Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 137 | HOLÍKOVÁ Zuzana | 1999 | SKI Skuhrov nad Bělou | 1. / Mladší dorostenky | 0:11:17.4 | 0:00:00.0 | |
2 | 134 | HANUŠOVÁ Dominika | 1998 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / Mladší dorostenky | 0:11:25.1 | 0:00:07.7 | |
3 | 128 | SUCHÁ Petra | 1999 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 3. / Mladší dorostenky | 0:11:28.9 | 0:00:11.5 | |
4 | 132 | BERANOVÁ Tereza | 1998 | Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov | 4. / Mladší dorostenky | 0:11:41.9 | 0:00:24.5 | |
5 | 135 | RYSULOVÁ Eliška | 1999 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / Mladší dorostenky | 0:11:45.4 | 0:00:28.0 | |
6 | 136 | VOTOČKOVÁ Pavlína | 1999 | ČKS SKI Jilemnice | 6. / Mladší dorostenky | 0:11:46.4 | 0:00:29.0 | |
7 | 131 | KOCIÁNOVÁ Barbora | 1998 | ČKS SKI Jilemnice | 7. / Mladší dorostenky | 0:11:50.3 | 0:00:32.9 | |
8 | 124 | HYNČICOVÁ Kateřina | 1998 | TJ Dukla Liberec | 8. / Mladší dorostenky | 0:11:52.3 | 0:00:34.9 | |
9 | 126 | JAKOUBKOVÁ Tereza | 1999 | Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov | 9. / Mladší dorostenky | 0:11:56.7 | 0:00:39.3 | |
10 | 133 | TVARŮŽKOVÁ Tereza | 1998 | Běžecký areál Pustevny | 10. / Mladší dorostenky | 0:12:11.9 | 0:00:54.5 | |
11 | 110 | VOSTRADOVSKÁ Tereza | 1998 | Ski klub Šumava | 11. / Mladší dorostenky | 0:12:12.6 | 0:00:55.2 | |
12 | 119 | HUJEROVÁ Tereza | 1998 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 12. / Mladší dorostenky | 0:12:18.5 | 0:01:01.1 | |
13 | 129 | BLAHNOVÁ Vendula | 1998 | Ski Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov | 13. / Mladší dorostenky | 0:12:24.5 | 0:01:07.1 | |
14 | 125 | BOLDOVÁ Adéla | 1998 | TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování | 14. / Mladší dorostenky | 0:12:32.3 | 0:01:14.9 | |
15 | 115 | WILLMANNOVÁ Michaela | 1999 | Ski klub Šumava | 15. / Mladší dorostenky | 0:12:35.8 | 0:01:18.4 | |
16 | 123 | BRANDLOVÁ Anna | 1999 | Lokomotiva Teplice | 16. / Mladší dorostenky | 0:12:43.2 | 0:01:25.8 | |
17 | 121 | PŘECECHTĚLOVÁ Lada | 1998 | SKI Klub RD Rýmařov | 17. / Mladší dorostenky | 0:12:48.0 | 0:01:30.6 | |
18 | 116 | ŘEZNÍKOVÁ Tereza | 1999 | Ski klub Šumava | 18. / Mladší dorostenky | 0:12:50.0 | 0:01:32.6 | |
19 | 127 | SMAŽÍKOVÁ Petra | 1999 | SKI Skuhrov nad Bělou | 19. / Mladší dorostenky | 0:12:52.8 | 0:01:35.4 | |
20 | 120 | ŽIŽKOVÁ Magdalena | 1998 | Lokomotiva Teplice | 20. / Mladší dorostenky | 0:12:53.9 | 0:01:36.5 | |
21 | 118 | MÁNKOVÁ Andrea | 1999 | TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování | 21. / Mladší dorostenky | 0:12:55.0 | 0:01:37.6 | |
22 | 114 | HÁKOVÁ Kateřina | 1999 | TJ LO Spartak Vrchlabí | 22. / Mladší dorostenky | 0:12:56.0 | 0:01:38.6 | |
23 | 117 | ZEMANOVÁ Nika | 1999 | SKI Skuhrov nad Bělou | 23. / Mladší dorostenky | 0:13:02.1 | 0:01:44.7 | |
24 | 130 | ŠTEFKOVÁ Jitka | 1999 | SKI Skuhrov nad Bělou | 24. / Mladší dorostenky | 0:13:02.4 | 0:01:45.0 | |
25 | 112 | WAŇKOVÁ Martina | 1999 | TJ LO Spartak Vrchlabí | 25. / Mladší dorostenky | 0:13:03.5 | 0:01:46.1 | |
26 | 105 | KRUPOVÁ Lucie | 1999 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | 26. / Mladší dorostenky | 0:13:03.7 | 0:01:46.3 | |
27 | 104 | TECLOVÁ Julie | 1998 | TJ Dukla Liberec | 27. / Mladší dorostenky | 0:13:06.1 | 0:01:48.7 | |
28 | 113 | PTÁKOVÁ Anna | 1999 | TJ LO Spartak Vrchlabí | 28. / Mladší dorostenky | 0:13:14.6 | 0:01:57.2 | |
29 | 107 | POLACHOVÁ Kamila | 1999 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou | 29. / Mladší dorostenky | 0:13:18.4 | 0:02:01.0 | |
30 | 109 | MARXOVÁ Pavlína | 1999 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 30. / Mladší dorostenky | 0:13:36.0 | 0:02:18.6 | |
31 | 122 | BENEŠOVÁ Nikol | 1999 | TJ Spartak Police n/Metují LO (SPPO) | 31. / Mladší dorostenky | 0:13:40.3 | 0:02:22.9 | |
32 | 102 | CHVALOVÁ Mirka | 1999 | Ski klub Šumava | 32. / Mladší dorostenky | 0:13:41.4 | 0:02:24.0 | |
33 | 106 | VALUCHOVÁ Natálie | 1999 | TJ Valašské Meziříčí oddíl lyžování - beh | 33. / Mladší dorostenky | 0:13:50.2 | 0:02:32.8 | |
34 | 111 | NÉTKOVÁ Barbora | 1999 | Lokomotiva Teplice | 34. / Mladší dorostenky | 0:13:54.3 | 0:02:36.9 | |
35 | 108 | FALTOVÁ Dominika | 1999 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 35. / Mladší dorostenky | 0:14:33.5 | 0:03:16.1 | |
36 | 103 | ŠANÍKOVÁ Tereza | 1998 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 36. / Mladší dorostenky | 0:15:31.6 | 0:04:14.2 | |
37 | 101 | DOLINOVÁ Klára | 1998 | SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl | 37. / Mladší dorostenky | 0:16:43.5 | 0:05:26.1 |