seriál : serie logo

Slovak National eSport Championship

Virtual MTB
DATUM :15.1.2023 MÍSTO :Slovakia
POŘADATEL : ROUVY

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HRTÁNEK Martin
Vallerbike asd
SVK 0:43:36.2 0:00:00.0
2.
ZIVCAK Peter
pro-body sport team
SVK 0:43:47.6 0:00:11.4
3.
RIŠKA Richard
CK Epic Dohnany
SVK 0:43:58.0 0:00:21.8
4.
ARRIGO Orazio
TEAM ADR AMICI DEI RULLI
ITA 0:43:59.0 0:00:22.8
5.
REHORA Radoslav
TRNAVA CYCLING TEAM
SVK 0:43:59.1 0:00:22.9
6.
CARLOTTI Ghjuvan
LRD
FRA 0:44:28.8 0:00:52.6
7.
SOMMER Anton
SV Würzburg 05 e.V.
GER 0:44:28.9 0:00:52.7
8.
HUETTE Alan
CTeam Chartres
FRA 0:45:04.7 0:01:28.5
9.
STAHL Lukas
TG Viktoria Augsburg
GER 0:45:19.3 0:01:43.1
10.
KOCHEL Paweł
POL 0:45:27.4 0:01:51.2
11.
UHER Kristián
ŠKP Bratislava
SVK 0:45:27.5 0:01:51.3
12.
SOUŠEK Karel
CK Vinohradské Šlapky
CZE 0:45:27.7 0:01:51.5
13.
ARPÁŠ Adam
CK SPARTAK Tlmače
SVK 0:45:27.7 0:01:51.5
14.
JANOVSKÝ Marián
SVK 0:45:50.2 0:02:14.0
15.
HOLUB Michal
Triatlon team Dolný Kubín
SVK 0:45:50.5 0:02:14.3
16.
KINDT Erwin
VC Auriac en Xaintrie
BEL 0:45:52.9 0:02:16.7
17.
HALŽA Pavol
pro-body sport team
SVK 0:46:00.2 0:02:24.0
18.
WHITE Gil
ROM 0:46:16.0 0:02:39.8
19.
VAN DEN BRANDE Bart
BEL 0:46:38.1 0:03:01.9
20.
GAJDOSIK Roman
KPFC Stupava
SVK 0:46:52.9 0:03:16.7
21.
ŚLĘK Wojciech
POL 0:46:59.8 0:03:23.6
22.
MARTINEZ Sylvain
taxi-provencetours.com
FRA 0:47:02.2 0:03:26.0
23.
ZAVODNY Radoslav
pro-body sport team
SVK 0:47:02.8 0:03:26.6
24.
PERUTA Gianluca
Bike Avengers
ITA 0:47:05.5 0:03:29.3
25.
KHANDL Vladislav
SVK 0:47:07.1 0:03:30.9
26.
NAKAZAWA Kosuke
Rouvy Athletes Cycling Japan / All right
JPN 0:47:14.3 0:03:38.1
27.
SILVA Pedro Rui
Ironconde
POR 0:47:23.7 0:03:47.5
28.
DANHEL Jan
CZE 0:47:33.0 0:03:56.8
29.
DŘEVOJÁNEK Jan
JANUŠKA KOMPRESOR cycling
CZE 0:47:33.0 0:03:56.8
30.
GREŠ Filip
CK Spišský Štvrtok
SVK 0:47:33.5 0:03:57.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOŠÚTOVÁ Monika
Osmos Cycling Team
SVK 0:50:55.7 0:00:00.0
2.
HEEB Sunna
SUI 0:51:52.3 0:00:56.6
3.
KLEMBAROVÁ Jana
Bike klub LIPA
SVK 0:55:25.3 0:04:29.6
4.
HEGEDÚŠOVÁ Barbora
Športový klub Topoľčianky
SVK 0:55:28.0 0:04:32.3
5.
DUBOVSKÁ Denisa
Cyklo ŠK Jablonica
SVK 0:57:01.1 0:06:05.3
6.
KÁLLAY Soňa
SVK 0:59:03.8 0:08:08.1
7.
MURRAY Miroslava
CZE 1:00:30.1 0:09:34.3
8.
FEKIAČOVÁ Jozefína
Šafránek klub Detva
SVK 1:01:37.3 0:10:41.5
9.
BÁBIKOVÁ Martina
Cycling Team Hlohovec
SVK 1:02:09.2 0:11:13.5
10.
UHLÍŘOVÁ Šárka
BIKEACTION Rocky Mountain Team
CZE 1:02:10.7 0:11:14.9
11.
BREZNA daniela
SVK 1:12:31.0 0:21:35.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru