Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Jestřebí hory České spořitelny

MTB
DATUM :24.5.2014 MÍSTO :Úpice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2765 detail závodníka JANATKA Jiri CZE 1985 Autodily Konecchlumi MTB team 1. /  Muži 1:03:24.4 0:00:00.0
2 3552 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 Bikeclinic Junior Team 2. /  Muži 1:06:22.2 0:02:57.8
3 2788 detail závodníka SAMEC Jaroslav CZE 1974 Bikeclinic Junior Team 3. /  Muži 1:07:50.7 0:04:26.3
4 2759 detail závodníka FRIC Jakub CZE 1991 RAF-team Polička 4. /  Muži 1:09:22.5 0:05:58.1
5 2785 detail závodníka GLAISTER Lucie CZE 1980 --- 1. /  Ženy 1:10:57.1 0:07:32.7
6 2807 detail závodníka MAROUL Tomáš CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Muži 1:11:25.7 0:08:01.3
7 3598 detail závodníka DOLEŽAL Tomáš CZE 2003 IVAR CS AUTHOR TEAM 6. /  Muži 1:12:01.1 0:08:36.7
8 2745 detail závodníka PILLÁR Petr CZE 1996 --- 7. /  Muži 1:12:19.5 0:08:55.1
9 3016 detail závodníka PECHANEC Ondřej CZE 2001 Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 8. /  Muži 1:13:21.2 0:09:56.8
10 2809 detail závodníka PECHANEC Vratislav CZE 1966 --- 9. /  Muži 1:13:21.7 0:09:57.3
11 2786 detail závodníka SOUČEK Petr CZE 1973 --- 10. /  Muži 1:14:42.2 0:11:17.8
12 2808 detail závodníka FOGLAR Adolf CZE 1948 --- 11. /  Muži 1:14:50.2 0:11:25.8
13 2742 detail závodníka HAVELKA Tomáš CZE 1996 --- 12. /  Muži 1:15:25.7 0:12:01.3
14 2733 detail závodníka DULEBA Lukáš CZE 1984 --- 13. /  Muži 1:15:26.2 0:12:01.8
15 2754 detail závodníka PULLMANN Jan CZE 1995 --- 14. /  Muži 1:15:35.2 0:12:10.8
16 2766 detail závodníka SOUKAL Tomáš CZE 1995 RAF TEAM Polička 15. /  Muži 1:16:43.2 0:13:18.8
17 2797 detail závodníka ŠÍMA Petr CZE 1959 --- 16. /  Muži 1:19:32.5 0:16:08.1
18 2774 detail závodníka DOLEŽAL Zdeněk CZE 1952 --- 17. /  Muži 1:19:32.5 0:16:08.1
19 2734 detail závodníka ROZSYPAL Pavel CZE 1976 --- 18. /  Muži 1:19:40.7 0:16:16.3
20 2740 detail závodníka FRICOVÁ Veronika CZE 1994 RAF TEAM Polička 2. /  Ženy 1:21:32.2 0:18:07.8
21 3563 detail závodníka SOUČEK Jakub CZE 2005 Bikeclinic Junior Team 19. /  Muži 1:23:30.5 0:20:06.1
22 3576 detail závodníka BAJER Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka 20. /  Muži 1:23:34.2 0:20:09.8
23 3068 detail závodníka NOSEK František CZE 2005 BAKAKO Nová Paka 21. /  Muži 1:23:36.2 0:20:11.8
24 2769 detail závodníka MACEK Milan CZE 1977 --- 22. /  Muži 1:24:11.2 0:20:46.8
25 3006 detail závodníka KUBIŠTA Martin CZE 2003 BAKAKO Nová Paka 23. /  Muži 1:24:46.5 0:21:22.1
26 2739 detail závodníka POLÁK Patrik CZE 1996 --- 24. /  Muži 1:27:46.5 0:24:22.1
27 2744 detail závodníka KRIŽANOVÁ Simona CZE 1979 --- 3. /  Ženy 1:28:33.5 0:25:09.1
28 3491 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 --- 25. /  Muži 1:28:39.3 0:25:14.9
29 2795 detail závodníka BLAŽEK Ivan CZE 1952 --- 26. /  Muži 1:28:40.3 0:25:15.9
30 2749 detail závodníka RUSKÁ Kateřina CZE 1971 --- 4. /  Ženy 1:31:51.6 0:28:27.2
31 2752 detail závodníka BUKOVSKÝ David CZE 2000 --- 27. /  Muži 1:34:32.7 0:31:08.3
32 2743 detail závodníka BUKOVSKÝ Tomáš CZE 1971 --- 28. /  Muži 1:34:33.3 0:31:08.9
33 2787 detail závodníka SOUČKOVÁ Hana CZE 1974 --- 5. /  Ženy 1:34:46.8 0:31:22.4
34 2794 detail závodníka ŠTIMOVÁ Martina CZE 1975 --- 6. /  Ženy 1:35:04.3 0:31:39.9
35 2755 detail závodníka KREJČOVÁ Marcela CZE 1974 --- 7. /  Ženy 1:37:12.3 0:33:47.9
36 2777 detail závodníka ZIEBELL Václav CZE 2000 --- 29. /  Muži 1:38:11.3 0:34:46.9
37 2746 detail závodníka RUDOLFOVÁ Jitka CZE 1975 --- 8. /  Ženy 1:38:31.5 0:35:07.1
38 2784 detail závodníka HOLÝ Matyáš CZE 2000 BB Team 30. /  Muži 1:38:42.3 0:35:17.9
39 2737 detail závodníka HOLÝ Martin CZE 1970 BB Team 31. /  Muži 1:38:42.5 0:35:18.1
40 2735 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina CZE 1976 --- 9. /  Ženy 1:39:10.8 0:35:46.4
41 3008 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina CZE 2003 --- 10. /  Ženy 1:39:11.5 0:35:47.1
42 2772 detail závodníka MURGOŠ Marek CZE 2002 --- 32. /  Muži 1:39:24.8 0:36:00.4
43 2789 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 1975 --- 33. /  Muži 1:39:53.3 0:36:28.9
44 3032 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 34. /  Muži 1:39:53.5 0:36:29.1
45 3059 detail závodníka TRANGOŠ Ondřej CZE 2004 --- 35. /  Muži 1:41:36.5 0:38:12.1
46 2802 detail závodníka ŠEVINSKÁ Jitka CZE 1961 --- 11. /  Ženy 1:41:41.5 0:38:17.1
47 2781 detail závodníka SOUKALOVÁ Iveta CZE 1971 RAF TEAM Polička 12. /  Ženy 1:41:45.5 0:38:21.1
48 2796 detail závodníka SKLEPNÍKOVÁ Helena CZE 1970 --- 13. /  Ženy 1:42:09.8 0:38:45.4
49 3043 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 --- 36. /  Muži 1:43:38.8 0:40:14.4
50 2790 detail závodníka TABARA Petr CZE 1971 --- 37. /  Muži 1:43:38.8 0:40:14.4
51 2818 detail závodníka STUDENOVSKÝ Václav CZE 2004 GS cyklo JIstebnice 38. /  Muži 1:43:50.8 0:40:26.4
52 2819 detail závodníka STUDENOVSKÝ Radek CZE 1970 --- 39. /  Muži 1:45:33.3 0:42:08.9
53 2804 detail závodníka MATOUŠEK Jan CZE 1974 --- 40. /  Muži 1:45:47.9 0:42:23.5
54 2805 detail závodníka BERKOVCOVÁ Věra CZE 1973 --- 14. /  Ženy 1:45:52.3 0:42:27.9
55 2806 detail závodníka MATOUŠKOVÁ Anna CZE 2002 --- 15. /  Ženy 1:46:03.8 0:42:39.4
56 2793 detail závodníka BERANOVÁ Pavla CZE 1976 --- 16. /  Ženy 1:46:52.1 0:43:27.7
57 3060 detail závodníka BERANOVÁ Adéla CZE 2005 --- 17. /  Ženy 1:47:34.1 0:44:09.7
58 2747 detail závodníka VAŠKOVSKÝ Roman CZE 1974 ČKL Harrachov 41. /  Muži 1:49:50.8 0:46:26.4
59 2761 detail závodníka NĚMCOVÁ Marcela CZE 1969 --- 18. /  Ženy 1:49:51.6 0:46:27.2
60 3536 detail závodníka RUDOLF Marek CZE 2007 Deep Sea diving 42. /  Muži 1:50:56.3 0:47:31.9
61 2799 detail závodníka RUDOLF Rostislav CZE 1969 Deep Sea diving 43. /  Muži 1:50:56.8 0:47:32.4
62 3517 detail závodníka FRENCL Dominik CZE 2007 PITRSBIKES 44. /  Muži 1:51:17.8 0:47:53.4
63 2779 detail závodníka BULÍŘOVÁ Blanka CZE 1973 --- 19. /  Ženy 1:51:20.3 0:47:55.9
64 3522 detail závodníka FRENCL Patrik CZE 2008 --- 45. /  Muži 1:51:34.8 0:48:10.4
65 2813 detail závodníka FRENCL Ctibor CZE 1957 --- 46. /  Muži 1:51:35.1 0:48:10.7
66 2775 detail závodníka PROKOPOVÁ Kateřina CZE 1997 --- 20. /  Ženy 1:51:59.3 0:48:34.9
67 2751 detail závodníka MURGOŠOVÁ Sandra CZE 2003 --- 21. /  Ženy 1:53:06.6 0:49:42.2
68 2753 detail závodníka BENEŠOVÁ Lucie CZE 2001 --- 22. /  Ženy 1:54:21.3 0:50:56.9
69 2760 detail závodníka BENEŠOVÁ Jana CZE 1976 --- 23. /  Ženy 1:54:25.1 0:51:00.7
70 2762 detail závodníka FANTOVÁ Lenka CZE 1980 --- 24. /  Ženy 1:54:39.8 0:51:15.4
71 3511 detail závodníka BENEŠ Marek CZE 2008 FIBEKO 47. /  Muži 1:57:35.8 0:54:11.4
72 2816 detail závodníka BENEŠ Rudolf CZE 1977 --- 48. /  Muži 1:57:35.8 0:54:11.4
73 2776 detail závodníka BORŮVKOVÁ Kristýna CZE 1992 RAF TEAM Polička 25. /  Ženy 1:58:01.1 0:54:36.7
74 2757 detail závodníka FRIC Roman CZE 1966 RAF TEAM Polička 49. /  Muži 1:58:01.6 0:54:37.2
75 2780 detail závodníka KARLACHOVÁ Alexandra CZE 1976 --- 26. /  Ženy 2:00:38.6 0:57:14.2
76 3080 detail závodníka GLAISTER Mia CZE 2005 --- 27. /  Ženy 2:00:49.1 0:57:24.7
77 3069 detail závodníka VALLOVA Valentina CZE 2007 --- 28. /  Ženy 2:01:31.8 0:58:07.4
78 2817 detail závodníka VALLA Roman CZE 1966 --- 50. /  Muži 2:02:28.1 0:59:03.7
79 2782 detail závodníka JANKOVSKÝ David CZE 1973 BIKE3000 Team 51. /  Muži 2:02:29.6 0:59:05.2
80 3065 detail závodníka NEJEZCHLEBOVÁ Adéla CZE 2006 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 29. /  Ženy 2:02:43.1 0:59:18.7
81 3488 detail závodníka NOVÁKOVÁ Daniela CZE 2007 BMX Řepy 30. /  Ženy 2:03:42.6 1:00:18.2
82 2791 detail závodníka STRÁNSKÝ Libor CZE 1971 BIKESTORE.CZ MTB team 52. /  Muži 2:03:43.6 1:00:19.2
83 2764 detail závodníka HUSÁROVÁ Erika CZE 2003 --- 31. /  Ženy 2:04:09.3 1:00:44.9
84 2750 detail závodníka LÍKAŘOVÁ Zuzana CZE 1987 RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM 32. /  Ženy 2:05:18.9 1:01:54.5
85 2758 detail závodníka HUSÁROVÁ Věra CZE 1999 --- 33. /  Ženy 2:05:19.1 1:01:54.7
86 3025 detail závodníka NOTKOVÁ Barbora CZE 2004 --- 34. /  Ženy 2:13:19.1 1:09:54.7
87 2803 detail závodníka NOTEK Tomáš CZE 1968 --- 53. /  Muži 2:13:22.4 1:09:58.0
88 3590 detail závodníka NOVÁK Lukáš CZE 2005 --- 54. /  Muži 2:20:28.6 1:17:04.2
89 2770 detail závodníka MACH Vladimír CZE 1972 --- 55. /  Muži 2:20:46.9 1:17:22.5
90 2800 detail závodníka NOVÁK Radim CZE 1975 --- 56. /  Muži 2:20:58.4 1:17:34.0
91 2814 detail závodníka MERVART Jiří CZE 1952 --- 57. /  Muži 2:40:35.9 1:37:11.5
92 2815 detail závodníka ŠOUPALOVÁ Renata CZE 1957 --- 35. /  Ženy 2:41:52.7 1:38:28.3
93 2810 detail závodníka HYNEK Ladislav CZE 1943 --- 58. /  Muži 2:44:41.2 1:41:16.8
94 3083 detail závodníka HYNEK Tomáš CZE 2005 --- 59. /  Muži 2:45:03.9 1:41:39.5
95 3030 detail závodníka ŠRŮTKOVÁ Veronika CZE 2002 --- 36. /  Ženy 2:46:52.5 1:43:28.1
96 2801 detail závodníka ŠRŮTEK Pavel CZE 1969 --- 60. /  Muži 2:47:40.7 1:44:16.3
97 3029 detail závodníka ŠRŮTKOVÁ Klára CZE 2004 --- 37. /  Ženy 2:48:41.5 1:45:17.1
98 3087 detail závodníka OKROUHLICKÝ Tomáš CZE 2006 --- 61. /  Muži 2:53:13.5 1:49:49.1
99 2798 detail závodníka OKROUHLICKÝ Aleš CZE 1976 --- 62. /  Muži 2:53:14.7 1:49:50.3
100 2778 detail závodníka BUREŠOVÁ Denisa CZE 1977 --- 38. /  Ženy 2:53:20.7 1:49:56.3