Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | HALÍK Ján | 1976 | NORWIT - CykloMAX Poprad | 1. / Muži 19-39 r. | 4:04:34.3 | 0:00:00.0 | |
2 | 2 | ČUNDERLÍK Róbert | 1983 | Witzenmann Vlkanová | 2. / Muži 19-39 r. | 4:08:02.5 | 0:03:28.2 | |
3 | 3 | KUBIŠ Andrej | 1983 | Suncycle.sk Cycling Team | 3. / Muži 19-39 r. | 4:08:02.8 | 0:03:28.5 | |
4 | 38 | KOZEL Dusan | 1983 | ŠK Klokan | 4. / Muži 19-39 r. | 4:08:04.0 | 0:03:29.7 | |
5 | 66 | VRTIŠ Peter | 1989 | Športservis team BA | 5. / Muži 19-39 r. | 4:27:54.8 | 0:23:20.5 | |
6 | 69 | IVAN Bronislav | 1986 | GO! Galaxy Hranice | 6. / Muži 19-39 r. | 4:27:55.1 | 0:23:20.8 | |
7 | 65 | BENKO Peter | 1971 | CK Energia Svit | 1. / Muži Masters 40 - 49 r. | 4:29:03.1 | 0:24:28.8 | |
8 | 75 | HORVÁTH Ladislav | 1984 | ISAKO šport- Košice | 7. / Muži 19-39 r. | 4:29:13.3 | 0:24:39.0 | |
9 | 64 | POTOČÁR Ján | 1970 | Skalité | 2. / Muži Masters 40 - 49 r. | 4:30:06.8 | 0:25:32.5 | |
10 | 21 | KUBOVČÍK Rastislav | 1973 | CYKLO SPIŠ | 3. / Muži Masters 40 - 49 r. | 4:31:29.6 | 0:26:55.3 | |
11 | 59 | ŠMELKO František | 1968 | Dobšiná | 4. / Muži Masters 40 - 49 r. | 4:31:54.8 | 0:27:20.5 | |
12 | 19 | RUSKO Igor | 1966 | HORAL - LIGR Team | 5. / Muži Masters 40 - 49 r. | 4:33:43.6 | 0:29:09.3 | |
13 | 22 | BRÁZ Ladislav | 1974 | Medzibrod | 6. / Muži Masters 40 - 49 r. | 4:40:26.8 | 0:35:52.5 | |
14 | 63 | GANC Marek | 1975 | CK UNICOM ZVOLEN | 8. / Muži 19-39 r. | 4:45:51.6 | 0:41:17.3 | |
15 | 50 | RUSINA Milan | 1964 | R-Bike | 1. / Muži Masters B 50 - 59 r. | 4:48:25.6 | 0:43:51.3 | |
16 | 80 | HUPKA Ondrej | 1979 | ŠK Devínska Kobyla | 9. / Muži 19-39 r. | 4:52:34.1 | 0:47:59.8 | |
17 | 12 | PAULIK Tomas | 1981 | kompava h-triathlon team skalica | 10. / Muži 19-39 r. | 4:53:58.9 | 0:49:24.6 | |
18 | 67 | JANÍČEK Ján | 1980 | ARIOS Sportakus Cycling Team | 11. / Muži 19-39 r. | 4:54:32.1 | 0:49:57.8 | |
19 | 7 | MAJERSKÝ Peter | 1976 | Srnec z BB | 12. / Muži 19-39 r. | 5:00:04.9 | 0:55:30.6 | |
20 | 43 | DUDÁŠOVÁ Zuzana | 1980 | PISO SPORT | 1. / Ženy 19 r. a viac | 5:00:12.4 | 0:55:38.1 | |
21 | 24 | KOVÁČ Miroslav | 1967 | Športservis Team Bratislava | 7. / Muži Masters 40 - 49 r. | 5:06:58.4 | 1:02:24.1 | |
22 | 52 | KOČIK Miroslav | 1964 | Jaklovce | 2. / Muži Masters B 50 - 59 r. | 5:10:57.6 | 1:06:23.3 | |
23 | 40 | TRAUTENBERGER Michal | 1980 | DOLNÝ KUBÍN | 13. / Muži 19-39 r. | 5:13:31.1 | 1:08:56.8 | |
24 | 27 | GRÍGEĽ Róbert | 1962 | KOŠICE | 3. / Muži Masters B 50 - 59 r. | 5:13:31.6 | 1:08:57.3 | |
25 | 41 | GRACIK Eduard | 1958 | Jurassic bike team DK | 4. / Muži Masters B 50 - 59 r. | 5:15:19.1 | 1:10:44.8 | |
26 | 72 | ŽILOVEC Daniel | 1976 | Finančné Centrum Team | 14. / Muži 19-39 r. | 5:15:44.4 | 1:11:10.1 | |
27 | 62 | SÝKORA Michal | 1981 | Dobrá Niva | 15. / Muži 19-39 r. | 5:18:11.1 | 1:13:36.8 | |
28 | 13 | BRZUĽA Andrej | 1979 | MTB Pohronie | 16. / Muži 19-39 r. | 5:21:50.4 | 1:17:16.1 | |
29 | 53 | SCHWARZ Petr | 1986 | Český Tešín | 17. / Muži 19-39 r. | 5:27:21.7 | 1:22:47.4 | |
30 | 33 | KORL Frantisek | 1955 | Kosice-Myslava | 5. / Muži Masters B 50 - 59 r. | 5:32:40.2 | 1:28:05.9 | |
31 | 15 | DEDINSKÝ Tomáš | 1991 | Športový klub Devínska Kobyla | 18. / Muži 19-39 r. | 5:32:43.4 | 1:28:09.1 | |
32 | 42 | ŠKANDÍKOVÁ Barbara | 1985 | CK Svätý Jur | 2. / Ženy 19 r. a viac | 5:32:43.4 | 1:28:09.1 | |
33 | 39 | WOLF Daniel | 1970 | Piešťany | 8. / Muži Masters 40 - 49 r. | 5:32:43.9 | 1:28:09.6 | |
34 | 58 | TRTEK Roman | 1986 | Liptovskie bryndze | 19. / Muži 19-39 r. | 5:38:23.9 | 1:33:49.6 | |
35 | 51 | SCHNEIDGEN Peter | 1985 | CK MTB Topoľčany | 20. / Muži 19-39 r. | 5:41:24.9 | 1:36:50.6 | |
36 | 56 | JANKOVIČ Ivan | 1948 | CK UNICOM ZVOLEN | 1. / Muži Masters C - 60 rokov a viac | 5:44:58.4 | 1:40:24.1 | |
37 | 34 | PALENIKOVA Zuzana | 1980 | DOLNY KUBIN | 3. / Ženy 19 r. a viac | 5:47:27.7 | 1:42:53.4 | |
38 | 17 | PULLMANN Peter | 1984 | Spinning Trnava | 21. / Muži 19-39 r. | 5:52:07.7 | 1:47:33.4 | |
39 | 28 | PALÚCH Vladimír | 1957 | Donovaly | 6. / Muži Masters B 50 - 59 r. | 5:53:55.7 | 1:49:21.4 | |
40 | 31 | OTHMANOVÁ Soňa | 1986 | Bratislava | 4. / Ženy 19 r. a viac | 6:02:33.2 | 1:57:58.9 | |
41 | 74 | MATUŠÍK Marek | 1979 | Brezovice | 22. / Muži 19-39 r. | 6:04:11.2 | 1:59:36.9 | |
42 | 6 | POLGÁR Marek | 1982 | MT Bikers Pohronie | 23. / Muži 19-39 r. | 6:10:52.2 | 2:06:17.9 | |
43 | 1 | PELACH Dalibor | 1973 | R-BIKE Dolný Kubín | 9. / Muži Masters 40 - 49 r. | 6:19:00.5 | 2:14:26.2 | |
44 | 70 | ŽITNÍK Tomáš | 1980 | Divina Racing Team | 24. / Muži 19-39 r. | 6:23:23.5 | 2:18:49.2 | |
45 | 14 | MALATINO Gaetano | 1976 | Kuchyna | 25. / Muži 19-39 r. | 6:31:44.5 | 2:27:10.2 | |
46 | 29 | GROFČÍK Emil | 1953 | Ellio Nitra | 2. / Muži Masters C - 60 rokov a viac | 6:34:58.3 | 2:30:24.0 | |
47 | 78 | KOBZA Michal | 1987 | sámzaseba | 26. / Muži 19-39 r. | 6:39:32.5 | 2:34:58.2 | |
48 | 23 | CABUK Lubomir | 1967 | bikepoint.sk | 10. / Muži Masters 40 - 49 r. | 6:40:26.8 | 2:35:52.5 | |
49 | 32 | BIRKA Pavel | 1992 | Telgárt | 27. / Muži 19-39 r. | 6:42:23.3 | 2:37:49.0 | |
50 | 44 | TILANDY Rado | 1969 | bikepoint.sk | 11. / Muži Masters 40 - 49 r. | 6:50:52.3 | 2:46:18.0 | |
51 | 73 | HRONČEKOVÁ Martina | 1985 | VELOSPRINT, Nitra | 5. / Ženy 19 r. a viac | 6:54:32.6 | 2:49:58.3 | |
--- | 4 | TRSŤAN Alan | 1994 | Stupava | . / Muži 19-39 r. | DNF | --- | |
--- | 10 | ZIBRÍN Martin | 1975 | Krakovany | . / Muži 19-39 r. | DNF | --- | |
--- | 20 | NEHÉZ Radovan | 1994 | LIGR Bike team Banská Bystrica | . / Muži 19-39 r. | DNF | --- | |
--- | 45 | BEDNÁR Peter | 1975 | Jaklovce | . / Muži 19-39 r. | DNF | --- | |
--- | 54 | PRCÍN Emil | 1951 | ŠK Kriváň Važec | . / Muži Masters C - 60 rokov a viac | DNF | --- | |
--- | 55 | KUBÍK Erik | 1985 | bikepoint.sk | . / Muži 19-39 r. | DNF | --- | |
--- | 68 | PODSTRELENÝ Jozef | 1963 | DOLNÝ KUBÍN | . / Muži Masters B 50 - 59 r. | DNF | --- | |
--- | 71 | VALKO Eduard | 1952 | Vitalis Topoľčany | . / Muži Masters C - 60 rokov a viac | DNF | --- | |
--- | 76 | BOHÚŇ Andrej | 1981 | Malinô Skialp Team | . / Muži 19-39 r. | DNF | --- | |
--- | 77 | ĎUROŠKA Dušan | 1957 | Cyklopozitív klub Žilina | . / Muži Masters B 50 - 59 r. | DNF | --- | |
--- | 79 | KAPUSTA Ján | 1980 | ŽILINA | . / Muži 19-39 r. | DNF | --- | |
--- | 81 | PRIBIS Pavel | 1980 | ZILINA | . / Muži 19-39 r. | DNF | --- | |
--- | 25 | SAKALA Jozef | 1956 | CK UNICOM ZVOLEN | . / Muži Masters B 50 - 59 r. | DNS | --- |