MČR v cyklokrosu / UCI CN

MTB
DATUM :14.1.2024 MÍSTO :Tábor

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOROŠ Michael
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:56:10.9 0:00:00.0
2.
ŤOUPALÍK Adam
TDT-Unibet CT
CZE 0:56:25.4 0:00:14.5
3.
ŠTYBAR Zdeněk
Stybar team
CZE 0:56:52.6 0:00:41.7
4.
JINDŘICH Pavel
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:57:39.6 0:01:28.7
5.
JEŽEK Václav
Brilon Racing Team MB
CZE 0:58:03.9 0:01:53.0
6.
ZATLOUKAL Jan
Nutrend Specialized SKR Racing
CZE 0:58:23.6 0:02:12.7
7.
KUBA Jakub
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:58:56.2 0:02:45.3
8.
KERL Maximilian
TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav
CZE 0:58:56.4 0:02:45.5
9.
ČERNÝ Patrik
EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
CZE 0:59:18.9 0:03:08.0
10.
JELÍNEK Josef
CYKLOSTAR Pirelli
CZE 0:59:25.4 0:03:14.5
11.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:59:27.4 0:03:16.5
12.
ŘÍMAN Jakub
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:59:58.9 0:03:48.0
13.
VIK Matěj
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:00:36.7 0:04:25.8
14.
NOVOTNÝ Ondřej
Nutrend Specialized SKR Racing
CZE 1:00:51.2 0:04:40.3
15.
ŠTĚPANÍK Jiří
Nutrend Specialized SKR Racing
CZE 1:00:57.9 0:04:47.0
16.
HOJKA František
EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
CZE 1:01:11.6 0:05:00.7
17.
ZELENÝ Ondřej
DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
CZE 1:01:26.2 0:05:15.3
18.
HULA Robert
EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
CZE 1:01:30.9 0:05:20.0
19.
NAXERA Václav
EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
CZE 1:01:45.6 0:05:34.7
20.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:02:47.4 0:06:36.5
21.
BAKUS Tomáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:03:28.7 0:07:17.8
22.
MAJDANICS Marek
TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav
CZE 1:03:38.9 0:07:28.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BAŽANT Kryštof
CYKLOSTAR Pirelli
CZE 0:40:21.6 0:00:00.0
2.
LIENERT Patrik
REXONIX KOVO PRAHA
CZE 0:41:41.6 0:01:19.9
3.
FRIEDEL David
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:42:28.0 0:02:06.4
4.
HÁJEK Tomáš
Brilon Racing Team MB
CZE 0:42:38.1 0:02:16.4
5.
HAVEL Matěj
LAWI junior team
CZE 0:42:38.6 0:02:16.9
6.
KRAUS Tomáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:43:02.6 0:02:40.9
7.
KRISTL Lukáš
Brilon Racing Team MB
CZE 0:43:07.6 0:02:45.9
8.
PEKAŘ Matěj
Brilon Racing Team MB
CZE 0:43:19.5 0:02:57.9
9.
JANOUT Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:43:42.2 0:03:20.6
10.
MITÁŠ Robert
CYKLOSTAR Pirelli
CZE 0:43:56.1 0:03:34.4
11.
KUKLA Dominik
EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
CZE 0:44:02.8 0:03:41.2
12.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
CZE 0:44:05.1 0:03:43.4
13.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:44:29.4 0:04:07.7
14.
KRATOCHVÍL Václav
CYKLOSTAR Pirelli
CZE 0:44:45.6 0:04:23.9
15.
HŘEBEJK Dominik
EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
CZE 0:44:46.8 0:04:25.2
16.
FALTÝNEK Jan
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:44:47.3 0:04:25.7
17.
MEIER Tomáš
Brilon Racing Team MB
CZE 0:44:50.8 0:04:29.2
18.
PODZIMEK Matyáš
LAWI junior team
CZE 0:45:13.7 0:04:52.1
19.
PŘENOSIL Marek
SportRaces Cycling Team
CZE 0:46:20.3 0:05:58.7
20.
PROCHÁZKA Matěj
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:46:29.8 0:06:08.2
21.
HAVELKA Matěj
Brilon Racing Team MB
CZE 0:46:47.8 0:06:26.2
22.
NÁGR Ondřej
SportRaces Cycling Team
CZE 0:47:27.1 0:07:05.4
23.
HRADISKÝ Zdeněk
Brilon Racing Team MB
CZE 0:47:48.6 0:07:26.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru