Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | 10 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1002 | KIPKORIR Edwin | 1980 | --- | 1. / M hlavná kategória | 1:03:10 | 0:00:00 | 1:03:09 | 0:29:41 | 2 | |
2 | diplom | 1004 | KURUI Dickson Kosgei | 1980 | --- | 2. / M hlavná kategória | 1:03:17 | 0:00:07 | 1:03:16 | 0:29:42 | 3 | |
3 | diplom | 1001 | KIRUI Robert Kipkoech | 1980 | --- | 3. / M hlavná kategória | 1:03:19 | 0:00:09 | 1:03:19 | 0:29:41 | 1 | |
4 | diplom | 2718 | URBAN Jozef | 1986 | JM Demolex Bardejov | 4. / M hlavná kategória | 1:07:23 | 0:04:13 | 1:07:20 | 0:31:30 | 4 | |
5 | diplom | 2715 | SAHAJDA Tibor | 1990 | TJ Obal Servis Košice | 5. / M hlavná kategória | 1:08:45 | 0:05:35 | 1:08:44 | 0:31:33 | 5 | |
6 | diplom | 2714 | PÁSTOR Imrich | 1974 | BK Steel Košice | 1. / M 40-49 rokov | 1:10:22 | 0:07:12 | 1:10:21 | 0:32:53 | 6 | |
7 | diplom | 2703 | BENKO Jakub | 1991 | MKŠS - AK Kysucké Nové Mesto | 6. / M hlavná kategória | 1:14:37 | 0:11:27 | 1:14:33 | 0:35:19 | 8 | |
8 | diplom | 1487 | ŠLÚCH Roman | 1975 | QSCert certifikáty ISO 9001 | 7. / M hlavná kategória | 1:15:21 | 0:12:11 | 1:15:19 | 0:35:22 | 11 | |
9 | diplom | 2716 | REPÁK Erik | 1991 | TJ Obal Servis Košice | 8. / M hlavná kategória | 1:15:35 | 0:12:25 | 1:15:33 | 0:35:59 | 19 | |
10 | diplom | 2052 | DINŽÍK Viliam | 1987 | ŠKP Triax | 9. / M hlavná kategória | 1:15:50 | 0:12:40 | 1:15:45 | 0:35:19 | 9 | |
11 | diplom | 2337 | FOLTÍN Andrej | 1983 | AKV Bratislava | 10. / M hlavná kategória | 1:16:30 | 0:13:20 | 1:16:21 | 0:35:22 | 12 | |
12 | diplom | 2712 | LUHOVÝ Michal | 1984 | AŠK Skalica | 11. / M hlavná kategória | 1:16:33 | 0:13:23 | 1:16:31 | 0:35:21 | 10 | |
13 | diplom | 2539 | GUTTMANN Martin | 1978 | MAC Rača | 12. / M hlavná kategória | 1:17:12 | 0:14:02 | 1:17:10 | 0:34:44 | 7 | |
14 | diplom | 3002 | KALOVICS Aniko | 1977 | --- | 1. / Ž hlavná kategória | 1:17:28 | 0:14:18 | 1:17:24 | 0:35:39 | 14 | |
15 | diplom | 2717 | VAKTOR Igor | 1988 | TJ Obal Servis Košice | 13. / M hlavná kategória | 1:17:31 | 0:14:21 | 1:17:29 | 0:35:58 | 17 | |
16 | diplom | 1260 | MIKSA kende | 1995 | Etyeki Futók Egyesülete | 14. / M hlavná kategória | 1:17:38 | 0:14:28 | 1:17:34 | 0:35:25 | 13 | |
17 | diplom | 2478 | VEGŠE Robert | 1970 | AK Forca Zagreb | 2. / M 40-49 rokov | 1:17:43 | 0:14:33 | 1:17:22 | 0:35:58 | 18 | |
18 | diplom | 3001 | NGANGA Jane Wanja | 1980 | --- | 2. / Ž hlavná kategória | 1:17:43 | 0:14:33 | 1:17:42 | 0:35:51 | 15 | |
19 | diplom | 2792 | ROZIAK Ján | 1981 | Realiz Sport Team | 15. / M hlavná kategória | 1:17:45 | 0:14:35 | 1:17:40 | 0:35:53 | 16 | |
20 | diplom | 2710 | ZALUBIL Zdenko | 1984 | AŠK Skalica | 16. / M hlavná kategória | 1:17:50 | 0:14:40 | 1:17:46 | 0:36:48 | 24 | |
21 | diplom | 1282 | NOVÁK Miroslav | 1974 | Cycling Academy | 3. / M 40-49 rokov | 1:17:50 | 0:14:40 | 1:17:45 | 0:36:11 | 20 | |
22 | diplom | 1206 | KOLEDA Zdenko | 1971 | Maratón klub Rajec | 4. / M 40-49 rokov | 1:18:04 | 0:14:54 | 1:17:56 | 0:36:48 | 23 | |
23 | diplom | 2852 | KÁČER Juraj | 1990 | Jesseniova lekárska fakulta | 17. / M hlavná kategória | 1:18:23 | 0:15:13 | 1:18:16 | 0:36:20 | 21 | |
24 | diplom | 2764 | ŠVEC Milan | 1987 | RUNSHOP running expert | 18. / M hlavná kategória | 1:18:39 | 0:15:29 | 1:18:23 | 0:37:27 | 34 | |
25 | diplom | 2711 | PREŠNAJDER Peter | 1968 | AŠK Skalica | 5. / M 40-49 rokov | 1:18:48 | 0:15:38 | 1:18:46 | 0:36:48 | 25 | |
26 | diplom | 2306 | KOVAL Martin | 1985 | IBM Smarter Planet Team | 19. / M hlavná kategória | 1:19:32 | 0:16:22 | 1:19:18 | --- | --- | |
27 | diplom | 2305 | MARKECH Martin | 1985 | --- | 20. / M hlavná kategória | 1:19:39 | 0:16:29 | 1:19:33 | 0:36:37 | 22 | |
28 | diplom | 2709 | ŠTEFINA Štefan | 1986 | AK Spartak Dubnica | 21. / M hlavná kategória | 1:19:46 | 0:16:36 | 1:19:37 | 0:37:26 | 33 | |
29 | diplom | 1781 | LOPUŠNÝ Patrik | 1980 | Bratislava | 22. / M hlavná kategória | 1:19:46 | 0:16:36 | 1:19:39 | 0:36:49 | 26 | |
30 | diplom | 2858 | KAVACKÝ Michal | 1977 | MKŠS - AK Kysucké Nové Mesto | 23. / M hlavná kategória | 1:19:53 | 0:16:43 | 1:19:51 | 0:37:41 | 39 | |
31 | diplom | 2782 | CARR Ciaran | 1979 | Newbridge AC | 24. / M hlavná kategória | 1:20:12 | 0:17:02 | 1:19:58 | 0:36:49 | 27 | |
32 | diplom | 2218 | WILLWÉBER Tomáš | 1989 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 25. / M hlavná kategória | 1:20:24 | 0:17:14 | 1:20:19 | 0:37:07 | 28 | |
33 | diplom | 2226 | MICHALEC Tomáš | 1989 | Tesco Running Team | 26. / M hlavná kategória | 1:20:33 | 0:17:23 | 1:19:46 | 0:38:29 | 47 | |
34 | diplom | 1446 | PORUBČAN Pavol | 1971 | --- | 6. / M 40-49 rokov | 1:20:45 | 0:17:35 | 1:20:40 | 0:37:41 | 37 | |
35 | diplom | 2784 | LENGYEL Zsolt | 1987 | Ready2Run Club | 27. / M hlavná kategória | 1:20:54 | 0:17:44 | 1:20:43 | 0:37:36 | 35 | |
36 | diplom | 3003 | KACSER Zita | 1988 | --- | 3. / Ž hlavná kategória | 1:21:30 | 0:18:20 | 1:21:28 | 0:37:41 | 38 | |
37 | diplom | 1414 | PÁNIK Dusan | 1969 | Marathon BB Team | 7. / M 40-49 rokov | 1:21:31 | 0:18:21 | 1:21:28 | 0:38:53 | 50 | |
38 | diplom | 1456 | ZAJĄC Robert | 1975 | ORANGE POLSKA | 28. / M hlavná kategória | 1:21:36 | 0:18:26 | 1:21:22 | 0:37:42 | 40 | |
39 | diplom | 2575 | ZÍCHA Ondřej | 1982 | SK Vinohrady | 29. / M hlavná kategória | 1:21:36 | 0:18:26 | 1:21:31 | 0:37:15 | 31 | |
40 | diplom | 3035 | VITKOVÁ Adriana | 1982 | MKŠS - AK Kysucké Nové Mesto | 4. / Ž hlavná kategória | 1:21:50 | 0:18:40 | 1:21:48 | 0:37:41 | 36 | |
41 | diplom | 1358 | ZAVADIL Tomáš | 1981 | AŠK Skalica | 30. / M hlavná kategória | 1:21:52 | 0:18:42 | 1:21:50 | 0:37:12 | 30 | |
42 | diplom | 1968 | ŠOUREK Karel | 1965 | JR RUNNING SPORT NASAVRKY | 8. / M 40-49 rokov | 1:22:04 | 0:18:54 | 1:21:43 | 0:38:22 | 45 | |
43 | diplom | 1458 | PAVLIK Ivan | 1984 | AK Spartak Dubnica nad Vahom | 31. / M hlavná kategória | 1:22:07 | 0:18:57 | 1:21:59 | 0:38:08 | 42 | |
44 | diplom | 1209 | PROKOPOVIČ Peter | 1986 | Maratón klub Rajec | 32. / M hlavná kategória | 1:22:11 | 0:19:01 | 1:21:57 | 0:38:21 | 43 | |
45 | diplom | 1943 | HUDEC Štefan | 1979 | Radoľa | 33. / M hlavná kategória | 1:22:21 | 0:19:11 | 1:20:44 | 0:38:53 | 52 | |
46 | diplom | 1214 | STEHLÍK Ján | 1992 | Maratón klub Rajec | 34. / M hlavná kategória | 1:22:23 | 0:19:13 | 1:22:07 | 0:38:53 | 51 | |
47 | diplom | 1068 | PETIT Dierk | 1970 | FSV Sitzerath | 9. / M 40-49 rokov | 1:22:26 | 0:19:16 | 1:22:23 | 0:37:25 | 32 | |
48 | diplom | 2807 | HLADÍK Marek | 1990 | --- | 35. / M hlavná kategória | 1:22:35 | 0:19:25 | 1:22:22 | 0:38:53 | 49 | |
49 | diplom | 2207 | TOMČÁNY Miroslav | 1971 | jogging club DUBNICA | 10. / M 40-49 rokov | 1:22:42 | 0:19:32 | 1:22:36 | 0:38:22 | 44 | |
50 | diplom | 2816 | BARTALOS Andrej | 1982 | --- | 36. / M hlavná kategória | 1:23:05 | 0:19:55 | 1:23:01 | 0:39:20 | 68 | |
51 | diplom | 1301 | CHMATIL Ľuboš | 1986 | --- | 37. / M hlavná kategória | 1:23:06 | 0:19:56 | 1:22:57 | 0:39:21 | 72 | |
52 | diplom | 2498 | FREY Svante | 1974 | --- | 11. / M 40-49 rokov | 1:23:14 | 0:20:04 | 1:22:37 | 0:38:52 | 48 | |
53 | diplom | 2577 | VALUCH Matej | 1987 | --- | 38. / M hlavná kategória | 1:23:39 | 0:20:29 | 1:22:36 | 0:41:01 | 105 | |
54 | diplom | 2778 | ALMAN Dušan | 1967 | Babice | 12. / M 40-49 rokov | 1:23:46 | 0:20:36 | 1:23:33 | 0:39:12 | 61 | |
55 | diplom | 1416 | MEDVECKÝ Daniel | 1975 | Horné Orešany | 39. / M hlavná kategória | 1:23:55 | 0:20:45 | 1:23:46 | 0:37:48 | 41 | |
56 | diplom | 1378 | BĚČÁK Pavel | 1963 | CAMELUS B.Bystrica | 1. / M 50-59 rokov | 1:23:58 | 0:20:48 | 1:23:50 | 0:39:18 | 64 | |
57 | diplom | 1348 | POLÁČEK Roman | 1966 | Raft klub Šaľa | 13. / M 40-49 rokov | 1:23:59 | 0:20:49 | 1:23:46 | 0:39:11 | 60 | |
58 | diplom | 2713 | ROSINA Roman | 1974 | AŠK Skalica | 14. / M 40-49 rokov | 1:24:00 | 0:20:50 | 1:23:48 | 0:39:21 | 71 | |
59 | diplom | 2583 | ŠRAMKO Kamil | 1968 | BSĽG Zvolen | 15. / M 40-49 rokov | 1:24:08 | 0:20:58 | 1:23:53 | 0:39:10 | 56 | |
60 | diplom | 1170 | ŠICHMÁK Boris | 1982 | 3NT | 40. / M hlavná kategória | 1:24:14 | 0:21:04 | 1:24:06 | 0:39:10 | 57 | |
61 | diplom | 1523 | ŠKAROUPKA Jan | 1981 | --- | 41. / M hlavná kategória | 1:24:14 | 0:21:04 | 1:23:58 | 0:39:40 | 76 | |
62 | diplom | 1279 | DIAZ Ricardo | 1976 | --- | 42. / M hlavná kategória | 1:24:23 | 0:21:13 | 1:24:18 | 0:39:55 | 81 | |
63 | diplom | 1367 | DROTOVÁN Juraj | 1993 | Three Rabbits Rača | 43. / M hlavná kategória | 1:24:28 | 0:21:18 | 1:24:21 | 0:38:28 | 46 | |
64 | diplom | 1081 | VOLENSKÝ Martin | 1982 | Marathon BB Team | 44. / M hlavná kategória | 1:24:36 | 0:21:26 | 1:24:16 | 0:39:10 | 58 | |
65 | diplom | 1014 | TÓTH Matej | 1988 | BEHAME.sk | 45. / M hlavná kategória | 1:24:37 | 0:21:27 | 1:24:31 | 0:39:11 | 59 | |
66 | diplom | 1449 | ŠMOTLÁK Martin | 1976 | AKV Bratislava | 46. / M hlavná kategória | 1:24:50 | 0:21:40 | 1:24:41 | 0:39:56 | 83 | |
67 | diplom | 1040 | MOSNÝ Peter | 1987 | Henkel Slovensko s.r.o. | 47. / M hlavná kategória | 1:24:54 | 0:21:44 | 1:24:50 | 0:37:11 | 29 | |
68 | diplom | 1660 | HOLUB Marek | 1983 | --- | 48. / M hlavná kategória | 1:24:54 | 0:21:44 | 1:21:12 | 0:41:32 | 122 | |
69 | diplom | 1364 | NATHAN Grison | 1988 | --- | 49. / M hlavná kategória | 1:25:04 | 0:21:54 | 1:24:43 | 0:39:55 | 79 | |
70 | diplom | 1225 | MRAZ Jozef | 1980 | AK Veterán Bratislava | 50. / M hlavná kategória | 1:25:04 | 0:21:54 | 1:24:52 | 0:39:55 | 78 | |
71 | diplom | 2324 | NOVÁK Bronislav | 1985 | Zelezna studnicka | 51. / M hlavná kategória | 1:25:08 | 0:21:58 | 1:25:00 | 0:39:20 | 69 | |
72 | diplom | 2053 | KRČ-JEDINÝ Ondrej | 1986 | ESET | 52. / M hlavná kategória | 1:25:21 | 0:22:11 | 1:25:13 | 0:39:18 | 65 | |
73 | diplom | 3233 | POKORNÁ Katarína | 1989 | Slávia STU Bratislava | 5. / Ž hlavná kategória | 1:25:29 | 0:22:19 | 1:25:26 | 0:39:01 | 54 | |
74 | diplom | 2484 | JURČÍK Tomáš | 1982 | --- | 53. / M hlavná kategória | 1:25:36 | 0:22:26 | 1:23:33 | 0:41:21 | 118 | |
75 | diplom | 1266 | NOSEK Dalibor | 1977 | Triatlon team Trnava | 54. / M hlavná kategória | 1:25:44 | 0:22:34 | 1:25:31 | 0:39:35 | 73 | |
76 | diplom | 1937 | BARA Marek | 1975 | ŠK SPP | 55. / M hlavná kategória | 1:25:50 | 0:22:40 | 1:25:40 | 0:38:55 | 53 | |
77 | diplom | 2536 | SALVA Michal | 1980 | AKV Bratislava | 56. / M hlavná kategória | 1:25:57 | 0:22:47 | 1:25:46 | 0:40:53 | 98 | |
78 | diplom | 2477 | SEDIĆ Enes | 1983 | AK Forca Zagreb | 57. / M hlavná kategória | 1:26:00 | 0:22:50 | 1:25:31 | 0:40:53 | 99 | |
79 | diplom | 1451 | KRAHULEC Jozef | 1970 | BK Vajnory | 16. / M 40-49 rokov | 1:26:00 | 0:22:50 | 1:25:49 | 0:39:55 | 80 | |
80 | diplom | 1849 | EVANS Gareth | 1981 | --- | 58. / M hlavná kategória | 1:26:01 | 0:22:51 | 1:25:54 | 0:39:55 | 82 | |
81 | diplom | 2701 | GAJDOŠ Peter | 1962 | MKŠS - AK Kysucké Nové Mesto | 2. / M 50-59 rokov | 1:26:06 | 0:22:56 | 1:25:41 | 0:41:08 | 108 | |
82 | diplom | 1577 | FRANC Martin | 1989 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 59. / M hlavná kategória | 1:26:09 | 0:22:59 | 1:26:03 | 0:40:08 | 84 | |
83 | diplom | 1314 | TÖRÖK Juraj | 1989 | MV SR | 60. / M hlavná kategória | 1:26:17 | 0:23:07 | 1:26:03 | --- | --- | |
84 | diplom | 1828 | DOMONKOS Peter | 1978 | --- | 61. / M hlavná kategória | 1:26:18 | 0:23:08 | 1:25:50 | 0:40:17 | 86 | |
85 | diplom | 2888 | FEGYVER Peter | 1981 | --- | 62. / M hlavná kategória | 1:26:18 | 0:23:08 | 1:26:12 | 0:39:08 | 55 | |
86 | diplom | 1852 | KRAJMER Juraj | 1979 | --- | 63. / M hlavná kategória | 1:26:20 | 0:23:10 | 1:26:02 | 0:39:19 | 66 | |
87 | diplom | 2683 | MARČIČIAK Vladimir | 1970 | SK SPP | 17. / M 40-49 rokov | 1:26:29 | 0:23:19 | 1:26:22 | 0:39:21 | 70 | |
88 | diplom | 3530 | LANGENBERG Emily | 1988 | Playmakers Elite | 6. / Ž hlavná kategória | 1:26:30 | 0:23:20 | 1:26:19 | 0:39:40 | 75 | |
89 | diplom | 2282 | KOLARČÍK Marek | 1977 | Bigmedia | 64. / M hlavná kategória | 1:26:47 | 0:23:37 | 1:26:39 | 0:39:40 | 74 | |
90 | diplom | 2700 | HARMAN Lukáš | 1992 | RUNSHOP running expert | 65. / M hlavná kategória | 1:26:47 | 0:23:37 | 1:26:31 | 0:40:53 | 100 | |
91 | diplom | 1207 | PEKNÝ Lukáš | 1993 | Maratón klub Rajec | 66. / M hlavná kategória | 1:26:57 | 0:23:47 | 1:26:43 | 0:41:20 | 116 | |
92 | diplom | 1521 | TEPLÝ Jiří | 1994 | AK Olomouc | 67. / M hlavná kategória | 1:26:58 | 0:23:48 | 1:25:59 | 0:42:23 | 174 | |
93 | diplom | 1635 | STRUHÁR Andrej | 1982 | --- | 68. / M hlavná kategória | 1:27:08 | 0:23:58 | 1:26:53 | 0:39:14 | 62 | |
94 | diplom | 2136 | JOVANOVIC Nenad | 1986 | --- | 69. / M hlavná kategória | 1:27:09 | 0:23:59 | 1:26:52 | 0:40:22 | 87 | |
95 | diplom | 2258 | TOVILOVIĆ Branko | 1988 | AK SLOBODA' Novi Grad | 70. / M hlavná kategória | 1:27:13 | 0:24:03 | 1:26:58 | 0:41:09 | 109 | |
96 | diplom | 1249 | JINDRA Petr | 1971 | Kerteam Praha | 18. / M 40-49 rokov | 1:27:13 | 0:24:03 | 1:27:03 | 0:40:59 | 103 | |
97 | diplom | 1128 | DURAJ Ondrej | 1983 | --- | 71. / M hlavná kategória | 1:27:16 | 0:24:06 | 1:27:11 | 0:40:32 | 88 | |
98 | diplom | 1027 | TRTEK Roman | 1986 | VUB | 72. / M hlavná kategória | 1:27:18 | 0:24:08 | 1:27:00 | 0:41:00 | 104 | |
99 | diplom | 3038 | GÁNOVSKÁ Patrícia | 1986 | TJ Obal Servis Košice | 7. / Ž hlavná kategória | 1:27:19 | 0:24:09 | 1:27:16 | 0:39:46 | 77 | |
100 | diplom | 2118 | KORENEK Jan | 1980 | AH running team | 73. / M hlavná kategória | 1:27:21 | 0:24:11 | 1:27:03 | 0:41:43 | 128 |