Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | SRAM RUBENA TREK | 1. / Muži Elita | 1:29:27.4 | 0:00:00.0 | 15:50.3 [1] | 1 | 14:37.1 [1] | 1 | 14:33.8 [1] | 1 | 0:14:46.0 [1] | 1 | 14:49.6 [1] | 1 | 14:50.6 [1] | 1 | ||
2 | 50 | PARTI Andras | 1982 | WABERER´S AREUS CUBE MTB TEAM | 2. / Muži Elita | 1:30:24.7 | 0:00:57.3 | 16:00.9 [2] | 2 | 14:41.5 [4] | 2 | 14:39.0 [3] | 2 | 0:14:54.4 [2] | 2 | 14:53.5 [2] | 2 | 15:15.4 [3] | 2 | ||
3 | 7 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 1. / U23 | 1:30:47.0 | 0:01:19.6 | 16:29.3 [4] | 4 | 14:40.5 [3] | 4 | 14:36.6 [2] | 3 | 0:14:54.6 [3] | 3 | 15:01.8 [3] | 3 | 15:04.2 [2] | 3 | ||
4 | 5 | NOVÁK Jiří | 1985 | Superior Brentjens MTB Team | 3. / Muži Elita | 1:33:36.1 | 0:04:08.7 | 16:27.3 [3] | 3 | 14:37.8 [2] | 3 | 15:01.2 [4] | 4 | 0:15:21.7 [4] | 4 | 15:47.6 [4] | 4 | 16:20.5 [9] | 4 | ||
5 | 1 | EBERL Filip | 1982 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 4. / Muži Elita | 1:35:05.4 | 0:05:38.0 | 16:30.8 [7] | 7 | 15:09.5 [5] | 5 | 16:04.4 [11] | 5 | 0:15:33.5 [6] | 5 | 15:57.1 [6] | 5 | 15:50.1 [6] | 5 | ||
6 | 49 | JUHASZ Zsolt | 1990 | WABERER´S AREUS CUBE MTB TEAM | 5. / Muži Elita | 1:35:38.3 | 0:06:10.9 | 16:29.7 [5] | 5 | 15:29.7 [6] | 6 | 15:49.3 [7] | 6 | 0:16:01.6 [9] | 6 | 16:08.9 [8] | 7 | 15:39.1 [5] | 6 | ||
7 | 11 | TITARENKO Dmytro | 1990 | ISD MTB Team | 6. / Muži Elita | 1:35:44.8 | 0:06:17.4 | 17:10.2 [11] | 11 | 15:42.8 [8] | 9 | 15:37.1 [5] | 8 | 0:15:31.1 [5] | 7 | 15:50.8 [5] | 6 | 15:52.8 [7] | 7 | ||
8 | 2 | SPĚŠNÝ Milan | 1977 | Kola-bbm.cz | 7. / Muži Elita | 1:37:20.8 | 0:07:53.4 | 17:00.3 [9] | 9 | 15:36.9 [7] | 8 | 15:38.1 [6] | 7 | 0:15:49.0 [7] | 8 | 16:06.5 [7] | 8 | 17:10.0 [14] | 8 | ||
9 | 19 | BOGAR Kryštof | 1994 | CK Kolokrám - Svijany o.s. | 2. / U23 | 1:38:27.4 | 0:09:00.0 | 16:30.3 [6] | 6 | 15:45.7 [9] | 7 | 16:39.3 [18] | 9 | 0:16:28.0 [11] | 10 | 16:52.8 [15] | 10 | 16:11.3 [8] | 9 | ||
10 | 22 | SKALICKÝ Pavel | 1992 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 3. / U23 | 1:38:50.6 | 0:09:23.2 | 17:34.4 [13] | 13 | 16:11.3 [16] | 15 | 15:56.7 [8] | 14 | 0:15:56.4 [8] | 11 | 16:22.0 [9] | 9 | 16:49.8 [13] | 10 | ||
11 | 9 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | ELEVEN - RUBENA TEST TEAM | 8. / Muži Elita | 1:39:07.8 | 0:09:40.4 | 17:03.8 [10] | 10 | 16:04.4 [13] | 11 | 16:14.0 [14] | 12 | 0:16:33.1 [15] | 13 | 16:36.7 [12] | 11 | 16:35.8 [11] | 11 | ||
12 | 58 | JOBÁNEK Jan | 1983 | EP Energy Merida Biking Team | 9. / Muži Elita | 1:39:24.2 | 0:09:56.8 | 17:15.3 [12] | 12 | 16:00.8 [12] | 12 | 16:01.0 [9] | 11 | 0:16:32.2 [14] | 12 | 18:04.9 [21] | 17 | 15:30.0 [4] | 12 | ||
13 | 28 | ALCHIMOWICZ Rafal | 1986 | KTM Racing Team Zloty Stok | 10. / Muži Elita | 1:39:27.8 | 0:10:00.4 | 17:47.3 [16] | 16 | 16:11.0 [15] | 16 | 16:06.1 [13] | 15 | 0:16:31.4 [13] | 14 | 16:30.8 [11] | 12 | 16:21.1 [10] | 13 | ||
14 | 21 | PAUR Ondřej | 1991 | AUTHOR TEAM STUPNO | 4. / U23 | 1:41:00.7 | 0:11:33.3 | 17:45.1 [15] | 15 | 15:55.7 [11] | 14 | 16:32.6 [17] | 16 | 0:16:35.9 [16] | 16 | 16:46.9 [13] | 13 | 17:24.5 [15] | 14 | ||
15 | 27 | MALÍK Michal | 1989 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 11. / Muži Elita | 1:41:46.4 | 0:12:19.0 | 17:35.9 [14] | 14 | 15:54.9 [10] | 13 | 16:04.9 [12] | 13 | 0:17:02.6 [18] | 15 | 17:00.6 [16] | 15 | 18:07.5 [18] | 15 | ||
16 | 4 | STOŠEK Martin | 1994 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 5. / U23 | 1:42:06.4 | 0:12:39.0 | 16:58.3 [8] | 8 | 16:09.8 [14] | 10 | 16:04.0 [10] | 10 | 0:16:07.7 [10] | 9 | 18:20.1 [22] | 16 | 18:26.5 [19] | 16 | ||
17 | 36 | JEZIORSKI Maciej | 1992 | Warszawski Klub Kolarski | 6. / U23 | 1:42:47.6 | 0:13:20.2 | 18:00.2 [17] | 17 | 16:14.1 [17] | 17 | 16:25.1 [15] | 17 | 0:16:31.0 [12] | 17 | 16:26.9 [10] | 14 | 19:10.3 [20] | 17 | ||
18 | 32 | KAWALEC Marcin | 1990 | KTM Racing Team Złoty Stok | 12. / Muži Elita | 1:42:55.8 | 0:13:28.4 | 18:02.3 [18] | 18 | 16:52.1 [20] | 18 | 17:00.4 [20] | 20 | 0:17:34.6 [19] | 19 | 16:49.6 [14] | 19 | 16:36.8 [12] | 18 | ||
19 | 57 | PIHULAK Lukasz | 1990 | MTB - Silesia Rybnik | 13. / Muži Elita | 1:43:27.2 | 0:13:59.8 | 18:37.1 [22] | 22 | 16:39.5 [18] | 20 | 16:28.6 [16] | 18 | 0:16:38.6 [17] | 18 | 17:23.7 [17] | 18 | 17:39.7 [16] | 19 | ||
20 | 10 | BOHATA Tomáš | 1993 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 7. / U23 | 1:46:05.9 | 0:16:38.5 | 18:09.8 [19] | 19 | 16:53.0 [21] | 19 | 16:42.4 [19] | 18 | 0:18:40.7 [24] | 21 | 17:45.8 [18] | 21 | 17:54.2 [17] | 20 | ||
21 | 51 | JEŽEK Petr | 1992 | HNÍZDIL TEAM | 8. / U23 | 1:47:29.2 | 0:18:01.8 | 18:25.2 [20] | 20 | 16:52.0 [19] | 21 | 17:04.7 [21] | 21 | 0:17:41.9 [21] | 20 | 17:51.1 [19] | 20 | 19:34.3 [22] | 21 | ||
22 | 42 | HUŠEK Martin | 1990 | BIG SHOCK TEAM o. s. | 14. / Muži Elita | 1:47:57.6 | 0:18:30.2 | 18:46.9 [24] | 24 | 16:56.7 [22] | 22 | 17:23.7 [22] | 22 | 0:17:35.6 [20] | 22 | 18:04.0 [20] | 22 | 19:10.7 [21] | 22 | ||
23 | 37 | KOUDELKA Petr | 1981 | KONA CYCLING POINT | 15. / Muži Elita | 1:30:59.3 | - 1 Lap(s) | 18:44.3 [23] | 23 | 17:43.9 [23] | 24 | 17:48.8 [24] | 23 | 0:18:20.4 [22] | 23 | 18:21.9 [23] | 23 | --- | --- | ||
24 | 41 | ŘEHÁK Vít | 1994 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 9. / U23 | 1:32:47.9 | - 1 Lap(s) | 19:04.3 [26] | 26 | 18:07.4 [26] | 25 | 17:39.8 [23] | 24 | 0:18:36.1 [23] | 24 | 19:20.3 [24] | 24 | --- | --- | ||
25 | 18 | RUSIIA Tymur | 1993 | ISD MTB Team | 10. / U23 | 1:34:37.5 | - 1 Lap(s) | 18:36.4 [21] | 21 | 17:43.9 [23] | 23 | 19:13.6 [26] | 25 | 0:18:48.1 [25] | 25 | 20:15.5 [25] | 25 | --- | --- | ||
26 | 30 | CÍSAŘ Vojtěch | 1994 | Superior Riders MTB Team | 11. / U23 | 1:16:12.0 | - 2 Lap(s) | 18:50.5 [25] | 25 | 18:53.1 [28] | 27 | 19:39.7 [30] | 27 | 0:18:48.7 [26] | 26 | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 46 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | GT bicycles opportunity | 12. / U23 | 1:16:31.7 | - 2 Lap(s) | 19:09.9 [27] | 27 | 18:02.5 [25] | 26 | 18:51.2 [25] | 26 | 0:20:28.1 [28] | 27 | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 45 | STOŠEK Viktor | 1991 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 13. / U23 | 1:16:55.1 | - 2 Lap(s) | 19:39.8 [29] | 29 | 18:42.2 [27] | 28 | 19:25.1 [27] | 28 | 0:19:08.0 [27] | 28 | --- | --- | --- | --- | ||
29 | 31 | ŽNIVA Ondřej | 1993 | BIKE PRO RACING | 14. / U23 | 1:19:01.1 | - 2 Lap(s) | 19:37.1 [28] | 28 | 18:54.8 [29] | 29 | 19:26.4 [28] | 29 | 0:21:02.8 [30] | 29 | --- | --- | --- | --- | ||
30 | 47 | ŠUBRT Jan | 1990 | GT bicycles opportunity | 16. / Muži Elita | 1:19:34.2 | - 2 Lap(s) | 19:57.9 [30] | 30 | 19:14.8 [30] | 30 | 19:35.2 [29] | 30 | 0:20:46.3 [29] | 30 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 8 | NESVADBA Jan | 1991 | EP Energy Merida Biking Team | . / U23 | DNF | --- | 16:27.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 13 | GERASHCHENKO Oleksandr | 1982 | ISD MTB Team | . / Muži Elita | DNF | --- | 16:30.3 [-] | --- | 32:43.1 [-] | --- | 49:05.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 17 | KOVÁŘ Radim | 1993 | EP Energy Merida Biking Team | . / U23 | DNF | --- | 18:30.2 [-] | --- | 35:31.0 [-] | --- | 53:10.2 [-] | --- | 1:11:36.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 23 | ŠILAR Jakub | 1989 | CYKLOTRENINK.COM | . / Muži Elita | DNF | --- | 18:08.8 [-] | --- | 34:28.9 [-] | --- | 51:11.8 [-] | --- | 1:09:02.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 24 | LUKEŠ Daniel | 1994 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | . / U23 | DNF | --- | 18:35.9 [-] | --- | 35:33.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 29 | TVRDÍK Tomáš | 1985 | TOYOTA DOLÁK MTB | . / Muži Elita | DNF | --- | 17:49.1 [-] | --- | 34:35.9 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 38 | DAMEK Milan | 1992 | caffenannini.cz CyclingMTBteam | . / U23 | DNF | --- | 19:19.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 44 | KUZMA Pavel | 1993 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / U23 | DNF | --- | 21:11.7 [-] | --- | 43:13.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 55 | LEGLER Felix | 1994 | SSV Mounty Altenberg | . / U23 | DNF | --- | 21:02.6 [-] | --- | 39:48.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |