Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 303 | VASTL Jan | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 1. / Junioři | 1:03:25.0 | 0:00:00.0 | 16:19.2 [1] | 1 | 15:23.8 [1] | 1 | 15:37.2 [1] | 1 | 16:04.8 [2] | 1 | |
2 | 301 | RAJCHART Jan | 1996 | SPECIALIZED CZ | 2. / Junioři | 1:04:41.4 | 0:01:16.4 | 16:45.6 [2] | 2 | 15:54.8 [2] | 2 | 15:58.6 [2] | 2 | 16:02.4 [1] | 2 | |
3 | 305 | KOBES Lukáš | 1996 | VELOSPORT DOMAŽLICE | 3. / Junioři | 1:07:38.1 | 0:04:13.1 | 17:29.3 [3] | 3 | 16:23.0 [3] | 3 | 17:15.2 [6] | 3 | 16:30.6 [3] | 3 | |
4 | 312 | DUDEK Ondřej | 1996 | APACHE BIKE TEAM ÚPICE | 4. / Junioři | 1:08:02.2 | 0:04:37.2 | 17:34.3 [4] | 4 | 16:45.0 [4] | 4 | 17:00.0 [3] | 4 | 16:42.9 [4] | 4 | |
5 | 341 | ŠULC Jakub | 1996 | BIKE&SKI BAKAJDA | 5. / Junioři | 1:10:31.8 | 0:07:06.8 | 18:34.3 [5] | 5 | 17:06.6 [5] | 5 | 17:03.4 [4] | 5 | 17:47.5 [11] | 5 | |
6 | 308 | NOVÁK Přemysl | 1996 | PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB | 6. / Junioři | 1:10:43.3 | 0:07:18.3 | 18:40.9 [8] | 8 | 17:11.6 [7] | 6 | 17:20.3 [7] | 6 | 17:30.5 [9] | 6 | |
7 | 307 | KOVÁŘ Jan | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 7. / Junioři | 1:10:55.9 | 0:07:30.9 | 18:39.4 [7] | 7 | 17:22.0 [8] | 7 | 17:40.2 [8] | 7 | 17:14.3 [7] | 7 | |
8 | 310 | ŠÍREK Adrian | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 8. / Junioři | 1:11:22.8 | 0:07:57.8 | 19:00.1 [10] | 10 | 17:29.6 [10] | 11 | 17:40.3 [9] | 10 | 17:12.8 [6] | 8 | |
9 | 362 | ALEKSANDER Marek | 1995 | KTM Racing Team Zloty Stok | 9. / Junioři | 1:11:46.3 | 0:08:21.3 | 18:37.3 [6] | 6 | 17:39.8 [11] | 9 | 17:42.5 [10] | 9 | 17:46.7 [10] | 9 | |
10 | 306 | LEHKÝ Roman | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 10. / Junioři | 1:12:26.9 | 0:09:01.9 | 18:49.5 [9] | 9 | 17:26.3 [9] | 8 | 18:07.6 [12] | 11 | 18:03.5 [12] | 10 | |
11 | 335 | PIHULAK Mateusz | 1995 | LKS Trasa Zielona Gora | 11. / Junioři | 1:12:28.8 | 0:09:03.8 | 19:40.7 [14] | 14 | 17:40.2 [12] | 12 | 17:59.9 [11] | 12 | 17:08.0 [5] | 11 | |
12 | 338 | KUBELKA Petr | 1995 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 12. / Junioři | 1:15:07.4 | 0:11:42.4 | 19:37.0 [13] | 13 | 18:18.0 [14] | 14 | 18:27.3 [13] | 13 | 18:45.1 [14] | 12 | |
13 | 322 | FABIÁN Tomáš | 1996 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 13. / Junioři | 1:15:23.7 | 0:11:58.7 | 19:30.0 [12] | 12 | 18:16.4 [13] | 13 | 19:06.1 [16] | 14 | 18:31.2 [13] | 13 | |
14 | 324 | SIARKA Adrian | 1996 | Polish National Team | 14. / Junioři | 1:15:41.2 | 0:12:16.2 | 19:20.3 [11] | 11 | 17:09.1 [6] | 10 | 17:13.1 [5] | 8 | 21:58.7 [25] | 14 | |
15 | 330 | DOLEŽAL Václav | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 15. / Junioři | 1:17:14.6 | 0:13:49.6 | 20:29.0 [18] | 18 | 18:37.0 [15] | 16 | 18:58.8 [15] | 15 | 19:09.8 [17] | 15 | |
16 | 327 | SCHUBERT Štěpán | 1996 | REMERX MERIDA TEAM JUNIOR | 16. / Junioři | 1:17:41.0 | 0:14:16.0 | 19:51.1 [15] | 15 | 18:46.3 [17] | 15 | 19:57.0 [21] | 16 | 19:06.6 [15] | 16 | |
17 | 323 | LAVIČKA Adam | 1995 | UNIQA JIHLAVA | 17. / Junioři | 1:18:57.1 | 0:15:32.1 | 20:07.2 [17] | 17 | 19:36.5 [22] | 18 | 19:46.2 [18] | 18 | 19:27.2 [18] | 17 | |
18 | 325 | VRÁNA Dominik | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 18. / Junioři | 1:19:07.1 | 0:15:42.1 | 20:00.7 [16] | 16 | 19:18.0 [20] | 17 | 19:51.3 [19] | 17 | 19:57.1 [20] | 18 | |
19 | 311 | SEKANINA Adam | 1995 | MORAVEC TEAM | 19. / Junioři | 1:19:21.0 | 0:15:56.0 | 24:51.2 [32] | 32 | 18:37.2 [16] | 28 | 18:30.0 [14] | 24 | 17:22.6 [8] | 19 | |
20 | 333 | MORAVEC Karel | 1996 | UNIQA JIHLAVA | 20. / Junioři | 1:19:33.8 | 0:16:08.8 | 20:53.4 [19] | 19 | 19:10.6 [18] | 19 | 19:38.8 [17] | 19 | 19:51.0 [19] | 20 | |
21 | 357 | WRÓBEL Kamil | 1996 | LKK LUKS Sławno | 21. / Junioři | 1:20:29.7 | 0:17:04.7 | 20:55.7 [20] | 20 | 20:01.1 [25] | 21 | 20:25.7 [23] | 23 | 19:07.2 [16] | 21 | |
22 | 351 | ZRŮST Adam | 1995 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 22. / Junioři | 1:21:05.3 | 0:17:40.3 | 21:06.4 [21] | 21 | 19:12.2 [19] | 20 | 20:31.2 [25] | 20 | 20:15.5 [24] | 22 | |
23 | 358 | SCHURIG Edgar | 1996 | SSV Mounty Altenberg | 23. / Junioři | 1:21:14.9 | 0:17:49.9 | 21:50.8 [24] | 24 | 19:22.5 [21] | 22 | 19:55.8 [20] | 21 | 20:05.8 [21] | 23 | |
24 | 348 | ANDRŠ Jakub | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 24. / Junioři | 1:21:32.9 | 0:18:07.9 | 21:31.9 [23] | 23 | 19:45.0 [23] | 23 | 20:04.3 [22] | 22 | 20:11.7 [22] | 24 | |
25 | 361 | TOMAŠOV Filip | 1996 | EP Energy Merida Biking Team | 25. / Junioři | 1:22:37.9 | 0:19:12.9 | 21:27.0 [22] | 22 | 20:24.2 [27] | 24 | 20:33.7 [27] | 26 | 20:13.0 [23] | 25 | |
26 | 346 | TUREK Lukáš | 1996 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 26. / Junioři | 1:24:23.1 | 0:20:58.1 | 21:59.9 [25] | 25 | 19:53.0 [24] | 25 | 20:31.5 [26] | 25 | 21:58.7 [25] | 26 | |
27 | 352 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | Alltraining - Lawi team | 27. / Junioři | 1:03:39.8 | - 1 Lap(s) | 22:18.9 [28] | 28 | 20:38.7 [28] | 26 | 20:42.2 [28] | 27 | --- | --- | |
28 | 315 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 28. / Junioři | 1:04:29.5 | - 1 Lap(s) | 22:01.7 [26] | 26 | 22:01.8 [31] | 30 | 20:26.0 [24] | 28 | --- | --- | |
29 | 342 | BERGMANN Michal | 1996 | APACHE BIKE TEAM ÚPICE | 29. / Junioři | 1:04:35.9 | - 1 Lap(s) | 23:19.3 [30] | 30 | 20:16.9 [26] | 29 | 20:59.7 [29] | 29 | --- | --- | |
30 | 355 | SŮVA Petr | 1996 | KL SPORT MOST | 30. / Junioři | 1:05:03.2 | - 1 Lap(s) | 22:13.5 [27] | 27 | 20:44.5 [29] | 27 | 22:05.2 [30] | 30 | --- | --- | |
31 | 349 | JINDRA Šimon | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 31. / Junioři | 1:06:48.1 | - 1 Lap(s) | 22:58.1 [29] | 29 | 21:28.0 [30] | 31 | 22:22.0 [31] | 31 | --- | --- | |
32 | 356 | KALINOWSKI Michał | 1996 | LKK LUKS Sławno | 32. / Junioři | 1:09:35.6 | - 1 Lap(s) | 23:48.1 [31] | 31 | 22:43.9 [32] | 32 | 23:03.6 [32] | 32 | --- | --- | |
--- | 309 | SROVNALÍK Filip | 1996 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 313 | BLAŽEK Josef | 1995 | TJ STADION LOUNY | . / Junioři | DNF | --- | 19:26.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 331 | BYSTROŇ Vilém | 1996 | BIKE PRO RACING | . / Junioři | DNF | --- | 20:55.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 332 | BROŽ Jiří | 1995 | EUROFOAM SPORT TEAM | . / Junioři | DNF | --- | 21:05.6 [-] | --- | 42:08.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 334 | JANATA Daniel | 1996 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | . / Junioři | DNF | --- | 26:44.2 [-] | --- | 55:01.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 343 | MIKULECKÝ Vojtěch | 1996 | CYKLO BENDL CLUB 98 | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 350 | PRENĚK Ondřej | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | . / Junioři | DNF | --- | 25:29.4 [-] | --- | 55:19.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 359 | DZIEWA Mikołaj | 1996 | KTM Racing Team | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 360 | ŽIŽKA Jakub | 1996 | Kolosho Team.CZ | . / Junioři | DNF | --- | 26:58.9 [-] | --- | 48:19.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- |