Krušnohorská 30 - 15.ročník "malé" Krušnohorské třicítky - 15km - FT - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :14 - 15.2.2015 MÍSTO :Nové Město v Krušných horách

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 319 detail závodníka HOFFMAN Petr 1992 De 1. /  Muži 2000 a st. 0:47:37.4 0:00:00.0
2 304 detail závodníka MATĚJKA šimon 1999 LOTE 2. /  Muži 2000 a st. 0:48:40.6 0:01:03.2
3 341 detail závodníka ŘEHÁK Vít 1994 TJ ČZU PRAHA 3. /  Muži 2000 a st. 0:50:05.6 0:02:28.2
4 321 detail závodníka POSPÍŠIL Vít 1968 Slovan Zdravotník Praha 4. /  Muži 2000 a st. 0:50:54.0 0:03:16.6
5 302 detail závodníka KLÍR Jakub 1997 Loko 5. /  Muži 2000 a st. 0:51:11.9 0:03:34.5
6 301 detail závodníka HAMR Jiří 1996 LOTE 6. /  Muži 2000 a st. 0:52:37.3 0:04:59.9
7 325 detail závodníka HAVEL Aleš 1991 LOTE 7. /  Muži 2000 a st. 0:52:41.6 0:05:04.2
8 338 detail závodníka TŘÍSKA Jaroslav 1976 LBS 8. /  Muži 2000 a st. 0:52:50.7 0:05:13.3
9 309 detail závodníka ADAMEC Jan 1991 LOTE 9. /  Muži 2000 a st. 0:53:06.3 0:05:28.9
10 335 detail závodníka KAZDA Jiří 1980 SC Jičín 10. /  Muži 2000 a st. 0:54:25.5 0:06:48.1
11 336 detail závodníka CUC Michal 1977 Hanace rafters 11. /  Muži 2000 a st. 0:54:30.9 0:06:53.5
12 331 detail závodníka TRUNSCHKA Tomáš 1975 KL Most 12. /  Muži 2000 a st. 0:55:01.6 0:07:24.2
13 342 detail závodníka STEINHART Michal 1984 ČZU Rolníci 13. /  Muži 2000 a st. 0:55:17.8 0:07:40.4
14 323 detail závodníka DOLEŽAL Jakub 2000 LOTE 14. /  Muži 2000 a st. 0:56:23.7 0:08:46.3
15 306 detail závodníka PAVLŮ Roman 1979 SK ZŠ Jeseniova 15. /  Muži 2000 a st. 0:56:25.9 0:08:48.5
16 334 detail závodníka ŠÁRA Pavel 1974 AC Praha 1890 16. /  Muži 2000 a st. 0:56:59.7 0:09:22.3
17 328 detail závodníka PAVLÍČEK Michal 1990 --- 17. /  Muži 2000 a st. 0:58:10.5 0:10:33.1
18 313 detail závodníka GORECKÝ Petr 1981 TJ Kralupy - oddíl vodního slalomu 18. /  Muži 2000 a st. 1:00:12.6 0:12:35.2
19 333 detail závodníka OERTEL Cornelius 1984 Triguns 19. /  Muži 2000 a st. 1:00:34.6 0:12:57.2
20 330 detail závodníka MERUNKA Jindřich 1978 Old Parrot Industry 20. /  Muži 2000 a st. 1:00:35.8 0:12:58.4
21 324 detail závodníka LÁZNIČKA FrantiŠek 2000 LOTE 21. /  Muži 2000 a st. 1:03:15.1 0:15:37.7
22 312 detail závodníka PRELL Pavel 1976 Kanoistika Kralupy 22. /  Muži 2000 a st. 1:03:55.3 0:16:17.9
23 340 detail závodníka LACINA Petr 1966 LOTE 23. /  Muži 2000 a st. 1:04:21.3 0:16:43.9
24 337 detail závodníka OPPELT Michal 1983 Spona Teplice 24. /  Muži 2000 a st. 1:05:53.3 0:18:15.9
25 310 detail závodníka DOLANSKÝ Pavel 1965 --- 25. /  Muži 2000 a st. 1:06:28.5 0:18:51.1
26 307 detail závodníka PAVLŮ Dušan 1974 E Triatlon 26. /  Muži 2000 a st. 1:06:29.8 0:18:52.4
27 311 detail závodníka DOLEŽAL Jiří 1959 --- 27. /  Muži 2000 a st. 1:07:17.2 0:19:39.8
28 314 detail závodníka BÁRTA Jan 2000 TJ Kralupy 28. /  Muži 2000 a st. 1:09:26.6 0:21:49.2
29 322 detail závodníka KULHAVÝ Lukáš 1989 - 29. /  Muži 2000 a st. 1:10:18.8 0:22:41.4
30 332 detail závodníka NEPIVODA Aleš 1975 --- 30. /  Muži 2000 a st. 1:10:53.6 0:23:16.2
31 317 detail závodníka VYBULKA Jakub 1998 Kanoistika Kralupy 31. /  Muži 2000 a st. 1:15:26.0 0:27:48.6
32 308 detail závodníka KRÁLIK Stanislav 1999 --- 32. /  Muži 2000 a st. 1:21:18.7 0:33:41.3
--- 316 detail závodníka ŠEBA Patrik 1992 Kanoistika Kralupy . /  Muži 2000 a st. DNF ---