GIANT Winter Trans Brdy

MTB
DATUM :25.11.2023 MÍSTO :Lety u Dobřichovic

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KALOJIROS Tomáš
RRK Group-Pierre Baguette-Benzinol
CZE 1:17:19.7 0:00:00.0
2.
KOZÁK Tomáš
Trainig&Food
CZE 1:20:33.9 0:03:14.2
3.
NEUBAUER Radim
Haven Team
CZE 1:23:51.2 0:06:31.5
4.
BALOUS Martin
CZE 1:24:29.7 0:07:10.0
5.
KOTEN Adam
MST Jihlava
CZE 1:24:49.4 0:07:29.7
6.
NÝČ Michal
Trainig&Food
CZE 1:24:49.9 0:07:30.2
7.
VÁLA Michal
Rožmitál B.H.A.
CZE 1:25:16.2 0:07:56.5
8.
SALAQUARDA Fantišek
Bikestrike
CZE 1:25:20.2 0:08:00.5
9.
ZACHATA Vojtech
Messenger MTB team
CZE 1:25:22.7 0:08:03.0
10.
SMETANA Petr
CZE 1:25:33.9 0:08:14.2
11.
ŠTĚDRÝ Daniel
Trans brody
CZE 1:25:39.2 0:08:19.5
12.
FRÝBERT Jiří
CZE 1:25:39.4 0:08:19.7
13.
NOVÁK Martin
Bike Team Žebrák
CZE 1:26:02.7 0:08:43.0
14.
MACEK Ondřej
Cykloklub Chýnov
CZE 1:27:26.1 0:10:06.4
15.
SKALKA Jakub
Texaco Triatlon
CZE 1:27:32.1 0:10:12.4
16.
BABČÁK Martin
BIKE puzzle
CZE 1:27:39.9 0:10:20.2
17.
JOHÁNEK štěpán
BIKE puzzle team
CZE 1:27:43.6 0:10:23.9
18.
ČERNÝ Milan
Ski & Bike Centrum Radotín
CZE 1:29:05.9 0:11:46.2
19.
DREXLER Roman
Tachov
CZE 1:29:22.4 0:12:02.7
20.
SVOBODA Josef
WWW.COREX.CZ
CZE 1:30:46.6 0:13:26.9
21.
MIGUEL Dolado
ESP 1:30:49.6 0:13:29.9
22.
FREMUT Ludvík
Cyklo ATOM
CZE 1:31:36.6 0:14:16.9
23.
CELERIN Ivan
CZE 1:31:37.1 0:14:17.4
24.
ALTMAN Kornel
CZE 1:32:19.6 0:14:59.9
25.
TOMAN Vladimír
WWW.COREX.CZ
CZE 1:35:44.1 0:18:24.4
26.
DVOŘÁK Otakar
Trans brody
CZE 1:36:00.8 0:18:41.1
27.
SVOBODA Radek
CZE 1:36:04.3 0:18:44.6
28.
HAUR Jan
Líně - Sulkov
CZE 1:36:04.6 0:18:44.9
29.
JIČÍNSKÝ Tomáš
M1project
CZE 1:36:11.6 0:18:51.9
30.
SLEZÁK Vojtěch
Baník Stříbro
CZE 1:37:46.8 0:20:27.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŽÍDEKOVÁ Jana
Trainig&Food
CZE 1:31:39.6 0:00:00.0
2.
FLAŠAROVÁ Nikol
Endorphin Republic
CZE 1:35:44.3 0:04:04.7
3.
UHLIKOVA Hana
BIKE puzzle
CZE 1:36:02.1 0:04:22.4
4.
GÁVELOVÁ Petra
Trainig&Food
CZE 1:42:17.8 0:10:38.1
5.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:45:31.0 0:13:51.3
6.
PAZDEROVÁ Renata
2BWINNER TEAM
CZE 1:50:49.4 0:19:09.8
7.
KAREŠOVÁ Světla
BK Běkodo
CZE 1:51:11.7 0:19:32.1
8.
BATELKOVA Klára
CZE 1:55:11.7 0:23:32.0
9.
KOŘÍNKOVÁ Ivona
Mikiho Tvrďácká Bandička
CZE 1:55:13.2 0:23:33.5
10.
BATELKOVA Daniela
CZE 1:55:16.7 0:23:37.0
11.
HOINKIS Ulrike
Bronec Sport
GER 2:05:59.1 0:34:19.4
12.
SLEZAKOVA Jana
hejvy ty
CZE 2:06:50.1 0:35:10.4
13.
SVOBODOVÁ Adriana
BodoTeam
CZE 2:07:15.6 0:35:35.9
14.
ELIÁŠOVÁ Pavlína
BodoTeam
CZE 2:22:57.4 0:51:17.8
15.
BÖSEROVÁ Jana
Nezbedný kavky
CZE 2:40:31.0 1:08:51.4
16.
JAKUBCOVÁ ČERNÁ Simona
CZE 2:45:02.7 1:13:23.1