Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 145 | BMSC | Csiba Boris | Magyar Imrich | Švajda Gabriel | 1. / Kráľovská štafeta | 1:22:59 | 0:00:00 | |
2 | diplom | 177 | BEHAME.SK | Ringer Štefan | Piják Ondrej | Bukovác Pavol | 2. / Kráľovská štafeta | 1:23:40 | 0:00:41 | |
3 | diplom | 179 | BEHAME.SK | Kotora Ján Filip | Dávidík Marián | Konštantín Kocian | 3. / Kráľovská štafeta | 1:23:49 | 0:00:50 | |
4 | diplom | 87 | PMP - POHNI-MAKAJ-PRIDAJ | Kostka Michal | Ambrus Peter | Lopušný Patrik | 4. / Kráľovská štafeta | 1:33:36 | 0:10:37 | |
5 | diplom | 180 | BEHAME.SK | Tóth Matej | Červeňan Andrej | Golian Juraj | 5. / Kráľovská štafeta | 1:34:53 | 0:11:54 | |
6 | diplom | 123 | Drotován Juraj | Drotován Jozef | Kurta Milan | 6. / Kráľovská štafeta | 1:35:31 | 0:12:32 | ||
7 | diplom | 32 | STAROMESTSKÁ ŠTAFETA | Drotován Michal | Komara Ján | Tešovičová Diana | 7. / Kráľovská štafeta | 1:41:18 | 0:18:19 | |
8 | diplom | 189 | VOLKSWAGEN CSR | Cvičela Ján | Svítok Stanislav | Radič Peter | 8. / Kráľovská štafeta | 1:42:42 | 0:19:43 | |
9 | diplom | 90 | KRÁĽOVSKÝ BEH - KRÁĽOVÁ PRI SENCI | Jedinák Matúš | Bobrík Radovan | Leskovsky Milan | 9. / Kráľovská štafeta | 1:43:41 | 0:20:42 | |
10 | diplom | 70 | BA-RUNI | Henc Martin | Duchyna Peter | Sitek Dušan | 10. / Kráľovská štafeta | 1:45:24 | 0:22:25 | |
11 | diplom | 201 | Luca Mazzi | Nosiglia Alession | Uher Kristián | 11. / Kráľovská štafeta | 1:45:37 | 0:22:38 | ||
12 | diplom | 184 | Szabó Tomáš | Polakovicova Misa | Nyeki Jan | 12. / Kráľovská štafeta | 1:45:41 | 0:22:42 | ||
13 | diplom | 130 | TESCO RUNNING TEAM 2 | Michalec Dušan | Piešťanský Peter | Sklenář Peter | 13. / Kráľovská štafeta | 1:45:59 | 0:23:00 | |
14 | diplom | 163 | SLOVNAFT MEN | Topoli Peter | Austen Richard | Jando Jakub | 14. / Kráľovská štafeta | 1:46:45 | 0:23:46 | |
15 | diplom | 69 | ŽIVÁ SKUPINA | Adame Erik | Lukačovič Róbert | Šteller Peter | 15. / Kráľovská štafeta | 1:46:51 | 0:23:52 | |
16 | diplom | 156 | TELEKOM RUNNING TEAM 1 | Selko Boris | Glončák Roman | Hedera Stanislav | 16. / Kráľovská štafeta | 1:47:01 | 0:24:02 | |
17 | diplom | 176 | QBSW - TRÉNOVANÍ BEŽCI | Kotman Boris | Gabrhel Peter | Felis Lukáš | 17. / Kráľovská štafeta | 1:47:08 | 0:24:09 | |
18 | diplom | 35 | PD BORCI | Siman Michal | Sestrienka Daniel | Rybansky Roderik | 18. / Kráľovská štafeta | 1:48:02 | 0:25:03 | |
19 | diplom | 202 | SPORT & WELLNESS 1. | Lukacovic Michal | Žampa Andreas | Kmet Tomáš | 19. / Kráľovská štafeta | 1:49:55 | 0:26:56 | |
20 | diplom | 105 | TV JOJ NO. 1 | Šrámek Vladimír | Miklánek Andrej | Mečiarová Veronika | 20. / Kráľovská štafeta | 1:51:19 | 0:28:20 | |
21 | diplom | 113 | Valášek Jozef | Kažimír Lukáš | Jurásek Peter | 21. / Kráľovská štafeta | 1:51:40 | 0:28:41 | ||
22 | diplom | 54 | Šedivy Jakub | Hrotko Imrich | Hyranek Vladimir | 22. / Kráľovská štafeta | 1:51:49 | 0:28:50 | ||
23 | diplom | 121 | TATKOVIA | Žúbor Juraj | Huščava Roman | Klepek Martin | 23. / Kráľovská štafeta | 1:52:07 | 0:29:08 | |
24 | diplom | 160 | RÝCHLA TROJKA | Medvecký Martin | Berčák Eduard | Urban Michal | 24. / Kráľovská štafeta | 1:52:54 | 0:29:55 | |
25 | diplom | 127 | Pašuth Pavol | Pašuth Ondrej | Sejna Alexander | 25. / Kráľovská štafeta | 1:53:18 | 0:30:19 | ||
26 | diplom | 4 | MADRUNNERS | Jabornik Ondrej | Bungyi Gabriel | Šoka Michal | 26. / Kráľovská štafeta | 1:53:38 | 0:30:39 | |
27 | diplom | 133 | HKP BEŽIACI ADVOKÁTI | Priečinský Rudolf | Kubovič Peter | Šrobár Fedor | 27. / Kráľovská štafeta | 1:53:54 | 0:30:55 | |
28 | diplom | 194 | TRHAČI | Kotleba Jozef | Šmíd Michal | Kutlíková Džejna | 28. / Kráľovská štafeta | 1:54:03 | 0:31:04 | |
29 | diplom | 55 | M-P-M | Lakomá Patrícia | Lakomý Miroslav | Ružek Martin | 29. / Kráľovská štafeta | 1:54:19 | 0:31:20 | |
30 | diplom | 154 | TELEKOM RUŽOVÍ PANTERI | Bogár Milan | Horshkov Anton | Tvrdoňová Lucia | 30. / Kráľovská štafeta | 1:54:25 | 0:31:26 | |
31 | diplom | 139 | 3 KUSY | Šištík Tomáš | Šály Patrik | Kučiak Roman | 31. / Kráľovská štafeta | 1:55:11 | 0:32:12 | |
32 | diplom | 6 | Ingr Juraj | Návratek Roman | Vysočáni Andrej | 32. / Kráľovská štafeta | 1:55:18 | 0:32:19 | ||
33 | diplom | 77 | PURCHASING JOHNSON CONTROLS | Bystriansky Tomas | Blahut Marcel | Tihelka Martin | 33. / Kráľovská štafeta | 1:55:41 | 0:32:42 | |
34 | diplom | 169 | KEDROS 1 | Klinovský Michal | Roško Marián | Guľváš Matej | 34. / Kráľovská štafeta | 1:55:51 | 0:32:52 | |
35 | diplom | 31 | KIWIHO CHLAPCI | Turčan Stanislav | Kmiť Milan | Hollósy Jakub | 35. / Kráľovská štafeta | 1:56:05 | 0:33:06 | |
36 | diplom | 162 | I-RIDERS.SK | Dait Ľubomír | Hurbanova Monika | Dubec Eugen | 36. / Kráľovská štafeta | 1:56:18 | 0:33:19 | |
37 | diplom | 13 | ZTP | Kontríková Martina | Šuranová Zuzana | Ondriaš Peter | 37. / Kráľovská štafeta | 1:56:41 | 0:33:42 | |
38 | diplom | 204 | - | Csonka Imrich | Sabolova Alexandra | Demko Milan | 38. / Kráľovská štafeta | 1:56:50 | 0:33:51 | |
39 | diplom | 181 | KIKA BEŽÍ O ŽIVOT | Jarosova Kristina | Rybar Pavol | Gemeran Lukas | 39. / Kráľovská štafeta | 1:57:02 | 0:34:03 | |
40 | diplom | 5 | Knirs Máté | Lajos Kristián | Knirs Imrich | 40. / Kráľovská štafeta | 1:57:13 | 0:34:14 | ||
41 | diplom | 185 | DJP TEAM | Mečír Dušan | Štefanička Juraj | Solický Peter | 41. / Kráľovská štafeta | 1:57:44 | 0:34:45 | |
42 | diplom | 86 | Baliak Martin | Konôpka Ľubomír | Karnikova Alexandra | 42. / Kráľovská štafeta | 1:58:28 | 0:35:29 | ||
43 | diplom | 182 | ZSE RUN | Gič Martin | Nyulassy Juraj | Nyulassy ml. Juraj | 43. / Kráľovská štafeta | 1:58:46 | 0:35:47 | |
44 | diplom | 146 | Janda David | Horanský Martin | Horečný Radoslav | 44. / Kráľovská štafeta | 1:58:54 | 0:35:55 | ||
45 | diplom | 188 | SLOVNAFT TEMPO PLUS | Mlčúch Jozef | Pačesa Ján | Bruchac Michal | 45. / Kráľovská štafeta | 1:58:54 | 0:35:55 | |
46 | diplom | 199 | MTB KOLEČKO | Slovák Rastislav | Belzárová Katarína | Surový Juraj | 46. / Kráľovská štafeta | 1:58:55 | 0:35:56 | |
47 | diplom | 66 | TRI PRASIATKA | Balušík Peter | Wachal Michal | Očkay Juraj | 47. / Kráľovská štafeta | 1:59:01 | 0:36:02 | |
48 | diplom | 159 | VOLKSWAGEN ROYAL 1 | Reimold Albrecht | Nestler Holger | Šimončič Jozef | 48. / Kráľovská štafeta | 1:59:16 | 0:36:17 | |
49 | diplom | 43 | MACACHI | Zaťko Pavol | Baška Ján | Oboňa Martin | 49. / Kráľovská štafeta | 1:59:25 | 0:36:26 | |
50 | diplom | 103 | Lacika Michal | Zima Martin | Kober Miroslav | 50. / Kráľovská štafeta | 1:59:29 | 0:36:30 | ||
51 | diplom | 161 | RRCFT | Kováč Matúš | Baláž Ondrej | Bíla Eva | 51. / Kráľovská štafeta | 1:59:41 | 0:36:42 | |
52 | diplom | 147 | Uhrák Jozef | Uhrák Štefan | Horečná Michaela | 52. / Kráľovská štafeta | 1:59:43 | 0:36:44 | ||
53 | diplom | 198 | TELEKOM CONTROLLERS | Andráš Juraj | Gális Martin | Dulanský Michal | 53. / Kráľovská štafeta | 2:00:12 | 0:37:13 | |
54 | diplom | 122 | Mihok Peter | Vančo Martin | Matta Matúš | 54. / Kráľovská štafeta | 2:00:13 | 0:37:14 | ||
55 | diplom | 148 | JAK OČI !!! | Balážová Zuzana | Krajčovič Lucka | Peczár Michal | 55. / Kráľovská štafeta | 2:00:16 | 0:37:17 | |
56 | diplom | 168 | Danechová Lucia | Murgaš Miroslav | Kršák Vladimír | 56. / Kráľovská štafeta | 2:00:19 | 0:37:20 | ||
57 | diplom | 52 | MAJSTRI SVETLA 2014 AND HULK | Konkoly Csaba | Križan Árpád | Hajnal Péter | 57. / Kráľovská štafeta | 2:00:25 | 0:37:26 | |
58 | diplom | 38 | BEHPEZINKOM.COM | Randl Eduard | Horváth Ján | Vitálošová Lucia | 58. / Kráľovská štafeta | 2:00:37 | 0:37:38 | |
59 | diplom | 137 | BLAME ON BLEM | Götzová Ester | Rosa Miguel | McNulty Gary | 59. / Kráľovská štafeta | 2:00:57 | 0:37:58 | |
60 | diplom | 107 | RUNNERS | Zelina Jozef | Borgers Frederik | Serdulová Jana | 60. / Kráľovská štafeta | 2:01:02 | 0:38:03 | |
61 | diplom | 48 | Rujáková Jana | Kurincová Lucia | Čibová Martina | 61. / Kráľovská štafeta | 2:01:26 | 0:38:27 | ||
62 | diplom | 183 | Hudec Tomáš | Štubniak Marek | Ruhig Igor | 62. / Kráľovská štafeta | 2:01:37 | 0:38:38 | ||
63 | diplom | 142 | Dúbravský Martin | Harmata Matúš | Deák Tibor | 63. / Kráľovská štafeta | 2:01:53 | 0:38:54 | ||
64 | diplom | 174 | QBSW – HÚŽEVNATÍ ŠPORTOVCI | Cisár Rastislav | Bednár Stanislav | Marko Marcel | 64. / Kráľovská štafeta | 2:02:10 | 0:39:11 | |
65 | diplom | 350 | ŠTAFETA Č. 350 | Ftáčnik Milan | Benyo Nikoleta | Gonova Simona | 65. / Kráľovská štafeta | 2:02:16 | 0:39:17 | |
66 | diplom | 78 | J&&M | Brezniak Juraj | Pavlovič Andrej | Kraic Michal | 66. / Kráľovská štafeta | 2:02:23 | 0:39:24 | |
67 | diplom | 23 | Škápiková Silvia | Škulec Michal | Koš Jozef | 67. / Kráľovská štafeta | 2:02:33 | 0:39:34 | ||
68 | diplom | 50 | TEAM C-SUV | Karkus Marian | Glombitza Martin | Mrva Marek | 68. / Kráľovská štafeta | 2:02:39 | 0:39:40 | |
69 | diplom | 20 | ŠAŠO VEŠIA OSUŠKU | Blšák Martin | Jacko Ľuboš | Štefanov Jaroslav | 69. / Kráľovská štafeta | 2:02:41 | 0:39:42 | |
70 | diplom | 135 | RENAULT KESTLER 2 | Kanova Eliška | Hanúsek Matej | Papinčák Luboš | 70. / Kráľovská štafeta | 2:02:47 | 0:39:48 | |
71 | diplom | 106 | Nemčeková Katarína | Ripka Viktor | Ripka Igor | 71. / Kráľovská štafeta | 2:02:48 | 0:39:49 | ||
72 | diplom | 197 | - | --- | --- | --- | 72. / Kráľovská štafeta | 2:02:56 | 0:39:57 | |
73 | diplom | 7 | SAARGUMMI TEAM | Olejka Igor | Šúň Daniel | Lenčeš Boris | 73. / Kráľovská štafeta | 2:02:59 | 0:40:00 | |
74 | diplom | 118 | KANCELÁRSKE KRYSY | Sivčák Matej | Frágnerová Katarína | Borovský Pavol | 74. / Kráľovská štafeta | 2:03:19 | 0:40:20 | |
75 | diplom | 79 | Charvát Kamil | Horváth Martin | Búzek Branislav | 75. / Kráľovská štafeta | 2:03:32 | 0:40:33 | ||
76 | diplom | 191 | NAMAKANÉ ŽREBCE | Meľuch Rastislav | Šottník Roman | Szabo Karol | 76. / Kráľovská štafeta | 2:03:43 | 0:40:44 | |
77 | diplom | 92 | SRUNDA BANDA - STARY PANI | Kirchner Eduard | Repas Tomas | Sinkovic Jan | 77. / Kráľovská štafeta | 2:03:48 | 0:40:49 | |
78 | diplom | 68 | DIGMIA | Gažo Andrej | Konečný Vladislav | Vozár Tomáš | 78. / Kráľovská štafeta | 2:03:53 | 0:40:54 | |
79 | diplom | 152 | BVS | Hladík Marek | Bernátová Viera | Hladík Peter | 79. / Kráľovská štafeta | 2:03:54 | 0:40:55 | |
80 | diplom | 97 | PETER, LUCIA A MARTNA Z DELLU | Bird Capkova Martina | Kazmir Peter | Kazmirova Lucia | 80. / Kráľovská štafeta | 2:03:55 | 0:40:56 | |
81 | diplom | 172 | Liptak Michal | Mendez Santiago | Barsby Mark | 81. / Kráľovská štafeta | 2:04:02 | 0:41:03 | ||
82 | diplom | 62 | H.U.G.O. | Lukačovič Róbert | Paštrnák Jozef | Mrázek Maroš | 82. / Kráľovská štafeta | 2:04:10 | 0:41:11 | |
83 | diplom | 115 | APLANRUN | Brogyányi Gabo | Grman Ivan | Fekete Imrich | 83. / Kráľovská štafeta | 2:04:21 | 0:41:22 | |
84 | diplom | 21 | Boháč Jan | Sviteková Lucia | Hábovčík Matej | 84. / Kráľovská štafeta | 2:04:27 | 0:41:28 | ||
85 | diplom | 3 | GOLEM | Blahutova Kristina | Agh Ladislav | Peraček Pavol | 85. / Kráľovská štafeta | 2:05:06 | 0:42:07 | |
86 | diplom | 82 | Brieška Jaroslav | Ihradský Eduard | Tojčíková Eva | 86. / Kráľovská štafeta | 2:05:25 | 0:42:26 | ||
87 | diplom | 14 | FERIBA | Zjavka Miroslav | Krištofič Martin | Pavlov Dušan | 87. / Kráľovská štafeta | 2:05:30 | 0:42:31 | |
88 | diplom | 18 | RF RUN TEAM 1 | Drahošová Michaela | Homolová Katarína | Poliačiková Elena | 88. / Kráľovská štafeta | 2:05:39 | 0:42:40 | |
89 | diplom | 100 | Machálek Marián | Farbula Matej | Repčáková Martina | 89. / Kráľovská štafeta | 2:05:53 | 0:42:54 | ||
90 | diplom | 47 | Barinka Jozef | Barinka Tomáš | Šuterová Katarína | 90. / Kráľovská štafeta | 2:06:00 | 0:43:01 | ||
91 | diplom | 155 | TELEKOM RUNNING LADIES | Karkesová Lucia | Pulmanová Lucia | Rímešová Andrea | 91. / Kráľovská štafeta | 2:06:06 | 0:43:07 | |
92 | diplom | 65 | KRALOVSKA STAFETA | Zitniak Roman | Rovnanik Adam | Zatko Marek | 92. / Kráľovská štafeta | 2:06:20 | 0:43:21 | |
93 | diplom | 101 | KRÁĽOVSKÁ ŠTAFETA 3 X 8KM | Bella Juraj | Tóthová Katarína | Kristova Olga | 93. / Kráľovská štafeta | 2:06:28 | 0:43:29 | |
94 | diplom | 26 | ROBOMA | Havier Marek | Grožaj Robert | Čuda Boris | 94. / Kráľovská štafeta | 2:06:31 | 0:43:32 | |
95 | diplom | 12 | ECOVIS ATHLETIC TEAM | Tomková Tatiana | Alezárová Jana | Alezár Ľubomír | 95. / Kráľovská štafeta | 2:06:35 | 0:43:36 | |
96 | diplom | 187 | HAUERLAND | Čambál Peter | Fekete Peter | Domok Martin | 96. / Kráľovská štafeta | 2:06:36 | 0:43:37 | |
97 | diplom | 75 | HVIEZDNA TROJKA | Hajduch Radoslav | Melišek Marek | Spálová Oktavia | 97. / Kráľovská štafeta | 2:06:43 | 0:43:44 | |
98 | diplom | 175 | SIEMENS RUNNERS | Hofstädter Kurt | Kocisova Renata | Cisar Miroslav | 98. / Kráľovská štafeta | 2:06:58 | 0:43:59 | |
99 | diplom | 95 | PANTHEON RUNNING TEAM | Brček Adam | Bagljaš Miroslav | Sidor Samuel | 99. / Kráľovská štafeta | 2:07:01 | 0:44:02 | |
100 | diplom | 166 | KEMPINSKI RUNNIG TEAM PROFICI ;) | Rubesa Jelena | Gabor Ladislav | Cuka Filip | 100. / Kráľovská štafeta | 2:07:25 | 0:44:26 |