Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 63 | PAULÍNY Andrej | 2001 | TriMaT Martin | 1. / Mladší žiaci | 0:19:40.9 | 0:00:00.0 | 03:12.8 [2] | 2 | 01:12.6 [18] | 4 | 09:40.7 [1] | 1 | 00:33.8 [1] | 1 | 05:01.0 [1] | 1 | |
2 | 30 | BRUNOVSKÝ Samuel | 2001 | ŠKP Triax | 2. / Mladší žiaci | 0:20:53.5 | 0:01:12.6 | 03:09.4 [1] | 1 | 00:55.8 [3] | 1 | 10:30.3 [4] | 2 | 00:40.9 [7] | 2 | 05:37.1 [5] | 2 | |
3 | 47 | MICHALIČKOVÁ Zuzana | 2002 | KPŠ Nereus Žilina | 1. / Mladšie žiačky | 0:21:12.2 | 0:01:31.3 | 03:15.8 [4] | 4 | 00:56.8 [5] | 2 | 10:39.9 [7] | 4 | 00:40.9 [7] | 4 | 05:38.8 [6] | 3 | |
4 | 60 | KOREŇ Matúš Jakub | 2002 | Realiz Sport Team | 3. / Mladší žiaci | 0:21:20.9 | 0:01:40.0 | 04:16.2 [21] | 21 | 00:58.9 [6] | 15 | 10:02.5 [2] | 5 | 00:49.1 [24] | 5 | 05:14.2 [4] | 4 | |
5 | 57 | HRTAN Maťo | 2002 | Realiz Sport Team | 4. / Mladší žiaci | 0:21:27.5 | 0:01:46.6 | 03:59.4 [13] | 13 | 00:54.6 [1] | 8 | 10:38.0 [6] | 8 | 00:42.4 [10] | 7 | 05:13.1 [2] | 5 | |
6 | 64 | SUFRANOWICZ Tomasz | 2001 | Triathlon Dąbrowa Gornicza | 5. / Mladší žiaci | 0:21:30.2 | 0:01:49.3 | 03:23.2 [5] | 5 | 01:06.4 [9] | 5 | 10:09.3 [3] | 3 | 00:52.7 [29] | 3 | 05:58.6 [13] | 6 | |
7 | 65 | WALTER Jarko | 2001 | Realiz Sport Team | 6. / Mladší žiaci | 0:22:02.8 | 0:02:21.9 | 04:25.9 [25] | 25 | 01:08.7 [14] | 21 | 10:36.5 [5] | 9 | 00:37.8 [2] | 9 | 05:13.9 [3] | 7 | |
8 | 40 | JENČUŠOVÁ Nora | 2002 | ŠK Iglovia | 2. / Mladšie žiačky | 0:22:34.3 | 0:02:53.4 | 03:36.4 [8] | 8 | 01:07.7 [12] | 6 | 10:46.5 [8] | 7 | 00:47.0 [18] | 8 | 06:16.7 [16] | 8 | |
9 | 433 | PECIAR Tomáš | 2002 | ŠK Delfin Nitra | 7. / Mladší žiaci | 0:22:57.5 | 0:03:16.6 | 03:15.2 [3] | 3 | 01:00.5 [7] | 3 | 11:11.3 [10] | 6 | 00:46.4 [17] | 6 | 06:44.1 [23] | 9 | |
10 | 31 | DAŇOVÁ Zuzana | 2002 | KP AQUACITY Poprad | 3. / Mladšie žiačky | 0:23:02.2 | 0:03:21.3 | 03:54.6 [11] | 11 | 00:56.6 [4] | 7 | 11:25.0 [15] | 10 | 00:43.5 [12] | 10 | 06:02.5 [14] | 10 | |
11 | 434 | VRÁBEL Jozef | 2002 | SUPERNOVA | 8. / Mladší žiaci | 0:23:06.6 | 0:03:25.7 | 04:04.1 [14] | 14 | 01:07.3 [10] | 13 | 11:30.3 [16] | 14 | 00:46.1 [16] | 15 | 05:38.8 [6] | 11 | |
12 | 46 | LENGYEL Andrej | 2001 | Delfin Nitra | 9. / Mladší žiaci | 0:23:13.2 | 0:03:32.3 | 03:34.3 [7] | 7 | 01:29.5 [26] | 10 | 11:41.6 [18] | 15 | 00:41.4 [9] | 14 | 05:46.4 [10] | 12 | |
13 | 33 | GAŠPAR Nikolas | 2001 | Slávia ŠG Trenčín | 10. / Mladší žiaci | 0:23:18.0 | 0:03:37.1 | 04:19.5 [23] | 23 | 01:17.3 [20] | 22 | 10:58.4 [9] | 12 | 00:47.4 [19] | 12 | 05:55.4 [11] | 13 | |
14 | 34 | HAZUCHOVÁ Líza | 2002 | MPK Dolný Kubín | 4. / Mladšie žiačky | 0:23:39.1 | 0:03:58.2 | 03:52.9 [10] | 10 | 01:26.3 [25] | 16 | 11:59.7 [19] | 20 | 00:40.3 [6] | 19 | 05:39.9 [8] | 14 | |
15 | 50 | NEUPAVEROVÁ Karolína | 2003 | KP AQUACITY Poprad | 5. / Mladšie žiačky | 0:23:50.4 | 0:04:09.5 | 03:57.4 [12] | 12 | 01:12.0 [16] | 11 | 12:06.3 [21] | 18 | 00:37.9 [3] | 17 | 05:56.8 [12] | 15 | |
16 | 58 | KONEČNÝ Krištof | 2001 | Realiz Sport Team | 11. / Mladší žiaci | 0:24:21.7 | 0:04:40.8 | 04:14.0 [19] | 19 | 01:11.4 [15] | 17 | 11:21.1 [14] | 16 | 00:48.8 [23] | 16 | 06:46.4 [24] | 16 | |
17 | 32 | DUNČKOVÁ Pavlína | 2001 | ŠK Iglovia | 6. / Mladšie žiačky | 0:24:25.4 | 0:04:44.5 | 04:21.4 [24] | 24 | 01:07.6 [11] | 19 | 12:00.4 [20] | 21 | 00:40.2 [4] | 20 | 06:15.8 [15] | 17 | |
18 | 425 | PIŠTEK Marcus | 2001 | TK Žabka Čadca | 12. / Mladší žiaci | 0:24:34.1 | 0:04:53.2 | 04:34.5 [26] | 26 | 01:16.5 [19] | 27 | 11:14.0 [12] | 17 | 00:49.9 [25] | 18 | 06:39.2 [22] | 18 | |
19 | 51 | PAVLÁK Michal | 2002 | Aquapark - triatlon T. Teplice | 13. / Mladší žiaci | 0:24:40.1 | 0:04:59.2 | 04:17.8 [22] | 22 | 01:08.6 [13] | 18 | 11:13.4 [11] | 13 | 00:45.3 [15] | 13 | 07:15.0 [29] | 19 | |
20 | 427 | SLIVKA Matej | 2001 | TK Žabka Čadca | 14. / Mladší žiaci | 0:24:41.9 | 0:05:01.0 | 04:13.5 [18] | 18 | 01:26.0 [24] | 24 | 11:37.5 [17] | 19 | 00:57.0 [32] | 21 | 06:27.9 [19] | 20 | |
21 | 59 | KONEČNÝ Damián | 2001 | Realiz Sport Team | 15. / Mladší žiaci | 0:24:55.9 | 0:05:15.0 | 03:50.0 [9] | 9 | 01:19.6 [21] | 12 | 11:15.2 [13] | 11 | 00:50.2 [27] | 11 | 07:40.9 [35] | 21 | |
22 | 37 | JACKULÍKOVÁ Ema | 2002 | MPK Dolný Kubín | 7. / Mladšie žiačky | 0:25:12.8 | 0:05:31.9 | 04:10.0 [17] | 17 | 01:20.2 [22] | 20 | 12:25.3 [22] | 23 | 00:48.7 [21] | 23 | 06:28.6 [20] | 22 | |
23 | 39 | JÁNOŠOVÁ Karin | 2002 | ŠK Atom Levice | 8. / Mladšie žiačky | 0:25:19.2 | 0:05:38.3 | 04:36.3 [27] | 27 | 01:33.0 [27] | 29 | 12:44.7 [26] | 26 | 00:40.2 [4] | 26 | 05:45.0 [9] | 23 | |
24 | 36 | IVANOVOVÁ Eliška | 2002 | ŠK Iglovia | 9. / Mladšie žiačky | 0:25:57.6 | 0:06:16.7 | 04:04.7 [15] | 15 | 00:55.0 [2] | 9 | 12:39.0 [25] | 22 | 00:44.6 [13] | 22 | 07:34.3 [34] | 24 | |
25 | 45 | KUBEŠOVÁ Eva | 2002 | Aquapark - triatlon T. Teplice | 10. / Mladšie žiačky | 0:25:58.2 | 0:06:17.3 | 04:43.0 [30] | 30 | 01:12.4 [17] | 28 | 12:27.8 [23] | 25 | 00:45.2 [14] | 25 | 06:49.8 [27] | 25 | |
26 | 424 | PONEK Matej | 2001 | TK Žabka Čadca | 16. / Mladší žiaci | 0:26:35.7 | 0:06:54.8 | 04:38.4 [28] | 28 | 01:02.3 [8] | 25 | 12:36.8 [24] | 24 | 00:49.9 [25] | 24 | 07:28.3 [32] | 26 | |
27 | 42 | KECEROVÁ Dorota | 2001 | MPK Dolný Kubín | 11. / Mladšie žiačky | 0:26:40.7 | 0:06:59.8 | 04:08.1 [16] | 16 | 01:37.6 [28] | 26 | 13:20.4 [28] | 28 | 00:47.9 [20] | 28 | 06:46.7 [25] | 27 | |
28 | 429 | VLČKOVÁ Dáša | 2003 | Aqua City Poprad | 12. / Mladšie žiačky | 0:26:58.2 | 0:07:17.3 | 04:15.4 [20] | 20 | 01:22.7 [23] | 23 | 13:17.6 [27] | 27 | 00:43.3 [11] | 27 | 07:19.2 [30] | 28 | |
29 | 55 | ZÁHORA Milan | 2002 | MPK Dolný Kubín | 17. / Mladší žiaci | 0:27:06.4 | 0:07:25.5 | 03:27.3 [6] | 6 | 01:44.7 [29] | 14 | 14:37.9 [32] | 29 | 00:56.9 [31] | 29 | 06:19.6 [17] | 29 | |
30 | 52 | ROHÁČIKOVÁ Silvia | 2002 | Aquapark - triatlon T. Teplice | 13. / Mladšie žiačky | 0:28:17.2 | 0:08:36.3 | 04:42.6 [29] | 29 | 02:01.7 [33] | 30 | 13:30.3 [29] | 30 | 00:53.7 [30] | 30 | 07:08.9 [28] | 30 | |
31 | 43 | KESZOCZE Jakub | 2003 | RealizSportTeamBratislava | 18. / Mladší žiaci | 0:28:20.8 | 0:08:39.9 | 04:52.3 [32] | 32 | 01:55.2 [32] | 32 | 14:13.5 [30] | 32 | 00:50.7 [28] | 31 | 06:29.1 [21] | 31 | |
32 | 53 | ŠČERBÍKOVÁ Ivana | 2002 | MPK Dolný Kubín | 14. / Mladšie žiačky | 0:28:47.9 | 0:09:07.0 | 04:51.5 [31] | 31 | 01:53.8 [31] | 31 | 14:13.5 [30] | 31 | 01:00.2 [34] | 32 | 06:48.9 [26] | 32 | |
33 | 41 | KASÁK Andrej | 2001 | --- | 19. / Mladší žiaci | 0:30:46.4 | 0:11:05.5 | 05:37.2 [34] | 34 | 02:47.4 [35] | 35 | 14:55.9 [33] | 34 | 01:06.1 [35] | 34 | 06:19.8 [18] | 33 | |
34 | 44 | KLABOUCHOVÁ Veronika | 2001 | --- | 15. / Mladšie žiačky | 0:30:51.6 | 0:11:10.7 | 05:03.6 [33] | 33 | 02:23.3 [34] | 33 | 15:02.0 [34] | 33 | 00:48.7 [21] | 33 | 07:34.0 [33] | 34 | |
35 | 49 | MRIŠKOVÁ Barbora | 2001 | --- | 16. / Mladšie žiačky | 0:32:11.1 | 0:12:30.2 | 05:53.7 [35] | 35 | 01:51.3 [30] | 34 | 15:59.3 [35] | 35 | 00:59.9 [33] | 35 | 07:26.9 [31] | 35 |