MSR (firemných) štafiet v krose

Běh
DATUM :11.10.2014 MÍSTO :Marianka

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Klub meno1 meno2 meno3 Kategorie Čas Ztráta 1. úsek # 2. úsek #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Klub meno1 meno2 meno3 Kategorie Čas Ztráta 1. úsek # 2. úsek #
1 12 detail závodníka BEHAME.SK 1 --- Ondrej Piják Pavol Bukovác Stefan Ringer 1. /  Mužské štafety 1:01:58 0:00:00 20:45 2 0:41:51 2
2 46 detail závodníka P'ART OF HEART --- Daniel Klúčik Mikuláš Kéri Peter Žiška 2. /  Mužské štafety 1:03:21 0:01:23 22:30 6 0:43:35 3
3 11 detail závodníka BEHAME.SK --- Jakub Valachovič Ján Matúš René Valent 3. /  Mužské štafety 1:04:28 0:02:30 20:14 1 0:41:10 1
4 6 detail závodníka AKV BRATISLAVA "A" --- Jana MENKYNOVÁ Andrej FOLTÍN Imrich MAGYAR 1. /  Zmiešané štafety 1:04:33 0:02:35 24:14 14 0:44:41 4
5 81 detail závodníka TU A TERAZ --- Martin Janis Richard Chrappa Tomáš Bizoň 4. /  Mužské štafety 1:08:47 0:06:49 23:00 8 0:46:49 6
6 54 detail závodníka READY2RUN CLUB R2R s.r.o. Zsolt Lengyel Štefan Horváth Martin Hubáček 1. /  Firemné štafety 1:10:14 0:08:16 22:36 7 0:46:48 5
7 79 detail závodníka TRHAČI --- Peter Ambrus Diana Tešovičová Juraj Drotován 2. /  Zmiešané štafety 1:10:34 0:08:36 23:12 9 0:48:42 7
8 82 detail závodníka TURISTI MAT ekonomik s.r.o. Matej Krištín Tibor Čula Simon Brunovský 2. /  Firemné štafety 1:13:13 0:11:15 24:20 15 0:51:53 11
9 9 detail závodníka AMBICIÓZNE HOVADÁ --- Dušan Lorinčík Vladimíra Rožoková Ján Kořenek 3. /  Zmiešané štafety 1:13:59 0:12:01 23:33 10 0:50:37 9
10 48 detail závodníka PAT&MAT&MOTOROVÝ MIŠ --- Michal Kostka Martina Čibová Patrik Lopušný 4. /  Zmiešané štafety 1:14:14 0:12:16 22:23 5 0:50:00 8
11 7 detail závodníka AKV BRATISLAVA "B" --- Viera ZAVADOVÁ Martin ŠMOTLÁK Jozef MRÁZ 5. /  Zmiešané štafety 1:14:47 0:12:49 28:52 29 0:51:54 12
12 8 detail závodníka AKV BRATISLAVA "C" --- Eva MACHÁČOVÁ Vladimír VIERNUS Michal SALVA 6. /  Zmiešané štafety 1:15:02 0:13:04 29:32 40 0:53:01 17
13 4 detail závodníka 3NT --- Ondrej Obst Jana Skanderova Robert Vetrak 7. /  Zmiešané štafety 1:15:07 0:13:09 23:45 13 0:50:59 10
14 13 detail závodníka BEHAME.SK2 --- Jan Filip Kotora Patrik Holesa Nikola Corbova 8. /  Zmiešané štafety 1:16:05 0:14:07 23:43 12 0:55:37 21
15 22 detail závodníka GASTRO TEAM Gastro-Group Nové Mesto nad Váhom Jozef Oprchal Barbora Doskočilová Michal Antal 3. /  Firemné štafety 1:16:07 0:14:09 26:11 16 0:52:06 13
16 72 detail závodníka ŠTÁTNA SPRÁVA A Štátna správa Elena Malíková Jakub Jajcay Ondrej Gažovič 4. /  Firemné štafety 1:16:13 0:14:15 28:06 24 0:52:10 14
17 63 detail závodníka RUN FOR FUN NUMERO UNO --- Martin Durec Jana Mozolaniova Peter Halasz 9. /  Zmiešané štafety 1:17:06 0:15:08 21:16 3 0:55:37 22
18 90 detail závodníka BK VIKTORIA OREŠANY 2 --- Denisa Kušnierová Andrej Mesíček Eduard Blažo 10. /  Zmiešané štafety 1:17:29 0:15:31 27:29 23 0:52:16 16
19 24 detail závodníka HALA LAMAC --- Martin Raninec Milan Malik Tomas Pompura 5. /  Mužské štafety 1:20:43 0:18:45 29:07 33 0:55:33 20
20 25 detail závodníka HAPPY SOCKS HP Milan Resko Jaro Saxa Roman Priesol 5. /  Firemné štafety 1:21:56 0:19:58 27:20 20 0:56:17 24
21 10 detail závodníka BARONI --- Radek Ondovčák Daniela Gregorčiková Miroslav Kubernat 11. /  Zmiešané štafety 1:22:24 0:20:26 28:20 26 0:56:14 23
22 91 detail závodníka BK VIKTORIA HORNÉ OREŠANY 2 --- Filip Blažo Vladislav Blažo František Volek 6. /  Mužské štafety 1:22:41 0:20:43 30:22 46 0:56:40 26
23 57 detail závodníka RTVS RTVS Miloš Javorský Igor Turi Peter Krajčír 6. /  Firemné štafety 1:22:49 0:20:51 27:25 22 0:53:36 18
24 52 detail závodníka QBSW FEŠÁCI QBSW, a.s. Rastislav Cisár Marcel Marko Boris Kotman 7. /  Firemné štafety 1:23:07 0:21:09 29:29 38 1:01:29 44
25 40 detail závodníka MARIANSKI CHRTI --- Jana Strakova Maros Straka Martin Cernak 12. /  Zmiešané štafety 1:23:59 0:22:01 27:16 19 1:00:09 38
26 30 detail závodníka KHG --- Marian Zahorec Michal Muhl Martin Holic 7. /  Mužské štafety 1:25:09 0:23:11 30:05 43 0:59:02 34
27 73 detail závodníka ŠTYRIA --- Lubos Feciskanin Jozef Hajek Martin Mankovecky 8. /  Mužské štafety 1:25:23 0:23:25 30:58 51 0:59:24 36
28 60 detail závodníka RUN FOR FUN 2 --- Martin Černý Renata Holičková Tomaš Hollý 13. /  Zmiešané štafety 1:25:30 0:23:32 28:13 25 0:57:45 28
29 58 detail závodníka RUN FOR FUN --- Adam Jakubík Michal Szilagyi Milan Fitz 9. /  Mužské štafety 1:25:59 0:24:01 29:25 37 0:59:10 35
30 71 detail závodníka SPOLUŽIACI --- Stanislav Fatul Martin Jura Oliver Krist 10. /  Mužské štafety 1:26:03 0:24:05 29:30 39 1:00:36 40
31 74 detail závodníka TAF]BIRDS --- Henrich Majerík Mária Okálová Marian Kuštár 14. /  Zmiešané štafety 1:26:31 0:24:33 29:50 42 1:02:21 45
32 49 detail závodníka PIRATI KARIBIKU --- Viktor Tokoš Kristína Šubjaková Matúš Pavlovič 15. /  Zmiešané štafety 1:26:46 0:24:48 33:09 59 1:02:40 46
33 85 detail závodníka WEBSUPPORT.SK WebSupport.sk Tatiana Nagyova Marian Ivan Robert Strba 8. /  Firemné štafety 1:26:46 0:24:48 32:04 55 0:58:20 31
34 26 detail závodníka HORSKÝ BEŽCI S.R.O. --- Róbert Grožaj Boris Čuda Marek Havier 11. /  Mužské štafety 1:27:03 0:25:05 29:05 31 0:56:22 25
35 59 detail závodníka RUN FOR FUN 1 --- Peter Sedláček Barbora Dančová Miloš Ferienčík 16. /  Zmiešané štafety 1:27:04 0:25:06 30:13 44 1:01:18 43
36 34 detail závodníka KOLEČKO3 --- Juraj Surový Juraj Mozoláni Rastislav Slovák 12. /  Mužské štafety 1:27:34 0:25:36 30:15 45 0:58:37 33
37 92 detail závodníka BANANIX TEAM --- Vladimír Polakovič Peter Bilčík Marcel Skala 13. /  Mužské štafety 1:27:35 0:25:37 29:13 35 0:59:58 37
38 75 detail závodníka TAF]PRAVDA --- Ľuboš Pilc Monika Kabele Vlado Pisár 17. /  Zmiešané štafety 1:28:01 0:26:03 29:37 41 1:00:55 42
39 51 detail závodníka POWERPLAY MANAGER POWERPLAY MANAGER, s.r.o. Miroslav Polťák Andrej Golovkov Vratislav Kondáš 9. /  Firemné štafety 1:28:18 0:26:20 23:40 11 0:57:59 29
40 67 detail závodníka SCO Slovenské centrum obstarávania Lukáš Hubert Martin Zibrín Boris Ďurný 10. /  Firemné štafety 1:29:09 0:27:11 27:07 18 0:55:26 19
41 47 detail závodníka PANENKY SKÁKAVÉ --- Pavol Jánoš Zuzana Kmeťová Elenka Kostková 18. /  Zmiešané štafety 1:29:11 0:27:13 22:10 4 0:52:15 15
42 38 detail závodníka LOCO MOTION --- Petra Čerňáková Tomáš Vojtko Daniel Čerňák 19. /  Zmiešané štafety 1:29:35 0:27:37 28:43 28 0:58:34 32
43 16 detail závodníka BUCKLE UP buckle up, s.r.o. Jakub Kovács Anton Šubert Lukáš Sivák 11. /  Firemné štafety 1:30:54 0:28:56 26:27 17 0:58:02 30
44 29 detail závodníka ISTORES.SK Westech s.r.o. Marek Uličný Peter Fabo Robert Molnar 12. /  Firemné štafety 1:31:14 0:29:16 28:36 27 1:05:45 54
45 20 detail závodníka DEVASTATORI Profesia, spol. s r.o. Ladislav Zigo Jozef Hergott Michal Strba 13. /  Firemné štafety 1:31:29 0:29:31 29:10 34 1:02:50 47
46 35 detail závodníka KOLEČKO4 --- Martin Neradovič Martin Miartus Miloš Belzar 14. /  Mužské štafety 1:31:55 0:29:57 29:01 30 1:02:53 48
47 2 detail závodníka 3070 CHASING CHASE 3070 as Marián Melko Zuzana Žabková Daniel Dobrovodský 14. /  Firemné štafety 1:33:10 0:31:12 29:06 32 1:00:25 39
48 66 detail závodníka SALVE TEAM Salve Finance a.s. Lucka Pešková Tomáš Tatay Feri Szabó 15. /  Firemné štafety 1:33:43 0:31:45 31:41 54 1:03:26 50
49 70 detail závodníka SLOVANET A Slovanet a.s. Peter Gros Michal Tupy Tomas Kubica 16. /  Firemné štafety 1:33:51 0:31:53 31:29 52 1:06:56 56
50 62 detail závodníka RUN FOR FUN 4 --- Miron Solanka Lucia Mihálová Peter Moravčík 20. /  Zmiešané štafety 1:35:12 0:33:14 30:50 48 1:00:50 41
51 19 detail závodníka DATAVARD FEAT. TPA HORWATH RUNNING TEAM --- Alena Gatialová Ján Meszaros Peter Milo 21. /  Zmiešané štafety 1:35:22 0:33:24 36:29 70 1:06:21 55
52 56 detail závodníka RTA TEAM --- Richard Krupčík Tomáš Švec Andrej Bartek 15. /  Mužské štafety 1:35:50 0:33:52 32:47 57 1:02:56 49
53 55 detail závodníka RODINKA ÚŽASNÝCH --- Katarina Pobjecka Peter Pobjecky Juraj Pobjecky 22. /  Zmiešané štafety 1:36:02 0:34:04 30:54 50 1:09:51 62
54 18 detail závodníka ČREVÁ Siemens s.r.o. Viliam Greguš Lenka Duriancikova Vladimir Diskanec 17. /  Firemné štafety 1:36:39 0:34:41 32:41 56 1:07:05 57
55 69 detail závodníka SIEMENS COC RYCHLE SIPY Siemens s.r.o. Tomas Sandor Peter Mikolas Marian Kriss 18. /  Firemné štafety 1:37:36 0:35:38 30:46 47 1:03:55 52
56 78 detail závodníka TPA HORWATH RUNNING TEAM 2 TPA Horwath Bohuš Kočtúch Peter Ďanovský Štefan Pažický 19. /  Firemné štafety 1:37:49 0:35:51 35:55 66 1:09:20 61
57 39 detail závodníka LOS ŠVAGROS DNV --- Juraj Šimko Ján Sitár Michal Sedliak 16. /  Mužské štafety 1:37:49 0:35:51 27:23 21 0:57:20 27
58 27 detail závodníka HP NUMERO UNO Hewlett-Packard Erik Šille Matej Radošovský Martin Horský 20. /  Firemné štafety 1:38:03 0:36:05 34:35 63 1:04:12 53
59 77 detail závodníka TPA HORWATH RUNNING TEAM 1 TPA Horwath s.r.o. Jaroslav Dafčík Miriam Gergelová Erika Szarková 21. /  Firemné štafety 1:38:14 0:36:16 36:49 72 1:10:58 65
60 17 detail závodníka COC CROSS Siemens s.r.o. Miroslav Bratko Lucie Ticha Dagmara Pielowa 22. /  Firemné štafety 1:38:31 0:36:33 30:53 49 1:07:10 58
61 21 detail závodníka FRIDAY NIGHT SCHRANZ CLUB OF 3070 3070 as Marek Jurčiak Dasa Dercova Peter Chlpek 23. /  Firemné štafety 1:39:44 0:37:46 33:24 61 1:03:50 51
62 87 detail závodníka ZASPATE TORPEDA 3070 --- Peter Ruman Alexandra Chochuľová Jakub Lindtner 23. /  Zmiešané štafety 1:40:25 0:38:27 33:06 58 1:12:53 72
63 88 detail závodníka SLOVDEKRA Slovdekra Vlado Gašparik Ján Ondruško Marcel Németh 24. /  Firemné štafety 1:40:26 0:38:28 36:26 69 1:11:11 66
64 28 detail závodníka IRONWOMAN & OLDMEN --- Stanislav Musil Tomáš Rudy Jana Slušná 24. /  Zmiešané štafety 1:40:32 0:38:34 35:58 67 1:07:13 59
65 80 detail závodníka TRIEM --- Martina Hudečková Miriama Ščamborová Milan Hudeček 25. /  Zmiešané štafety 1:40:35 0:38:37 40:53 77 1:12:43 70
66 15 detail závodníka BP2 --- Zu Bediova Danica Pury Jozef Pury 26. /  Zmiešané štafety 1:40:35 0:38:37 36:17 68 1:12:48 71
67 3 detail závodníka 3070 MINIONS 3070 as Ján Helbich Miroslava Cehelská Martin Kubík 25. /  Firemné štafety 1:40:37 0:38:39 29:18 36 1:10:05 64
68 65 detail závodníka SALVE PUPKÁČI Salve Finance a.s. Majo Muzyka Michal Šimo Pali Slodičák 26. /  Firemné štafety 1:41:22 0:39:24 33:14 60 1:08:44 60
69 83 detail závodníka VIZNEROVCI --- Annka Viznerova Ivan Vizner Vojtech Vizner 27. /  Zmiešané štafety 1:41:27 0:39:29 38:53 75 1:13:48 73
70 36 detail závodníka KOLEČKO5 --- Jana Grabicová Richard Kolárik Viera Jurická 28. /  Zmiešané štafety 1:41:54 0:39:56 31:39 53 1:09:58 63
71 64 detail závodníka SALVE LADIES Salve Finance a.s. Zuzka Forrová Maťka Šimeková Ninka Horváthová 27. /  Firemné štafety 1:42:12 0:40:14 41:46 78 1:23:44 78
72 5 detail závodníka AKN TIGRE Siemens s.r.o. Alexander Asztalos Martin Stelbacky Boris Fandak 28. /  Firemné štafety 1:43:05 0:41:07 36:30 71 1:16:14 74
73 93 detail závodníka BEŽCIPÁNA --- Alex Uhrin Martin Toman Fero Toman 17. /  Mužské štafety 1:45:01 0:43:03 36:58 73 1:12:20 68
74 53 detail závodníka RADSEJ BEHAT AKO UPRATOVAT --- Lucia Kralovicova Marcela Hlubikova Peter Marko 29. /  Zmiešané štafety 1:45:55 0:43:57 36:59 74 1:12:32 69
75 23 detail závodníka GUMKÁČI --- Dominik Ruman Katarína Konečná Dušan Konečný 30. /  Zmiešané štafety 1:48:10 0:46:12 39:12 76 1:20:37 77
76 41 detail závodníka MEDIPED MEDIPED Mojmir Kral Zdena Brezinova Viera Vytrisalova 29. /  Firemné štafety 1:53:28 0:51:30 34:49 64 1:17:32 76
77 31 detail závodníka KOLEČKO 6 --- Dáša Thurzová Branislav Surový Katarína Zápražná 31. /  Zmiešané štafety 1:54:03 0:52:05 34:21 62 1:11:16 67
78 1 detail závodníka 3070 HIPPOPOTAMUSOV 3070 as Lukáš Belička Vanda Gábrišová Nada Novotna 30. /  Firemné štafety 1:55:16 0:53:18 35:46 65 1:17:28 75
79 84 detail závodníka WALKÁČI --- René Bábela Juraj Bréder Ladislav Pour 18. /  Mužské štafety 2:06:23 1:04:25 42:55 79 1:25:25 79
80 43 detail závodníka MULTI PHUCKING TASKERS 3070 as Zuzana Pokorná Eva Almasiova Dominika Laššáková 31. /  Firemné štafety 2:14:34 1:12:36 46:57 80 1:28:41 80