seriál : serie logo

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DATUM :28.7.2012 MÍSTO :Zadov
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:14:37.1 0:00:00.0
2.
DLASK Petr
Madeta Fitness/Specialized
CZE 2:14:39.7 0:00:02.6
3.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:14:50.8 0:00:13.7
4.
HEJDUK Stanislav
Madeta Fitness/Specialized
CZE 2:15:02.5 0:00:25.4
5.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:16:34.0 0:01:56.9
6.
HRUŠKA Jan
TOYOTA Dolák MTB
CZE 2:20:21.0 0:05:43.9
7.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:20:25.9 0:05:48.8
8.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Madeta Fitness Specialized
CZE 2:20:58.7 0:06:21.6
9.
NOVOTNÝ Robert
Sweep cycling
CZE 2:21:45.1 0:07:08.0
10.
KNÍŽE David
TOYOTA Dolák MTB
CZE 2:25:37.2 0:11:00.1
11.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:27:05.0 0:12:27.9
12.
KOBLIHA Ondřej
Madeta Fitness/Specialized
CZE 2:27:45.9 0:13:08.8
13.
KOBLASA Martin
Golds Gym-Cyklopoint Brno
CZE 2:28:19.0 0:13:41.9
14.
STOŠEK Viktor
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:28:39.5 0:14:02.4
15.
ŠUSTEK Milan
TOYOTA Dolák MTB
CZE 2:29:27.3 0:14:50.2
16.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:29:41.2 0:15:04.1
17.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:29:58.0 0:15:20.9
18.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:30:31.6 0:15:54.5
19.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:30:31.8 0:15:54.7
20.
HOLUB Josef
Alltraining.cz - Lawi
CZE 2:31:03.6 0:16:26.5
21.
KEC Jan
SUPERIOR RIDERS
CZE 2:31:25.7 0:16:48.6
22.
UHLÍŘ Dalibor
CykloExtra Cannondale Team
CZE 2:31:28.8 0:16:51.7
23.
MATĚJKA Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:31:36.7 0:16:59.6
24.
FOX Miloš
SYMBIO+ cycling
CZE 2:32:21.5 0:17:44.4
25.
JAKEŠ Tomáš
Dům barev Č.Krumlov
CZE 2:32:39.2 0:18:02.1
26.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:33:05.2 0:18:28.1
27.
BLAŽEK Jiří
AUTHOR MASTERS
CZE 2:33:16.3 0:18:39.2
28.
PÍNA Ondřej
Axit Vella Racing
CZE 2:33:19.4 0:18:42.3
29.
NETÍK Ivo
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:33:30.2 0:18:53.1
30.
RAMETSTEINER Roman
AUT 2:33:46.4 0:19:09.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KREJČOVÁ Anna
GHOST - MOJEKOLO
CZE 2:56:24.4 0:00:00.0
2.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:58:19.7 0:01:55.3
3.
HRUŠKOVÁ Monika
TOYOTA Dolák MTB
CZE 2:59:04.3 0:02:39.9
4.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:01:44.2 0:05:19.8
5.
MATLÁŠKOVÁ Jana
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK
CZE 3:09:05.8 0:12:41.4
6.
HANUŠOVÁ Barbora
Kellys Bikeranch Team
CZE 3:11:38.4 0:15:14.0
7.
OTÁHALOVÁ Lucie
TOYOTA Dolák MTB
CZE 3:20:22.9 0:23:58.5
8.
SMUTKOVÁ Mariana
TJ Sokol Stodůlky
CZE 3:23:48.2 0:27:23.8
9.
BÁRTOVÁ Růžena
TOYOTA Dolák MTB
CZE 3:25:36.0 0:29:11.6
10.
CHMELÍKOVÁ Michaela
PLZEŇ
CZE 3:30:59.0 0:34:34.6
11.
ANDRLOVÁ Martina
CZE 3:32:41.3 0:36:16.9
12.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:34:53.2 0:38:28.8
13.
FOŠUMOVÁ Michaela
Madeta Fitnes
CZE 3:37:15.5 0:40:51.1
14.
VIDOVÁ Eva
CZE 3:39:57.9 0:43:33.5
15.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ cycling
CZE 3:41:33.0 0:45:08.6
16.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 3:45:14.6 0:48:50.2
17.
BÍLKOVÁ Andrea
alltraining.cz
CZE 3:46:06.0 0:49:41.6
18.
ZADÁKOVÁ Klára
CZE 3:46:26.6 0:50:02.2
19.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 3:46:28.1 0:50:03.7
20.
KOLINGEROVÁ Zuzana
TOYOTA Dolák MTB team
CZE 3:47:52.3 0:51:27.9
21.
KADLECOVÁ Hana
CZE 3:51:06.6 0:54:42.2
22.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+ cycling
CZE 3:57:54.0 1:01:29.6
23.
DOLÁKOVÁ Táňa
Toyota Dolak mtb
CZE 4:01:09.4 1:04:45.0
24.
HRBKOVÁ Jiřina
SK Sokol Kbely
CZE 4:02:50.5 1:06:26.1
25.
FRANCOVÁ Blanka
Česká Spořitelna MTB Hobby X
CZE 4:05:56.1 1:09:31.7
26.
HRUŠKOVÁ Eliška
CZE 4:09:56.0 1:13:31.6
27.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ cycling
CZE 4:14:33.7 1:18:09.3
28.
BALÍKOVÁ Tereza
Cyklofit Liberec
CZE 4:16:07.9 1:19:43.5
29.
PETERKOVÁ Jeanette
SYMBIO+ cycling
CZE 4:21:16.3 1:24:51.9
30.
TRCHOVÁ Ludmila
CZE 4:21:51.4 1:25:27.0