Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Klub | meno1 | meno2 | meno3 | Kategorie | Čas | Ztráta | 1. úsek | # | 2. úsek | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 99 | POWER OF ORIENTEERING | --- | Pavol Bukovac | Matúš Trnovec | Ondrej Piják | 1. / Mužské štafety | 1:07:32 | 0:00:00 | 22:15 | 1 | 0:45:13 | 1 | |
2 | 44 | CK SVÄTÝ JUR/KAJAKSLAVIA | --- | Mikuláš Kéri | Richard Chrappa | Tomáš Bizoň | 2. / Mužské štafety | 1:11:26 | 0:03:54 | 23:43 | 2 | 0:47:53 | 3 | |
3 | 31 | RUN FOR FUN 1 | --- | Ján Dömény | Martin Ďurec | Jozef Pelikán | 3. / Mužské štafety | 1:11:50 | 0:04:18 | 23:57 | 4 | 0:47:25 | 2 | |
4 | 34 | ROTT, RÚŽIČKA & GUTTMANN, V.O.S. | Rott, Ruzicka & Guttmann, Patentová, známková a právna kancelária, v.o.s. | Jozef Nemček | Michal Kavacký | Martin Guttmann | 1. / Firemné štafety | 1:12:13 | 0:04:41 | 24:22 | 5 | 0:50:25 | 4 | |
5 | 18 | AJ MY SME BEH :) MENS | --- | Ivo Ivan | Ľubomír Capík | Gabriel Švajda | 4. / Mužské štafety | 1:16:37 | 0:09:05 | 26:19 | 13 | 0:52:52 | 8 | |
6 | 81 | FEŠÁK TEAM OLD BOYS | --- | Vladimír Cagáň | Štefan Lehen | Ľuboš Ferenc | 5. / Mužské štafety | 1:16:39 | 0:09:07 | 26:10 | 12 | 0:52:20 | 7 | |
7 | 72 | SYSKA TEAM | --- | Silvia Valová | Miro Pauček | Tomáš Benko | 1. / Zmiešané štafety | 1:18:33 | 0:11:01 | 27:30 | 19 | 0:54:51 | 11 | |
8 | 21 | WWW.SANSPORT.SK | --- | Tomáš Wiebauer | Matej Mičušík | Matúš Marton | 6. / Mužské štafety | 1:18:38 | 0:11:06 | 25:36 | 10 | 0:51:59 | 6 | |
9 | 8 | EVA + DVAJA | --- | Eva Tulejová | Daniel Medvecký | Ľubomír Tvrdoň | 2. / Zmiešané štafety | 1:20:07 | 0:12:35 | 27:13 | 16 | 0:51:38 | 5 | |
10 | 29 | RÝCHLA ROTA Z PIEŠŤAN | --- | Dušan Macháč | Terézia Beitlová | Juraj Pospíšil | 3. / Zmiešané štafety | 1:20:21 | 0:12:49 | 24:53 | 8 | 0:55:06 | 12 | |
11 | 79 | THIS IS TATRAN! | --- | Peter Janiga | Adam Fingerland | Martin Polonyi | 7. / Mužské štafety | 1:21:00 | 0:13:28 | 26:48 | 14 | 0:54:34 | 10 | |
12 | 28 | MME | MM Elektroinštalácie | Michal Kubiš | Pavol Bubnič | Marian Kubiš | 2. / Firemné štafety | 1:21:18 | 0:13:46 | 23:54 | 3 | 0:54:27 | 9 | |
13 | 35 | AMBICIOZNE HOVADA | --- | Vladimíra Rožoková | Dušan Lorinčík | Ján Kořenek | 4. / Zmiešané štafety | 1:21:50 | 0:14:18 | 29:56 | 31 | 0:55:52 | 14 | |
14 | 95 | PULSE 230 | --- | Juraj Varjú | Leonard Suja | Kristián Pikna | 8. / Mužské štafety | 1:22:15 | 0:14:43 | 28:34 | 20 | 0:55:58 | 16 | |
15 | 77 | 3NT TRIATHLON TEAM MIX | --- | Peter Krivosudsky | Jana Skanderova | Robert Vetrak | 5. / Zmiešané štafety | 1:22:21 | 0:14:49 | 26:04 | 11 | 0:55:57 | 15 | |
16 | 85 | ZSE RUN I. | --- | Oto Frič | Lucia Mikušková | Peter Jarkovský | 6. / Zmiešané štafety | 1:22:27 | 0:14:55 | 25:31 | 9 | 0:56:54 | 17 | |
17 | 94 | READY2RUN CLUB | R2R s.r.o. | Štefan Horváth | Zoltán Puha | Martin Hubáček | 3. / Firemné štafety | 1:26:16 | 0:18:44 | 27:19 | 17 | 1:00:48 | 23 | |
18 | 23 | JOJO TEAM | --- | Michal Pokorný | Jozef Pokorný | Martin Havran | 9. / Mužské štafety | 1:26:38 | 0:19:06 | 29:10 | 24 | 1:00:22 | 19 | |
19 | 83 | YOLO | --- | Martin Mikóczi | Juraj Hošták | Andrej Hošták | 10. / Mužské štafety | 1:27:47 | 0:20:15 | 29:54 | 30 | 1:01:03 | 24 | |
20 | 40 | RTVS | Rozhlas a televízia Slovenska | Miloš Javorský | Igor Túri | Martin Krajčík | 4. / Firemné štafety | 1:28:28 | 0:20:56 | 29:37 | 26 | 0:58:41 | 18 | |
21 | 48 | TATRA BANKA RUNNING TEAM | Tatra banka, a. s. | Matej Štalmach | Martin Rástocký | Tomáš Šramko | 5. / Firemné štafety | 1:28:34 | 0:21:02 | 24:32 | 6 | 0:55:26 | 13 | |
22 | 12 | MEDVEDE | Mercedes-Benz Slovakia s.r.o. | Martin Lív | Miloš Sis | Miloš Sis | 6. / Firemné štafety | 1:28:42 | 0:21:10 | 30:03 | 33 | 1:02:03 | 31 | |
23 | 37 | SPPANILÁ JAZDA | SPP a.s. | Rudolf Demečko | Martin Zibala | Martin Kopča | 7. / Firemné štafety | 1:28:50 | 0:21:18 | 32:12 | 51 | 1:00:26 | 20 | |
24 | 108 | SUPERSONICS | --- | Marek Kandráč | Matej Čulen | Boris Fandák | 11. / Mužské štafety | 1:29:03 | 0:21:31 | 32:38 | 54 | 1:00:29 | 21 | |
25 | 55 | THE SPORT LOVING TEAM | SPORTLOVING, s.r.o. | Pavol Miťko | Pavol Valašek | Lukáš Lengvarský | 8. / Firemné štafety | 1:29:26 | 0:21:54 | 28:47 | 22 | 1:01:30 | 27 | |
26 | 92 | RUN FOR FUN 2 | --- | Tesfu Waldesenbet | Tomáš Szabó | Peter Sedláček | 12. / Mužské štafety | 1:29:28 | 0:21:56 | 34:34 | 66 | 1:01:48 | 29 | |
27 | 84 | ZSE RUN ELITE | Západoslovenská energetika | Martin Svetlík | Juraj Nyulassy | Anton Kollár | 9. / Firemné štafety | 1:29:51 | 0:22:19 | 30:53 | 38 | 1:03:02 | 36 | |
28 | 52 | STOMECO | STOMECO s.r.o. | Dušan Krkoška st. | Dušan Krkoška ml. | Radovan Krkoška | 10. / Firemné štafety | 1:30:03 | 0:22:31 | 31:03 | 41 | 1:02:37 | 33 | |
29 | 20 | SPPOMALENI DALEJ ZAJDU | Slovenský plynárenský priemysel | Martin Blažej | Soňa Othmanová | Hubert Ingr | 11. / Firemné štafety | 1:30:10 | 0:22:38 | 32:53 | 57 | 1:03:00 | 35 | |
30 | 74 | BARON | --- | Radek Ondovčák | Daniela Gregorčíková | Miroslav Kubernat | 7. / Zmiešané štafety | 1:31:01 | 0:23:29 | 32:09 | 50 | 1:01:55 | 30 | |
31 | 42 | RUNNING TRUCKS | Volvo Truck Slovak | Johannes Kjellgren | Martin Füzek | Tomáš Chudík | 12. / Firemné štafety | 1:31:10 | 0:23:38 | 32:09 | 49 | 1:01:29 | 26 | |
32 | 88 | ANASOFT | Anasoft APR, spol. s r.o | Ivan Brezovský | Peter Roth | Ján Hrúz | 13. / Firemné štafety | 1:31:28 | 0:23:56 | 28:51 | 23 | 1:00:43 | 22 | |
33 | 1 | PIXEL1 | PIXEL FEDERATION, s.r.o. | Marian Mereš | Martin Zruban | Martin Svetlík | 14. / Firemné štafety | 1:31:59 | 0:24:27 | 32:00 | 47 | 1:03:14 | 37 | |
34 | 105 | QBSW – ÚŽASNÍ FEŠÁCI | QBSW, a.s. | Rastislav Cisár | Marcel Marko | Patrik Malý | 15. / Firemné štafety | 1:33:06 | 0:25:34 | 29:15 | 25 | 1:01:37 | 28 | |
35 | 22 | SPOLUŽIACI | --- | Stanislav Fatul | Martin Jura | Oliver Krist | 13. / Mužské štafety | 1:33:12 | 0:25:40 | 31:13 | 42 | 1:04:55 | 42 | |
36 | 103 | NA POSLEDNÚ CHVÍĽU | Hewlett-Packard Slovakia, s.r.o. | Jaroslav Stoličný | Maroš Kukan | Roman Priesol | 16. / Firemné štafety | 1:33:13 | 0:25:41 | 33:35 | 60 | 1:06:09 | 46 | |
37 | 93 | RUN FOR FUN 3 | --- | Miroslav Ťavoda | Tomáš Hollý | Martin Černý | 14. / Mužské štafety | 1:33:24 | 0:25:52 | 31:51 | 45 | 1:02:56 | 34 | |
38 | 49 | TATRA BANKA RUNNING TEAM. | Tatra banka, a. s. | Ivan Fronko | Richard Novák | bezec bezec | 17. / Firemné štafety | 1:35:17 | 0:27:45 | 30:18 | 35 | 1:04:25 | 40 | |
39 | 68 | LAMAC 3KA | --- | Tomáš Pompura | Martin Raninec | Mária Ranincová | 8. / Zmiešané štafety | 1:35:28 | 0:27:56 | 37:02 | 73 | 1:08:16 | 59 | |
40 | 96 | BUBO RUNNING TEAM | Bubo travel agency | Jan Zachar | Michal muhl | Miya Ferancova | 18. / Firemné štafety | 1:35:46 | 0:28:14 | 29:40 | 27 | 1:07:39 | 57 | |
41 | 101 | TRAJA MUŠKETIERI | IBM GSDC Brno | Marian Roschig | Miroslav Tichý | Zdenko Tichý | 19. / Firemné štafety | 1:35:46 | 0:28:14 | 31:51 | 46 | 1:09:23 | 61 | |
42 | 63 | SLOVAKODATA | Slovakodata, a. s. | Jan Chovanec | Jozef Šuran | Martin Polakovič | 20. / Firemné štafety | 1:36:11 | 0:28:39 | 32:01 | 48 | 1:06:46 | 49 | |
43 | 98 | EMERSON RUNNING | Emerson a.s. | Tomáš Mihálik | Ivana Gáletová | Róbert Lešundák | 21. / Firemné štafety | 1:36:24 | 0:28:52 | 34:10 | 62 | 1:05:39 | 44 | |
44 | 11 | GRUPO ANTOLIN | Grupo Antolin Bratislava s.r.o. | Kristina Kindji | Matej Chvaščák | Martin Kukura | 22. / Firemné štafety | 1:36:28 | 0:28:56 | 28:41 | 21 | 1:05:13 | 43 | |
45 | 19 | PROTIHUDEČKOVCI | --- | Laura Jušková | Martin Gábor | Vlado Štefuca | 9. / Zmiešané štafety | 1:37:16 | 0:29:44 | 37:37 | 76 | 1:07:07 | 51 | |
46 | 27 | ZYMESTIC SOLUTIONS | Zymestic Solutions, s.r.o. | Jaroslav Ambróz | Ľuboš Hrčka | Dušan Cibulka | 23. / Firemné štafety | 1:37:36 | 0:30:04 | 30:56 | 39 | 1:04:23 | 39 | |
47 | 86 | ZSE RUN II. | --- | Peter Kimijan | Lucia Horníková | Martin Gič | 10. / Zmiešané štafety | 1:38:06 | 0:30:34 | 31:01 | 40 | 1:08:12 | 58 | |
48 | 56 | LIGA PROTI RAKOVINE | --- | Ivan Máčaj | Katarína Žúžiová | Dries Vantoortelboom | 11. / Zmiešané štafety | 1:38:39 | 0:31:07 | 24:37 | 7 | 1:05:43 | 45 | |
49 | 4 | KOLEČKO 1 | --- | Jozef Nemčok | Monika Palečková | Juraj Surový | 12. / Zmiešané štafety | 1:38:40 | 0:31:08 | 30:39 | 36 | 1:07:13 | 53 | |
50 | 17 | HUDEČKOVCI | --- | Martina Hudečková | Peter Hudeček | Milan Hudeček | 13. / Zmiešané štafety | 1:38:56 | 0:31:24 | 38:36 | 78 | 1:09:29 | 62 | |
51 | 39 | HOPŠUPUFJAJ | --- | Robert Grožaj | Boris Čuda | Marek Havier | 15. / Mužské štafety | 1:39:11 | 0:31:39 | 36:24 | 69 | 1:10:21 | 63 | |
52 | 45 | [TAF]BIRDS | --- | Henrich Majerík | Mária Okálová | Vlado Pisár | 14. / Zmiešané štafety | 1:39:15 | 0:31:43 | 30:00 | 32 | 1:06:47 | 50 | |
53 | 66 | MAXSPORT.SK | MaxSport, s.r.o. | Peter Baláž | Martin Poledna | Boris Hrbán | 24. / Firemné štafety | 1:39:32 | 0:32:00 | 33:17 | 58 | 1:01:25 | 25 | |
54 | 36 | ŠK BOSÁ NOHA | --- | Tomáš Vojtko | Daniel Čerňák | Martin Čerňák | 16. / Mužské štafety | 1:40:03 | 0:32:31 | 32:36 | 52 | 1:07:31 | 56 | |
55 | 64 | MLADÍ, KRÁSNI A PERSPEKTÍVNI | --- | Pavol Ondrejkovič | Barbora Kurincová | Miroslav Dafcik | 15. / Zmiešané štafety | 1:40:14 | 0:32:42 | 32:43 | 55 | 1:11:26 | 68 | |
56 | 5 | KOLEČKO 2 | --- | Martin Neradovič | Katarína Belzarová | Kamil Meitner | 16. / Zmiešané štafety | 1:40:15 | 0:32:43 | 30:43 | 37 | 1:07:15 | 54 | |
57 | 2 | GUMKÁČI | --- | Dominik Ruman | Eva Ožvoldová | Dušan Konečný | 17. / Zmiešané štafety | 1:40:32 | 0:33:00 | 30:16 | 34 | 1:11:39 | 69 | |
58 | 58 | BOOTCAMP6 | --- | Martin Král | Róbert Popelka | Libuša Fordinálová | 18. / Zmiešané štafety | 1:40:59 | 0:33:27 | 32:37 | 53 | 1:08:35 | 60 | |
59 | 32 | LIFEKOUCING.SK | lifekoucing | Andrej Sucha | Miroslava Procházková | Janette Šimková | 25. / Firemné štafety | 1:41:18 | 0:33:46 | 34:24 | 64 | 1:07:28 | 55 | |
60 | 47 | POWERPLEJACI | POWERPLAY MANAGER, s.r.o. | Miroslav Polťák | Andrej Golovkov | Vratislav Kondáš | 26. / Firemné štafety | 1:42:11 | 0:34:39 | 27:11 | 15 | 1:07:11 | 52 | |
61 | 71 | BEZ NAZVU | Hewlett - Packard Slovakia, s. r. o. | Pavol Masarovic | Erik Sille | Patrik Bona | 27. / Firemné štafety | 1:42:13 | 0:34:41 | 36:24 | 70 | 1:10:59 | 66 | |
62 | 107 | UŠKOVIA | --- | Marcel Malíček | Peter Špalek | Martin Horský | 17. / Mužské štafety | 1:42:20 | 0:34:48 | 31:38 | 43 | 1:10:35 | 65 | |
63 | 26 | #36/@&ß) | --- | Gabriela Karelová | Roman Dobrovodský | Michal Dobrovodský | 19. / Zmiešané štafety | 1:42:38 | 0:35:06 | 40:54 | 83 | 1:13:24 | 72 | |
64 | 46 | BRMAMA | --- | Matúš Matta | Martina Machová | Michal Brčák | 20. / Zmiešané štafety | 1:42:45 | 0:35:13 | 29:51 | 29 | 1:06:19 | 47 | |
65 | 7 | SLIMÁCI DÔCHODCOVIA | --- | Milan Nižňan | Ľudovít Volek | Anna Voleková | 21. / Zmiešané štafety | 1:42:49 | 0:35:17 | 31:48 | 44 | 1:10:35 | 64 | |
66 | 60 | EEDAYCARE.SK | english is easy s.r.o. | Miroslav Kapinaj | Bruno Stefanik | Martin Vojtko | 28. / Firemné štafety | 1:43:09 | 0:35:37 | 27:27 | 18 | 1:04:38 | 41 | |
67 | 75 | SLOVENSKÁ SPORITELNA | Slovenska sporitelna | Katarina Pobjecka | Lucia Rakovska | Tomáš Furinda | 29. / Firemné štafety | 1:43:40 | 0:36:08 | 34:23 | 63 | 1:03:50 | 38 | |
68 | 54 | DOUBLEGEE | --- | Alena Gatialová | Miriam Gergelová | Jaroslav Dafčík | 22. / Zmiešané štafety | 1:44:42 | 0:37:10 | 35:37 | 68 | 1:13:49 | 73 | |
69 | 104 | QBSW - KÁVIČKÁRI | QBSW, a.s. | Peter Gabrhel | Slavomír Garaj | Lukáš Kolembus | 30. / Firemné štafety | 1:45:17 | 0:37:45 | 29:51 | 28 | 1:02:14 | 32 | |
70 | 38 | LOS ŠVAGROS DNV | --- | Michal Sedliak | Ján Sitár | Juraj Šimko | 18. / Mužské štafety | 1:46:17 | 0:38:45 | 40:04 | 81 | 1:16:01 | 77 | |
71 | 100 | DIVOKÁ KOZA | --- | Eva Lukáčová | Marian Náter | Martin Hladík | 23. / Zmiešané štafety | 1:46:18 | 0:38:46 | 34:34 | 65 | 1:06:22 | 48 | |
72 | 6 | KOLEČKO 3 | --- | Katarína Danielová | Rastislav Slovák | Renáta Belzarová | 24. / Zmiešané štafety | 1:48:11 | 0:40:39 | 32:46 | 56 | 1:13:15 | 71 | |
73 | 102 | BDO | BDO, spol. s.r.o. | Michal Poštrk | Mirka Hribľanová | Juraj Varga | 31. / Firemné štafety | 1:48:14 | 0:40:42 | 33:18 | 59 | 1:17:13 | 81 | |
74 | 51 | SLOVANET | Slovanet a.s. | Peter Máčaj | Michal Tupý | Peter Gros | 32. / Firemné štafety | 1:48:15 | 0:40:43 | 34:08 | 61 | 1:11:02 | 67 | |
75 | 80 | MARIANKA MIŇONKY S.R.O. | --- | Viera Murková | Andrea Dzurillová | Marian Jakab | 25. / Zmiešané štafety | 1:49:37 | 0:42:05 | 39:28 | 80 | 1:13:15 | 70 | |
76 | 89 | VIEKAPA | --- | Vierka Krajčová | Katarína Tóthová | Pavol Bielik | 26. / Zmiešané štafety | 1:50:00 | 0:42:28 | 38:08 | 77 | 1:16:32 | 79 | |
77 | 15 | CARGO 3 | C.S.CARGO Slovakia a.s. | Daša Miartušová | Martin Miartuš | Tomáš Komorník | 33. / Firemné štafety | 1:52:04 | 0:44:32 | 37:19 | 74 | 1:16:08 | 78 | |
78 | 73 | WHATEVER SPECIALISTS | --- | marian zahorec | radovan teuschel | petra sedilek | 27. / Zmiešané štafety | 1:52:25 | 0:44:53 | 34:44 | 67 | 1:13:49 | 74 | |
79 | 87 | S&T SLOVAKIA | S&T Slovakia s. r. o. | Tibor Lenčucha | Patrícia Walsheová | Vladimír Barnáš | 34. / Firemné štafety | 1:52:36 | 0:45:04 | 37:30 | 75 | 1:18:19 | 82 | |
80 | 97 | BP2 | --- | Danica Púry | Jozef Púry | Zuzana Bédiová | 28. / Zmiešané štafety | 1:52:58 | 0:45:26 | 41:10 | 84 | 1:22:19 | 85 | |
81 | 69 | PLASTCOM | Plastcom spol. s.r.o. | Miroslav Janky | Stanislav Záhradník | Zuzana Bertová | 35. / Firemné štafety | 1:53:08 | 0:45:36 | 45:18 | 88 | 1:22:33 | 86 | |
82 | 43 | BELLTERM | Ing. Vladislav Kurucz-BELLTERM | Vladislav Kurucz | Daniela Kuruczová | Barbora Laurincová | 36. / Firemné štafety | 1:53:33 | 0:46:01 | 36:43 | 72 | 1:15:35 | 75 | |
83 | 41 | ČUPAKABRA | --- | Juraj Payer | Ivan Hulín | Martina Fertaľová | 29. / Zmiešané štafety | 1:53:37 | 0:46:05 | 40:25 | 82 | 1:19:19 | 83 | |
84 | 25 | GRASSHOPPER | --- | Romana Dózová | Kornélia Baloghová | Marián Morávek | 30. / Zmiešané štafety | 1:54:07 | 0:46:35 | 44:12 | 85 | 1:20:28 | 84 | |
85 | 109 | MAMOOTS RUNNING TEAM | --- | Miroslav Miko | Adam Máčaj | Dávid Schun | 19. / Mužské štafety | 1:54:10 | 0:46:38 | 36:36 | 71 | 1:16:00 | 76 | |
86 | 91 | ALLEN & OVERY | Allen & Overy | Zuzana Hecko | Krajčová | Tomas Lisansky | 37. / Firemné štafety | 1:58:24 | 0:50:52 | 38:36 | 79 | 1:24:47 | 87 | |
87 | 14 | CARGO 2 | C.S.CARGO Slovakia a.s. | Katarína Hasonová | Milan Hason | Vladimír Uhrín | 38. / Firemné štafety | 2:02:32 | 0:55:00 | 45:02 | 87 | 1:26:08 | 88 | |
88 | 13 | CARGO 1 | C.S.CARGO Slovakia a.s. | Michal Horák | Andrea Caltíková | Igor Káčer | 39. / Firemné štafety | 2:13:25 | 1:05:53 | 44:20 | 86 | 1:16:38 | 80 |