0:04:17.9
11.
SAMEC Filip
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:09:43.6 0:04:56.3
12.
UHER David
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:09:58.2 0:05:10.9
13.
GRYGAR Matyáš
BIKE PRO RACING
CZE 1:10:19.9 0:05:32.7
14.
VIK Matěj
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 1:11:02.2 0:06:14.9
15.
KOUBA Daniel
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:11:21.2 0:06:33.9
16.
KRÝSL Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:11:49.4 0:07:02.2
17.
SÝKORA Josef
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:12:13.7 0:07:26.4
18.
TOMAN Patrik
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:12:29.7 0:07:42.4
19.
ŠVANDRLÍK Jakub
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:12:46.1 0:07:58.8
20.
ZONYGA David
BIKE PRO RACING
CZE 1:12:55.9 0:08:08.7
21.
HYNEČEK Jan
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 1:13:10.2 0:08:22.9
22.
ŠÍSL Bořek
ROUVY Specialized
CZE 1:13:12.7 0:08:25.4
23.
MAYER Jakub
KC SLAVIA PRAHA
CZE 1:13:13.2 0:08:25.9
24.
SVOBODNÍK Nikola
ASPIRE OPPORTUNITY Brno
CZE 1:13:39.4 0:08:52.1
25.
KUPSKÝ Michal
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:14:00.6 0:09:13.4
26.
VENCL Libor
Eleven Black.ET team
CZE 1:14:17.6 0:09:30.3
27.
VENC Adam
ASPIRE OPPORTUNITY Brno
CZE 1:14:43.9 0:09:56.6
28.
PRAVDA David
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:15:02.6 0:10:15.4
29.
HORÁK Ondřej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:15:27.1 0:10:39.9
30.
TABARA Šimon
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:15:41.5 0:10:54.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZECZINKAROVÁ Jana
Liv ELMTRADE Racing
CZE 1:28:49.1 0:00:00.0
2.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 1:29:40.5 0:00:51.4
3.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:30:14.5 0:01:25.4
4.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:31:46.5 0:02:57.4
5.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
CYKLOSTAR Head Pirelli
CZE 1:34:11.8 0:05:22.7
6.
PRŮDKOVÁ Barbora
Multicraft MTB team
CZE 1:35:03.8 0:06:14.7
7.
NOVOTNÁ Aneta
Kolofix - Reclino racing team
CZE 1:37:11.0 0:08:21.9
8.
KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena
CZECH MULTISPORT COACHING
CZE 1:37:52.5 0:09:03.4
9.
KUBÍNOVÁ Klára
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 1:38:36.4 0:09:47.3
10.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:39:11.5 0:10:22.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPĚŠNÁ Simona
jb BRUNEX Superior Factory Racing
CZE 1:00:00.0 0:00:00.0
2.
HANÁKOVÁ Eliška
REXONIX Racing Team
CZE 1:03:12.2 0:03:12.2
3.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 1:05:15.7 0:05:15.7
4.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:05:51.7 0:05:51.7
5.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 1:05:57.2 0:05:57.2
6.
VIKTOROVÁ Nela
ROUVY Specialized
CZE 1:08:26.2 0:08:26.1
7.
HLADÍKOVÁ Kateřina
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:10:12.1 0:10:12.1
8.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:11:42.8 0:11:42.8
9.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 1:12:22.6 0:12:22.6
10.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:12:50.4 0:12:50.4
11.
OLIVOVÁ Denisa
BIKE PRO RACING
CZE 1:14:08.1 0:14:08.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GOTTWALDOVÁ Amálie
CP team
CZE 0:46:24.6 0:00:00.0
2.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:47:22.0 0:00:57.4
3.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT LERAK Blansko
CZE 0:48:11.5 0:01:46.9
4.
DUŠKOVÁ Kateřina
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:48:34.3 0:02:09.7
5.
HANÁKOVÁ Anna
REXONIX Racing Team
CZE 0:48:53.8 0:02:29.2
6.
BOŘÁNKOVÁ Lucie
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:49:07.8 0:02:43.2
7.
VÁCLAVŮ Martina
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:49:15.8 0:02:51.2
8.
KROUPOVÁ Zuzana
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:49:58.3 0:03:33.7
9.
SRNSKÁ Veronika
SPORTREG
CZE 0:50:26.5 0:04:01.9
10.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:50:32.0 0:04:07.4
11.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:50:32.8 0:04:08.2
12.
LEHKÁ Lucie
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:50:33.4 0:04:08.8
13.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:53:43.2 0:07:18.6
14.
VÁGNEROVÁ Nikola
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:54:48.7 0:08:24.1
15.
STŘÍBNÁ Julie
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:55:02.2 0:08:37.6
16.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:55:22.2 0:08:57.6
17.
SEIDLOVÁ Kateřina
JANUŠKA KOMPRESOR Cycling
CZE 0:55:56.0 0:09:31.4
18.
TLAMKOVÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:56:08.7 0:09:44.1
19.
MACOLOVÁ Amálie
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:56:20.7 0:09:56.1
20.
MACHOVÁ Veronika
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:56:29.5 0:10:04.9
21.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:58:51.0 0:12:26.4
22.
DINGOVÁ Anna
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:59:09.7 0:12:45.1
23.
HAVELKOVÁ Anna
Hiero racing team
CZE 1:00:01.6 0:13:37.0
24.
HORKÁ Veronika
kola-bbm.cz
CZE 1:01:08.1 0:14:43.5
25.
PETRŮ Anna
BIKE PRO RACING
CZE 1:04:20.7 0:17:56.1
26.
LEBEDOVÁ Kristýna
CK Jihočeské naděje
CZE 1:05:57.7 0:19:33.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CINK Ondřej
Kross Orlen Cycling Team
CZE 1:25:23.3 0:00:00.0
2.
KULHAVÝ Jaroslav
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:25:51.3 0:00:27.9
3.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:25:58.5 0:00:35.2
4.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:26:00.3 0:00:37.0
5.
RAUCHFUSS Marek
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:26:47.5 0:01:24.2
6.
ŠKARNITZL Jan
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:26:58.3 0:01:34.9
7.
JELÍNEK Josef
CYKLOSTAR Head Pirelli
CZE 1:28:34.3 0:03:10.9
8.
PRŮDEK Matěj
Multicraft MTB team
CZE 1:29:28.5 0:04:05.2
9.
SÁSKA Jan
ROUVY Specialized
CZE 1:31:05.2 0:05:41.9
10.
KONEČNÝ Filip
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:31:11.7 0:05:48.4
11.
HULA Robert
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:32:09.7 0:06:46.4
12.
RAJCHART Jan
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:32:18.7 0:06:55.4
13.
MORÁVEK Tomáš
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:32:20.5 0:06:57.2
14.
ŠEVCŮ Tomáš
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:33:53.2 0:08:29.8
15.
HOVORKA Daniel
MONDRAKER Racing team
CZE 1:34:05.5 0:08:42.1
16.
SKÁLA Jaromír
ROUVY Specialized
CZE 1:34:51.9 0:09:28.6
17.
BÁRTEK David
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:36:10.2 0:10:46.9
18.
LEPKA Filip
URC Bikerei / Vlow Racing Team
CZE 1:36:43.7 0:11:20.4
19.
HRSTKA Vojtěch
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:37:00.5 0:11:37.1
20.
ZEMENE Jakub
Kolofix - Reclino racing team
CZE 1:40:36.4 0:15:13.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru