seriál : serie logo

5 x Vimperkem - atletický běh - dráha

Běh
DATUM :6.9.2022 MÍSTO :Vimperk, atletický stadion
POŘADATEL : SkiKlub Šumava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VYSKOČIL David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:31.3 0:00:00.0
2.
STEINBACH Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:32.9 0:00:01.6
3.
ŘEZNÍK Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:34.0 0:00:02.7
4.
ANTOŠ Lukáš
CZE 0:04:44.4 0:00:13.1
5.
KYRÁL Matěj
Ski Sokol Stachy
CZE 0:04:48.1 0:00:16.7
6.
ŠILHA Ondřej
Ski Sokol Stachy
CZE 0:04:58.8 0:00:27.5
7.
HANZAL Ondřej
Fisher Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:01.1 0:00:29.7
8.
VYSKOČIL Pavel
CZE 0:05:08.2 0:00:36.8
9.
JURÁŇ Karel
CZE 0:05:12.2 0:00:40.9
10.
PELC Matyáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:13.6 0:00:42.3
11.
NĚMEJC Tadeáš
Ski klub Strakonice
CZE 0:05:26.3 0:00:55.0
12.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:27.0 0:00:55.6
13.
KURAL Matyáš
Ski klub Strakonice
CZE 0:05:32.6 0:01:01.2
14.
SZABO Jakub
CZE 0:06:31.4 0:02:00.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HONSOVÁ Anežka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:17.7 0:00:00.0
2.
KAHOUNOVÁ Viktorie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:31.1 0:00:13.3
3.
VRÁNOVÁ Iva
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:33.5 0:00:15.8
4.
CZERWENKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:34.9 0:00:17.2
5.
MACHOVÁ Marie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:40.9 0:00:23.2
6.
ZBRÁNKOVÁ Emily
CZE 0:05:41.4 0:00:23.6
7.
KOLAFOVÁ Karolína
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:45.0 0:00:27.3
8.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:45.4 0:00:27.7
9.
MÁNKOVÁ Emma
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:52.0 0:00:34.3
10.
KREJČÍ Štěpánka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:59.4 0:00:41.7
11.
LUČANOVÁ Anna
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:06:07.8 0:00:50.1
12.
KOŠNAROVÁ Adriana
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:06:09.4 0:00:51.7
13.
NOVÁ Miroslava
Ski klub Strakonice
CZE 0:06:16.5 0:00:58.8
14.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:06:20.9 0:01:03.1
15.
MAŠKOVÁ Zuzana
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:06:21.7 0:01:03.9
16.
DOSEDĚLOVÁ Aneta
Ski Sokol Stachy
CZE 0:06:22.0 0:01:04.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru