SPECIALIZED RALLYE SUDETY 2014
DATUM : | 20.9.2014 | MÍSTO : | Teplice nad Metují |
---|
POŘADATEL : | Red Point Team | WEBOVÉ STRÁNKY : | redpointteam.cz/zavody/rallye_sudety/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Honský pas | # | Dědov | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1353 | KULHAVÝ Jan | 1996 | Česká spořitelna - Specialized | 2:18:38.4 | 0:00:00.0 | 1:18:38.3 | 1 | 1:54:07.6 | 1 | ||
2 | diplom | 1006 | ADÁMEK Petr | 1993 | APACHE LOKO TRUTNOV | 2:20:06.3 | 0:01:27.9 | 1:18:41.0 | 2 | 1:55:05.4 | 2 | ||
3 | diplom | 1012 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | Apache bike team Úpice | 2:25:55.6 | 0:07:17.2 | 1:22:19.7 | 4 | 2:00:20.0 | 3 | ||
4 | diplom | 1346 | KINDL Lukáš | 1990 | Dexter Cycling | 2:36:23.4 | 0:17:45.0 | 1:25:37.1 | 6 | 2:08:16.6 | 5 | ||
5 | diplom | 1344 | MIKULÁŠ Vojtěch | 1996 | RCR BIKE TEAM Česká Třebová | 2:39:05.1 | 0:20:26.7 | 1:30:09.2 | 7 | 2:11:35.1 | 6 | ||
6 | diplom | 1190 | HENDRYCH Tomáš | 1999 | Team Bike Perštejn | 2:40:26.6 | 0:21:48.2 | 1:30:25.1 | 8 | 2:12:55.4 | 7 | ||
7 | diplom | 1087 | KYNDL Lukáš | 1993 | Bike Tuning Team Rudná | 2:41:29.4 | 0:22:51.0 | 1:32:13.2 | 10 | 2:13:22.3 | 9 | ||
8 | diplom | 1011 | KLEINER Petr | 1997 | REDPOiNT TEAM | 2:41:40.7 | 0:23:02.3 | 1:25:10.3 | 5 | 2:13:33.1 | 10 | ||
9 | diplom | 1137 | ČERMÁK Tomáš | 1990 | Bike Tuning Team Rudná | 2:42:23.5 | 0:23:45.1 | 1:32:11.6 | 9 | 2:13:19.2 | 8 | ||
10 | diplom | 1010 | TRENDA Filip | 1995 | Rock Machine-Cyklomax | 2:55:22.7 | 0:36:44.3 | 1:18:46.0 | 3 | 2:03:24.0 | 4 | ||
11 | diplom | 1026 | NEŠETŘIL Čeněk | 1985 | Náchod | 2:55:47.1 | 0:37:08.7 | 1:36:46.5 | 11 | 2:25:01.7 | 12 | ||
12 | diplom | 1447 | SOLNIČKA Jan | 1992 | VYSOKÉ MÝTO | 2:58:29.3 | 0:39:50.9 | 1:37:16.2 | 12 | 2:24:23.5 | 11 | ||
13 | diplom | 1089 | DOBIÁŠ Jakub | 1986 | Race Bike forever | 3:00:57.1 | 0:42:18.7 | 1:37:57.0 | 13 | 2:30:53.9 | 14 | ||
14 | diplom | 1421 | FALTA Antonín | 1994 | I-TRENINK.COM | 3:02:06.5 | 0:43:28.1 | 1:40:10.3 | 14 | 2:29:35.3 | 13 | ||
15 | diplom | 1122 | WERNER Martin | 1993 | DoldySpinning | 3:05:24.9 | 0:46:46.5 | 1:40:35.3 | 16 | 2:31:49.9 | 15 | ||
16 | diplom | 1341 | ZIMA Zdenek | 1985 | HC Srsni Velke Porici | 3:06:56.7 | 0:48:18.3 | 1:43:46.4 | 20 | 2:33:11.5 | 17 | ||
17 | diplom | 1371 | CHMELAŘ Lukáš | 1991 | GHOST RUBENA RACING | 3:07:13.5 | 0:48:35.1 | 1:41:29.3 | 17 | 2:32:02.7 | 16 | ||
18 | diplom | 1042 | DVOŘÁK Jakub | 1993 | SK Rover Praha | 3:08:03.7 | 0:49:25.3 | 1:44:05.5 | 22 | 2:35:11.3 | 18 | ||
19 | diplom | 1123 | THÉR Jan | 1999 | GIANT Pítrs bikes | 3:08:49.4 | 0:50:11.0 | 1:43:15.6 | 19 | 2:36:10.9 | 20 | ||
20 | diplom | 1342 | KUDRNÁČ Tomáš | 1989 | Cyklo Point Jičín | 3:08:50.0 | 0:50:11.6 | 1:40:29.2 | 15 | 2:35:12.2 | 19 | ||
21 | diplom | 1452 | FEJK Lukáš | 1988 | DVŮR KRÁLOVÉ N/L | 3:09:34.4 | 0:50:56.0 | 1:44:21.4 | 23 | 2:36:11.4 | 21 | ||
22 | diplom | 1134 | FICHTNER Štěpán | 1997 | GIANT Pítrs bikes | 3:11:36.7 | 0:52:58.3 | 1:44:59.3 | 24 | 2:38:47.7 | 23 | ||
23 | diplom | 1069 | NOVOTNÝ Jan | 1986 | Continental Sport Club Jičín | 3:14:06.9 | 0:55:28.5 | 1:43:56.3 | 21 | 2:38:45.4 | 22 | ||
24 | diplom | 1037 | SKLENÁŘ Adam | 1994 | Dlouhoňovice | 3:16:09.7 | 0:57:31.3 | 1:45:19.7 | 25 | 2:40:21.8 | 24 | ||
25 | diplom | 1110 | CHYTIL Tomáš | 1995 | Six Monkeys | 3:20:46.9 | 1:02:08.5 | 1:48:00.6 | 27 | 2:43:09.6 | 25 | ||
26 | diplom | 1417 | LAURYN Radek | 1997 | Pítrsbikes | 3:26:40.2 | 1:08:01.8 | 1:47:44.8 | 26 | 2:45:55.9 | 26 | ||
27 | diplom | 1133 | HONISZ Marek | 1987 | Mieroszów | 3:29:10.5 | 1:10:32.1 | 1:43:13.2 | 18 | 2:49:12.3 | 27 | ||
28 | diplom | 1156 | DOHNAL Jakub | 1989 | Náchod | 3:32:29.7 | 1:13:51.3 | 1:52:00.0 | 28 | 2:52:10.1 | 28 | ||
29 | diplom | 1126 | RAK Jakub | 1989 | bike team Podskalí | 3:34:36.9 | 1:15:58.5 | 1:54:23.0 | 31 | 2:55:09.6 | 29 | ||
30 | diplom | 1050 | VYHLÍDKA Jakub | 1986 | Doldy ruksaky Machov | 3:37:16.9 | 1:18:38.5 | 1:56:37.8 | 32 | 2:57:29.3 | 30 | ||
31 | diplom | 1090 | KUČERA Michal | 1985 | Mohelnice | 3:39:21.1 | 1:20:42.7 | 2:01:00.3 | 34 | 3:01:23.9 | 32 | ||
32 | diplom | 1080 | KAPLAN Jiří | 1987 | Continental Adršpach | 3:42:37.9 | 1:23:59.5 | 1:52:44.5 | 29 | 2:57:48.2 | 31 | ||
33 | diplom | 1441 | ZAHRÁDKA Martin | 1986 | LENEŠICE | 3:55:57.4 | 1:37:19.0 | 2:07:32.3 | 36 | 3:14:51.0 | 35 | ||
34 | diplom | 1162 | SUNEGH Robert | 1994 | Sokol Měchenice | 3:56:44.5 | 1:38:06.1 | 1:53:05.7 | 30 | 3:13:55.4 | 34 | ||
35 | diplom | 1163 | SUNEGH Martin | 1999 | Sokol Měchenice | 3:56:44.9 | 1:38:06.5 | 1:58:24.6 | 33 | 3:12:36.4 | 33 | ||
36 | diplom | 1132 | KUSZA Marcin | 1986 | Continental Adršpach | 4:00:50.3 | 1:42:11.9 | 2:11:31.6 | 39 | 3:19:02.4 | 37 | ||
37 | diplom | 1187 | HILSCHER Jiří | 1999 | Police nad Metují | 4:02:24.2 | 1:43:45.8 | 2:11:00.2 | 38 | 3:18:00.4 | 36 | ||
38 | diplom | 1100 | POŠMURA František | 1996 | Náchod | 4:06:33.2 | 1:47:54.8 | 2:14:59.3 | 42 | 3:20:07.0 | 39 | ||
39 | diplom | 1120 | MICHALEC Petr | 1995 | Náchod | 4:06:33.2 | 1:47:54.8 | 2:06:40.5 | 35 | 3:19:28.7 | 38 | ||
40 | diplom | 1136 | GLAS Adam | 1989 | Praha 3 | 4:07:09.3 | 1:48:30.9 | 2:13:40.1 | 41 | 3:24:11.2 | 40 | ||
41 | diplom | 1076 | KLEINER Jan | 2000 | Velké Petrovice | 4:16:11.2 | 1:57:32.8 | 2:19:55.7 | 44 | 3:29:44.6 | 43 | ||
42 | diplom | 1348 | BARTUŠEK Ondřej | 1992 | Chrudim | 4:19:18.6 | 2:00:40.2 | 2:10:09.1 | 37 | 3:27:16.5 | 42 | ||
43 | diplom | 1073 | ČERVENÝ Matěj | 1998 | Olivětín | 4:22:10.3 | 2:03:31.9 | 2:16:02.2 | 43 | 3:34:31.3 | 44 | ||
44 | diplom | 1378 | HOMOLKA Tomáš | 1993 | Cyklo RD Pardubice | 4:23:27.9 | 2:04:49.5 | 2:30:42.7 | 48 | 3:39:50.5 | 45 | ||
45 | diplom | 212 | SPURNÝ Tomáš | 1989 | FBC Texas | 4:27:34.8 | 2:08:56.4 | 2:33:15.3 | 49 | 3:46:23.4 | 46 | ||
46 | diplom | 1445 | ŠTĚPÁNEK Marek | 2001 | ŠTĚPÁNEK | 4:30:22.3 | 2:11:43.9 | 2:12:04.0 | 40 | 3:25:02.4 | 41 | ||
47 | diplom | 1061 | ZÁKRAVSKÝ Jiří | 1987 | KAP Runners | 4:35:34.8 | 2:16:56.4 | 2:28:52.6 | 47 | 3:47:25.6 | 47 | ||
48 | diplom | 1345 | MIHOK Michael | 1999 | Česká Metuje | 4:35:38.1 | 2:16:59.7 | 2:22:29.1 | 45 | 3:48:52.8 | 48 | ||
49 | diplom | 252 | KONYA Kamil | 1986 | koloshopTeam CZ | 4:43:20.5 | 2:24:42.1 | 2:35:33.6 | 51 | 3:53:38.3 | 49 | ||
50 | diplom | 1096 | DRAŠNAR Michal | 1997 | Chaloupka Zdoňov | 4:46:57.9 | 2:28:19.5 | 2:27:35.2 | 46 | 3:55:12.7 | 50 | ||
51 | diplom | 1128 | VALENTA Petr | 1996 | Broumov | 5:12:28.4 | 2:53:50.0 | 2:45:17.0 | 53 | 4:22:20.0 | 52 | ||
52 | diplom | 1149 | CIHLA Václav | 1987 | FBC Texas | 5:16:52.5 | 2:58:14.1 | 2:33:46.0 | 50 | 4:15:45.3 | 51 | ||
53 | diplom | 1112 | LINHART Kuba | 2002 | Stárkov | 5:19:28.9 | 3:00:50.5 | 2:53:11.1 | 54 | 4:27:12.2 | 53 | ||
54 | diplom | 1143 | JANSA Tomáš | 1985 | Palomino Hobby Team | 5:21:55.2 | 3:03:16.8 | 2:42:11.7 | 52 | 4:28:53.0 | 54 | ||
55 | diplom | 264 | STŘELEC Josef | 1988 | BIKE TRIATLON MORKOVICE | 5:32:39.6 | 3:14:01.2 | 3:21:20.5 | 55 | 4:42:26.6 | 55 | ||
--- | 1338 | NOVOTNÝ Jan | 1998 | UNO Srch | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1379 | ŠTUKHEIL Bronislav | 1986 | LOUNY | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1455 | FABIÁN Tomáš | 1996 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | DNF | --- | 1:22:23.5 | --- | --- | --- | |||
--- | 1064 | POSPÍŠIL Lukáš | 1998 | REDPOiNT TEAM | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1201 | ŠOUREK David | 1995 | Ronal CZ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1336 | BREBERA Tomáš | 1986 | SP MTB VRCHLABÍ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1382 | VENCL Jiří | 1993 | Česká Třebová | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |