seriál : serie logo

TECHNISERV CUP 2022 - Hrabyně

Silniční cyklistika
DATUM :4.9.2022 MÍSTO :Hrabyně u Ostravy
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍK František
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:50:36.5 0:00:00.0
2.
LANČA Dominik
Team Forman profiq Cinelli
CZE 0:50:37.8 0:00:01.3
3.
TROUSIL Jakub
TJ STADION LOUNY
CZE 0:50:45.6 0:00:09.0
4.
MAŇAS Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:50:45.7 0:00:09.1
5.
JELÍNEK Lukáš
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:50:49.4 0:00:12.8
6.
ČTRNÁCTÝ Antonín
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:51:07.9 0:00:31.3
7.
MARKUSEK Nicolas
KOVO PRAHA
CZE 0:51:24.0 0:00:47.4
8.
FILGAS Lukáš
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:53:02.2 0:02:25.6
9.
MÍRA Adam
CK ORLÍK ORLOVÁ
CZE 0:53:50.2 0:03:13.6
10.
PŘENOSIL Adam
SportRaces Cycling Team
CZE 0:54:53.2 0:04:16.7
11.
DUCHEK Viktor
TJ STADION LOUNY
CZE 0:54:56.9 0:04:20.3
12.
TICHÝ Tadeáš
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:55:26.7 0:04:50.1
13.
KARAJANIS Nikos
NIKO ON BIKE racing team
CZE 0:55:27.8 0:04:51.2
14.
ZVĚDĚLÍK Jakub
ACS DRAK VRBNO
CZE 0:55:33.5 0:04:56.9
15.
KELBL Tobiáš
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:55:42.0 0:05:05.5
16.
PRÁGR Šimon
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 0:55:42.6 0:05:06.0
17.
MELICHAR Tomáš
Cyklokramo Suchdol nad Odrou
CZE 0:58:02.4 0:07:25.8
18.
RUMPLÍK Daniel
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:58:09.7 0:07:33.2
19.
DEDEK Jakub
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:59:05.5 0:08:28.9
20.
VACULÍK Jakub
KOVO PRAHA
CZE 0:59:51.7 0:09:15.1
21.
MAREK Matěj
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:00:32.3 0:09:55.7
22.
STEHLÍK Daniel
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:09:22.3 0:18:45.7
23.
DVOŘÁK Šimon
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:12:53.7 0:22:17.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:10:32.8 0:00:00.0
2.
LA CARBONARA Matteo
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:10:33.6 0:00:00.7
3.
HRDINA Adam
CK Jihočeské naděje
CZE 1:10:35.7 0:00:02.8
4.
KMENT Šimon
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:10:40.2 0:00:07.4
5.
VOBORNÍK Filip
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:10:48.3 0:00:15.4
6.
KUBĚNA Daniel
Akademie cyklistických sportů
CZE 1:10:48.3 0:00:15.5
7.
KALAUZ Petr
TJ STADION LOUNY
CZE 1:10:48.5 0:00:15.6
8.
BRADNA Vítek
LAWI junior team
CZE 1:10:48.8 0:00:16.0
9.
PANUŠ Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:10:48.9 0:00:16.1
10.
KLVAŇ Mikuláš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:10:49.7 0:00:16.8
11.
KUCHAŘ Josef
ACT LERAK Blansko
CZE 1:10:51.2 0:00:18.4
12.
STIBLÍK Marek
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:10:53.8 0:00:20.9
13.
JOHN Antonín
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:10:55.4 0:00:22.6
14.
TESAŘÍK Jakub
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:10:56.2 0:00:23.3
15.
BEČVÁŘ Oliver
BIKE puzzle team
CZE 1:10:59.1 0:00:26.3
16.
LISÝ Vít
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:11:02.3 0:00:29.5
17.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:11:02.9 0:00:30.1
18.
JOHN Eduard
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:11:03.2 0:00:30.3
19.
KANIŠČEV Alexandr
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:11:10.7 0:00:37.8
20.
HUBÁČEK Jaroslav
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:11:11.4 0:00:38.5
21.
KOTAČKA Robin
Vysočina Cycling
CZE 1:11:12.3 0:00:39.5
22.
BEČKA Vojtěch
TJ STADION LOUNY
CZE 1:11:15.6 0:00:42.8
23.
BREDLER Jonáš Pavel
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:11:18.7 0:00:45.8
24.
CHUDÝ Vojtěch
Team Forman profiq Cinelli
CZE 1:11:20.2 0:00:47.3
25.
KYAS Jan
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 1:11:23.4 0:00:50.6
26.
POPOVIČ Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:11:27.3 0:00:54.4
27.
MEJSTŘÍK Martin
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:11:27.6 0:00:54.8
28.
TICHÝ Kryštof
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:11:30.4 0:00:57.6
29.
POLÁČEK Dominik
ACT LERAK Blansko
CZE 1:11:30.6 0:00:57.8
30.
VAŠINA Matěj
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:11:34.2 0:01:01.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 1:47:34.2 0:00:00.0
2.
PODAŘIL Jan
DUKLA PRAHA
CZE 1:47:34.3 0:00:00.0
3.
ZAHÁLKA Štěpán
CK SLAVOJ TEREZÍN
CZE 1:47:34.3 0:00:00.0
4.
FALTÝNEK Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:47:34.3 0:00:00.1
5.
KORBEL Matyáš
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 1:47:35.3 0:00:01.0
6.
VAVRO Kristián
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:47:35.4 0:00:01.1
7.
PEKAŘ Matěj
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:47:35.4 0:00:01.1
8.
RAŠKA Lukáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:47:35.4 0:00:01.2
9.
ŠTILIP Ondřej
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 1:47:35.6 0:00:01.4
10.
POLÁK Matyáš
LAWI junior team
CZE 1:47:36.2 0:00:02.0
11.
REJZEK Jiří
Akademie cyklistických sportů
CZE 1:47:36.3 0:00:02.0
12.
BOHÁČ Václav
TJ STADION LOUNY
CZE 1:47:36.7 0:00:02.5
13.
PITÁK Matěj
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:47:36.8 0:00:02.5
14.
MATĚJEK Šimon
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:47:37.2 0:00:02.9
15.
VLK Josef
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:47:37.2 0:00:02.9
16.
HERMAN Franišek
KILPI RACING TEAM
CZE 1:47:37.3 0:00:03.0
17.
ŠAFRÁNEK Ondřej
Akademie cyklistických sportů
CZE 1:47:37.3 0:00:03.0
18.
DVOŘÁK Lukáš
KOVO PRAHA
CZE 1:47:37.6 0:00:03.3
19.
MICHALOVIČ Ondřej
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:47:38.0 0:00:03.7
20.
KOZŁOWSKI Jerzy
lkuks pszczyna
POL 1:47:38.1 0:00:03.8
21.
NOVÁK Filip
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:47:38.1 0:00:03.8
22.
PROCHÁZKA Matěj
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:47:38.4 0:00:04.1
23.
HÁJEK Tomáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:47:39.1 0:00:04.9
24.
KRATOCHVÍL Václav
LAWI junior team
CZE 1:47:41.0 0:00:06.8
25.
MALÝ Jakub
KOVO PRAHA
CZE 1:47:47.3 0:00:13.1
26.
KOSCH Johannes
RC ARBÖ Felbermayr Wels
AUT 1:47:47.8 0:00:13.6
27.
POSCHACHER Valentin
Hrinkow bikes Steyr
AUT 1:47:48.0 0:00:13.7
28.
JAROŠ Nikola
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:47:55.2 0:00:20.9
29.
HOFMAN Eliáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:47:56.4 0:00:22.2
30.
KRISTL Lukáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:47:56.4 0:00:22.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PŘIDAL Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:10:56.4 0:00:00.0
2.
VENC Adam
ASPIRE OPPORTUNITY Brno
CZE 2:11:09.3 0:00:12.8
3.
VYSOČAN Daniel
TJ FAVORIT BRNO
CZE 2:11:14.5 0:00:18.0
4.
NOVÁK Tomáš
TJ FAVORIT BRNO
CZE 2:11:14.9 0:00:18.4
5.
HRDLIČKA Adam
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:11:45.5 0:00:49.0
6.
POKORNÝ Ondřej
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:11:53.3 0:00:56.8
7.
CHÝLE Filip
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 2:11:53.5 0:00:57.0
8.
LUKEŠ Jan
Willebrord Wil Vooruit
CZE 2:11:53.5 0:00:57.0
9.
SOUKUP Vojtěch
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:11:53.9 0:00:57.4
10.
MOROŇ Daniel
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:11:54.9 0:00:58.4
11.
MONTI Alberto Carlo
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 2:11:55.6 0:00:59.1
12.
MLEJNEK Daniel
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:11:57.1 0:01:00.6
13.
PADĚLEK Viktor
TJ FAVORIT BRNO
CZE 2:12:03.8 0:01:07.3
14.
MRÁZ Daniel
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:12:07.2 0:01:10.7
15.
SEIDL Vojtěch
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 2:12:08.1 0:01:11.6
16.
ŠEJSTAL Ondra
SportRaces Cycling Team
CZE 2:12:09.5 0:01:13.0
17.
JANÍČEK Jakub
TJ FAVORIT BRNO
CZE 2:12:09.8 0:01:13.3
18.
JEŽEK Václav
BRILON RACING TEAM MB
CZE 2:12:11.8 0:01:15.3
19.
PROCHÁZKA Ondřej
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:12:16.2 0:01:19.7
20.
MAJDANICS Marek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:12:17.4 0:01:20.9
21.
KOBLÍŽEK Matyáš
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:12:26.4 0:01:29.9
22.
VANÍČEK Šimon
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 2:12:47.6 0:01:51.1
23.
KÁŇA Robin
Team Forman profiq Cinelli
CZE 2:12:47.9 0:01:51.4
24.
KUBA Jakub
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:13:13.9 0:02:17.4
25.
JOHÁNEK Dalibor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 2:13:54.2 0:02:57.7
26.
ZAPLETAL Jan
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:15:48.6 0:04:52.1
27.
VIK Matěj
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:17:00.2 0:06:03.7
28.
KUPSKÝ Michal
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 2:17:20.1 0:06:23.6
29.
PROCHÁZKA Stanislav
LAPIERRE PLZEŇ
CZE 2:17:21.5 0:06:25.0
30.
RAFAJ Martin
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:17:21.5 0:06:25.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRZBYLA Faustyna
lkuks pszczyna
POL 0:54:00.8 0:00:00.0
2.
BOHÁNSKÁ Vanesa
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 0:55:08.0 0:01:07.2
3.
POZORSKÁ Ivona
DRAHANSKÝ SPORT
CZE 0:55:14.8 0:01:14.0
4.
ČECHOVÁ Eliška
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:00:46.4 0:06:45.6
5.
MÍČKOVÁ Terezie
ACS DRAK VRBNO
CZE 1:01:11.3 0:07:10.5
6.
SVITÁLKOVÁ Ema
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:01:50.6 0:07:49.8
7.
BIES Izabela
lkuks pszczyna
POL 1:06:15.0 0:12:14.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠPICAROVÁ Karolína
Force team Špicar
CZE 0:49:24.9 0:00:00.0
2.
CERMANOVÁ Antonie
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 0:49:47.4 0:00:22.5
3.
SÍTKOVÁ Linda
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:50:08.2 0:00:43.3
4.
PALAGYIOVÁ Klára
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:51:13.2 0:01:48.3
5.
DUBCOVÁ Anna
Team Forman profiq Cinelli
CZE 0:51:16.0 0:01:51.1
6.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:51:18.4 0:01:53.5
7.
SLOMKA Kinga
Kolarski Mikołów
POL 0:51:22.0 0:01:57.1
8.
BENEŠOVÁ Ema
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:53:42.4 0:04:17.5
9.
JAROŠOVÁ Emílie
ASO DUKLA BRNO
CZE 0:53:43.6 0:04:18.7
10.
NĚMCOVÁ Natálie
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:53:45.7 0:04:20.8
11.
ZELMOZER Agata
Kolarski Mikołów
POL 0:53:47.9 0:04:23.0
12.
GRATZOVÁ Tereza
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:54:57.9 0:05:32.9
13.
LAZAROVÁ Barbora
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:55:06.2 0:05:41.3
14.
ZIMOVÁ Bára
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:59:17.5 0:09:52.6
15.
JAHODOVÁ Tereza
Team Forman profiq Cinelli
CZE 0:59:39.7 0:10:14.8
16.
DOLEŽELOVÁ Barbora
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:03:09.2 0:13:44.3
17.
LÁNÍČKOVÁ Kateřina
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:04:25.0 0:15:00.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HEZINOVÁ Daniela
SportRaces Cycling Team
CZE 1:11:07.0 0:00:00.0
2.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:11:10.1 0:00:03.1
3.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 1:11:10.8 0:00:03.7
4.
LALÁKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 1:11:10.8 0:00:03.8
5.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:11:16.7 0:00:09.6
6.
KAŇKOVSKÁ Nela
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:11:23.0 0:00:15.9
7.
DUBCOVÁ Štěpánka
Team Forman profiq Cinelli
CZE 1:11:43.9 0:00:36.8
8.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 1:11:47.8 0:00:40.8
9.
RICHTEROVÁ Karolína
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:12:06.1 0:00:59.1
10.
MIKULÁŠKOVÁ Alice
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:12:59.5 0:01:52.5
11.
HURAČOVÁ Markéta
CK FESO PETŘVALD
CZE 1:13:07.9 0:02:00.8
12.
JADRNÁ Veronika
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:14:50.2 0:03:43.2
13.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:14:51.2 0:03:44.1
14.
HERMANOVÁ Beata
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:15:08.4 0:04:01.4
15.
SLAVÍČKOVÁ Sára
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:18:22.6 0:07:15.6
16.
POLÁŠKOVÁ Ema
Team Forman profiq Cinelli
CZE 1:18:52.2 0:07:45.1
17.
MÍČKOVÁ Magdaléna
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 1:19:41.3 0:08:34.3
18.
LAZAROVÁ Elen
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:20:12.2 0:09:05.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KVASNIČKOVÁ Eliška
SportRaces Cycling Team
CZE 1:54:01.7 0:00:00.0
2.
SLANÍKOVÁ Nela
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:57:48.6 0:03:46.9
3.
NĚMCOVÁ Barbora
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 2:02:55.9 0:08:54.2
4.
MÜLLEROVÁ Patricie
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:02:56.1 0:08:54.4
5.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 2:02:58.4 0:08:56.6
6.
GRULICHOVÁ Eliška
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:03:16.1 0:09:14.4
7.
NOSKOVÁ Kateřina
CK ORLÍK ORLOVÁ
CZE 2:04:01.0 0:09:59.2
8.
RUSÍNOVÁ Simona
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 2:07:33.1 0:13:31.3
9.
RUPOVÁ Dominika
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 2:15:06.0 0:21:04.2
10.
RUNTOVÁ Hanka
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:15:53.4 0:21:51.6
11.
HERMANOVÁ Adéla
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 2:16:56.5 0:22:54.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BAJGEROVÁ Nikola
Atom Deweloper Posciellux.pl Wroclaw
CZE 1:54:01.7 0:00:00.0
2.
ZEMANOVÁ Kristýna
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:56:58.2 0:02:56.5
3.
SLÁMOVÁ Denisa
CYKLOTRENINK
CZE 1:57:12.9 0:03:11.2
4.
HARTYCHOVÁ Nicole
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:01:12.9 0:07:11.2
5.
VORÁČOVÁ Naďa
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:03:04.9 0:09:03.2
6.
BAJČÍKOVÁ Ema
BIKE PRO RACING
CZE 2:03:18.4 0:09:16.7
7.
HAVLÍKOVÁ Pavla
LAWI junior team
CZE 2:03:23.8 0:09:22.1
8.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
LAWI junior team
CZE 2:07:31.1 0:13:29.4
9.
NOVÁČKOVÁ Barbora
TJ STADION LOUNY
CZE 2:07:54.4 0:13:52.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru