AUTHOR VALTICKÉ CYKLOBRANÍ

MTB
DATUM :30.9.2023 MÍSTO :Valtice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BÁRTEK David
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:45:40.9 0:00:00.0
2.
DOUBEK Miloš
CZE 1:45:43.6 0:00:02.7
3.
HOLÍK Radovan
FORCE ZLÍN
CZE 1:45:46.6 0:00:05.7
4.
FUKALA Ondřej
SK Edie team
CZE 1:49:40.1 0:03:59.2
5.
LINDNER Roman
CZE 1:49:41.3 0:04:00.4
6.
LIBRA Mirek
Cykloklub Dalečín
CZE 1:49:43.3 0:04:02.4
7.
MATULKA Lukáš
Open Cycling Academy
CZE 1:49:47.8 0:04:06.9
8.
LAUCKÝ Pavel
Cykloop.cz BT Morkovice
CZE 1:49:51.1 0:04:10.2
9.
PAZDERKA Jiří
CZE 1:49:58.3 0:04:17.4
10.
HRAZDIL Pavel
Bike Team Porsche Olomouc
CZE 1:49:59.6 0:04:18.7
11.
HUNAL Martin
Velosport Valenta
CZE 1:50:09.6 0:04:28.7
12.
KNITEL Philipp
POSH cycling team
AUT 1:50:20.1 0:04:39.2
13.
GÖSSINGER Christopher
RC Weinviertel Nord
AUT 1:51:02.3 0:05:21.4
14.
ALEXA Libor
CZE 1:51:31.1 0:05:50.2
15.
CHYTIL Jan
cyklotrenink.com
CZE 1:52:13.8 0:06:32.9
16.
HUSEK Karel
EDLINE MTB Team
CZE 1:52:16.1 0:06:35.2
17.
BRABEC David
OSTRA MULTICRAFT ČELADNÁ
CZE 1:52:50.8 0:07:09.9
18.
PUČEK Robert
BROD GYM
CZE 1:53:10.1 0:07:29.2
19.
SVOŇAVA Matej
Kaktus bike
CZE 1:53:43.8 0:08:02.9
20.
RYŠAVÝ David
Auto pokorný mtb team
CZE 1:53:50.3 0:08:09.4
21.
ROUBICEK Lukas
CZE 1:54:01.8 0:08:20.9
22.
KOCIÁN Robert
Titan Trilife
CZE 1:55:36.0 0:09:55.1
23.
KUČERA Jiri
Winners Znojmo
CZE 1:55:44.3 0:10:03.4
24.
PISTOVČÁK Roman
MOPI-LOKO
CZE 1:57:31.1 0:11:50.2
25.
ČALKOVSKÝ Pavel
Bike Team Porsche Olomouc
CZE 1:57:31.5 0:11:50.6
26.
PLÁTENÍK Stanislav
CZE 1:57:31.5 0:11:50.6
27.
ŠAKAL Zdeněk
MkJcc
CZE 1:58:07.0 0:12:26.1
28.
PEŇÁČEK Miroslav
Půjčovna kol Lednice
CZE 1:58:21.5 0:12:40.6
29.
OLŠÁK Adam
CZE 1:58:31.3 0:12:50.4
30.
MALEK Martin
Bradlo Bike Brezova
SVK 1:59:16.0 0:13:35.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born in Sumava
CZE 2:09:48.5 0:00:00.0
2.
ČERVINKOVÁ Kateřina
CZE 2:12:48.7 0:03:00.2
3.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born in Sumava
CZE 2:14:39.9 0:04:51.4
4.
PLÁNIČKOVÁ Petra
CZE 2:14:44.2 0:04:55.7
5.
HLODANOVÁ Monika
ENDEKA TEAM
CZE 2:15:50.2 0:06:01.7
6.
KOTENOVÁ Simona
MST JIHLAVA
CZE 2:19:20.9 0:09:32.4
7.
NENADÁLOVÁ Hanka
Wolf man team
CZE 2:20:20.6 0:10:32.1
8.
ŘÍHOVÁ Lucie
Sazička a Žemlička Zastávka
CZE 2:21:05.6 0:11:17.1
9.
SOMMEROVÁ Jana
CZE 2:29:59.3 0:20:10.8
10.
ZEDNÍKOVÁ Barbora
Cykloklub Dalečín
CZE 2:30:12.8 0:20:24.3
11.
VOJÁČKOVÁ Jana
CZE 2:35:42.0 0:25:53.5
12.
ŠRÁMKOVÁ Štefania
CZE 2:39:49.0 0:30:00.5
13.
ZOUKAROVÁ Dagmar
Blansko
CZE 2:40:46.8 0:30:58.3
14.
PŘIBYLOVÁ Dagmar
Cyklotým Havířov
CZE 2:47:12.5 0:37:24.0
15.
ŠVAJDOVÁ Iveta
CZE 2:50:29.5 0:40:40.9
16.
IVIČIČOVÁ Petra
Elektro Ivičič Mikulov
CZE 2:50:30.2 0:40:41.7
17.
ULRICHOVÁ Markéta
LK Mokré Lazce
CZE 2:50:42.7 0:40:54.2
18.
FALDÍKOVÁ Žaneta
SALIX TEAM Zlín
CZE 3:00:23.4 0:50:34.9
19.
STOJAROVÁ Irena
SALIX TEAM Zlín
CZE 3:02:28.1 0:52:39.6
20.
TYRPEKLOVÁ Romana Tyrpeklová
Bahňáci
CZE 3:06:20.1 0:56:31.6
21.
TOMKOVÁ Barbora
CZE 3:10:57.8 1:01:09.3
22.
KOPALOVÁ Tatiana
SVK 3:14:39.6 1:04:51.1
23.
MORÁŇOVÁ Ludmila
CZE 3:22:03.0 1:12:14.5
24.
BALCÁRKOVÁ Sylva
LK Mokré Lazce
CZE 3:29:03.5 1:19:15.0
25.
ULRICHOVÁ Viktorie
CZE 3:44:04.1 1:34:15.6
26.
ULRICHOVÁ Anna
CZE 3:45:01.6 1:35:13.1
27.
TUPCOVÁ Lenka
Bike team M-T.CZ
CZE 3:52:44.8 1:42:56.3
28.
JURÁŇOVÁ Ivana
CZE 3:53:46.3 1:43:57.8
29.
KOVALOVÁ Alena
CZE 3:57:59.5 1:48:11.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru