RUGGED RACE

Běh
DATUM :19.7.2014 MÍSTO :Stará Myjava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 342 detail závodníka SATINSKÝ Tomáš 1984 Frýdek Místek 1. /  Muži 1:41:53.1 0:00:00.0
2 102 detail závodníka MICHALČÍK Pavol 1980 --- 2. /  Muži 1:44:01.4 0:02:08.3
3 273 detail závodníka HUTYRA Jaroslav 1962 --- 3. /  Muži 1:47:03.4 0:05:10.3
4 295 detail závodníka TOMICA Martin 1990 Prostějov 4. /  Muži 1:49:08.7 0:07:15.6
5 272 detail závodníka SVOBODA Lukáš 1981 Myjava 5. /  Muži 1:52:49.6 0:10:56.5
6 101 detail závodníka PORTÁŠIK Patrik 1983 --- 6. /  Muži 1:54:32.0 0:12:38.9
7 232 detail závodníka PETKOV Radovan 1991 Dolné Srnie 7. /  Muži 2:03:59.3 0:22:06.2
8 280 detail závodníka DINŽÍK Jaroslav 1982 Myjava 8. /  Muži 2:04:03.8 0:22:10.7
9 250 detail závodníka DROBNÝ Mário 1990 Zavar 9. /  Muži 2:04:04.8 0:22:11.7
10 151 detail závodníka KVASNIČKA Miroslav 1981 TRNAVA 10. /  Muži 2:05:09.0 0:23:15.9
11 283 detail závodníka MORÁVEK Andrej 1988 Čachtice 11. /  Muži 2:05:11.9 0:23:18.8
12 118 detail závodníka SADLOŇ Peter 1977 Brezová pod Bradlom 12. /  Muži 2:06:40.0 0:24:46.9
13 274 detail závodníka MÁCHA Marek 1984 --- 13. /  Muži 2:06:56.3 0:25:03.2
14 248 detail závodníka MATEJÍK Matej 1989 Budmerice 14. /  Muži 2:07:59.3 0:26:06.2
15 109 detail závodníka BOHUNICKÝ Marián 1970 TRNAVA 15. /  Muži 2:08:02.2 0:26:09.1
16 245 detail závodníka MOKOŠ Peter 1981 Myjava 16. /  Muži 2:08:04.7 0:26:11.6
17 143 detail závodníka CÍCH Rastislav 1987 Bratislava 17. /  Muži 2:08:17.1 0:26:24.0
18 270 detail závodníka KÁŇA Marek 1969 Jevíčko 18. /  Muži 2:09:47.9 0:27:54.8
19 339 detail závodníka FILIP Marcel 1989 --- 19. /  Muži 2:09:49.0 0:27:55.9
20 284 detail závodníka HORNAK Lubomir 1985 Myjava 20. /  Muži 2:10:28.7 0:28:35.6
21 350 detail závodníka BUČKO Matej 1991 --- 21. /  Muži 2:11:19.0 0:29:25.9
22 300 detail závodníka GALO Michal 1987 Piešťany 22. /  Muži 2:12:43.5 0:30:50.4
23 161 detail závodníka KOLLAR Marek 1979 Bratislava 23. /  Muži 2:15:36.2 0:33:43.1
24 266 detail závodníka MAKUCH Miroslav 1981 Bratislava 24. /  Muži 2:17:50.2 0:35:57.1
25 130 detail závodníka JASTRÁB Jaroslav 1985 Bukovec 25. /  Muži 2:21:23.6 0:39:30.5
26 330 detail závodníka MARCICIAK Jozef 1987 MARTIN 26. /  Muži 2:21:29.1 0:39:36.0
27 121 detail závodníka RESKO Milan 1984 Brezova pod Bradlom 27. /  Muži 2:23:59.0 0:42:05.9
28 111 detail závodníka TOMLÁK Peter 1983 Liptovsky Mikulas 28. /  Muži 2:26:09.4 0:44:16.3
29 120 detail závodníka BÔŽIK Branislav 1988 Brezová pod Bradlom 29. /  Muži 2:26:10.2 0:44:17.1
30 263 detail závodníka MUHRA Malte 1979 Hamburg 30. /  Muži 2:26:19.9 0:44:26.8
31 159 detail závodníka BORIS Tomas 1983 Bratislava 31. /  Muži 2:26:20.5 0:44:27.4
32 131 detail závodníka LONDÁK Jakub 1989 Bukovec 32. /  Muži 2:26:40.1 0:44:47.0
33 113 detail závodníka ELIÁŠ Martin 1988 Myjava 33. /  Muži 2:26:47.9 0:44:54.8
34 125 detail závodníka BREZOVSKÝ Pavol 1972 --- 34. /  Muži 2:27:32.3 0:45:39.2
35 344 detail závodníka BAUER Patrik 1991 Dobrá 35. /  Muži 2:29:13.6 0:47:20.5
36 156 detail závodníka MIHALY Michal 1985 Bratislava 36. /  Muži 2:29:18.5 0:47:25.4
37 119 detail závodníka ABEL Martin 1984 Brezová pod Bradlom 37. /  Muži 2:30:12.1 0:48:19.0
38 117 detail závodníka ZAVODNY Slavomir 1979 --- 38. /  Muži 2:30:14.0 0:48:20.9
39 334 detail závodníka LABOUNEK Martin 1989 Prostějov 39. /  Muži 2:31:46.8 0:49:53.7
40 116 detail závodníka PODPERA Tomáš 1984 Trenčín 40. /  Muži 2:32:34.5 0:50:41.4
41 343 detail závodníka MIK Josef 1991 Frýdek Místek 41. /  Muži 2:35:01.7 0:53:08.6
42 341 detail závodníka MUSIL Jan 1991 Ostrava 42. /  Muži 2:35:01.7 0:53:08.6
43 127 detail závodníka ZIMANYI Marek 1975 Lozorno 43. /  Muži 2:35:03.9 0:53:10.8
44 157 detail závodníka PALKOVIC Filip 1979 TRNAVA 44. /  Muži 2:35:13.0 0:53:19.9
45 164 detail závodníka BLANÁRIK Ivan 1982 TRNAVA 45. /  Muži 2:35:21.1 0:53:28.0
46 110 detail závodníka CAMACHO Camilo 1983 Myjava 46. /  Muži 2:37:28.4 0:55:35.3
47 163 detail závodníka SANTNER Mikuláš 1979 TRNAVA 47. /  Muži 2:37:32.6 0:55:39.5
48 281 detail závodníka KOPUNEC René 1996 Nové Mesto nad Váhom 48. /  Muži 2:40:55.1 0:59:02.0
49 282 detail závodníka MLADÝ Viliam 1991 Nové Mesto nad Valhom 49. /  Muži 2:40:56.6 0:59:03.5
50 114 detail závodníka TOMIŠ Igor 1982 Myjava 50. /  Muži 2:42:11.2 1:00:18.1
51 261 detail závodníka SZUCS Ludovit 1975 Lehnice 51. /  Muži 2:43:05.3 1:01:12.2
52 124 detail závodníka ĎURÍK Andrej 1984 TRNAVA 52. /  Muži 2:43:16.1 1:01:23.0
53 112 detail závodníka CETKOVSKY Ondrej 1986 MARTIN 53. /  Muži 2:44:28.1 1:02:35.0
54 162 detail závodníka KOVAC Juraj 1981 Bernolakovo 54. /  Muži 2:47:09.6 1:05:16.5
55 328 detail závodníka MARTIN Gaplovský 1990 --- 55. /  Muži 2:47:35.2 1:05:42.1
56 326 detail závodníka ĎURÍČEK Matej 1993 --- 56. /  Muži 2:51:21.8 1:09:28.7
57 325 detail závodníka BUČEK Martin 1991 --- 57. /  Muži 2:51:21.8 1:09:28.7
58 107 detail závodníka BLAŠKOVÁ Miroslava 1987 Boleráz 58. /  Muži 2:54:25.6 1:12:32.5
59 329 detail závodníka JURICKÝ Vladimír 1989 MARTIN 59. /  Muži 2:54:35.6 1:12:42.5
60 253 detail závodníka FARMADIN Adrian 1990 NITRA 60. /  Muži 3:03:20.6 1:21:27.5
61 134 detail závodníka KLČ Rastislav 1978 Jablonka 61. /  Muži 3:03:37.0 1:21:43.9
62 254 detail závodníka VÁVRIK Juraj 1990 NITRA 62. /  Muži 3:07:55.4 1:26:02.3
--- 108 detail závodníka BENKA Samuel 1986 Dolné Dubové . /  Muži DNF ---