BEH DOJČIACICH ŽIEN

Běh
DATUM :24.9.2022 MÍSTO :Hody - mestská časť Galanta

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOGDÁNYI Ľuboš
Galantská elita
SVK 0:16:08 0:00:00
2.
MRVA Tomáš
Galantská elita
SVK 0:17:22 0:01:14
3.
TIBENSKÝ Martin
Oz Mládež Gáň
SVK 0:19:01 0:02:53
4.
ROZA Viktor
SVK 0:19:22 0:03:14
5.
ŠUTA Jozef
Galantská elita
SVK 0:19:34 0:03:26
6.
JAKUBČÍK Pavol
SVK 0:19:57 0:03:49
7.
CIRIK Ján
SVK 0:20:00 0:03:52
8.
BENKOVSKÝ štefan
STG Galanta
SVK 0:20:09 0:04:01
9.
NEMETH Tibor
Galantská elita
SVK 0:20:16 0:04:08
10.
BUDA Roman
SVK 0:20:25 0:04:17
11.
KUBOVICS Dávid
Go For It - Matúškovo
SVK 0:21:02 0:04:54
12.
ŠOMODY Peter
SVK 0:21:11 0:05:03
13.
BUDA Róbert
SVK 0:21:18 0:05:10
14.
NOVAK Peter
Galanta
SVK 0:21:34 0:05:26
15.
ŠUHAJ Dezider
SVK 0:21:55 0:05:47
16.
GAZSÓ Tibor
Galantská elita
SVK 0:21:55 0:05:47
17.
GÁLIS Marek
SVK 0:22:04 0:05:56
18.
BOTTKA Juraj
SVK 0:22:06 0:05:58
19.
PUTYERA Marián
SVK 0:22:17 0:06:09
20.
MESZÁROŠ Tomáš
SVK 0:22:25 0:06:17
21.
ZÁHOREC Lukáš
BERNOHY.sk
SVK 0:22:31 0:06:23
22.
KONEČNÝ Milan
SVK 0:23:01 0:06:53
23.
SZŐCS Norbert
Capoeira Galanta
SVK 0:23:44 0:07:36
24.
VARGA Richard
SVK 0:24:10 0:08:02
25.
KERTÉSZ Igor
SVK 0:24:15 0:08:07
26.
MATONG Anton
SVK 0:24:27 0:08:19
27.
HIDVÉGI Tibor
SVK 0:24:29 0:08:21
28.
VARGA Tomáš
SVK 0:25:04 0:08:56
29.
SZITAS Vojtech
SVK 0:25:08 0:09:00
30.
ADAMČA Michal
Ada Resorts
SVK 0:25:30 0:09:22
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HUDEKOVÁ Lenka
Galantská elita
SVK 0:20:09 0:00:00
2.
HRUBÁ Orsi
SVK 0:20:12 0:00:03
3.
FERENCZYOVÁ Jana
SVK 0:21:00 0:00:51
4.
BUDAIOVÁ Annamária
SVK 0:21:19 0:01:10
5.
KERTÉSZOVÁ Pavlína
platon.sk
SVK 0:22:26 0:02:17
6.
ČIRIK Denisa
platon.sk
SVK 0:22:26 0:02:17
7.
ZÁHORCOVÁ Lucia
Bernohy o.z.
SVK 0:22:30 0:02:21
8.
ADAMKOVIČOVÁ Bianka
SVK 0:23:49 0:03:40
9.
CHIMICOVA Denisa
SVK 0:24:01 0:03:52
10.
MÁLNÁSIOVÁ Skarlet
SVK 0:24:41 0:04:32
11.
PAPPOVÁ KLEMENTOVÁ Silvia
SVK 0:24:45 0:04:36
12.
KILIANYOVÁ Ingrid
SVK 0:25:21 0:05:12
13.
BERCIKOVA Andrea
SVK 0:25:27 0:05:18
14.
JÁŠEKOVÁ Lenka
SheRuns
SVK 0:25:29 0:05:20
15.
JANÍČKOVÁ Zuzana
SVK 0:26:02 0:05:53
16.
HUGECOVÁ Slávka
DANUBE RUNNERS
SVK 0:26:14 0:06:05
17.
SZABOVÁ Renáta
"""v pohibe"""
SVK 0:26:23 0:06:14
18.
ROZOVA Aneta
SVK 0:26:52 0:06:43
19.
MALATINSKA Silvia
SVK 0:27:12 0:07:03
20.
KAREL BLAZEKOVA Anastazia
SVK 0:28:14 0:08:05
21.
TÓTH Eva
SVK 0:28:36 0:08:27
22.
MATONGOVÁ Darina
SVK 0:28:57 0:08:48
23.
SVOREŇOVÁ Elza
SVK 0:29:51 0:09:42
24.
VARGOVÁ Lucia
SVK 0:31:07 0:10:58
25.
BLADA HALÁK Aida
SVK 0:31:07 0:10:58
26.
BILICKÁ Andrea
SVK 0:32:07 0:11:58
27.
RAJSKÁ Henrieta
SVK 0:34:17 0:14:08
28.
DANANIOVÁ Barbora
SVK 0:34:34 0:14:25
29.
ŠARKOZIOVÁ Iveta
SVK 0:36:40 0:16:31
30.
SZOCS Andrea
Capuera GA
SVK 0:38:40 0:18:31

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených110
Přihlášeno - Muži56
Přihlášeno - Ženy54
Odstartovalo106
V cíli106