Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 10 km | # | 15 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 142 | ESCHER Toni | 1990 | Fischer Subaru Racing Team | 1. / Männer 19-30 Jahre | 1:11:46.0 | 0:00:00.0 | 0:27:46.6 | 1 | 0:44:39.2 | 1 | ||
2 | diplom | 120 | WEISHÄUPL Andreas | 1992 | SALOMON-LEKI RACING-TEAM / VSC Klingenthal | 2. / Männer 19-30 Jahre | 1:12:25.6 | 0:00:39.6 | 0:28:26.0 | 2 | 0:45:44.9 | 2 | ||
3 | diplom | 3 | RIEP Oleksandr | 1968 | SG Einheit Berliner Bär | 1. / Männer 41-50 Jahre | 1:13:16.1 | 0:01:30.1 | 0:29:11.6 | 5 | 0:46:59.5 | 4 | ||
4 | diplom | 118 | HOFFMANN Peter | 1989 | Laufteam TU BA Freiberg | 3. / Männer 19-30 Jahre | 1:13:16.3 | 0:01:30.3 | 0:29:32.4 | 6 | 0:46:58.7 | 3 | ||
5 | diplom | 78 | KNOLL Markus | 1988 | ATSV Gebirge Gelobtland | 4. / Männer 19-30 Jahre | 1:13:29.9 | 0:01:43.9 | 0:29:32.8 | 7 | 0:47:01.8 | 7 | ||
6 | diplom | 103 | PROPP Jurij | 1980 | SALOMON TEAM DEUTSCHLAND | 1. / Männer 31-40 Jahre | 1:13:51.8 | 0:02:05.8 | 0:29:11.3 | 4 | 0:47:01.1 | 6 | ||
7 | diplom | 1 | KRETZSCHMAR Denis | 1981 | VSC Klingenthal / OW Pro Team | 2. / Männer 31-40 Jahre | 1:14:14.5 | 0:02:28.5 | 0:29:10.8 | 3 | 0:47:00.4 | 5 | ||
8 | diplom | 252 | VOIGT Sebastian | 1996 | Tsv Spitz Kunnersdorf | 5. / Männer 19-30 Jahre | 1:15:25.8 | 0:03:39.8 | 0:30:35.7 | 10 | 0:48:24.9 | 10 | ||
9 | diplom | 87 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 3. / Männer 31-40 Jahre | 1:15:33.1 | 0:03:47.1 | 0:29:45.7 | 9 | 0:47:39.6 | 8 | ||
10 | diplom | 143 | KUNZ Ronald | 1978 | --- | 4. / Männer 31-40 Jahre | 1:15:37.7 | 0:03:51.7 | 0:29:37.4 | 8 | 0:47:56.9 | 9 | ||
11 | diplom | 196 | TUNGER Björn | 1998 | VSC Klingenthal | 1. / Jugend männlich | 1:17:17.5 | 0:05:31.5 | 0:30:36.2 | 11 | 0:48:26.9 | 11 | ||
12 | diplom | 45 | FISNAR Jiri | 1976 | Ski klub Šumperk | 5. / Männer 31-40 Jahre | 1:17:55.5 | 0:06:09.5 | 0:31:12.7 | 14 | 0:50:07.1 | 14 | ||
13 | diplom | 80 | HARTMANN Sven | 1970 | SV Bockau | 2. / Männer 41-50 Jahre | 1:18:13.4 | 0:06:27.4 | 0:30:41.2 | 12 | 0:49:15.9 | 12 | ||
14 | diplom | 253 | BEGERL Ludwig | 1957 | Spvgg Lam | 1. / Männer 51-60 Jahre | 1:18:21.4 | 0:06:35.4 | 0:31:12.2 | 13 | 0:50:08.7 | 16 | ||
15 | diplom | 91 | STROBEL Norbert | 1972 | --- | 3. / Männer 41-50 Jahre | 1:18:23.4 | 0:06:37.4 | 0:31:14.2 | 17 | 0:50:09.6 | 17 | ||
16 | diplom | 11 | VORBERG Jörg | 1974 | SSV Geyer | 4. / Männer 41-50 Jahre | 1:18:36.2 | 0:06:50.2 | 0:31:13.2 | 15 | 0:50:07.9 | 15 | ||
17 | diplom | 17 | HOFFMANN Paul | 1995 | SV Grün-Weiss Pirna | 6. / Männer 19-30 Jahre | 1:19:14.5 | 0:07:28.5 | 0:31:13.7 | 16 | 0:50:06.3 | 13 | ||
18 | diplom | 4 | BOCK Thomas | 1966 | SG Adelsberg | 5. / Männer 41-50 Jahre | 1:19:35.4 | 0:07:49.4 | 0:31:53.7 | 19 | 0:50:40.4 | 18 | ||
19 | diplom | 70 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 2. / Männer 51-60 Jahre | 1:20:18.1 | 0:08:32.1 | 0:31:41.0 | 18 | 0:50:41.6 | 19 | ||
20 | diplom | 131 | KORNHAS Christoph | 1982 | SV Emsetal | 6. / Männer 31-40 Jahre | 1:20:51.8 | 0:09:05.8 | 0:32:01.3 | 20 | 0:51:04.4 | 20 | ||
21 | diplom | 299 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 6. / Männer 41-50 Jahre | 1:21:01.6 | 0:09:15.6 | 0:32:19.1 | 24 | 0:51:28.4 | 23 | ||
22 | diplom | 114 | REGER Christoph | 1980 | SC Neubau | 7. / Männer 31-40 Jahre | 1:21:06.1 | 0:09:20.1 | 0:32:34.9 | 29 | 0:51:41.0 | 24 | ||
23 | diplom | 7 | SIMA Jan | 1970 | autopneu-servis.cz | 7. / Männer 41-50 Jahre | 1:21:14.0 | 0:09:28.0 | 0:32:33.3 | 26 | 0:51:47.0 | 31 | ||
24 | diplom | 8 | TRÖGER Nicole | 1983 | SC Großberg * Skigo | 1. / Frauen 31-40 Jahre | 1:21:14.3 | 0:09:28.3 | 0:32:42.8 | 31 | 0:51:44.0 | 28 | ||
25 | diplom | 90 | RAUCHMAUL Rainer | 1968 | WSV Scheibe Alsbach | 8. / Männer 41-50 Jahre | 1:21:19.3 | 0:09:33.3 | 0:32:34.3 | 28 | 0:51:44.9 | 29 | ||
26 | diplom | 83 | BOKOVIKOV Alexey | 1984 | BMSTU Biathlon Moscow | 8. / Männer 31-40 Jahre | 1:21:27.1 | 0:09:41.1 | 0:32:35.4 | 30 | 0:51:41.6 | 25 | ||
27 | diplom | 18 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 3. / Männer 51-60 Jahre | 1:21:29.0 | 0:09:43.0 | 0:32:33.8 | 27 | 0:51:46.1 | 30 | ||
28 | diplom | 5 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 4. / Männer 51-60 Jahre | 1:21:38.7 | 0:09:52.7 | 0:32:32.7 | 25 | 0:51:43.3 | 27 | ||
29 | diplom | 175 | SCHUBERT Lars | 1987 | VfB Schöneck | 7. / Männer 19-30 Jahre | 1:21:48.8 | 0:10:02.8 | 0:32:18.5 | 23 | 0:51:18.9 | 21 | ||
30 | diplom | 251 | KRASE Tom | 1995 | VSC Klingenthal | 8. / Männer 19-30 Jahre | 1:21:59.4 | 0:10:13.4 | 0:33:16.7 | 36 | 0:52:32.3 | 32 | ||
31 | diplom | 277 | FREYER Gerald | 1958 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 5. / Männer 51-60 Jahre | 1:22:11.9 | 0:10:25.9 | 0:32:13.6 | 22 | 0:51:27.6 | 22 | ||
32 | diplom | 9 | GEORGI Torsten | 1974 | Ski-Club -Carlsfeld | 9. / Männer 41-50 Jahre | 1:22:16.8 | 0:10:30.8 | 0:32:12.3 | 21 | 0:51:42.5 | 26 | ||
33 | diplom | 6 | BURKHARDT Steffen | 1973 | Preetzer TSV | 10. / Männer 41-50 Jahre | 1:22:35.9 | 0:10:49.9 | 0:33:25.3 | 38 | 0:52:52.0 | 34 | ||
34 | diplom | 77 | HILPERT Bernd | 1973 | SC Neubau | 11. / Männer 41-50 Jahre | 1:23:07.7 | 0:11:21.7 | 0:33:15.3 | 34 | 0:52:42.4 | 33 | ||
35 | diplom | 208 | REYER Torsten | 1999 | VfB Schöneck | 2. / Jugend männlich | 1:23:29.6 | 0:11:43.6 | 0:33:35.8 | 42 | 0:53:31.8 | 43 | ||
36 | diplom | 305 | WERSNER Michael | 1972 | WSV Schwarenbach/W. | 12. / Männer 41-50 Jahre | 1:23:39.7 | 0:11:53.7 | 0:33:39.8 | 45 | 0:53:33.5 | 45 | ||
37 | diplom | 293 | MEDACK Thomas | 1976 | Team Slow | 9. / Männer 31-40 Jahre | 1:23:46.5 | 0:12:00.5 | 0:33:39.2 | 44 | 0:53:32.7 | 44 | ||
38 | diplom | 241 | BUTZ Frank | 1969 | SC Girkhausen | 13. / Männer 41-50 Jahre | 1:23:57.3 | 0:12:11.3 | 0:33:51.1 | 46 | 0:53:29.1 | 41 | ||
39 | diplom | 249 | SONNET Manuel | 1974 | SCBUETGENBACH | 14. / Männer 41-50 Jahre | 1:23:57.6 | 0:12:11.6 | 0:32:58.6 | 32 | 0:53:03.9 | 36 | ||
40 | diplom | 257 | LOOSS Matthias | 1975 | VSC Klingenthal | 10. / Männer 31-40 Jahre | 1:23:59.7 | 0:12:13.7 | 0:33:26.4 | 39 | 0:53:30.9 | 42 | ||
41 | diplom | 55 | HANZLIK Holger | 1952 | SV 90 Jöhstadt | 1. / Männer über 60 Jahre | 1:24:27.3 | 0:12:41.3 | 0:33:14.8 | 33 | 0:53:04.3 | 37 | ||
42 | diplom | 115 | CORVIN Stefan | 1966 | SC Haag | 15. / Männer 41-50 Jahre | 1:24:28.4 | 0:12:42.4 | 0:33:29.0 | 41 | 0:53:22.4 | 39 | ||
43 | diplom | 92 | KÖLBEL Frank | 1962 | VSC Klingenthal | 6. / Männer 51-60 Jahre | 1:24:30.3 | 0:12:44.3 | 0:33:15.9 | 35 | 0:53:01.3 | 35 | ||
44 | diplom | 272 | KOOB Stefan | 1989 | SC Motor Zella-Mehlis | 9. / Männer 19-30 Jahre | 1:24:36.4 | 0:12:50.4 | 0:33:20.1 | 37 | 0:53:09.6 | 38 | ||
45 | diplom | 247 | VOIGT Dennis | 1999 | PSV-Zittau | 3. / Jugend männlich | 1:24:52.1 | 0:13:06.1 | 0:33:26.8 | 40 | 0:53:28.4 | 40 | ||
46 | diplom | 132 | ESCHER Hendrik | 1966 | SC Norweger 1896 Annaberg e.V. | 16. / Männer 41-50 Jahre | 1:25:12.9 | 0:13:26.9 | 0:34:36.0 | 52 | 0:54:46.0 | 50 | ||
47 | diplom | 65 | LEHMANN Uwe | 1962 | SG Holzhau | 7. / Männer 51-60 Jahre | 1:25:35.5 | 0:13:49.5 | 0:34:17.0 | 49 | 0:54:31.8 | 48 | ||
48 | diplom | 140 | BARTOŠ Vítězslav | 1958 | Ski-Club Wunsiedel | 8. / Männer 51-60 Jahre | 1:25:49.3 | 0:14:03.3 | 0:34:13.9 | 48 | 0:54:41.2 | 49 | ||
49 | diplom | 117 | OTTO Grit | 1990 | SC 1927 Köthen | 1. / Frauen 19-30 Jahre | 1:25:53.1 | 0:14:07.1 | 0:34:05.2 | 47 | 0:54:30.7 | 47 | ||
50 | diplom | 262 | FLECHSIG Bernd | 1963 | SBB Papstdorf | 9. / Männer 51-60 Jahre | 1:26:17.4 | 0:14:31.4 | 0:34:41.7 | 55 | 0:54:51.5 | 51 | ||
51 | diplom | 89 | DLOUHÝ Petr | 1973 | AK Sokolov | 17. / Männer 41-50 Jahre | 1:26:19.3 | 0:14:33.3 | 0:34:28.0 | 51 | 0:55:04.8 | 53 | ||
52 | diplom | 221 | GARN Christian | 1982 | SV Schönheide | 11. / Männer 31-40 Jahre | 1:26:23.0 | 0:14:37.0 | 0:33:37.9 | 43 | 0:53:59.8 | 46 | ||
53 | diplom | 19 | GRILLE Günter | 1954 | Bockauer Skiverein | 2. / Männer über 60 Jahre | 1:26:40.7 | 0:14:54.7 | 0:34:54.0 | 57 | 0:55:24.1 | 57 | ||
54 | diplom | 163 | ROSSMANN Hagen | 1969 | LG Wassersuppe | 18. / Männer 41-50 Jahre | 1:26:48.5 | 0:15:02.5 | 0:34:56.1 | 61 | 0:55:18.8 | 55 | ||
55 | diplom | 205 | SAMSONOV Sergey | 1983 | --- | 12. / Männer 31-40 Jahre | 1:26:54.1 | 0:15:08.1 | 0:35:10.7 | 65 | 0:55:30.9 | 62 | ||
56 | diplom | 82 | FISCHER Ralf | 1966 | LATV Plauen | 19. / Männer 41-50 Jahre | 1:26:58.9 | 0:15:12.9 | 0:35:29.7 | 72 | 0:55:30.0 | 60 | ||
57 | diplom | 119 | WEISS Klaus | 1944 | PELTONEN TEAM | 3. / Männer über 60 Jahre | 1:27:12.9 | 0:15:26.9 | 0:34:53.2 | 56 | 0:55:23.2 | 56 | ||
58 | diplom | 290 | HIPPLER Willi | 1997 | SV Tautenhain e.V. | 4. / Jugend männlich | 1:27:16.2 | 0:15:30.2 | 0:34:40.8 | 54 | 0:55:30.6 | 61 | ||
59 | diplom | 51 | RICKL Juliane | 1986 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 2. / Frauen 19-30 Jahre | 1:27:21.5 | 0:15:35.5 | 0:35:27.6 | 70 | 0:55:41.2 | 63 | ||
60 | diplom | 135 | WEIS Eric | 1977 | Loiser Nordiquie | 13. / Männer 31-40 Jahre | 1:27:26.4 | 0:15:40.4 | 0:34:55.9 | 60 | 0:55:27.0 | 59 | ||
61 | diplom | 199 | KOCH Markus | 1980 | VSC Klingenthal | 14. / Männer 31-40 Jahre | 1:27:28.5 | 0:15:42.5 | 0:36:33.4 | 87 | 0:56:53.5 | 79 | ||
62 | diplom | 14 | KUPFER Uwe | 1971 | SV Trebsen | 20. / Männer 41-50 Jahre | 1:27:42.9 | 0:15:56.9 | 0:34:55.3 | 59 | 0:55:26.2 | 58 | ||
63 | diplom | 303 | HÜTTNER Michael | 1967 | WSV Schwarzenbach/W. | 21. / Männer 41-50 Jahre | 1:27:47.7 | 0:16:01.7 | 0:35:08.8 | 63 | 0:55:49.5 | 66 | ||
64 | diplom | 278 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche | 5. / Jugend männlich | 1:27:49.6 | 0:16:03.6 | 0:34:17.9 | 50 | 0:54:56.9 | 52 | ||
65 | diplom | 220 | GRANSO Gerd | 1960 | SV Pöllwitz | 10. / Männer 51-60 Jahre | 1:28:07.9 | 0:16:21.9 | 0:35:15.6 | 67 | 0:56:26.0 | 70 | ||
66 | diplom | 15 | DUBA Peter | 1954 | SV Tanne Thalheim | 4. / Männer über 60 Jahre | 1:28:25.3 | 0:16:39.3 | 0:35:29.0 | 71 | 0:56:04.5 | 68 | ||
67 | diplom | 134 | ASCHENBACH Bert | 1963 | HlF Seligenthal | 11. / Männer 51-60 Jahre | 1:28:32.7 | 0:16:46.7 | 0:34:38.7 | 53 | 0:55:10.7 | 54 | ||
68 | diplom | 296 | DEGEN Vitali | 1966 | Fürth | 22. / Männer 41-50 Jahre | 1:28:35.8 | 0:16:49.8 | 0:35:14.1 | 66 | 0:55:57.6 | 67 | ||
69 | diplom | 311 | HUBER Thomas | 1968 | SC Villingen | 23. / Männer 41-50 Jahre | 1:28:48.2 | 0:17:02.2 | 0:35:48.9 | 76 | 0:56:38.4 | 74 | ||
70 | diplom | 124 | MÜRZBERG Uwe | 1968 | skiteam Pirna | 24. / Männer 41-50 Jahre | 1:28:50.7 | 0:17:04.7 | 0:36:02.1 | 83 | 0:56:48.6 | 77 | ||
71 | diplom | 141 | FERSTL Sepp | 1964 | --- | 12. / Männer 51-60 Jahre | 1:28:52.9 | 0:17:06.9 | 0:36:01.4 | 82 | 0:56:53.8 | 80 | ||
72 | diplom | 23 | KÖNIG Stefan | 1982 | SV TU ILMENAU | 15. / Männer 31-40 Jahre | 1:28:54.1 | 0:17:08.1 | 0:34:54.8 | 58 | 0:55:49.1 | 65 | ||
73 | diplom | 16 | ERDENKÄUFER Toni | 1959 | WSV Warmensteinach | 13. / Männer 51-60 Jahre | 1:28:56.3 | 0:17:10.3 | 0:35:57.2 | 78 | 0:56:26.9 | 71 | ||
74 | diplom | 225 | BRYN Patryk | 1998 | SG Einheit Berliner Bär | 6. / Jugend männlich | 1:28:59.9 | 0:17:13.9 | 0:35:19.9 | 68 | 0:56:27.0 | 72 | ||
75 | diplom | 137 | HOHL Norbert | 1962 | Trie Kayh | 14. / Männer 51-60 Jahre | 1:29:06.9 | 0:17:20.9 | 0:35:47.4 | 75 | 0:56:47.4 | 76 | ||
76 | diplom | 33 | MATATKO Sebastian | 1997 | SV Grün-Weiss Pirna | 7. / Jugend männlich | 1:29:13.8 | 0:17:27.8 | 0:35:10.3 | 64 | 0:56:35.7 | 73 | ||
77 | diplom | 20 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün-Weiss Pirna | 1. / Frauen 41-50 Jahre | 1:29:17.7 | 0:17:31.7 | 0:35:38.7 | 73 | 0:56:41.1 | 75 | ||
78 | diplom | 10 | FOETH Oliver | 1967 | Post-SV Bamberg | 25. / Männer 41-50 Jahre | 1:29:40.1 | 0:17:54.1 | 0:34:56.3 | 62 | 0:55:44.4 | 64 | ||
79 | diplom | 201 | BÄUERLEIN Ingo | 1971 | TSV Burgebrach | 26. / Männer 41-50 Jahre | 1:29:48.6 | 0:18:02.6 | 0:35:20.5 | 69 | 0:56:15.5 | 69 | ||
80 | diplom | 29 | BAUMGÄRTEL Katharina | 1971 | Ski-Club-Carlsfeld | 2. / Frauen 41-50 Jahre | 1:30:13.8 | 0:18:27.8 | 0:35:43.0 | 74 | 0:56:51.4 | 78 | ||
81 | diplom | 97 | FISCHER Andre | 1973 | --- | 27. / Männer 41-50 Jahre | 1:30:14.7 | 0:18:28.7 | 0:35:59.9 | 81 | 0:57:10.9 | 82 | ||
82 | diplom | 24 | OERTEL Cornelius | 1984 | Laufteam TU BA Freiberg | 16. / Männer 31-40 Jahre | 1:30:18.9 | 0:18:32.9 | 0:35:59.2 | 80 | 0:57:18.1 | 84 | ||
83 | diplom | 43 | KÖRBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | 15. / Männer 51-60 Jahre | 1:30:26.6 | 0:18:40.6 | 0:35:57.8 | 79 | 0:57:14.2 | 83 | ||
84 | diplom | 285 | SIMANOWSKI Rainer | 1964 | --- | 16. / Männer 51-60 Jahre | 1:30:32.5 | 0:18:46.5 | 0:36:08.6 | 84 | 0:57:27.2 | 85 | ||
85 | diplom | 126 | ZIMMERMANN Stephan | 1951 | SWV Goldlauter | 5. / Männer über 60 Jahre | 1:30:42.6 | 0:18:56.6 | 0:35:56.4 | 77 | 0:57:09.6 | 81 | ||
86 | diplom | 95 | RASCHKE Hans | 1954 | SG Einheit Berliner Bär | 6. / Männer über 60 Jahre | 1:30:54.9 | 0:19:08.9 | 0:37:21.3 | 100 | 0:58:18.7 | 88 | ||
87 | diplom | 298 | GEUDER Josef Hermann | 1949 | DAV Gveiz | 7. / Männer über 60 Jahre | 1:31:34.7 | 0:19:48.7 | 0:36:32.4 | 86 | 0:58:06.8 | 87 | ||
88 | diplom | 276 | KRETZCHMAR Joachim | 1946 | SG Norweger / Thal | 8. / Männer über 60 Jahre | 1:31:36.4 | 0:19:50.4 | 0:36:50.1 | 91 | 0:58:06.0 | 86 | ||
89 | diplom | 13 | MÜNZBERG Marcel | 1996 | SV Grün-Weiss Pirna | 10. / Männer 19-30 Jahre | 1:31:44.7 | 0:19:58.7 | 0:36:45.5 | 90 | 0:59:02.1 | 96 | ||
90 | diplom | 207 | REYER Sven | 1971 | --- | 28. / Männer 41-50 Jahre | 1:31:50.1 | 0:20:04.1 | 0:37:17.7 | 99 | 0:59:07.3 | 98 | ||
91 | diplom | 255 | HEINICKE Matthias | 1946 | VSC Klingenthal | 9. / Männer über 60 Jahre | 1:32:28.0 | 0:20:42.0 | 0:37:06.5 | 94 | 0:58:40.7 | 91 | ||
92 | diplom | 291 | WEIDLICH Antje | 1959 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 1. / Frauen 51-60 Jahre | 1:32:35.4 | 0:20:49.4 | 0:37:05.8 | 93 | 0:58:39.8 | 90 | ||
93 | diplom | 133 | KARTE Frank | 1967 | SK Oker | 29. / Männer 41-50 Jahre | 1:32:53.7 | 0:21:07.7 | 0:37:16.8 | 98 | 0:59:01.0 | 95 | ||
94 | diplom | 62 | RITSCHEL Henning | 1990 | Feuerwehr Heidenau | 11. / Männer 19-30 Jahre | 1:33:05.0 | 0:21:19.0 | 0:37:51.5 | 110 | 1:00:13.0 | 108 | ||
95 | diplom | 281 | THÜMMEL Maik | 1998 | TUS Dippoldiswalde | 8. / Jugend männlich | 1:33:25.0 | 0:21:39.0 | --- | --- | --- | --- | ||
96 | diplom | 206 | PAUFLER Jörg | 1966 | Traktor Hermsdorf | 30. / Männer 41-50 Jahre | 1:33:29.1 | 0:21:43.1 | 0:37:12.5 | 96 | 0:59:06.3 | 97 | ||
97 | diplom | 310 | NEUBERT Jörg | 1970 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 31. / Männer 41-50 Jahre | 1:33:44.0 | 0:21:58.0 | 0:37:34.8 | 103 | 0:59:50.8 | 101 | ||
98 | diplom | 54 | SCHEIBE Jörg | 1963 | SG Rennsteig Masserberg | 17. / Männer 51-60 Jahre | 1:33:52.7 | 0:22:06.7 | 0:36:44.1 | 89 | 0:58:52.5 | 93 | ||
99 | diplom | 116 | HANNSMANN Leo | 1964 | PH KOVO RECYCLING CHEB | 18. / Männer 51-60 Jahre | 1:33:55.2 | 0:22:09.2 | 0:36:34.4 | 88 | 0:58:49.0 | 92 | ||
100 | diplom | 130 | SCHENKENDORF Philipp | 1986 | SGB Stadtsteinach | 12. / Männer 19-30 Jahre | 1:33:58.1 | 0:22:12.1 | 0:36:22.5 | 85 | 0:58:37.9 | 89 |