Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | FISCode | Kategorie | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | 23 km | # | 32,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 80 | BONER Seraina | 1982 | Team Coop | 1312216 | 1. / D 31 | 2:07:42.2 | 0:00:00.0 | 0:25:02.2 | 1 | 1:00:17.3 | 1 | 1:27:39.0 | 1 | ||
2 | diplom | 91 | STAVER Tuva Toftdahl | 1990 | Team Coop | 3425394 | 1. / D 21 | 2:08:00.7 | 0:00:18.5 | 0:25:26.4 | 3 | 1:01:43.7 | 3 | 1:30:07.6 | 4 | ||
3 | diplom | 81 | KVELI Laila | 1987 | Team Centric | 3425285 | 2. / D 21 | 2:08:01.1 | 0:00:18.9 | 0:25:25.8 | 2 | 1:01:43.4 | 2 | 1:30:06.2 | 2 | ||
4 | diplom | 89 | ROTCHEVA Olga | 1978 | Russian Marathon Team | 1322110 | 1. / D 36 | 2:08:09.0 | 0:00:26.8 | 0:25:54.1 | 7 | 1:02:07.8 | 4 | 1:30:10.2 | 5 | ||
5 | diplom | 83 | BOUDIKOVA Adela | 1986 | Team Fischer | 3155251 | 3. / D 21 | 2:08:16.5 | 0:00:34.3 | 0:26:21.1 | 10 | 1:02:09.6 | 5 | 1:30:11.5 | 6 | ||
6 | diplom | 82 | NYSTROEM Susanne | 1982 | Mora | 3505057 | 2. / D 31 | 2:08:25.4 | 0:00:43.2 | 0:25:37.8 | 4 | 1:02:10.4 | 6 | 1:30:06.7 | 3 | ||
7 | diplom | 95 | GRAEFNINGS Maria | 1985 | Sysarb Oneway | 3505096 | 4. / D 21 | 2:09:28.6 | 0:01:46.4 | 0:26:20.6 | 9 | 1:02:12.1 | 7 | 1:30:11.7 | 7 | ||
8 | diplom | 88 | ROBERTO Kristina | 1984 | Sysarb Oneway | 3505979 | 5. / D 21 | 2:10:55.6 | 0:03:13.4 | 0:26:31.8 | 14 | 1:03:16.4 | 12 | 1:32:19.3 | 10 | ||
9 | diplom | 94 | NILSEN Inger Liv Bjerkreim | 1988 | Team United Bakeries | 3425227 | 6. / D 21 | 2:10:56.5 | 0:03:14.3 | 0:26:32.4 | 15 | 1:03:16.8 | 13 | 1:32:19.7 | 11 | ||
10 | diplom | 92 | BRAATHEN Solfrid | 1982 | TEAM SkiProAm | 3425015 | 3. / D 31 | 2:11:14.3 | 0:03:32.1 | 0:26:32.8 | 16 | 1:03:19.1 | 14 | 1:32:24.0 | 13 | ||
11 | diplom | 2035 | SIEGEL Monique | 1989 | WSC Erzgebirge Oberweisenthal | 3205124 | 7. / D 21 | 2:11:40.3 | 0:03:58.1 | 0:26:20.1 | 8 | 1:02:14.5 | 10 | 1:31:11.6 | 8 | ||
12 | diplom | 86 | LINTZEN Nina | 1978 | TEAM SkiProAm | 3505158 | 2. / D 36 | 2:11:45.4 | 0:04:03.2 | 0:26:31.4 | 13 | 1:03:16.0 | 11 | 1:32:20.2 | 12 | ||
13 | diplom | 84 | JAMBAEVA Tatjana | 1980 | team Vitargo | 3485023 | 4. / D 31 | 2:11:58.7 | 0:04:16.5 | 0:25:53.4 | 6 | 1:02:12.2 | 8 | 1:31:32.5 | 9 | ||
14 | diplom | 87 | SHAIDUROVA Larisa | 1987 | Russian Marathon Team | 3485203 | 8. / D 21 | 2:13:33.3 | 0:05:51.1 | 0:26:30.4 | 12 | 1:04:31.5 | 15 | 1:34:02.3 | 15 | ||
15 | diplom | 1540 | SUNDVOR Tone | 1989 | PWT | 3425401 | 9. / D 21 | 2:13:34.2 | 0:05:52.0 | 0:27:54.5 | 19 | 1:04:55.0 | 16 | 1:34:03.3 | 16 | ||
16 | diplom | 79 | TRACHSEL Doris | 1984 | Plasselb | 3515038 | 10. / D 21 | 2:15:32.0 | 0:07:49.8 | 0:27:49.8 | 18 | 1:05:08.3 | 18 | 1:35:13.6 | 17 | ||
17 | diplom | 98 | SKOFTERUD Vibeke W | 1980 | Team NPRO | 1305426 | 5. / D 31 | 2:17:33.0 | 0:09:50.8 | 0:26:29.9 | 11 | 1:05:00.1 | 17 | 1:35:37.4 | 18 | ||
18 | diplom | 93 | KVAALE Barbro | 1992 | Lillehammer Ski Club | 3425519 | 11. / D 21 | 2:17:59.9 | 0:10:17.7 | 0:25:52.6 | 5 | 1:02:13.2 | 9 | 1:33:09.2 | 14 | ||
19 | diplom | 96 | KORSGREN Lina | 1988 | TEAM SkiProAm | 3505258 | 12. / D 21 | 2:21:20.5 | 0:13:38.3 | 0:27:17.5 | 17 | 1:05:25.3 | 19 | 1:37:57.5 | 19 | ||
20 | diplom | 2119 | ZELENKOVA Sarka | 1987 | Janov | 3155223 | 13. / D 21 | 2:22:22.3 | 0:14:40.1 | 0:28:22.5 | 20 | 1:07:56.5 | 22 | 1:39:17.7 | 20 | ||
21 | diplom | 217 | TANNER Petra | 1986 | Atomic Volkslauf Team | --- | 14. / D 21 | 2:22:42.6 | 0:15:00.4 | 0:28:48.3 | 22 | 1:07:40.8 | 20 | 1:39:22.1 | 21 | ||
22 | diplom | 2182 | IMOBERDORF Rahel | 1986 | Münster | 3515119 | 15. / D 21 | 2:23:35.2 | 0:15:53.0 | 0:28:39.0 | 21 | 1:07:43.0 | 21 | 1:39:26.9 | 22 | ||
23 | diplom | 2117 | MIZONOVA Elena | 1979 | Krasnojarsk | --- | 6. / D 31 | 2:26:07.8 | 0:18:25.6 | 0:30:01.2 | 24 | 1:10:07.6 | 23 | 1:42:33.1 | 23 | ||
24 | diplom | 2181 | FORSTNER Renate | 1977 | TSV Rosenheim | --- | 3. / D 36 | 2:31:41.6 | 0:23:59.4 | 0:30:08.9 | 25 | 1:10:15.4 | 24 | 1:43:19.6 | 24 | ||
25 | diplom | 1333 | JOBS Fia | 1982 | IF Ski Team Skane | 3506018 | 7. / D 31 | 2:33:02.1 | 0:25:19.9 | 0:31:01.4 | 26 | 1:12:50.7 | 27 | 1:47:35.5 | 26 | ||
26 | diplom | 2134 | MILAZZI Anna-Maria | 1990 | Austria | 3055131 | 16. / D 21 | 2:33:02.7 | 0:25:20.5 | 0:29:55.6 | 23 | 1:12:42.6 | 25 | 1:47:31.3 | 25 | ||
27 | diplom | 2136 | STURSOVA Martina | 1979 | Policka | 1273028 | 8. / D 31 | 2:33:43.8 | 0:26:01.6 | 0:31:03.3 | 27 | 1:12:49.4 | 26 | 1:47:36.1 | 27 | ||
28 | diplom | 1623 | TONE BEATE Grotan | 1964 | PWT | --- | 1. / D 46 | 2:42:13.9 | 0:34:31.7 | 0:35:02.4 | 38 | 1:18:31.5 | 31 | 1:54:07.0 | 28 | ||
29 | diplom | 2094 | LARIONOVA Tatyana | 1961 | Irkutsk | --- | 1. / D 51 | 2:43:24.1 | 0:35:41.9 | 0:34:41.0 | 35 | 1:18:23.5 | 30 | 1:55:08.3 | 31 | ||
30 | diplom | 1732 | ABERG Anna | 1969 | IKJ Haninge | --- | 1. / D 41 | 2:44:46.1 | 0:37:03.9 | 0:35:08.5 | 40 | 1:19:42.3 | 34 | 1:56:27.1 | 32 | ||
31 | diplom | 295 | MYHR Anne | 1966 | Oslo | --- | 2. / D 46 | 2:45:10.8 | 0:37:28.6 | 0:33:38.7 | 31 | 1:17:55.9 | 29 | 1:54:59.9 | 30 | ||
32 | diplom | 1579 | GRUT Torunn | 1963 | PWT | --- | 2. / D 51 | 2:46:44.6 | 0:39:02.4 | 0:32:50.6 | 28 | 1:16:18.1 | 28 | 1:54:38.1 | 29 | ||
33 | diplom | 2057 | BYFUGLIEN Marianne | 1993 | NTNUI | 3425830 | 17. / D 21 | 2:48:48.4 | 0:41:06.2 | 0:34:38.4 | 34 | 1:21:22.7 | 37 | 2:00:18.3 | 36 | ||
34 | diplom | 1890 | NARUM Ingebjorg | 1971 | Team Raskinn | --- | 2. / D 41 | 2:49:39.8 | 0:41:57.6 | 0:34:08.3 | 33 | 1:19:37.2 | 33 | 1:59:25.9 | 33 | ||
35 | diplom | 1468 | MUNUKKA Sinikka | 1966 | Huhtasuon Hiihto 2000 | --- | 3. / D 46 | 2:50:19.8 | 0:42:37.6 | 0:34:48.9 | 37 | 1:20:58.2 | 36 | 1:59:47.6 | 34 | ||
36 | diplom | 2067 | SMOLIAKOVA Irina | 1964 | Nerehta | --- | 4. / D 46 | 2:50:57.6 | 0:43:15.4 | 0:38:01.7 | 54 | 1:23:22.9 | 43 | 2:01:24.1 | 40 | ||
37 | diplom | 9118 | MEYER Monika | 1956 | SV TU Ilmenau | --- | 1. / D 56 | 2:51:58.9 | 0:44:16.7 | 0:34:42.2 | 36 | 1:20:56.9 | 35 | 2:00:30.1 | 37 | ||
38 | diplom | 144 | EGER Susi | 1971 | SC Grossberg | --- | 3. / D 41 | 2:52:42.9 | 0:45:00.7 | 0:35:15.0 | 42 | 1:22:01.5 | 39 | 2:01:13.6 | 38 | ||
39 | diplom | 9054 | KÄFFERLEIN Sarina | 1973 | Stiefenhofen | --- | 4. / D 41 | 2:53:12.7 | 0:45:30.5 | 0:35:06.5 | 39 | 1:21:31.8 | 38 | 2:01:16.4 | 39 | ||
40 | diplom | 1853 | MICHALOWSKI Skadi | 1968 | SC Motor Zella-Mehlis | --- | 5. / D 46 | 2:56:11.5 | 0:48:29.3 | 0:36:02.8 | 45 | 1:23:39.0 | 45 | 2:03:10.9 | 43 | ||
41 | diplom | 1262 | SCHMEIß Ute | 1969 | SC Motor Zella-Mehlis | --- | 5. / D 41 | 2:56:16.6 | 0:48:34.4 | 0:36:01.6 | 44 | 1:23:30.5 | 44 | 2:03:09.4 | 42 | ||
42 | diplom | 287 | HEDIN Cecilia | 1966 | Färgelanda Buss - Snövit Resor | --- | 6. / D 46 | 2:56:26.9 | 0:48:44.7 | 0:35:09.3 | 41 | 1:23:07.1 | 41 | 2:03:05.3 | 41 | ||
43 | diplom | 754 | MESSENGER Karen | 1979 | Team Super Woman | --- | 9. / D 31 | 2:58:19.0 | 0:50:36.8 | 0:32:52.1 | 29 | 1:18:42.3 | 32 | 2:00:13.5 | 35 | ||
44 | diplom | 1126 | MADEROVA Michaela | 1980 | Rudolfovské Gazely | --- | 10. / D 31 | 2:59:57.6 | 0:52:15.4 | 0:37:00.7 | 49 | 1:24:40.1 | 47 | 2:05:16.0 | 46 | ||
45 | diplom | 1523 | BOWEN Magdalena | 1957 | Bridger Ski Foundationj | --- | 2. / D 56 | 3:00:19.3 | 0:52:37.1 | 0:41:53.6 | 78 | 1:29:23.0 | 58 | 2:09:02.2 | 54 | ||
46 | diplom | 9056 | EKELIN Elsa | 1977 | Karlslunds IF | --- | 4. / D 36 | 3:00:26.2 | 0:52:44.0 | 0:39:21.5 | 64 | 1:27:30.1 | 54 | 2:07:37.1 | 50 | ||
47 | diplom | 296 | BRENNHOVD Marit | 1965 | Oslo | --- | 7. / D 46 | 3:00:56.0 | 0:53:13.8 | 0:36:11.0 | 46 | 1:23:56.0 | 46 | 2:04:54.6 | 45 | ||
48 | diplom | 1366 | ENDERS Katrin | 1968 | Suhl | --- | 8. / D 46 | 3:02:26.7 | 0:54:44.5 | 0:36:35.4 | 48 | 1:25:35.1 | 48 | 2:06:05.6 | 47 | ||
49 | diplom | 887 | LINDHOLM Pia | 1966 | IFK Kiruna | --- | 9. / D 46 | 3:02:53.3 | 0:55:11.1 | 0:37:03.3 | 50 | 1:26:48.5 | 52 | 2:07:34.0 | 49 | ||
50 | diplom | 1191 | NILSSON Karita | 1968 | Global Sports Tours Sweden | --- | 10. / D 46 | 3:03:08.3 | 0:55:26.1 | 0:37:32.2 | 51 | 1:26:27.4 | 50 | 2:08:05.0 | 51 | ||
51 | diplom | 9121 | SALA Laura | 1966 | us carisolo | --- | 11. / D 46 | 3:04:17.0 | 0:56:34.8 | 0:39:19.3 | 63 | 1:28:03.2 | 55 | 2:09:07.0 | 55 | ||
52 | diplom | 1797 | HOLIEN Bjorghild | 1964 | Team Raskinn | --- | 12. / D 46 | 3:05:13.9 | 0:57:31.7 | 0:36:22.8 | 47 | 1:26:05.5 | 49 | 2:08:16.5 | 52 | ||
53 | diplom | 2041 | HARTMANN Sandra | 1994 | TSV Rauenstein | --- | 1. / J 19 W | 3:05:23.3 | 0:57:41.1 | 0:33:26.9 | 30 | 1:22:52.6 | 40 | 2:04:27.9 | 44 | ||
54 | diplom | 1192 | LÖNN-HALVARSSON Eva | 1968 | Global Sports Tours Sweden | --- | 13. / D 46 | 3:05:34.5 | 0:57:52.3 | 0:37:33.3 | 52 | 1:26:28.3 | 51 | 2:08:57.2 | 53 | ||
55 | diplom | 1198 | STRUPLER Annina | 1984 | SC Grindelwald | --- | 18. / D 21 | 3:06:56.0 | 0:59:13.8 | 0:33:58.8 | 32 | 1:23:22.0 | 42 | 2:06:59.2 | 48 | ||
56 | diplom | 1737 | ANNIKA Weise | 1985 | WSC Erzgebirge | --- | 19. / D 21 | 3:10:35.2 | 1:02:53.0 | 0:36:01.2 | 43 | 1:27:01.1 | 53 | 2:10:09.9 | 56 | ||
57 | diplom | 9014 | GURYEVA Vera | 1960 | Zodiak | --- | 3. / D 51 | 3:10:44.3 | 1:03:02.1 | 0:40:22.0 | 72 | 1:31:28.0 | 62 | 2:13:04.0 | 59 | ||
58 | diplom | 1924 | OLSSON Birgitta | 1956 | Falu IK | --- | 3. / D 56 | 3:10:45.7 | 1:03:03.5 | 0:40:40.2 | 73 | 1:31:39.9 | 64 | 2:14:14.0 | 61 | ||
59 | diplom | 960 | OWREN Vibeke | 1981 | Sport1 Royken | --- | 11. / D 31 | 3:11:38.7 | 1:03:56.5 | 0:38:28.1 | 55 | 1:30:22.1 | 59 | 2:13:03.2 | 58 | ||
60 | diplom | 1855 | EHRLICH Rebecca | 1990 | SWV Goldlauter- Heidersbach | --- | 20. / D 21 | 3:12:49.0 | 1:05:06.8 | 0:37:37.6 | 53 | 1:28:50.2 | 56 | 2:12:13.7 | 57 | ||
61 | diplom | 381 | KÖHLER Ines | 1985 | ATSV Gebirge-Gelobtland | --- | 21. / D 21 | 3:13:46.3 | 1:06:04.1 | 0:39:03.7 | 59 | 1:29:05.0 | 57 | 2:13:16.1 | 60 | ||
62 | diplom | 1542 | STOKKELAND Mari | 1955 | PWT | --- | 4. / D 56 | 3:14:52.6 | 1:07:10.4 | 0:39:24.3 | 65 | 1:30:24.5 | 60 | 2:15:24.7 | 62 | ||
63 | diplom | 9029 | NOODT Karin | 1966 | SC Buntenbock | --- | 14. / D 46 | 3:15:16.4 | 1:07:34.2 | 0:40:51.9 | 74 | 1:31:35.1 | 63 | 2:15:27.0 | 63 | ||
64 | diplom | 1752 | GRESENS Gresens Heike | 1971 | Atsv-Gebirge | --- | 6. / D 41 | 3:17:15.9 | 1:09:33.7 | 0:39:51.0 | 69 | 1:31:52.2 | 65 | 2:16:35.6 | 66 | ||
65 | diplom | 1760 | ZIEGENGEIST Ines | 1972 | Skiclub Niedersedlitz | --- | 7. / D 41 | 3:17:36.0 | 1:09:53.8 | 0:39:12.8 | 61 | 1:30:33.7 | 61 | 2:16:39.5 | 67 | ||
66 | diplom | 1479 | RISTEBRATEN Annie | 1955 | Fagernes il | --- | 5. / D 56 | 3:17:41.2 | 1:09:59.0 | 0:38:33.8 | 56 | 1:33:12.5 | 70 | 2:16:33.3 | 65 | ||
67 | diplom | 9009 | KAGERBAUER Simone | 1977 | Langdorf | --- | 5. / D 36 | 3:17:52.1 | 1:10:09.9 | 0:39:16.3 | 62 | 1:31:56.1 | 66 | 2:16:07.6 | 64 | ||
68 | diplom | 1210 | WESTERLUND Monika | 1975 | Global Sports Tours Sweden | --- | 6. / D 36 | 3:18:27.9 | 1:10:45.7 | 0:42:14.1 | 82 | 1:34:25.9 | 73 | 2:18:54.7 | 71 | ||
69 | diplom | 1892 | SÜESS Stephanie | 1986 | Chur | --- | 22. / D 21 | 3:18:31.9 | 1:10:49.7 | 0:41:59.8 | 80 | 1:33:10.1 | 69 | 2:18:41.7 | 70 | ||
70 | diplom | 1204 | TIEFENSEE Catharina | 1972 | Global Sports Tours Sweden | --- | 8. / D 41 | 3:18:58.4 | 1:11:16.2 | 0:39:33.0 | 66 | 1:33:13.0 | 71 | 2:16:52.0 | 68 | ||
71 | diplom | 1230 | BONELLI Laura | 1971 | STELLA ALPINA | --- | 9. / D 41 | 3:19:22.4 | 1:11:40.2 | 0:40:19.5 | 71 | 1:32:41.9 | 68 | 2:16:53.8 | 69 | ||
72 | diplom | 422 | THAN Sylvia | 1965 | SV Schönheide | --- | 15. / D 46 | 3:20:14.3 | 1:12:32.1 | 0:41:44.9 | 76 | 1:34:55.8 | 74 | 2:19:48.7 | 73 | ||
73 | diplom | 439 | KVISGAARD Anniken | 1974 | Team Raskinn | --- | 7. / D 36 | 3:22:03.4 | 1:14:21.2 | 0:38:46.6 | 57 | 1:33:51.1 | 72 | 2:20:28.2 | 75 | ||
74 | diplom | 431 | DYRHOVD Unni Rossum | 1963 | PWT | --- | 4. / D 51 | 3:23:27.7 | 1:15:45.5 | 0:39:39.8 | 68 | 1:32:30.0 | 67 | 2:20:06.8 | 74 | ||
75 | diplom | 1389 | SCHÖNAIGNER Elisabeth | 1983 | Oslo | --- | 12. / D 31 | 3:23:55.6 | 1:16:13.4 | 0:44:31.6 | 94 | 1:38:02.7 | 79 | 2:22:09.1 | 78 | ||
76 | diplom | 2085 | BARSUKOVA Mariia | 1982 | Dudergof Bears | --- | 13. / D 31 | 3:24:02.8 | 1:16:20.6 | 0:39:10.1 | 60 | 1:35:10.3 | 76 | 2:20:34.9 | 76 | ||
77 | diplom | 1507 | JOHANNA Kindlund | 1975 | Karlstad | --- | 8. / D 36 | 3:26:49.2 | 1:19:07.0 | 0:39:54.0 | 70 | 1:35:08.8 | 75 | 2:19:41.8 | 72 | ||
78 | diplom | 1436 | FRANZEN Asa | 1981 | Slependen | --- | 14. / D 31 | 3:26:49.3 | 1:19:07.1 | 0:39:35.3 | 67 | 1:36:49.9 | 78 | 2:21:51.0 | 77 | ||
79 | diplom | 1942 | VANĚČKOVÁ Lada | 1962 | SK Štípa Zlín | --- | 5. / D 51 | 3:29:44.8 | 1:22:02.6 | 0:38:54.8 | 58 | 1:35:53.9 | 77 | 2:22:48.0 | 79 | ||
80 | diplom | 774 | LUFT Andrea | 1981 | Karlsruher Lemminge | --- | 15. / D 31 | 3:30:57.2 | 1:23:15.0 | 0:44:57.5 | 99 | 1:39:36.3 | 83 | 2:25:48.1 | 80 | ||
81 | diplom | 1625 | SUNDVOR Linda | 1991 | PWT | --- | 23. / D 21 | 3:33:21.1 | 1:25:38.9 | 0:43:59.1 | 87 | 1:39:14.9 | 82 | 2:28:31.5 | 82 | ||
82 | diplom | 1629 | LOVAAS Joan | 1954 | PWT | --- | 6. / D 56 | 3:33:54.8 | 1:26:12.6 | 0:44:09.5 | 89 | 1:40:13.8 | 86 | 2:29:11.1 | 83 | ||
83 | diplom | 2107 | MEY Stefanie | 1989 | Skiklub Dresden | --- | 24. / D 21 | 3:34:32.1 | 1:26:49.9 | 0:42:10.0 | 81 | 1:38:28.3 | 80 | 2:26:30.1 | 81 | ||
84 | diplom | 1421 | GANORS Gunnel | 1957 | Färgelanda Buss - Snövit Resor | --- | 7. / D 56 | 3:35:55.1 | 1:28:12.9 | 0:45:16.6 | 102 | 1:41:21.1 | 87 | 2:30:06.3 | 85 | ||
85 | diplom | 863 | JENSEN Anita Storaa | 1966 | Bardu IL Ski | --- | 16. / D 46 | 3:36:03.7 | 1:28:21.5 | 0:41:54.8 | 79 | 1:42:31.9 | 90 | 2:30:34.5 | 87 | ||
86 | diplom | 387 | BAHNERT Anke | 1970 | BSG FSV Waldheim | --- | 10. / D 41 | 3:37:00.7 | 1:29:18.5 | 0:44:28.5 | 93 | 1:40:05.1 | 85 | 2:31:04.4 | 88 | ||
87 | diplom | 1038 | HEINKE Fenja | 1999 | Clausthal-Zellerfeld | --- | 1. / J 15 W | 3:37:30.0 | 1:29:47.8 | 0:41:42.6 | 75 | 1:39:52.6 | 84 | 2:29:27.4 | 84 | ||
88 | diplom | 1402 | GRAN BREIDTHARDT Carianne | 1978 | Basel | --- | 9. / D 36 | 3:38:51.9 | 1:31:09.7 | 0:43:06.4 | 83 | 1:39:05.0 | 81 | 2:30:16.3 | 86 | ||
89 | diplom | 675 | HADENIUS-GRANQVIST Susanne | 1959 | Bullarens GOIF | --- | 6. / D 51 | 3:40:01.0 | 1:32:18.8 | 0:45:01.9 | 101 | 1:42:59.2 | 91 | 2:32:50.7 | 90 | ||
90 | diplom | 1222 | TOIVONEN Eeva-Liisa | 1960 | Le Loisir Nordique | --- | 7. / D 51 | 3:41:16.7 | 1:33:34.5 | 0:46:43.9 | 112 | 1:43:59.2 | 93 | 2:33:32.1 | 92 | ||
91 | diplom | 1545 | RAFSHOL Janne | 1964 | PWT | --- | 17. / D 46 | 3:41:24.5 | 1:33:42.3 | 0:43:39.8 | 84 | 1:43:11.5 | 92 | 2:32:56.3 | 91 | ||
92 | diplom | 1547 | HAMMER Karin | 1963 | PWT | --- | 8. / D 51 | 3:41:53.7 | 1:34:11.5 | 0:45:54.3 | 106 | 1:45:43.3 | 96 | 2:33:44.3 | 93 | ||
93 | diplom | 378 | BERGE Katharina Mo | 1944 | PWT | --- | 1. / D 66 | 3:43:41.0 | 1:35:58.8 | 0:44:34.4 | 95 | 1:45:42.2 | 95 | 2:35:01.0 | 95 | ||
94 | diplom | 1232 | VIAN Bernardetta | 1974 | STELLA ALPINA | --- | 10. / D 36 | 3:43:57.4 | 1:36:15.2 | 0:41:53.5 | 77 | 1:41:25.3 | 88 | 2:32:06.2 | 89 | ||
95 | diplom | 1410 | HALLBERG Christina | 1962 | Färgelanda Buss - Snövit Resor | --- | 11. / D 41 | 3:45:21.1 | 1:37:38.9 | 0:43:49.9 | 85 | 1:45:17.3 | 94 | 2:35:43.4 | 96 | ||
96 | diplom | 1376 | FABIAN Katja | 1979 | Dresden | --- | 16. / D 31 | 3:46:12.6 | 1:38:30.4 | 0:43:52.4 | 86 | 1:41:26.6 | 89 | 2:34:56.4 | 94 | ||
97 | diplom | 1066 | HELLMANN Kerstin | 1963 | USV TU Dresden | --- | 9. / D 51 | 3:46:49.2 | 1:39:07.0 | 0:46:05.5 | 107 | 1:46:26.5 | 98 | 2:36:27.6 | 97 | ||
98 | diplom | 2113 | HOGGEN Eli Bente | 1959 | Volda | --- | 10. / D 51 | 3:47:57.3 | 1:40:15.1 | 0:44:41.0 | 96 | 1:46:15.5 | 97 | 2:37:16.1 | 98 | ||
99 | diplom | 1587 | EIDSMO Gunn Tove Stai | 1955 | PWT | --- | 8. / D 56 | 3:50:41.7 | 1:42:59.5 | 0:44:09.2 | 88 | 1:47:46.8 | 103 | 2:37:36.6 | 100 | ||
100 | diplom | 1272 | SUTTEROVA Dana | 1963 | SKP Nymburk | --- | 11. / D 51 | 3:50:43.9 | 1:43:01.7 | 0:51:03.6 | 140 | 1:51:20.9 | 119 | 2:41:34.8 | 104 |