Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 407 | ZOBIREI Jórg | 1978 | SWV Goldlauter | 1. / Männer (1999 und älter) | 0:25:38.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 387 | GLAß Richard | 2001 | VSC Klingenthal | 1. / Schüler mänlich (2000 und jünger) | 0:27:34.9 | 0:01:56.1 | ||
3 | diplom | 356 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 2. / Männer (1999 und älter) | 0:27:39.1 | 0:02:00.3 | ||
4 | diplom | 382 | UNGETHÜM Jörg | 1976 | Ski-Club Carlsfeld | 3. / Männer (1999 und älter) | 0:28:02.5 | 0:02:23.7 | ||
5 | diplom | 353 | PAMMLER Michael | 1982 | --- | 4. / Männer (1999 und älter) | 0:29:03.1 | 0:03:24.3 | ||
6 | diplom | 395 | LÖSCH Benjamin | 1991 | Vogtländischer LV | 5. / Männer (1999 und älter) | 0:29:29.5 | 0:03:50.7 | ||
7 | diplom | 405 | UNGER Louis | 2000 | VfB Schöneck | 2. / Schüler mänlich (2000 und jünger) | 0:30:14.4 | 0:04:35.6 | ||
8 | diplom | 352 | REUSCHEL Franz | 1985 | S&P Ingenieure und Architekten Leipzig | 6. / Männer (1999 und älter) | 0:30:16.8 | 0:04:38.0 | ||
9 | diplom | 410 | BINDER Torsten | 1972 | --- | 7. / Männer (1999 und älter) | 0:30:29.1 | 0:04:50.3 | ||
10 | diplom | 354 | PAMMLER Steffen | 1975 | --- | 8. / Männer (1999 und älter) | 0:30:37.9 | 0:04:59.1 | ||
11 | diplom | 357 | GRIMM Hendrik | 1974 | DRESDEN | 9. / Männer (1999 und älter) | 0:31:45.0 | 0:06:06.2 | ||
12 | diplom | 397 | RUMMLER Andreas | 1974 | DRESDEN | 10. / Männer (1999 und älter) | 0:31:55.8 | 0:06:17.0 | ||
13 | diplom | 362 | SCHNEIDER Oliver | 1980 | RC Schloßbike Greiz e.V. | 11. / Männer (1999 und älter) | 0:32:06.7 | 0:06:27.9 | ||
14 | diplom | 380 | PROSKE Jan | 1971 | Strassenräuber GHA | 12. / Männer (1999 und älter) | 0:33:06.5 | 0:07:27.7 | ||
15 | diplom | 374 | GREßMANN Wiebke | 1995 | xc-ski.de Skimarathon Team | 1. / Frauen (1999 und älter) | 0:33:20.2 | 0:07:41.4 | ||
16 | diplom | 406 | KUNDE Colin | 2002 | GRÜN weiss Pürna | 3. / Schüler mänlich (2000 und jünger) | 0:33:25.3 | 0:07:46.5 | ||
17 | diplom | 394 | WENGLER Carlo | 2001 | Berliner Turnerschaft Leichtathletik | 4. / Schüler mänlich (2000 und jünger) | 0:34:12.5 | 0:08:33.7 | ||
18 | diplom | 388 | GLAß Luise | 1999 | VSC Klingenthal | 2. / Frauen (1999 und älter) | 0:34:33.9 | 0:08:55.1 | ||
19 | diplom | 409 | EMMRICH Holger | 1969 | BSV Gelenau | 13. / Männer (1999 und älter) | 0:34:38.4 | 0:08:59.6 | ||
20 | diplom | 383 | HERRMANN Roy | 2002 | SV Stützengrün | 5. / Schüler mänlich (2000 und jünger) | 0:36:42.0 | 0:11:03.2 | ||
21 | diplom | 414 | BELMENDT Roberto | 1973 | --- | 14. / Männer (1999 und älter) | 0:37:09.3 | 0:11:30.5 | ||
22 | diplom | 355 | MIKOLAJEWICZ Grzegorz | 1978 | Poznan | 15. / Männer (1999 und älter) | 0:37:20.0 | 0:11:41.2 | ||
23 | diplom | 412 | HOLL Leonard | 2001 | SV Grünbach | 6. / Schüler mänlich (2000 und jünger) | 0:37:28.8 | 0:11:50.0 | ||
24 | diplom | 401 | SCHMIDT Julia | 1995 | Ski-Verein Triebes | 3. / Frauen (1999 und älter) | 0:39:18.9 | 0:13:40.1 | ||
25 | diplom | 403 | MICHAEL Jörg | 1975 | Lamilux | 16. / Männer (1999 und älter) | 0:39:32.9 | 0:13:54.1 | ||
26 | diplom | 411 | HOLL Berit | 1970 | SV Grünbach | 4. / Frauen (1999 und älter) | 0:39:47.3 | 0:14:08.5 | ||
27 | diplom | 385 | WIRTH Uwe | 1972 | --- | 17. / Männer (1999 und älter) | 0:40:01.1 | 0:14:22.3 | ||
28 | diplom | 408 | DITTES Petra | 1966 | VfB Lengelfeld | 5. / Frauen (1999 und älter) | 0:40:08.8 | 0:14:30.0 | ||
29 | diplom | 351 | MUELLER Maik | 1966 | TSV Hertha Hornow | 18. / Männer (1999 und älter) | 0:40:19.2 | 0:14:40.4 | ||
30 | diplom | 413 | GLÖCKNER Kristin | 1977 | VLV Ober zwota | 6. / Frauen (1999 und älter) | 0:40:44.7 | 0:15:05.9 | ||
31 | diplom | 377 | KÖNIG-WINTER Britta | 1965 | Richtershorner Ruderverein | 7. / Frauen (1999 und älter) | 0:42:31.9 | 0:16:53.1 | ||
32 | diplom | 404 | TAUBNER Frank | 1966 | SV Grünbach | 19. / Männer (1999 und älter) | 0:42:55.8 | 0:17:17.0 | ||
33 | diplom | 386 | WIRTH Jürgen | 1964 | Ski Lengenfeld Waldkirchen | 20. / Männer (1999 und älter) | 0:43:04.2 | 0:17:25.4 | ||
34 | diplom | 376 | THURAU Christiane | 1967 | Richtershorner Ruderverein | 8. / Frauen (1999 und älter) | 0:44:28.9 | 0:18:50.1 | ||
35 | diplom | 369 | SCHALLER Annett | 1982 | S&P Ingenieure und Architekten Leipzig | 9. / Frauen (1999 und älter) | 0:44:40.4 | 0:19:01.6 | ||
36 | diplom | 379 | BEYER Hans-Jürgen | 1952 | Geithainer Genussläufer | 21. / Männer (1999 und älter) | 0:46:09.0 | 0:20:30.2 | ||
37 | diplom | 366 | KUBERN Carina | 1989 | S&P Ingenieure und Architekten Leipzig | 10. / Frauen (1999 und älter) | 0:46:10.0 | 0:20:31.2 | ||
38 | diplom | 375 | LEWERENTZ Jan | 1971 | --- | 22. / Männer (1999 und älter) | 0:46:31.6 | 0:20:52.8 | ||
39 | diplom | 384 | FIEBER Madeleine | 1965 | --- | 11. / Frauen (1999 und älter) | 0:47:24.4 | 0:21:45.6 | ||
40 | diplom | 368 | SCHALLER Renate | 1956 | S&P Ingenieure und Architekten Leipzig | 12. / Frauen (1999 und älter) | 0:47:25.3 | 0:21:46.5 | ||
41 | diplom | 378 | RUHM Michael | 1968 | Richtershorner Ruderverein | 23. / Männer (1999 und älter) | 0:47:36.3 | 0:21:57.5 | ||
42 | diplom | 364 | ROTHE Claudia | 1974 | Gera | 13. / Frauen (1999 und älter) | 0:51:51.8 | 0:26:13.0 | ||
43 | diplom | 392 | RAHNFELD Ute | 1965 | --- | 14. / Frauen (1999 und älter) | 0:53:24.7 | 0:27:45.9 | ||
44 | diplom | 389 | ZACHAEUS Kathleen | 1971 | --- | 24. / Männer (1999 und älter) | 0:53:32.8 | 0:27:54.0 | ||
45 | diplom | 390 | GRIEHL Thomas | 1963 | --- | 25. / Männer (1999 und älter) | 0:54:18.0 | 0:28:39.2 | ||
46 | diplom | 391 | BERGER Andre | 1967 | --- | 26. / Männer (1999 und älter) | 0:54:47.2 | 0:29:08.4 | ||
47 | diplom | 363 | ROTHE Silvia | 1951 | Zedlitz | 15. / Frauen (1999 und älter) | 0:56:44.3 | 0:31:05.5 | ||
48 | diplom | 393 | RAHNFELD Marcus | 2002 | --- | 7. / Schüler mänlich (2000 und jünger) | 0:58:30.4 | 0:32:51.6 | ||
49 | diplom | 400 | SCHULTE Brigitte | 1971 | Team NM+B | 16. / Frauen (1999 und älter) | 1:00:28.5 | 0:34:49.7 | ||
--- | 358 | GIEBEL Sabine | 1965 | TSV Hertha Hornow | . / Frauen (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 359 | GILL Elke | 1952 | Riesa | . / Frauen (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 360 | SEITZ Bernd | 1939 | KC Regensburg | . / Männer (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 361 | ESTERL Karlheinz | 1960 | Laufverein Deggendorf | . / Männer (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 365 | HÄFNER Henry | 1964 | Gera | . / Männer (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 367 | SCHALLER Robert | 1980 | S&P Ingenieure und Architekten Leipzig | . / Männer (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 370 | REUSCHEL Mathias | 1957 | S&P Ingenieure und Architekten Leipzig | . / Männer (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 371 | REUSCHEL Elke | 1959 | S&P Ingenieure und Architekten Leipzig | . / Frauen (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 372 | THURECHT Simone | 1968 | SV Lok Eilenburg | . / Frauen (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 373 | KOTHE Christoph | 1972 | S&P Ingenieure und Architekten Leipzig | . / Männer (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 381 | SPERI Niclas | 2002 | Skiverein Stützengrün e.V. | . / Schüler mänlich (2000 und jünger) | DNS | --- | |||
--- | 396 | LEISDON Heidrun | 1965 | --- | . / Frauen (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 398 | HUFNAGL Lucie-Sophie | 2003 | --- | . / Schüler weiblich (2000 und jünger) | DNS | --- | |||
--- | 399 | HUFNAGL Marcus | 1978 | --- | . / Männer (1999 und älter) | DNS | --- | |||
--- | 402 | LEßKE Falk | 2000 | Ski-Verein Triebes | . / Schüler mänlich (2000 und jünger) | DNS | --- |